Політична організація Великого Переходу: місія і мета

У попередній статті ми зупинилися на тому, що для розвитку нашого цивілізаційного стартапу необхідно створювати політичну організацію. Поки нема назви, ми її умовно назвемо Рухом Великого Переходу, або просто Рухом. Правильне творення нової організації завжди починається з формулювання місії, тобто сенсу існування організації, її призначення.

140724-prapor.jpg

Сонячно-блакитний - прапор Перемоги!
Сонячно-блакитний - прапор Перемоги!

Попередні статті:
Платформа для Нації: політичний компонент стартапу Вишня Борія
Цивілізаційний стартап, або Зерно нового світу
Що вже маємо у нашому стартапі
Мотор, колеса і привідний ремінь націотворення 

Місія, тобто сенс існування

Згідно з системним підходом, призначення (місія) системи завжди визначається надсистемою: функція системи має відповідати потребам надсистеми – «замовленню згори», «соціальному замовленню». Наприклад, підприємство має виробляти ті товари, які потрібні надсистемі – ринку споживачів, інакше їх не куплятимуть і підприємство потерпить крах.

Отже, місія нашої політичної організації має відповідати потребам надсистеми – людства, Всесвіту і його Творця. Ця головна потреба – «замовлення згори» – полягає в еволюційному розвитку духу, душі та плоті людини, вдосконаленню суспільства і перетворенню його на гармонійний соціальний організм. З другого боку, існує потреба усувати перешкоди на шляху згаданого триєдиного розвитку людини і суспільства.

Головний виклик сучасної епохи

Головна проблема сучасної цивілізації в тому, що вона глибоко вражена брехнею, рабством і паразитизмом. Завдання полягає в тому, щоб звільнитися від них і створити нову цивілізацію – правдиву, вільну і продуктивну. Уточнимо ці терміни:

Правдива – та, що діє згідно з правилами і законами Творця, які позначаються збірним словом Прав.

Вільна – та, що не обмежена помилковими стереотипами, ненавистю, образами, тривогами, страхами, деструктивними програмами, зовнішнім примусом.

Продуктивна – та, що навчається, творить нове, вдосконалює і тиражує кращі зразки, заохочує чесну співпрацю і усуває паразитизм. Продуктивність несумісна з паразитизмом, чесна співпраця і паразитизм – це протилежні явища.  

Етнос, нація, держава

Творення нової цивілізації починається з творення першої держави нової доби, яка виступає в ролі цивілізаційного локомотива. Інші народи бачать гарний приклад і добрі плоди такої держави, тож наслідують її і прагнуть з нею дружити.

Етнос і нація – це дві форми існування народу: аморфна і структурована. Етнос не може мати свою державу, він до неї ще не дозрів. Державу творить нація, тобто організований народ. Нація творить державу, держава прискорює націотворення. Держава – це вища форма організації народу. Нація – це народ, який має власну державу.

Нині український народ перебуває в аморфному стані етносу, половина якого розсіяна за межами України. Відповідно, цей етнос не має своєї, української держави. Те, що нині маємо – це залишок маріонеткової псевдодержави, створеної у 1919 року в Харкові на території, контрольованій Червоною армією РСФСР. Про це прямо сказано у законі «Про правонаступництво України» від 12 вересня 1991 року. Отже, необхідно перетворити аморфний український етнос на структуровану українську націю з власною державною організацією.  

Мета

Мета – це конкретний стан системи, якого треба досягти. Очевидно, що цей стан має повністю відповідати місії, тобто призначенню системи. На основі проведених досліджень мета Руху Великого Переходу формулюється так:

Озброєна до зубів за прикладом Швейцарії нейтральна (без Росії, ЄС і НАТО) правдива, вільна і продуктивна держава українців цілого світу – засновник Балто-Чорноморської співдружності (Конфедерація Міжмор’я), відроджувач нової Європи з центром у Києві за підтримки США та інших геополітичних союзників.

Ця мета містить у собі 7 ключових ідей:

1. Позитивний приклад Швейцарії, яка є максимально мілітаризованою державою, при цьому має реальну демократію, розвинене самоврядування і чи не найвищу у світі якість життя. Зауважимо, що Швейцарська модель – це модернізований залишок Козацької моделі (прапор Швейцарії – це прапор Війська Запорозького).

2. Відповідність викликам часу: правдивість, воля, продуктивність.

3. Засновниками, а отже громадянами Української держави можуть бути українці цілого світу, незалежно від місця їх проживання.

4. Україна не входить до жодного з існуючих військових блоків.

5. Засновує конфедерацію Міжмор’я і стає політичним центром нової Європи, а отже – нової планетарної цивілізації (Європа – стародавня назва України).

6. Використовує підтримку США, які об’єктивно зацікавлені в тому, щоб реалізувати «новий ленд-ліз» – рішучу підтримку України для зриву континентального союзу Євросоюз–Росія–Китай.  

7. Іншими великими геополітичними союзниками України можуть бути держави, які не зацікавленні у посиленні Китаю, передусім це Японія та Індія.

Отже, Рух Великого Переходу має сформульовану мету. Для її досягнення потрібні правильні структура і стратегія. 

Продовження у статті: Структура Руху Великого Переходу: Світове Дерево


Славний народ український
Надійно веде кермо держави,
Щоб усьому світу показати
Безмежну велич своєї справи.
 
Громадяни України
Не відступлять з Божої дороги
І будуть завжди прославляти
Козацько-українські перемоги.
 
Таланти, працьовитість і завзяття
Здолають опір ворогів,
Очистять землю України
Від гніту, грабежу і жебраків.
 
І стане народ України
Взірцем світового суспільства,
Оазу він створить у світі
Шляхом свого добродійства.
 
Автор: Броніслав Здравко. Львів, 2013 р.

Про наш проект:

Віртуальний стартап Вишня Борія

Новий український баланс

Підтримуємо розвиток Народного Оглядача!

Нова книжка «Арійський Стандарт» (2014): замовляємо для себе і друзів!

Система енергообміну Галія: долучайтесь!

Зустріч з Ігорем Каганцем на Майдані: про перемогу Української держави (фото, аудіо)

Розробка сайту НО триває! Звіт за червень 2014

Впроваджено можливість голосування за коментарі

Самоорганізація варни брахманів і Великий Перехід (аудіо, відео)

Гравець: 
Ігор Каганець
43

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка