Категорія:

Зустріч з Ігорем Каганцем на Майдані: про перемогу Української держави (фото, аудіо)

У четвер 17 квітня 2014 р.  у Прес-центрі Майдану відбулася зустріч з письменником і футурологом Ігорем Каганцем на тему "Поточна ситуація і нова система державотворення". Слухачі отримали загальне уявлення про напрямки роботи Інституту метафізичних досліджень: походження людини, історію хрестиянства, традиційну символіку, український націоналізм, зцілення людини, правильне харчування, новітнє державотворення, Швейцарську модель. 

Аудіозапис зустрічі з запитаннями і відповідями:

Завантажити аудіо, mp3, 66.18 Мб

Зустріч відбулася на гостинне запрошення майданівської спільноти і пройшла під сонячно-блакитним прапором.

Світлини люб’язно надали Зірка Вітошинська і Володимир Щербина.  

Почали з загального знайомства: Ігор Каганець розповів про сайт і видання "Народний Оглядач", книгу "Пшениця без куколю", журнал нової еліти "Перехід-IV".  

Журнал Перехід-IV видається з 1998 року. Останній випуск - подарунковий, з аудіодиском "Реформація: 25 пунктів". 

Трохи поговорили про книгу "Пшениця без куколю" і про те, що вчення Ісуса Хреста та історія Церкви радикально сфальсифіковані:

 

Невимушено перейшли до соціальної паразитології і правильного харчування, поговорили про тривалість життя, метагеном, три типи мікрофлори, автоліз і пранічне живлення.

Хід розмови розвивався спонтанно, без наперед заданого плану. Коли заговорили про харчування і простори подій, то невимушено перейшли на розмову про вакцинацію, фармацевтику і самозцілення. Українці постійно займаються самознищенням.

Окрема тема - про дітей, їхнє харчування, перебування у просторі Царства божого і абсолютну захищеність у цьому просторі.  

Після цього перейшли до запитань і відповідей. Перше запитання стосувалося українського культу предків та реінкарнації.  Ігор Каганець повідомив, що автори трьох кращих запитань отримають у подарунок журнал Перехід-IV. 

Головна тема, яка проходила головною лінією через всю зустріч, стосувалася творенню нової Української держави як нейтральної, озброєної до зубів, з розвиненим самоврядуванням за Швейцарською моделлю

Найактивніші учасники отримали в подарунок журнал "Перехід-IV" з аудіодиском.

 

Тут можна прослухати музику з аудіоальбому "Реформація: 25 пунктів" - це спільний проект журналу Перехід-IV і рок-гурту "Кому Вниз":

Всі інші учасники зібрання отримали в подарунок два останні випуски Народного Оглядача:

Після закінчення зібрання його учасники ніяк не могли розійтися, люди знайомилися між собою і ще довго спілкувалися надворі.

 

На завершення домовилися про нову зустріч у Прес-центрі Майдану. Стежте за новинами Народного Оглядача! 

Фінальне фото з організаторами зустрічі: 

Вигляд з Прес-центру на Майдан Незалежності:

Якщо вам сподобалась ця публікація, ви можете підтримати перетворення нашого сайту на платформу для колективних пошуків, обговорень, знайомств, експериментів:
Модернізуймо Народний Оглядач!

Відеофрагменти зустрічі від Олександра Правила:


В тему:

Гравець: 
Миро Продум

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка