Спецтема:

Українська релігія, або Євроінтеграція на трьох пальцях

Суспільну енергію бажано концентрувати не на ремонтуванні старої системи, а на творенні нової. Тобто колективні інтелект і матеріальні ресурси треба спрямовувати не на боротьбу з нинішньою владою, а на формування своєї влади. По-справжньому керувати можна тільки тим, що створено власними руками.

Повернення Європи в Україну - це і є справжня Євроінтеграція. 

Будь-яка суспільно-політична система неминуче переживає етапи народження, становлення, зрілості та перетворення. На етапі вмирання старої системи і творення нової завжди присутні три типи процесів – руйнівні, стабілізуючі і перетворюючі.

Це як у старому будинку: коли він починає обвалюватися, то одні розтягують його на вторсировину, другі намагаються підремонтувати, а треті будують нову конструкцію.

Постімперська система в Україні безнадійно застаріла, тому прискорено деградує. Відповідно, у ній виразно виявляються усі три типи суспільно-політичних процесів: руйнування, стабілізація, перетворення.

Хто керує процесами руйнування?

Очевидно, що цим займається існуюча влада, яка успішно продовжує справу своїх «папєрєдніків». Це своєрідне «організоване мародерство», гірше якого може бути тільки мародерство хаотичне. Плодами діяльності цієї влади – від Кравчука до Януковича – є вимирання населення, зростання зовнішнього боргу, руйнування виробництва, забруднення довкілля, небачене розростання ракової пухлини беззаконня, корупції та насильства.  

Хто працює на стабілізацію?

Цим займається опозиція, діяльність якої спрямована на те, щоб руйнування і мародерство відбувалися «в межах розумного». Потужним стабілізуючим чинником став Євромайдан. Його заклики до покарання злочинців, відставки уряду і дострокових президентських виборів – це нормальні заклики до косметичного ремонту існуючої суспільно-політичної системи.

Символом цієї пост-комуністичної системи є синьо-жовтий прапор (синє вгорі, жовте внизу), який символізує домінування матеріального над духовним (іудейська вода намагається загасити арійське сонце).

 

Протести опозиції відбуваються під цим самим синьо-жовтим прапором загниваючої системи. Оскільки символіка – це сконцентрований світогляд, то це значить, що між владою і опозицією нема принципових світоглядних відмінностей.  

Хто творить нове?  

Народження нового починається з формування зерна (зародку, стартапу). На цьому етапі потрібна максимальна концентрація інтелекту і відносно невелика кількість людей (розумних людей взагалі небагато), тому процеси творення нового малопомітні, принаймні соціологічні дослідження їх не фіксують. Їх усі побачать тоді, коли зерна нового життя почнуть проростати і розмножуватися.  

Нова суспільно-політична система має відповідати інформаційній епосі: якщо раніше держави творили юристи, то тепер їх творитимуть програмісти. Це означає, що реалістичними є тільки такі правила і функції, які можна запрограмувати.  Все, що не програмується, провокує корупцію.

Що робити?

По-перше, найкраще робити те, що любиш, адже тільки в цьому випадку можна діяти якісно. По-друге, найперше треба робити те, що крім тебе ніхто не зробить. Хто може протестувати – хай протестує, хто може творити – хай творить.

Проте результативність протестів щораз зменшується. Якщо попередні президенти погоджувалися на передачу влади, то нинішній президент навряд чи до цього готовий. Можна сказати, що «регіонали» поставили крапку у проекті посткомуністичної України і заблокували процес її підлаштування під обставини.

З цього слідує, що суспільну енергію бажано концентрувати не на ремонтуванні старої системи, а на творенні нової. Тобто колективні інтелект і матеріальні ресурси треба спрямовувати не на боротьбу з нинішньою владою, а на формування своєї влади. По-справжньому керувати можна тільки тим, що створено власними руками.

Три напрямки творення нової системи

1. Створення програмного забезпечення для ухвалення нової Конституції та її практичної реалізації (концепція електронного врядування). Всенародне ухвалення Конституції шляхом електронного голосування.  

2. Масове опанування населенням культури вогнепальної зброї. Право голосу має тільки той громадянин, який спроможний захистити своє волевиявлення.

3. Самоорганізація на основі нової Конституції і виконання рішень нових органів центрального і місцевого самоврядування. Сплата податків за принципом: «Є представництво – є податки».

Ідеологічний фундамент перетворень

1. Курс на Європу за Швейцарською моделлю: незалежність, нейтралітет, самодостатність, самоврядування, самозахист, неприєднання до жодного зовнішнього союзу, творення власних союзів. Це і буде справжньою Євроінтеграцією, символом якої є традиційний малиновий козацький прапор з хрестом.

Прапор Війська Запорізького Низового (Запорізької Січі), на якому зображені Хрест (символ боголюдини, головний арійський оберіг), Зоря (шестикутна Зірка Велеса), Сонце і Місяць. 

Швейцарська модель – це залишок традиційної Української моделі, яка позначалася терміном Сокупія–Скупа–Скуфія–Скуфь–Скіфія. Європа – це стародавня назва України: саме стародавні українці-трипільці народили міф про Європу і рознесли його на весь світ.        

Прапор Швейцарської Конфедерації

Прапором Конституційного процесу (творення нового суспільно-політичного устрою) може бути лаконічний варіант малинового козацького прапору:

Тоді його доцільно використовувати разом з національним жовто-блакитним українським прапором:

 

2. Національний Солідаризм (НС). Очищення масової свідомості від брехливих стереотипів, відкритість, якісне харчування, плекання здорового способу життя і високої культури виробництва, відмова від шкідливих звичок (геть тютюн, алкоголь і матюки), масова просвіта і фізкультура, опанування передових технологій, очищення природного середовища, самодисципліна і відповідальність. НС – це і є Українська релігія. На цій основі можливе об’єднання українців цілого світу (див. Реальність НС).    

3. Плекання нової генерації українців. Мислення в масштабах формування майбутніх поколінь, підтримка високої народжуваності, материнства і батьківства, пріоритет виховання, освіти та самоосвіти, тісна взаємодія молоді України та світової діаспори, різке збільшення тривалості життя, плекання генофонду нації.       

Європа – це одне з імен стародавньої України. Міф про Європу народився в Україні, тому Україна і є Європою. 

Костяна пластина з зображенням жінки на голові бика (Трипільська стоянка IV–III тис. до н. е., печера Вертеба, Тернопільська область)

Європа на спині бика (реконструкція). Історико-археологічний музей “Прадавня Аратта – Україна” в с.Трипілля 

Протягом кількох тисячоліть українці дійшли до Атлантичного і Тихого океанів, розносячи всюди свої міфи. Тоді інтернету ще не було, тому мова, культура, міфи просувалися разом з їх носіями людьми Центру, народом Осі, народом Європи, європейцями. Всю опановану територію від Британії до Уралу вони назвали Великою Європою. А де знаходиться первинна, мала Європа? Звісно де в центрі Великої Європи – в Україні.

Карта англійських дослідників Роберта Макрама, Вільяма Крена і Роберта Макнійла у книжці «The Story of English», на якій схематично зображено поширення індоєвропейських мов від Середньої Наддніпрянщини.

Карта з книги Артура Кемпа “Марш титанів. Історія білої раси” (March of the Titans. A History of the White Race) — USA, Ostara Publications 1999, 2001. www.white-history.com

Викрадення Європи – це викрадення її в України. Настав час повертати! 

Як бачимо, план перетворення України достатньо ясний. Залишилося його деталізувати і втілити в життя.

Хай Буде!

Гравець: 
Ігор Каганець

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка