Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Євросоюз - антиЄвропа

Спецтема:

Нове опитування, проведене FT/Harris в п'яти найбільших країнах ЄС і США до 50-річних роковин Євросоюзу цього тижня, показало, що ЄС стискають лещата хвороби: 44% європейців вважають, що їхнє життя погіршало після вступу їхньої країни до союзу...

... і лише 25% європейців вважають, що їхнє життя покращало.

Опитування ілюструє песимізм, що поширюється в Європі, проте також свідчить про подвійне відношення громадян до ЄС через 50 років після ухвалення Римського договору, що ліг в основі блоку.

Незважаючи на численні скарги в адресу ЄС, включно з широко поширеною думкою про його надмірну бюрократію, лише меншість опитаних думають, що їхня країна жила б краще, якби вийшла з ЄС: так думають тільки 22% респондентів. Натомість 40% упевнені, що ситуація змінилася б в гіршу сторону.

Опитування показало, що 35% респондентів вважають, що європейська конституція справить позитивну дію на їхню країну, тоді як зворотної думки дотримуються 27% респондентів. Найбільш негативна реакція (48%) була відмічена у Великобританії, повідомляє ИноПресса.
 

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

І на оновленій Землі...

Війна в Україні завершиться тоді, коли буде досягнута її мета (+аудіо)

Справжня мета цієї війни полягає у формуванні нової української нації – носія передових світогляду, соціальної організації та технологій. Отже, війна припиниться тоді, коли процес постіндустріального...

Останні записи