Зображення користувача Миро Продум.
Миро Продум

Зустріч з Ігорем Каганцем на Майдані: про перемогу Української держави (фото, аудіо)

Категорія:

У четвер 17 квітня 2014 р.  у Прес-центрі Майдану відбулася зустріч з письменником і футурологом Ігорем Каганцем на тему "Поточна ситуація і нова система державотворення". Слухачі отримали загальне уявлення про напрямки роботи Інституту метафізичних досліджень: походження людини, історію хрестиянства, традиційну символіку, український націоналізм, зцілення людини, правильне харчування, новітнє державотворення, Швейцарську модель. 

Аудіозапис зустрічі з запитаннями і відповідями:

Завантажити аудіо, mp3, 66.18 Мб

Зустріч відбулася на гостинне запрошення майданівської спільноти і пройшла під сонячно-блакитним прапором.

Світлини люб’язно надали Зірка Вітошинська і Володимир Щербина.  

Почали з загального знайомства: Ігор Каганець розповів про сайт і видання "Народний Оглядач", книгу "Пшениця без куколю", журнал нової еліти "Перехід-IV".  

Журнал Перехід-IV видається з 1998 року. Останній випуск - подарунковий, з аудіодиском "Реформація: 25 пунктів". 

Трохи поговорили про книгу "Пшениця без куколю" і про те, що вчення Ісуса Хреста та історія Церкви радикально сфальсифіковані:

 

Невимушено перейшли до соціальної паразитології і правильного харчування, поговорили про тривалість життя, метагеном, три типи мікрофлори, автоліз і пранічне живлення.

Хід розмови розвивався спонтанно, без наперед заданого плану. Коли заговорили про харчування і простори подій, то невимушено перейшли на розмову про вакцинацію, фармацевтику і самозцілення. Українці постійно займаються самознищенням.

Окрема тема - про дітей, їхнє харчування, перебування у просторі Царства божого і абсолютну захищеність у цьому просторі.  

Після цього перейшли до запитань і відповідей. Перше запитання стосувалося українського культу предків та реінкарнації.  Ігор Каганець повідомив, що автори трьох кращих запитань отримають у подарунок журнал Перехід-IV. 

Головна тема, яка проходила головною лінією через всю зустріч, стосувалася творенню нової Української держави як нейтральної, озброєної до зубів, з розвиненим самоврядуванням за Швейцарською моделлю

Найактивніші учасники отримали в подарунок журнал "Перехід-IV" з аудіодиском.

 

Тут можна прослухати музику з аудіоальбому "Реформація: 25 пунктів" - це спільний проект журналу Перехід-IV і рок-гурту "Кому Вниз":

Всі інші учасники зібрання отримали в подарунок два останні випуски Народного Оглядача:

Після закінчення зібрання його учасники ніяк не могли розійтися, люди знайомилися між собою і ще довго спілкувалися надворі.

 

На завершення домовилися про нову зустріч у Прес-центрі Майдану. Стежте за новинами Народного Оглядача! 

Фінальне фото з організаторами зустрічі: 

Вигляд з Прес-центру на Майдан Незалежності:

Якщо вам сподобалась ця публікація, ви можете підтримати перетворення нашого сайту на платформу для колективних пошуків, обговорень, знайомств, експериментів:
Модернізуймо Народний Оглядач!

Відеофрагменти зустрічі від Олександра Правила:


В тему:

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Як придбати книгу «Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «Піраміда», 2017)

Насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну вартість, надіслати переказ на картку Приватбанку і повідомити ел. поштою своє...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Еней Харалужний.

Вельми дякую, пане Ігоре!

Інформація - це те, що приховується.
Все інше - реклама.

Зображення користувача Володимир Світлий.

Це добра новина!З Київа почне відбудовуватись Україна.

Від мрії до слова, від слова до дії, від дії до світлової події.

Зображення користувача Арсен Дубовик.

Мені сподобалося таке зібрання ще й тим, що люди не хотіли розходитися. Значить люди спраглі такою інформацією! "Блаженні спраглі та голодні праведності, бо вони наситяться".
Рух набиратиме обертів! Продовжуйте, пане Ігоре!

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

Зображення користувача Анатолій Висота.

Вітаю з добрим початком поширення нового світогляду серед майданівців - людей із простору боротьби. Дякую за гарні світлини.

Зображення користувача Анатолій Висота.

Справді, товариство, це розпочалося реальне поширення НОВОГО СВІТОГЛЯДУ в просторах страждань і боротьби. Це не просто поширення нових знань, наприклад, про користь гігієни і санітарії для особистого здоров"я. Це схоже на те, як в часи середньовіччя знайшовся сміливець Джордано Бруно і став доводити, що Земля обертається навколо Сонця. Всі ж кожного дня бачили, що навпаки, Сонце рухається по небу і, значить, навколо Землі. Тому його за таку "єресь" і спалили. От виходить Стратег і каже, наприклад, перед трьома десятками спраглих до нового знання: Хрестос не єврей, а виходець з наших земель і на підтвердження показує свою книгу ПБК. Як таке може бути? - лунають голоси в головах. Мовляв, все життя нам, християнам-українцям, все життя тлумачили (і продовжують!) про євреїв, як "богообраний народ". У відповідь делікатна тиша і каша в головах. Я можу навести власний, на жаль, негативний приклад поширення нового світогляду: ПРО РЕІНКАРНАЦІЮ. І обстановка підходяща: копання могили, похорони. Кажу не для всіх, а окремо одному, що все не так, як нас учать, що людина вмирає навіки. Пояснюю, що людина час від часу відтворюється і я маю на це особисті докази. Може хоч хтось зацікавився і попросив дати почитати ті мої особисті свідчення про реінкарнацію? Може хоч комусь стало цікаво продовжити розмову про його особисте продовження життя? На кращий випадок знизують плечима й відходять. І я приходжу до висновку, що переміна світогляду окремої людини тяжча за вивчення нею якоїсь китайської мови з ієрогліфами. У рідкісних щасливих випадках така переміна в людині стається швидко, бо її душа вже визріла для сприйняття НОВОГО СВІТОГЛЯДУ. Така людина все життя задавала собі питання, щому в житті все наперекосяк? І тут знаходиться Стратег, який все пояснює. І майже на кожне запитання є готова відповідь. Чоловік розуміє, що він щасливо зустрівся із пророком, який проповідує істину. Я ризикну передбачити, що серед одарених Ігором Каганцем "Народними оглядачами" трьох десятків знайдуться лиш троє, які захочуть ближче вивчати нові знання про світ і людину. А як же нам хочеться, щоб такими виявилися всі з них або хоч десяток! Гадаю, що такі ясноосвітлені люди мають навчити новому світогляду своїх дітей та онуків, а потім інших дітей, бо навіть студентів вже вчити запізно. Оце такий тернистий шлях поширення нового світогляду серед українців. Хто вже йде, то його пройде. Хай буде!

Зображення користувача Віктор Макаренко.

Гарно все написали. Єдине: під час Переходу все відбувається надзвичайно швидко. І зміна світогляду - прозріння яке вже з багатьма відбулося - станеться як перемикання тумблера.

Зображення користувача Зірка Вітошинська.

Якщо порівняти учасників зустрічей з Ігорем Каганцем перед Майданом і "після" (фактично він ще триває), то можна ствердити, що їхня свідомість значно зросла! Звідти - швидше сприйняття нових знань про Україну, і потреба нових спілкувань...

Творимо разом Вільну Українську Державу Гартленд !

Зображення користувача Анатолій Висота.

Хай же таке буде, Зірко-Квітко!

Зображення користувача Анатолій Висота.

А коли ж відбудеться друга лекція зустріч на Майдані, друже Ігоре?

Зображення користувача Віктор Макаренко.

Дякую, гарний виступ! Про все!

Зображення користувача Миро Продум.

Додав відеофрагменти зустрічі від Олександра Правила. Звук краще слухати в аудіофайлі на початку статті.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!