Важливість: 
5

Категорія:

АНСДП – перша партія ельфів постіндустріального Міжмор’я: стартові проекти

Якою має бути її структура? Хто може стати її членом? Що робити? Усе це закладено у назві Аріянська Національно-Солідаристська Демосократична Партія.

170729-elfy-5.jpg

Ельфи Міжмор’я чекають тебе! (реклама АНСДП)
Ельфи Міжмор’я чекають тебе! (реклама АНСДП)
Попередня стаття:

М’яка трансформація

Глобальна тенденція переходу від індустріальної до постіндустріальної формації потребує пошуку таких шляхів, які дозволять здійснити цей перехід максимально делікатно, м’яко, безконфліктно. Для цього вчимось у природи. Погляньмо, як зі старої цибулини виростає паросток нового життя. Він не бореться з материнським організмом, а просто бере нього все корисне і використовує його для перетворення старої істоти на нову. Старий організм нікуди не зникає – він стає іншим.

Подібна ситуація з сучасним суспільством. Воно поступово усвідомлює, що час старої форми закінчується. Якщо показати йому шлях трансформації, то воно не буде опиратися змінам, а поступово наповнюватиме нові структури, змінюючись згідно з новими вимогами.

Нове виростає зі старого

Саме цю місію – плавного переходу – виконує АНСДП. На відміну від існуючих партій, вона не бере участі у боротьбі за владу в існуючій системі, а творить нову систему. Статус політичної партії потрібен тільки для того, щоб діяти максимально легітимно, відкрито, доброзичливо.

Потреба в особливій делікатності викликана тим, що політична структура постіндустріального суспільства докорінно відрізнятиметься від існуючої. Якщо сьогодні ми маємо індустріальну мегамашину, то постіндустріальне суспільство являтиме собою організм. Якщо ж говорити про орган його управління, то він нагадуватиме мережу нейронів головного мозку з властивою для нього спроможністю швидко перелаштовуватися у відповідності до внутрішніх завдань і зовнішніх викликів.

Отже, яка має бути структура АНСДП та її наповнення? Все закладено у її назві – Аріянська Національно-Солідаристська Демосократична Партія.

Аріянська

Слово «аріянська» означає, що партія об’єднує шляхетних людей (на санскриті слово «ар’я» означає шляхетний, сонячний). На практиці це виражається в тому, що члени партії відмовляються від шкідливих звичок і йдуть шляхом фізичного, інтелектуального, емоційного, світоглядного, вольового самовдосконалення.

Тож якщо хтось бажає здійснити трансформацію і увійти до нової цивілізації, то йому треба відмовитися від вживання тютюну, алкоголю та інших наркотиків, позбутися звички вживати м’ясо і лихословити. Абсолютно точно встановлено, що згадані звички ослаблюють людину, зношують її, притягують негативні події, а це суперечить спрямуванню партії на оздоровлення, омолодження, досягнення активного довголіття, а для особливо наполегливих – фізичного безсмертя.   

Національно

Слово «національно» означає повагу до етносів як природних одиниць людства  і сприяння їх перетворенню на структуровані нації з власними державами. Нація – це народ, який живе власним розумом. Перетворення аморфних етносів на структуровані нації означає вищий рівень міжлюдських стосунків, гармонійнішу взаємодію з природним довкіллям, а також з іншими націями.

Солідаристська

Слово «солідаристська» означає застосування принципу солідаризму, тобто взаємної підтримки і взаємного заохочення. Завдяки солідаризму народжується синергетичний ефект, тобто взаємопосилення.

У солідарному суспільстві своя «математика», оскільки 1 + 1 >> 2 (взаємодія двох людей народжує нову якість і дозволяє досягнути набагато більше, чим проста сума їх індивідуальних зусиль). Прикладами синергії є взаємодія кременя і кресала, ключа і замка, чоловіка і жінки.

Джерело синергії солідаризму закладене у принципі «Один за всіх і всі за одного!» Його сенс у тому, що всі підсилюють всіх: надихають, допомагають, навчають, торгують, інвестують, надають підтримку дарами, молитвами, роботою. Проявами солідаризму є принцип оптимальної підтримки, а також взаємні любов, вимогливість і заохочення.

Демосократична  

Слово «демосократична» означає, що джерелом влади є організовані громади однодумців – демоси. Не аморфний народ і не окремі розпорошені індивіди, а компактні групи персонально знайомих людей, об’єднаних спільними інтересами – територіальними, діловими, духовними. Відтак структура АНСДП визначається демосами та їхніми об’єднаннями у сотні, полки, коші, гетьманати.

Демоси в реальному часі обирають старшину (керівництво), об’єднуються і роз’єднуються, засновуються, трансформуються і розпадаються. Все відбувається легко, швидко і добровільно – у відповідності з внутрішніми потребами і викликами надсистеми.  

На початковому, експериментально-дослідницькому етапі відпрацювання демосократичної моделі здійснюватимемо на платформі Інституту Міжмор’я intermarium.institute. Для повноцінного розгортання і роботи в постіндустріальному режимі маємо створити масову багаторівневу динамічну соціальну мережу Інтермаріум-онлайн, яка врахує напрацювання АНСДП на платформі Інституту Міжмор’я.

Партія

Слово «партія» вказує на політичні цілі і прагнення їх досягнути прозорими та легальними засобами. При цьому не йдеться про здобуття політичної влади в межах існуючої системи: аріянський світогляд вважає її безперспективною, а тому спрямовує на формування нової, постіндустріальної системи.  

Діючий прототип

На сайті «Народний Оглядач» здійснено багато теоретичних напрацювань, проте не зрозуміло, наскільки вони придатні для практичної реалізації. Тож пропонується здійснити їх експериментальну перевірку у вигляді локальної ігрової моделі на сайті Інституту Міжмор’я – у нашому «внутрішньому космосі».

Для підвищення надійності експериментальної перевірки діятимемо так, наче все відбувається насправді. Починаємо з найпростіших справ у вигляді дипломних проектів на відповідних кафедрах Інституту Міжмор’я згідно з усталеним порядком – див. Технологія навчання в Intermarium Institute – для абітурієнтів, здобувачів і магістрів.  Ось перші 5 проектів: 

Дизайнерське бюро «Одяг Сили»

Членам партії цікаво стильно одягатися, займатися проектуванням і дизайном, творити нову естетику. З цієї метою засновуємо діловий демос  «Одяг Сили» (Clothing of Power). Починати можна з розробки стильних футболок, кепок, гімнастерок, жилетів, спортивного одягу, нашивок з партійною символікою тощо. Цей демос засновуємо на Кафедрі постіндустріальної економіки.  

Лабораторія Elfish 

Формування спрощеної англійської мови для ділового спілкування між українцями і американцями. Для початку назвемо її Elfish – від Elf English (Ельфійський інгліш).

Ідея в тому, щоб розробити спрощений варіант англійської мови з максимальним застосування спільних українських і англійських слів.

При цьому можна використати досвід мови Глобіш (англ. Globish від англ. Global English) – це спрощений варіант англійської мови, в якому не більше 1500 слів і проста граматика.

Оскільки геополітичний союз Україна–США є обов’язковою умовою творення цивілізації Міжмор’я, члени АНСДП повинні володіти хоча б основами Elfish.  Цей демос засновуємо на Кафедрі постіндустріальної філософії. 

Радіо Нова Європа і журнал Гартленд

«Гартленд» – це політологічний журнал, присвячений творенню постіндустріальної цивілізації Міжмор’я, а також глобальній боротьбі між союзом Україна–США–Великобританія (+ інші країни Центрально-Східної Європи) та Континентальним блоком ЄС–Росія–Китай–КНДР. Усі статті журналу будуть озвучуватися, а на основі трансльованих політологічних дискусій публікуватимуться статті. Цей демос засновуємо на Кафедрі постіндустріальної філософії. 

Міжморський Сенсар

Йдеться про розробку спрощеної української мови, пристосованої для спілкування між народами Міжмор’я, а також для полегшеного її вивчення іншими іноземцями, передусім англомовними. Міжморський Сенсар має розроблятися паралельно з Elfish (див. вище). Цей демос засновуємо на Кафедрі постіндустріальної філософії.   

Кадрова агенція АНСДП

Фактично це служба знайомств для членів партії. Головне завдання – формування будь-яких груп за інтересами в партійному середовищі, а також надання консультацій з орієнтації в мережі демосів Міжмор’я, піднесення у простір позитивних подій, персональної сумісності, особистісного розвитку, самовдосконалення, правильного харчування, застосування Живого Слова, фізичних вправ та інших розвиваючих технік. Цей демос засновуємо на Кафедрі постіндустріальної філософії.   

Творимо!     

Ensiferum - Lai Lai Hei

Продовження: АНСДП: символіка, вітання, салют – відроджена традиція Нової Європи

Наші інтереси: 

Формуємо діючий прототип і випробовуємо його в реалі. 

Гравець: 
Ігор Каганець
 
Форум Підтримати сайт Довідка