Зображення користувача Ігор Каганець.
Ігор Каганець
3220

Українська релігія, або Євроінтеграція на трьох пальцях

Спецтема:

Суспільну енергію бажано концентрувати не на ремонтуванні старої системи, а на творенні нової. Тобто колективні інтелект і матеріальні ресурси треба спрямовувати не на боротьбу з нинішньою владою, а на формування своєї влади. По-справжньому керувати можна тільки тим, що створено власними руками.

Повернення Європи в Україну - це і є справжня Євроінтеграція. 

Будь-яка суспільно-політична система неминуче переживає етапи народження, становлення, зрілості та перетворення. На етапі вмирання старої системи і творення нової завжди присутні три типи процесів – руйнівні, стабілізуючі і перетворюючі.

Це як у старому будинку: коли він починає обвалюватися, то одні розтягують його на вторсировину, другі намагаються підремонтувати, а треті будують нову конструкцію.

Постімперська система в Україні безнадійно застаріла, тому прискорено деградує. Відповідно, у ній виразно виявляються усі три типи суспільно-політичних процесів: руйнування, стабілізація, перетворення.

Хто керує процесами руйнування?

Очевидно, що цим займається існуюча влада, яка успішно продовжує справу своїх «папєрєдніків». Це своєрідне «організоване мародерство», гірше якого може бути тільки мародерство хаотичне. Плодами діяльності цієї влади – від Кравчука до Януковича – є вимирання населення, зростання зовнішнього боргу, руйнування виробництва, забруднення довкілля, небачене розростання ракової пухлини беззаконня, корупції та насильства.  

Хто працює на стабілізацію?

Цим займається опозиція, діяльність якої спрямована на те, щоб руйнування і мародерство відбувалися «в межах розумного». Потужним стабілізуючим чинником став Євромайдан. Його заклики до покарання злочинців, відставки уряду і дострокових президентських виборів – це нормальні заклики до косметичного ремонту існуючої суспільно-політичної системи.

Символом цієї пост-комуністичної системи є синьо-жовтий прапор (синє вгорі, жовте внизу), який символізує домінування матеріального над духовним (іудейська вода намагається загасити арійське сонце).

 

Протести опозиції відбуваються під цим самим синьо-жовтим прапором загниваючої системи. Оскільки символіка – це сконцентрований світогляд, то це значить, що між владою і опозицією нема принципових світоглядних відмінностей.  

Хто творить нове?  

Народження нового починається з формування зерна (зародку, стартапу). На цьому етапі потрібна максимальна концентрація інтелекту і відносно невелика кількість людей (розумних людей взагалі небагато), тому процеси творення нового малопомітні, принаймні соціологічні дослідження їх не фіксують. Їх усі побачать тоді, коли зерна нового життя почнуть проростати і розмножуватися.  

Нова суспільно-політична система має відповідати інформаційній епосі: якщо раніше держави творили юристи, то тепер їх творитимуть програмісти. Це означає, що реалістичними є тільки такі правила і функції, які можна запрограмувати.  Все, що не програмується, провокує корупцію.

Що робити?

По-перше, найкраще робити те, що любиш, адже тільки в цьому випадку можна діяти якісно. По-друге, найперше треба робити те, що крім тебе ніхто не зробить. Хто може протестувати – хай протестує, хто може творити – хай творить.

Проте результативність протестів щораз зменшується. Якщо попередні президенти погоджувалися на передачу влади, то нинішній президент навряд чи до цього готовий. Можна сказати, що «регіонали» поставили крапку у проекті посткомуністичної України і заблокували процес її підлаштування під обставини.

З цього слідує, що суспільну енергію бажано концентрувати не на ремонтуванні старої системи, а на творенні нової. Тобто колективні інтелект і матеріальні ресурси треба спрямовувати не на боротьбу з нинішньою владою, а на формування своєї влади. По-справжньому керувати можна тільки тим, що створено власними руками.

Три напрямки творення нової системи

1. Створення програмного забезпечення для ухвалення нової Конституції та її практичної реалізації (концепція електронного врядування). Всенародне ухвалення Конституції шляхом електронного голосування.  

2. Масове опанування населенням культури вогнепальної зброї. Право голосу має тільки той громадянин, який спроможний захистити своє волевиявлення.

3. Самоорганізація на основі нової Конституції і виконання рішень нових органів центрального і місцевого самоврядування. Сплата податків за принципом: «Є представництво – є податки».

Ідеологічний фундамент перетворень

1. Курс на Європу за Швейцарською моделлю: незалежність, нейтралітет, самодостатність, самоврядування, самозахист, неприєднання до жодного зовнішнього союзу, творення власних союзів. Це і буде справжньою Євроінтеграцією, символом якої є традиційний малиновий козацький прапор з хрестом.

Прапор Війська Запорізького Низового (Запорізької Січі), на якому зображені Хрест (символ боголюдини, головний арійський оберіг), Зоря (шестикутна Зірка Велеса), Сонце і Місяць. 

Швейцарська модель – це залишок традиційної Української моделі, яка позначалася терміном Сокупія–Скупа–Скуфія–Скуфь–Скіфія. Європа – це стародавня назва України: саме стародавні українці-трипільці народили міф про Європу і рознесли його на весь світ.        

Прапор Швейцарської Конфедерації

Прапором Конституційного процесу (творення нового суспільно-політичного устрою) може бути лаконічний варіант малинового козацького прапору:

Тоді його доцільно використовувати разом з національним жовто-блакитним українським прапором:

 

2. Національний Солідаризм (НС). Очищення масової свідомості від брехливих стереотипів, відкритість, якісне харчування, плекання здорового способу життя і високої культури виробництва, відмова від шкідливих звичок (геть тютюн, алкоголь і матюки), масова просвіта і фізкультура, опанування передових технологій, очищення природного середовища, самодисципліна і відповідальність. НС – це і є Українська релігія. На цій основі можливе об’єднання українців цілого світу (див. Реальність НС).    

3. Плекання нової генерації українців. Мислення в масштабах формування майбутніх поколінь, підтримка високої народжуваності, материнства і батьківства, пріоритет виховання, освіти та самоосвіти, тісна взаємодія молоді України та світової діаспори, різке збільшення тривалості життя, плекання генофонду нації.       

Європа – це одне з імен стародавньої України. Міф про Європу народився в Україні, тому Україна і є Європою. 

Костяна пластина з зображенням жінки на голові бика (Трипільська стоянка IV–III тис. до н. е., печера Вертеба, Тернопільська область)

Європа на спині бика (реконструкція). Історико-археологічний музей “Прадавня Аратта – Україна” в с.Трипілля 

Протягом кількох тисячоліть українці дійшли до Атлантичного і Тихого океанів, розносячи всюди свої міфи. Тоді інтернету ще не було, тому мова, культура, міфи просувалися разом з їх носіями людьми Центру, народом Осі, народом Європи, європейцями. Всю опановану територію від Британії до Уралу вони назвали Великою Європою. А де знаходиться первинна, мала Європа? Звісно де в центрі Великої Європи – в Україні.

Карта англійських дослідників Роберта Макрама, Вільяма Крена і Роберта Макнійла у книжці «The Story of English», на якій схематично зображено поширення індоєвропейських мов від Середньої Наддніпрянщини.

Карта з книги Артура Кемпа “Марш титанів. Історія білої раси” (March of the Titans. A History of the White Race) — USA, Ostara Publications 1999, 2001. www.white-history.com

Викрадення Європи – це викрадення її в України. Настав час повертати! 

Як бачимо, план перетворення України достатньо ясний. Залишилося його деталізувати і втілити в життя.

Хай Буде!

Поширити цю сторінку: 

Коментарі

Зображення користувача Творимир Здобудьволя.

Підтримую!

Немає релігії понад істину

Зображення користувача Володимир Самотий.

Символіка повинна бути лаконічною. Тут пропонується символіка, яка охоплює різні релігії: півмісяць - іслам, шестикутна зірка - юдаїзм, сонце - дохристиянські релігії в Україні, хрест - хрестиянство. Це стиль бароко, який не сприяє чіткій ідентифікації. Окрім цього, зірка на прапорі Війська Запорізького є восьмикутною, що символізує і Хрест І Сонце одночасно. Тому моя пропозиція - мальтійський хрест з чотирма променями.
І ще. Слід писати "розроблення програмного забезпечення", бо розробка - це об'єкт, а не процес.

ВС

Зображення користувача Миро Продум.

Підтримую думку, що для Конституційного процесу достатньо козацького хреста на малиновому тлі (майже прапор Швейцарії).

А щодо прапору Війська Запорізького, то це не еклектика, а логічна цілісність: Людина на Землі (+), Сонце, Місяць, Зоря (на багатьох прапорах зображали шестикутною - Зіркою Велеса брахманів).

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Андрій Солтівский.

«Символіка повинна бути лаконічною» - Володимир Самотий.
++
"Слід писати "розроблення програмного забезпечення", бо розробка - це об'єкт, а не процес".- Володимир Самотий.
Розробка – дія за значенням розробити, розробляти (ВТС сучасної української мови, В.Т.Бусел)
Розроблення - дія за значенням розробити, розробляти (ВТС сучасної української мови, В.Т.Бусел)
Краще лаконічне: розробка

Живе Слово творить і перемагає

Зображення користувача Ярослава Сонячна.

Шестикутна зірка є нашим символом і якщо хтось ще взяв її собі, то наше право на власність залишається в силі.

Зображення користувача Ігор Каганець.

Додав варіант прапору для Конституційного процесу. Це значить на майданах мають бути не синьо-жовті прапори нинішньої влади і сині прапори ЄС, а жовто-блакитні пропори вільної України і малинові прапори Конституційного процесу - нагадування про традиційну українську Сокупію-Скупу-Скуфію-Скіфію та її Швейцарську реалізацію.

Все, що робиться з власної волі, - добро!

Зображення користувача Сергій Остапенко.

Ви були праві. На прапорі, колір хреста жовтий,

Хай Буде!

Зображення користувача Миро Продум.

Там саме полотно жовтувате, так що не зрозуміло, білий чи жовтий. Але жовтий краще: 1) колір Сонця, 2) колір жовто-блакитного прапора, 3) тепліше і людяніше.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Олег Подорожній.

Поки свідомість і простір буття більшості людей не підніметься, думаю руху не буде, забагато людей в низьких просторах є(

Братайтеся, єднайтеся зі світлими - це сила!

Зображення користувача Зірка Вітошинська.

"Можна сказати, що «регіонали» поставили крапку у проекті посткомуністичної України і заблокували процес її підлаштування під обставини".

Які докази про те?

Творимо разом Вільну Українську Державу Гартленд !

Зображення користувача Миро Продум.

Думаю, що регіонали не готові позбутися влади через вибори. Після них у цій державі вже нікого не буде. Буде нова держава.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Зірка Вітошинська.

Щодо назви України як Европи, то це писав-говорив, між іншим, Валерій Бебик: "Між іншим, Європа на середньовічних картах називалася – Кельтика (Celtucam Veterem). А якщо копнути ще глибше, подивитися на античні карти, там буде ще крутіше: саме слово «Європа» застосовувалося по відношенню до Північного Причорномор'я. І це означає лише одне - Європа ропочалась з Північного Причорномор'я, тобто - з України!" (ВАЛЕРІЙ БЕБИК – «ЧЕХОВ УКРАЇНСЬКОГО ТЕЛЕБАЧЕННЯ», «Журналіст України», 2013, № 2, С. 13-15)).

Творимо разом Вільну Українську Державу Гартленд !

Зображення користувача Миро Продум.

Шкода, що Бебик не дає посилань джерела. Якщо на якійсь карті Україна позначена як Європа - можна було б про це сказати конкретно, адже це принципово важливо.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Зоріна Небокрай.

Стосовно серпа Місяця......"Що макроантропос вписаний в коло Зодіаку - це обставина, безсумнівно, позначається не тільки у фізичному, а й в ефірному, і в астральному тілах. У їх вищій космічній констеляції нам явлений перший образ Святого Грааля - таємниця творіння людини, що людський ембріон є фізичним відображенням духовного визрівання людини у сфері Вищого Девахана.

В аспекті чоловічого і жіночого начал Зодіак нагадує собою убуваючий Місяць. На шляху духовних досліджень таємниці Грааля Р. Штайнеру одного разу відкрилося, що ім'я земного зберігача Грааля нанесено окультними письменами на місячний серп. Місяць у такому стані в меншій своїй частині освітлений фізичним світлом Сонця, а в затіненій частині світло присутнє духовно, його фізична частина затримана Землею. Тоді в серпі Місяця зберігається "просфора" духовного, ефірного Сонця. Щось проходить крізь фізичну матерію, каже Штайнер, "і це є дух, що живе в сонячних променях. Духовна сила Сонця затримується, а не відкидається назад (Місяцем) .... сонячний Дух спочиває в місячному серпі." (149; 2.I ).

Софія- Мудрість. Сталося якесь низведення Божественної Софії в сферу гріхопадіння. Знанням про подвійний аспект Софії володіли гностик Валентин, філософ Вл.Соловьев.

"Софія- Ізіда -Марія народжує Божественне Дитя .
Духовна сила Сонця, яка спочиває в місячному серпі , веде своє походження від дару Духів Мудрості , місячний серп - від дару Духів Руху .

Божественна Софія низвела у вигляді голуба Життєдух Хреста. У шостій, слов'яно -германської культурної епохи люди будуть створювати громади, праобразом яких є чаша Грааля, і на них буде в оболонці Самодуха -Софії сходити Життєдух - Хрестос . Софія перетворить душу свідому в душу імагінаціі, і тоді Життєдух низходить в душу розсудливу, на Землі виникне нова соціальність - громада Хреста, громада Будди ". Бібліотека антропософії.

Від Землі, сили народження, святою водою благословляю!

Зображення користувача Миро Продум.

"Масове опанування населенням культури вогнепальної зброї. Право голосу має тільки той громадянин, який спроможний захистити своє волевиявлення" - це не значить, що в кожного обов’язково має бути "пушка". В Конституції можуть бути ухвалені м'якіші варіанти, адже захищатися можна не тільки вогнепальною зброєю. Проте масове опанування культури вогнепальної зброї є бажаним.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Дзвінка Сопілкарка.

Якщо у кожно буде "пушка", це дійсно не доречно. Брахманам зброя в принципі не потрібна, вони і без неї дадуть собі раду, бо просто не потрапляють у небезпечні ситуації. Якщо зброя опиниться в руках вайш'ї, то ми отримаємо наймайманця, який захищатиме того, хто більше заплатить. Яскравий приклад сучасний "беркут" - типові вайш'ї, працюють за гроші. Та й серед кшатріїв є багато людей, які працюють на благо Держави і Нації, але мирним шляхом. Це лікарі, вчителі, дрібні державні службовці. Я б не ризикнула віддати свою дитину в школу, де вчителі з пістолетами ходять.
А от Культура вогнепальної і не тільки зброї справді потрібна. Потрібні клуби стілецькі та історичної реконструкції, спортивних боїв на мечах і т. д.
А право глосу я б особисто віддала платникам податків. Адже це вони фінансують розбудову Держави. То їм і вирішувати, якою та Держава має бути. Та й від податкової тоді якась користь буде, бо видаватиме довідку перед виборами, хто має право голосу.

Зображення користувача Андрій Солтівский.

Тілько для Дзвінки Сопілкарки.
Думаю собі, брахманам таки тре. Вони бавитися нею будут.
Всім решта зброя не потрібна, достатно довідки.

Живе Слово творить і перемагає

Зображення користувача Зоріна Небокрай.

Мені подобається символіка. Малиновий прапор по кольору відповідає фіолетовому (малиновому) кольору тім"яної чакри. Це-зв"язок з вищим світом і ще малиновий колір є центральним в спектрі. Жовто-блакитний прапор певно уступить і відійде. Я то думала, чого це попи в Ватікані виряджаються в малиновий колір... Серп Місяця (від духів руху) краще поставити ріжками догори, як колиску, в ній находиться мудрість від Сонця, шестикутну зірку поставити над місяцем-колискою. По суті ця зірка означає з"єднані макро- та мікрокосми. Це у верхньому лівому куті прапора. І треба ще нам почитати, набратись знань, бо вони вгорі між собою не дуже дружили, коли творили, то треба нам їх повиправляти. Ха! Адже людина не може розірвати коло, а вона повинна висунути голову за його межі. Згорнутий ембріон людини і згорнута змія -це є одне значення. Мудрість, яка спить. Певно саме в Софії криється розрив кола Зодіаку. Творець провів від центру Землі вертикальну вісь для випрямляння людини. Ще треба зі зміями розібратися.

Від Землі, сили народження, святою водою благословляю!

Зображення користувача Зоріна Небокрай.

Думаю, що краще мати зброю. Тільки продумати правила, як все почати. Можливо, спочатку курси навчання, навики, а тоді особиста зброя. Для молодих людей це дасть великий всплеск у свідомість, адже йде довір"я гідності людини. Також відчуття єдності та сили кожного. Це як мода, стане заразним, бо є новим і певно саме озброювання об"єднає, здружить всіх. Бо це вже є серйозно!

Від Землі, сили народження, святою водою благословляю!

Зображення користувача Ігор Каганець.

Можна сформулювати так: право голосу мають громадяни, які сплачують податки і володіють особистою вогнепальною, пневматичною, холодною або іншою зброєю дистанційної дії. Пневматика, лук, арбалет, метальні ножі - це також зброя.

Все, що робиться з власної волі, - добро!

Зображення користувача Дзвінка Сопілкарка.

Справжній Майстер рукопашного бою, не важливо чи це наш бойовий гопак, чи карате, чи бразильська капоейра, дасть собі раду з противником, яку зброю той не взяв би. Тому можна сформулювати так: Право голосу мають усі громадяни, які свідомо і самостійно сплачують податки і володіють методами самооборони та ведення бою зі зброєю чи без.

Зображення користувача Анатолій Висота.

Гарна стаття, друже Ігоре! Має рацію п. Зоріна!

Зображення користувача Арсен Дубовик.

Підтримую і дію!

Прошу виправити:
Прапор має малиновий колір.
Співвідношення барв у малиновому кольорі: RGB (red, green, blue) = (220, 20, 60)
Тоді, як червоний має інше співвідношення: RGB (r, g, b) = (255, 0, 0)

П.С. ?Чому відсутня можливість додати файл? (((((
Я б додав відредагований файл і всі бачили б різницю в кольорах.

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

Зображення користувача Ігор Каганець.

Дякую за уточнення! Підправив колір на малинових прапорах.

Все, що робиться з власної волі, - добро!

Зображення користувача Сергій Середина.

Швейцарская модель, но с одним языком?
или всё -таки с двумя- тремя?

Зображення користувача Миро Продум.

Україна - унітарна держава, а не конфедерація, тому в ній має бути одна державна мова. Якщо створимо конфедерацію (сокупію-скуфію), то члени конфедерації користуватимуть своїми мовами, натомість українська буде мовою міжнаціонального спілкування.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Сергій Середина.

Швейцария - федерация с 4 языками,
Ющенко вдохновлялся примером де Голля, строил моноязычную унитарную Украину, но на второй срок он не прошёл.

Финляндия - унитарное государство с 2 языками.

Зображення користувача Миро Продум.

Швейцарія - не федерація, а конфедерація. Тобто її суб’єкти володіють високим рівнем автономності.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Володимир Самотий.

Народний оглядач одномовний

ВС

Зображення користувача Сергій Середина.

Ну значит Швейцарская модель здесь не работает )

Зображення користувача Арсен Дубовик.

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

Зображення користувача Миро Продум.

Хтось казав, що буде практикуватися в українській мові :)

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Зоріна Небокрай.

Добавте ще малини до кольору прапора :))) щось він не подібний на малиновий. Трошки світло-фіолетовий добавте, колір- квітки фуксія.
Стосовно того, що п. Середина пише російською, то шкода. Кілька речень можна подумати, але певно, що не бажає. То чужий, чи свій? Ядро України повинне бути українським, а на периферії можуть бути всі і все.

Від Землі, сили народження, святою водою благословляю!

Зображення користувача Миро Продум.

Нічого страшного. Якщо далі порушуватиме правила, доведеться його забанити.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Сергій Середина.

Нічого страшного, можете банити , це і буде доказом того що швейцарська модель тут не працює.

Зображення користувача Арсен Дубовик.

Не треба банити.
Пан Сергій уже виправляється. )))

Треба усвідомлювати, що так звана "швейцарська модель", як усе в світі, це перш за все козацька модель.
Скоріше всього, Пилип Орлик не тільки у Франції свій слід залишив (тому підтверження хоча б французький аеропорт Орлі), він і в Швейцарії побував! От і народилася швейцарська модель )))

Слід постійно пам'ятати, що "Так, це іноземні слова (читай - терміни), але вони українського походження" (як "машина" - це "мажина").

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

Зображення користувача Зірка Вітошинська.

Щодо мов у Швайцарії, ось уривок з вікіпедії http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A8%D0%B2%D0%B5%D0%B9%D1%86%D0%B0%D1%80%D1%96%D1%8F :

Офіційні мови в різних кантонах Швейцарії
Швейцарія — одна з небагатьох європейських країн, що послідовно підтримують багатомовність.
Офіційні мови Швейцарії —німецька, французька, італійська іретороманська (похідна відлатинської). 64% населення вважають своєю рідною мовою німецьку, 19% — французьку, 8% — італійську і 1% — ретороманську.
Скрізь у Швейцарії поширена англійська мова.
Німецька мова — найпоширеніша. Її місцевим діалектом — алеманнським (швіцердюч) — користуються 73% швейцарських громадян і 64% населення країни.
Французькою мовою користуються близько 19% населення, переважно у західних кантонах. У кантонах Берн, Фрібург і Вале розмовляють і німецькою, і французькою.
Італійською розмовляють близько 4% швейцарських громадян (переважно у кантоні Тічино), а з урахуванням іноземних робітників — 8% населення країни.
Ретороманська мова поширена тільки в гірському кантоні Граубюнден.
Пересічний швейцарець володіє своєю рідною мовою, англійською і розуміє ще одну з офіційних мов.

Творимо разом Вільну Українську Державу Гартленд !

Зображення користувача Зірка Вітошинська.

Пане Сергію, чи можете, будь-ласка, писати українською? Це сайт любителів рідної української...

Творимо разом Вільну Українську Державу Гартленд !

Зображення користувача Сергій Середина.

це посилання на офіційний інформаційний портал Швейцарії
української мови там немає
мені здається на російському зрозуміліше чим на німецькому

я розумію українську мову
але не можу вільно виражати свої думки
користуюся перекладачем онлайн
чи потрібно було переводити посилання?

Зображення користувача Зірка Вітошинська.

Дякую, друже Сергію. Я не відразу побачила, що це... посольство!
Але не майте почуття меншовартости - Ви українською даєте собі раду цілком добре! А при постійному спілкуванні опануєте її ще краще. Я ж не соромлюся, і навчаюся кожного дня. Тим більше, що - вийнятковість нашого сайту - маємо такого чудового філолога-виправляча, як Оксану Лутчин...! Тож "кидаймося в воду"!!! :))

Творимо разом Вільну Українську Державу Гартленд !

Зображення користувача Зоріна Небокрай.

З моделі Швейцарії треба взяти тільки те, що нам підходить, як шаблон, а решта домалюємо так, як ми хочемо. Не так там вже і досконало, трохи розпустили вони лібералізм. Бо мусульмани вже надумали там заправляти, понаставили свої мечеті та кричать зі своїх вишок коли їм треба і не думають, що це вони там гості і турбують інших. Пусти свиню під лавку.... називається. Збирали підписи, щоби прапор з хрестом поміняли і на цукерки де є хрестик, також накатали петицію, щоб не випускали таких. Щось дуже вони проти хреста мають.
Запустили туди мусульман, бо ті заселяли гірські райони, де ніхто не хотів жити. Там вони розплодилися, живуть по своїх принципах, державні закони туди не доходять. Громадянство мають, бо один кликав іншого і вийшло, що стали супер-європейцями, а ходять в паранджі.

Від Землі, сили народження, святою водою благословляю!

Зображення користувача Зір Чіткий.

З моделі Швейцарії треба взяти тільки те, що нам підходить. Згоден.

Хай буде Ща з Тя! І з Мя :)

 

Зображення користувача Миро Продум.

Це стосується й усіх інших моделей. Вони нам потрібні тільки для того, щоб створити Українську модель.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Миро Продум.

Додав проект прапору Третього Гетьманату.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Анатолій Висота.

А де ж цей проект?