Зображення користувача Ігор Каганець.
Ігор Каганець
  • Відвідувань: 1
  • Переглядів: 1

Майдан: від євробюрократії до швейцарського народовладдя

Категорія:

Спецтема:

Європа не вичерпується Євросоюзом. Непідписання Асоціації з ЄС – це лише спусковий гачок для переходу України до істинних європейських цінностей, якими є самодостатність, самоврядування, самозахист. Євромайдан гарно пробудив українців – і слава Богу! Тепер настав час уточнити мету і стратегію її досягнення.

Почнемо з того, що прагнення до відродження Європи в Україні було підмінене входженням до Євросоюзу (що, до речі, автоматично означає втрату державної незалежності). Проте ЄС – це скоріше антиєвропа: нівелювання етнічних культур, панування євробюрократії, «політкоректні» утиски свободи слова, проблеми з мігрантами, економічний застій.

Неправильно визначена мета призводить Євромайдан до відповідної стратегії: скарги єврокомісарам на погану місцеву владу в пошуках співчуття і захисту, заклики до дострокових президентських та парламентських виборів в рамках існуючої політичної системи. З одного боку, це викликає жорсткий опір панівної верхівки, з другого боку – якщо не змінити саму політичну систему, то це буде чергова ротація – як після  2004 року.    

Якщо справи йдуть дуже важко або ситуація заходить у глухий кут, то це виразна вказівка що «робиться щось не те». Як казав український пророк Григорій Сковорода, «Слава блаженному Богу за те, що потрібне зробив неважким, а важке – непотрібним». Теперішня діяльність Євромайдану і ООпозиції йдуть дуже важко, отже є непотрібними. Натомість рух у потрібному напрямку обов’язково піде легко. Почнемо з мети.

Ідеал Європи

У теперішньому світі європейські цінності найкраще реалізовані у Швейцарїї (лат. Confoederatio Helvetica – Конфедерація Гельветіка). Для неї властиві: реальна незалежність, найрозвиненіше у світі самоврядування, висока здатність до самозахисту,  найнадійніша валюта, розвинена економіка, високий рівень життя (третє місце в Європі за рівнем ВВП на душу населення), висока репутація у світі.

Швейцарія не входить до Євросоюзу, зате з 2004 року входить до Шенгенської угоди, тому швейцарці гармонійно поєднують політичну незалежність з можливістю вільно подорожувати більшою частиною Європи. 

Журнал The Economist назвав Швейцарію найкращим місцем для того, щоб народитися. «З'явитися на світ швейцарцем варто не тільки через багатства країни і її населення, а й з багатьох інших причин, серед яких значний рівень довіри до державних інститутів, низькі показники злочинності і навіть висока якість сімейного життя. В основі швейцарської політики лежить пряма демократія – часті референдуми, на яких громадяни можуть пропонувати поправки до конституції і накладати вето на закони, прийняті парламентаріями. Не менш важливу роль відіграє і децентралізація влади: кантони і муніципалітети, на які розділена країна, мають максимальні повноваження у вирішенні місцевих проблем, а більшість податків йдуть до місцевих бюджетів». 

Тож якщо до когось і приєднуватися, то не до проблемного Євросоюзу, а до процвітаючої Швейцарської конфедерації. А ще краще не приєднуватися, а використати досвід цього передового європейського народу для власного державотворення. Врешті-решт, Швейцарська модель – це давня і органічно притаманна  Україні модель громадянського самоврядування, відома під назвою Сокупія–Скуфія–Скіфія (звідси – копне право, коли рішення ухвалюються «купно», тобто солідарно, з орієнтацією на досягнення консенсусу).     

Швейцарська модель

Головні особливості устрою Швейцарської конфедерації можна звести до трьох пунктів.

1. Передова Конституція. Основний закон Швейцарії починається такими словами: «В ім'я Всемогутнього Бога! Ми, Швейцарський народ та кантони, усвідомлюючи свою відповідальність за світ, бажаючи відновити наш союз для зміцнення свободи та демократії, незалежності та миру в єднанні та відкритості до світу, бажаючи жити всім своїм розмаїттям в єдності, поважаючи один одного, усвідомлюючи наші спільні досягнення та нашу відповідальність за наступні покоління, та визнаючи, що лише ті залишаються вільними, хто використовує свою вільність, та що сила народу вимірюється добробутом найслабших його членів, зараз, по цьому, ми приймаємо наступну Конституцію». Чудово сказано!  

2. Нейтралітет і озброєність. «Швейцарські Збройні Сили є другою найкрупнішою армією в світі в пропорціях до розміру населення (пальма першості належить Ізраїлю). Існує навіть вираз – «Швейцарія не має армії. Швейцарія сама є армією». Мабуть, швейцарці резонно вважають, що «паперовий» нейтралітет – штука ненадійна; їм куди ближче до душі озброєний (бажано до зубів) варіант. Швейцарська ідея нейтралітету полягає в тому, що ця країна не збирається нікого атакувати, не братиме участь в так званих «поліцейських акціях» (у миротворчих місіях Швейцарія брала участь – в Боснії і Герцеговині та в Кореї), не вступить ні в які союзи і захищатиме себе сама, – а для цього потрібна потужна армія». 

3. Реальна демократія і високий рівень місцевого самоврядування, про що вже згадували вище.

Стратегія повернення до Європи

Нова стратегія України гармонійно випливає з описаних трьох пунктів «ідеальної Європи» – Швейцарської моделі.  

1. Розпочати громадянський конституційний процес і спокійно ухвалити нову Конституцію. В цьому напрямку вже проведена велика підготовча робота, тому процес не займе багато часу.

Чи передбачає це протистояння з боку влади? Ні. Враховуючи високий рівень проникності в Україні Інтернету, більшу частину цього завдання можна виконати дистанційно, як це було в Ісландії: «Щоб написати нову конституцію, народ Ісландії обрав 25 громадян з числа 522 дорослих, які не належать до жодної політичної партії, яких рекомендували як мінімум 30 громадян. Цей документ був справою рук не жменьки політиків, а був написаний в Інтернеті. Установчі засідання проводилися в реальному часі, і громадяни могли писати свої коментарі і вносити пропозиції, своїми очима спостерігаючи, як їх конституція поступово набуває форми».  

Для ефективного і прозорого здійснення конституційного процесу треба розробити відповідне програмне забезпечення. Це сприятиме підвищенню інформаційної культури населення, викличе додатковий попит на комп’ютери та їх обслуговування, послуги Інтернету, навчання комп’ютерній грамотності тощо. Українська індустрія інформаційних технологій радо підтримає цей процес.  

2. Опанування культури вогнепальної зброї. Це основа істинної Європи. Замість витрачати гроші на страйки та протести, краще вкласти їх у придбання пристойної зброї та амуніції. Це підвищить самоповагу українців, сприятиме здоровому способу життя, самодисципліні та відповідальності. Все робиться абсолютно законно. Необхідні консультації та навчання можна здійснити за допомогою Української асоціації власників зброїУкраїнської стрілецької асоціації  та інших організацій. Просування культури зброї підтримає стрілецьке лобі, зацікавлене у зростанні попиту населення на легальну зброю. Чи буде опір влади? Навряд чи, адже це усталений законний  процес, влада від нього отримує свої прибутки. Ринок легальної зброї дозволяє тримати ситуацію під контролем. Закриття цього ринку призведе до розквіту нелегальної торгівлі зброєю і перетоку грошей у тіньовий сектор. У крайньому разі, легально тренуватися на стрільбищах можна без придбання легальної зброї.   

3. Сформувати органи центральної влади і місцевого самоврядування на основі всенародно ухваленої Конституції. Бажано, щоб право голосу мали тільки озброєні громадяни, тобто ті, що готові захищати своє волевиявлення. Після цього приступити до точного виконання рішень новосформованих органів влади, включаючи сплату податків. Тут використовуємо відомий демократичний принцип «Де представництво, там і податки», або «Ми не платимо податків, доки у владі нема наших представників» (англ. No taxation without representation – ні оподаткуванню без представництва). 

Чи буде опір влади? Скоріше всього, так. Але навряд чи щось серйозне можна зробити проти озброєного і організованого народу, переконаного у своїй правоті.

З чого почати?

Будь-яка людина доброї волі погодиться, що мирна перемога краща, ніж жорстка боротьба з невідомими наслідками. Тому лідерам Євромайдану доцільно:

1. Проголосити початок конституційного процесу і приступити до роботи згідно з викладеними вище трьома пунктами руху України до Європи. Конституційний процес  має розгортатися незалежно від дій влади.

2. Запропонувати владі мирну угоду: ви звільняєте ув’язнених громадських активістів і припиняєте переслідування, а ми припиняємо протести і організовано згортаємо київський Євромайдан, який відтепер перетворюється на всеукраїнський рух за перезаснування держави.  

3. Символом творення нової Української держави має стати жовто-блакитний прапор (сонце вгорі, вода знизу) на відміну від синьо-жовтого прапору нинішньої посткомуністичної держави.  

Символом руху до Європи має бути не прапор Євросоюзу з його до болю знайомими зірками-пентаграмами, а швейцарський (він же – козацький) малиновий прапор з білим хрестом.

Це, до речі, буде гарна підстава звернутися до Швейцарії з проханням поділитися досвідом і посприяти запровадженню в Україні стандартів та принципів Швейцарської моделі.  

Продовження - Після Майдану: другий рівень Гри

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Ельфи – з кінофільму "Володар перстенів"

Шлях Лебедів, або Як увійти в ельфійський простір волі. Світотворча тріада: омолодження, інновації, удача

Для заснування нової цивілізації необхідне поєднання трьох обов’язкових компонентів – керованої молодості, інноваційності та удачі. Щоб стати ельфом (елбедем, лебедем), треба піднестися в ельфійський...

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Зірка Вітошинська.
0
Ще не підтримано

Годжуся, і знайомлю з ідеєю!

Творимо разом Вільну Українську Державу Гартленд !

Коментарі

Зображення користувача Ігор Каганець.
0
Ще не підтримано

Прошу максимально поширити цей текст. Посилатися на автора не обов’язково, адже ця ідея витала в повітрі. Сміло розміщуйте на своїх ресурсах і посилайтеся на них при просуванні цієї статті.

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача Микола Погорілець.
0
Ще не підтримано

Ігоре, дякую за статтю.
Навколо Майдану нечасто зараз побачиш яскраву мету і напрямок руху до неї.
Стання зручна для дискусії по народновизнаному визначенню мети держави Україна і відпрацювання практичних кроків.

Зображення користувача Володимир Світлий.
0
Ще не підтримано

Чудово! Сьогодні на луцькому майдані саме таку тему оговорювали на стихійному зібранні небайдужих і просто громадян.Мені не доводилось навіть у чомусь когось переконувати.Стихійне зібрання ще вимагало заборону всіх партій у керівництві державою.Що цікаво, люди не намагались заборонити самі партії а тільки бажали їм займатись партійними справами у неробочий час і щоб не заважали працювати за планом який вони підтримуватимуть.
Сьогодні був славний і сонячний день.

Від мрії до слова, від слова до дії, від дії до світлової події.

Зображення користувача Миро Продум.
0
Ще не підтримано

Конституційний процес дозволить виявити нових лідерів і нарешті структурувати громадянське суспільство.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Андрій Солтівский.
0
Ще не підтримано

І Хай так Буде! Долучаємось, роздруковуємо, розповсюджуємо, інформуємо.

Живе Слово творить і перемагає

Зображення користувача Еней Харалужний.
0
Ще не підтримано

Дякую, пане Ігоре! Дуже все чітко і правильно написано!!!
Просуваємо інформацію!

Інформація - це те, що приховується.
Все інше - реклама.

Зображення користувача Зірка Вітошинська.
0
Ще не підтримано

Годжуся, і знайомлю з ідеєю!

Творимо разом Вільну Українську Державу Гартленд !

Зображення користувача Зоріна Небокрай.
0
Ще не підтримано

Дякую! Сильна ідея, заворожуюча! Безсумнівна переконаність. Так, викликає гордість. Випливає, все що не робиться- робиться на краще

Від Землі, сили народження, святою водою благословляю!

Зображення користувача Людимир Головань.
0
Ще не підтримано

Рухаємо далі! Розмістив у себе

Будьмо!

Зображення користувача Сергій Остапенко.
0
Ще не підтримано

Швейцарія:
Ст. 22. Свобода зборів
1. Свобода зборів гарантується.
2. Кожна особа має право організовувати збори, брати в них участь або не приходити на них.

Україна:
Стаття 39. Громадяни мають право збиратися мирно, без зброї і проводити збори, мітинги, походи і демонстрації, про проведення яких завчасно сповіщаються органи виконавчої влади чи органи місцевого самоврядування.

{Офіційне тлумачення положення частини першої статті 39 див. в Рішенні Конституційного Суду № 4-рп/2001 від 19.04.2001}

Обмеження щодо реалізації цього права може встановлюватися судом відповідно до закону і лише в інтересах національної безпеки та громадського порядку - з метою запобігання заворушенням чи злочинам, для охорони здоров'я населення або захисту прав і свобод інших людей.

Хай Буде!

Зображення користувача Зоріна Небокрай.
0
Ще не підтримано

Але в Європі кажуть, що тримають двері відкриті для офіційного представника від України надалі.

Від Землі, сили народження, святою водою благословляю!

Зображення користувача Анатолій Висота.
0
Ще не підтримано

Сіль: ОЗБРОЄНЕ НАСЕЛЕННЯ і ПОСТІЙНИЙ НЕЙТРАЛІТЕТ, визнаний навколишнім світом. Підтримую!

Зображення користувача Віктор Макаренко.
0
Ще не підтримано

Додаток до процитованого Сергієм Остапенком: Ось і виходить що вище Конституції в існуючій державі - суди!

Зображення користувача Арсен Дубовик.
0
Ще не підтримано

Про прапори особливо цікаво.

Схожий до Швейцарського маємо прапор Волині:

Який найближчий до Великої козацької січової коругви Війська Запорізького Низового (Запорізької Січі):

!А із зірками ще цікавіше! Порівняймо:
Козацькі прапори захоплені Радзівілом у 1651 році. Чернігівський полк:

Як бачимо, це зовсім не, так звана, зірка Давида.

?Жовтий, чи білий хрест?
"...запитання "З яким кольором у вас найбільше асоціюється Православ'я?", українці:
золотий - 44, 3% учасників опитування
блакитний колір - 17,1%.
чорний і білий - по 8,6%
жовтий і червоний - по 7,1%
коричневий колір - 1,4%
зелений - жодного
інший"колір - 5,7%
подібне опитування серед росіян на сайті sreda.org дало інші результати:
білий - 27%
блакитний колір - 13%
золотий - 8%".
Тому ми маємо Золоте Трисуття на блакитному тлі, яке в теперішньому гербі має вигляд без тла герба.

У висновку маємо: Символ руху до Європи - жовтий хрест на малиново-червоному полотні

і ПРАВильний прапор оновленої держави:

Слава!!!

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

Зображення користувача Миро Продум.
0
Ще не підтримано

На прапорі Війська Запорізького Низового зображена шестикутна Зірка Велеса (вона традиційно зображається на кобзах, бандурах, цимбалах).

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Арсен Дубовик.
0
Ще не підтримано

Даруйте! Не вдало висловився...
Говорячи "не, так звана, зірка Давида", я саме й мав на увазі, що це не символ єврейства.
Звісно, що цар Давид, бувши арієм, користувався відповідною символікою - гексаграмою, тобто шестикутною зіркою - цей символ поцуплено з орійської релігії, а точніше з похідних від неї ведійських
Ця ж зірка є й на прапорі Умані, як козацького полкового міста:

хоча, зараз через паломництво хасидів, цьому символу надається іудейського забарвлення.

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

Зображення користувача Миро Продум.
0
Ще не підтримано

Треба вести роз’яснювальну роботу. Маю на увазі, не серед хасидів, а серед наших.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Лука Небохід.
0
Ще не підтримано

Досить цікавий матеріал щодо символів та прапорів.

"Знання деяких принципів легко компенсує незнання деяких фактів" (с)Гельвецій

Зображення користувача Гендельф Білий.
0
Ще не підтримано

Нарахунок зброї. ?Хіба можна давати всім людям поголовно зброю? Та дати алкоголікук зброю, він по п'яній сусіда застрілить. Таке саме наркомани. Або діти в школах. Скільки в Америці випадків, коли у школах учні з батьківсьої зброї застрілювали своїх однокласників і вчителів.?Як з цим поступати?

Ми не фантазуємо: ми розраховуємо! Але для того, щоб розраховувати, ми спочатку фантазували.

Зображення користувача ДЗен ДЗелень.
0
Ще не підтримано

Зброю можна давати тільки громадянам, а наркомани не можуть бути громадянами, адже вони можуть проголосувати за злочинця.

Хай буде Ща з Тя! І з Мя :)

 

Зображення користувача Андрій Ясун.
0
Ще не підтримано

Людям же ж, а не алкоголікам.

Si vis pacem, para bellum

Зображення користувача Гендельф Білий.
0
Ще не підтримано

Думаю в сім'ях де буде зброя, необхідно перевіряти дітей, щоб не було проблем.

Ми не фантазуємо: ми розраховуємо! Але для того, щоб розраховувати, ми спочатку фантазували.

Зображення користувача Миро Продум.
0
Ще не підтримано

Цитата: "У Москві сьогодні більше 400 тисяч власників легальної вогнепальної зброї, в тому числі більше 250 тисяч власників рушниць. Скільки ж з них вистрілило? За 2001 рік з використанням цієї зброї було зроблено 8 (так це не помилка — ВІСІМ!) побутових злочинів. І це при тому, що всі ці 250 тисяч стволів зберігаються вдома, тобто саме там, де й відбуваються застілля і часом виникають побутові конфлікти. Легальна зброя просто так не стріляє!" - Легалізація зброї як стимул до Реформації.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Творимир Здобудьволя.
0
Ще не підтримано

В основному, гарна стаття з світлою метою, конкретним стратегічним планом та іншими важливими пропозиціями. От тільки навряд чи буде сприйнята громадянами України без вимоги відставки Захарченка та покарання "правоохоронців", що застосували до мирних громадян звірства та провокації.

Немає релігії понад істину

Зображення користувача Миро Продум.
0
Ще не підтримано

Одне другому не заважає. Проте в цій ситуації важливіше врятувати невинних чим покарати винних.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Зоріна Небокрай.
0
Ще не підтримано

Моя думка стосовно прапора. Для війська, козаків малиновий прапор з хрестом- це є сила. Хрест має дію як додаткова сила інстинкту, додавши три сутності людини. Певно і колір ще має свою суть. Вважаю, що український жовто-блакитний з гербом Трійці є іншим символом. Давні філософи вчать, що ми йдемо від багаточленства, від дванадцятичленного знаку Зодіаку тварин, до зменшення елементів, до єдності, щоби наблизитись до Творця. Три є менше ніж чотири і три є досконалішим в духовному розумінні. Гексаграмма (шестикутник) є далеким від трикутника, якщо дивитись з точки зору членства. Творець є в Триєдності, але на Землю він діє як Єдиний, і людина створена в триєдності, але щоби наблизитись до Творця, відзеркалюючись, ми прагнемо до єдності до одномірності і тоді проходить зв"язок з Єдиним Творцем і далі йде розвиток в вищій Божественній Триєдності. На разі використання малинового прапора є найкращою ідеєю, нам потрібна сила інстинкту для виживання і хай він залишиться військовим українським символом. Але прапор з Трійцею залишаємо, адже веде до розвитку. Мені прийшла ідея перевернути знак Трійці: вгорі буде Єдиний, а внизу три, адже до цього ми прагнемо- до єднання з Творцем.

Від Землі, сили народження, святою водою благословляю!

Зображення користувача Зоріна Небокрай.
0
Ще не підтримано

Додам спостереження. Зараз коли ми дивимось на наш герб Трійцю- він нагадує птаха, що летить вниз. Коли ми перевертаємо - він нагадує птаха, що летить догори. Виходить прапор перевертаємо разом з гербом- і все на місці. Єднаємось з Творцем.

Від Землі, сили народження, святою водою благословляю!

Зображення користувача Арсен Дубовик.
0
Ще не підтримано

Не все підлягає перевертанню.
Перевертання прапора - це відновлення нашої аріянської світоглядної системи.
Тоді ж як наш герб - це древнє Дерево Життя - Трисуття, перевертання якого неприроднє.

"Трисуття є знаменитим Українським знаком-символом, який несе глибокий закодований зміст. Це є Дерево Життя, в якому об'єднані Три Суті - Яв, Нав і Прав, міфологічні архетипи слов'янської мудрості.

Трисуття має горизонтальну лінію, яка символізує розділення світу на Явний (над Землею) і Навний (підземний, або захований) світи. Явний світ є життям людини на землі, а Навний світ є світом пращурів, померлих родичів

Життя народжується із "зерна", яке посаджене у "землю" - змістовий розділ між живими і мертвими. Підземна частина зерна НАВ - дух предків, із якого виходить, род-иться, явне життя - ЯВ - середній росток у трисутті. Це Явне життя направляється з двох сторін складною структурою ПРАВ - законів, правди життя. ПРАВ є направляючою сутністю, яка викарбована із досвіду і мудрості НАВ, і яка є непохитна, як два ножі (так і зображено), які направляють життя ЯВ-не."

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

Зображення користувача Зоріна Небокрай.
0
Ще не підтримано

Дякую, Арсене! Змістовний матеріал за Три сутності. Але я, трошки почитавши антропософію Штайнера, зрозуміла, що ми є великою видумкою Творця і він вніс на Землю та в людину стільки різноманіття, що з радості не дуже стрибати хочеться. Ці 3 сутності такі мінливі, що і не знати за які хвататися. Дійсне божественне (безкінечне) припадає на людину -це останні 3 чакри -гортань, третє око і тім"я. Але від творця ці три речі ідуть як одна лінія в тілі людини. Інші 3 сутності людина має від колективного творіння інших джерел і внесені вони в наше сонячне сплетіння від Зодіаку, копійовані. Тому ми так виглядаємо в 4-мірному розумінні. Ось тут дивно все, , який вибір?. Ви правильно показали лінію землі, де є коріння нашого дерева і ми дивимося під землю. Моя думка, розвернути голову і дивитися в небеса, за сферу землі. Як птах,у повітрі. Дивлячись під землю розвиваємо нижчі чакри-сутності; дивлячить у височінь, розвиваємо божественні сутності, які находяться в голові, а не в животі. Ось таке я побачила в нашому гербі. Бог діяв 1 лінією і це є голова і ми славимо Єдиного. Решта йде від всього Зодіаку. Можливо символ птаха не є випадковим, як Духа, бо відірваний від землі.

Від Землі, сили народження, святою водою благословляю!

Зображення користувача Арсен Дубовик.
0
Ще не підтримано

Слава Творцю! Ми вже знаємо, що птах, не "летить донизу", а "летить згори"! Знаємо, що цей птах - Сокіл Волі – символ Святого Духа.
Він згори летить-сходить на землю-землян освячуючи нас новими знаннями, переносячи в простір Волі.
Радіймо!

"Царю Небесний, Утішетілю, Душе Істини,
Той, хто завжди є, і все виповнює,
Скарби наш Благий і Життя Подателю,
Прийди і вселися в нас,
І очисть нас від всякої скверни,
І спаси, Блаже, душі наші!
Хай буде!"

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

Зображення користувача Арсен Дубовик.
0
Ще не підтримано

Гарний зразок! Трисуття в обрамленні сонячної корони:
.

Що скажете, пане Миро? ?У нашому магазині він може бути?

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

Зображення користувача Оксана Лутчин.
0
Ще не підтримано

Це чудовий варіант виходу з кризи. Було б добре, хто має таку можливість, розтиражувати і роздати на Майдані. Наскільки мені відомо, там є багато проінформованих людей стосовно символіки - ходять з маленькими жовто-блакитними прапорцями, розтиражовано також варіант Окари - народ це сприймає схвально! Чому б і нам не діяти активніше - розтиражувати і роздати на Майдані, хай проростає зерно. Також активними діями змогли б розширити нашу авдиторію і спрямувати людей у правильне русло. Діймо!
Дякую Ігору Каганцю за конструктивні ідеї!

Творімо разом мову Сенсар!

Зображення користувача Миро Продум.
0
Ще не підтримано

Розвиток відбувається в правильному напрямку! УСІ ТРИ ПУНКТИ, ОПИСАНІ В ЦІЙ СТАТТІ, ВИКОНУЮТЬСЯ:

1. Започатковано Конституційний процес - Національні Збори.

2. Янукович підписав закон про реабілітацію протестувальників: «Про усунення негативних наслідків та недопущення переслідування та покарання осіб з приводу подій, які мали місце під час проведення мирних зібрань».

3. Розгортається рух за вільну Україну під сонячно-блакитним прапором.

Ці три процеси треба довести до логічного завершення.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!