Важливість: 
5

Категорія:

Заснування АНСДП можливе лише у просторі позитивних подій

Для творення постіндустріального суспільства треба об’єднати безпроблемних людей. Якщо ж об’єднати, скажімо, тисячу проблемних, то матимемо тисячу проблем, і тоді партія займатиметься не творчістю, а нескінченним вирішенням цих проблем. 

170810paralelnesuspilstvo.jpg

Злітаємо!
Злітаємо!

Пропустимо, людина зацікавилася ідеями Великого Переходу і вирішила долучитися до ельфійської партії АНСДП. Як це зробити?

Частково це питання розглядалося з самого початку, коли ми обговорювали назву «партії ельфів» у статті Політичний Сенсар: якою може бути назва партії ельфів постіндустріального Міжмор’я. Сьогодні поговоримо про практичні дії. Вони логічно випливають з самої назви партії.

Аріянська: постійне самовдосконалення

Аріянство – це світогляд і спосіб життя шляхетної (арійської) людини. Метою аріянства є досягнення людиною самореалізації, а надзавданням – наступне перетворення її на безсмертного ельфа (боголюдину, сина божого).

Згідно з антропологією Міжмор’я, гомо сапієнс може перебувати на 4 рівнях розвитку: гобіт, людина, арій (реалізована людина), ельф (безсмертна людина, боголюдина, син божий).

Ознакою людини є прагнення до саморозвитку. Для перетворення на арія людині треба позбутися всього, що заважає її реалізації: хронічних хвороб, паразитичних програм психіки, помилкових світоглядних стереотипів. Відтак працювати треба одночасно на трьох рівнях – фізичному, психічному і духовному.

– Що таке духовність?

– Духовність – це усвідомлення себе втіленою духовною сутністю. Що вища духовність людини, то краще вона бачить себе зі сторони і має сильнішу волю керувати власними автоматичними програмами. Для духовної людини властиві совість і прагнення до самовдосконалення.

– Що конкретно треба робити?

– Займатися фізкультурою, поступово переходити на живу їжу, розвивати позитивне мислення, професійно зростати, вивчати аріянство. Найпростіший спосіб пізнавати аріянство і розвивати правильний світогляд – підписатися на новини «Народного Оглядача» і читати все, що зацікавить. Найефективніший спосіб очищення психіки – технологія «Живе Слово».

– А якщо людина не займається самовдосконаленням і їй не підходить аріянство?

– Тоді їй не потрібна аріянська партія. До її послуг три сотні інших партій в Україні.

– Але ж такі обмеження не сприяють кількісному зростанню АНСДП.

– Для творення нового суспільства треба об’єднати світлих, безпроблемних людей, спроможних керувати собою і досягати успіхів. Головний успіх людини – вихід з Простору боротьби і перетворення себе на реалізовану людину (арія, надлюдину). Якщо ж об’єднати, скажімо, тисячу проблемних людей з Простору боротьби, то матимемо тисячу проблем, і тоді партія займатиметься не творчістю, а боротьбою з цими проблемами.

Нова цивілізація може народитися лише у просторі позитивних подій – як паралельна структура. Так само АНСДП може діяти тільки в цьому просторі – вільному і захищеному. Опускання партії у Простір боротьби означатиме її ліквідацію існуючою індустріальною мегамашиною.   

Націонал-солідаристська: самоврядна республіка

Для долучення до АНСДП потрібно володіти мінімальною політологічною культурою. Передусім треба знати, що є тільки три ідеології: солідаризм, лібералізм і соціалізм, усе інше – це «варіації на тему», тобто їх різновиди в конкретних історичних ситуаціях (докладніше).

Важливо, що Національний Солідаризм – базова ідеологія США від заснування до сьогодення. Джерелом сили солідаризму є синергія.

Демосократична: кооперація і змагальність

Ельфійську партію творять не окремі особистості, а демоси. Тому увійти до АНСДП можна тільки через демос – приєднуючись до вже існуючого або творячи власний: Порядок заснування АНСДП і 5 рівнів її самодостатності – від стартової сотні до нової раси.

Членство в партії є динамічним: воно актуальне доти, доки людина належить до демосу, а демос належить до сотні. Якщо людину виключили з усіх демосів – вона втрачає членство. Якщо демос не входить до сотні – він не надає членства в АНСДП.

Якщо людині не підходять існуючі демоси – вона створює свій. Якщо демос не знаходить підходящої сотні – він створює свою.

Відтак АНСДП – це вільний простір для творчості, самоорганізації і еволюційної змагальності.  

Інформаційною платформою для взаємодії демосів має стати динамічна багаторівнева соціальна мережа. Поки її нема, працюємо на платформі Intermarium Institute.

Додаткова інформація:

Наші інтереси: 

Вчимося у природи, творимо нове суспільство. 

Гравець: 
Ігор Каганець
 
Форум Підтримати сайт Довідка