Зображення користувача Ігор Каганець.
Ігор Каганець

Як стати фізично безсмертним: тільки для націоналістів

Категорія:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
5 - Наша стратегія

Шлях до безсмертя проходимо за допомогою ста тисяч простих кроків. Усі необхідні знання з’являються поступово – в міру зростання нашої спроможності їх засвоювати. Довгоживучість – професійна вимога до української націоналістичної еліти нового циклу.

isus.jpg

Ви, що пішли за Мною, в палінгенезії у сто разів більше одержите і життя вічне успадкуєте
Ви, що пішли за Мною, в палінгенезії у сто разів більше одержите і життя вічне успадкуєте

Згідно з аріянством, Творець Всесвіту здійснює експансію у наш фізичний світ в особі людей – втілених божественних сутностей. Головним наслідком збільшення божественної присутності є вдосконалення як народів (етносоціальних організмів), так і окремих людей. Важливим показником досконалості людини є її спроможність до активного довголіття, супердовголіття (уявного й умовного безсмертя) і повного безсмертя.

Для чого людині безсмертя?   

Ідея фізичного безсмертя є стрижневою для всієї арійської традиції – від Гермеса Трісмегіста (Ноя) і Гіперборії (Трипілля) до Ісуса  Хреста і заснованої Ним  Аріянської Церкви. Уже це вказує на те, що безсмертя важливе і потрібне. Для чого?

По-перше, для отримання радості від нашого життя. Будучи безсмертним, можна пізнати багато гарних людей, побувати в багатьох цікавих місцях нашої планети, вивчити багато наук, перечитати масу книжок, переглянути купу фільмів, навчитися грати на багатьох інструментах, опанувати багато професій, реалізувати багато проектів і чимало іншого.  

По-друге, безсмертя потрібне для підтримки збалансованого розвитку людства, утримання його від катастрофічних відхилень.

По-третє, для здійснення супермасштабних еволюційних проектів – таких, що потребують сотень і тисяч років. 

По-четверте, важлива не лише мета, а й процес: рух до безсмертя – це найефективніший спосіб позбутися хвороб, впорядкувати своє життя і досягнути щастя.   

Наскільки це реально?

Людський організм має досконалу систему самовідновлення. Вона радісно відгукується на цілі, які перед нею ставить людина.

Якщо людина не має високих цілей, то вона живе і вмирає «як всі»: «Він помер, бо так було прийнято» (напис на надгробку).

Якщо ж людина дуже прагне досягти високої масштабної цілі, віддаленої на десятиліття і століття, то її система самовідновлення налаштовується на супердовголіття.

Тобто ключем до запуску програми безсмертя є потужна мотивація. Вона починається з Любові – мрії про улюблену справу. Накопичення відповідних знань дає Надію досягнути мети. Практична дія дає Віру – переконаність у досяжності мети – див.: Що означає тріада «Віра, Надія, Любов»: аріянський погляд.

На кожному з цих трьох етапів мотивація стає дедалі потужнішою. Врешті-решт вона досягає достатньої сили для того, щоб перевести перемикач «Безсмертя» у положення «ON» (увімкнуто). Цей етап називається Мудрість (Софія).   

На етапі Любові починає працювати наша духовна сутність. На етапі Надії до неї долучається душа (психіка) з її інтелектом і емоціями. На етапі Віри активується плоть. Гармонійне (мудре) поєднання усіх трьох компонентів людини задля досягнення омріяної мети вмикає  матеріалізацію цієї мети.   

Які проекти створюють мотивацію до безсмертя?

Оскільки найменшою еволюційною одиницею є народ, то найпотужнішу мотивацію дають націотворчі проекти. Йдеться про переведення народу зі стану аморфного етносу у стан структурованої нації з власною державою. Оскільки націотворення є довгостроковим проектом, то його активні учасники автоматично отримують мотивацію щонайменше для активного довголіття.

Ще масштабнішими є расотворчі проекти – на зразок заснування Ноєм 7500 років тому арійської раси, проявом якої стала Трипільська цивілізація. Тим не менше, нова раса завжди починається з якогось одного народу, відтак расотворчий проект завжди починається з націотворчого. Для расотворчих проектів недостатньо активного довголіття – вони вимагають супердовголіття, тобто уявного і умовного безсмертя. 

Людська раса має духовно-світоглядний, психічний і генетичний компоненти. Расотворення завжди починається з духовно-світоглядного імпульсу. Такий імпульс генерує релігія – цілісний і активний компонент світогляду. Релігійна мотивація є найглибшою. Саме вона вмикає рух до повного фізичного безсмертя.  

Чи є у нас знання для досягнення безсмертя?

Поставлене запитання є проявом інженерного (машинного, індустріального) мислення. Його сенс у тому, що для досягнення результату треба мати детальне «креслення» і ресурси для його втілення. Якщо ж їх нема, то справа вважається неможливою.

Тому відповіддю на поставлене вище інженерне запитання буде «Ні», адже в нас нема точних знань для гарантованого досягнення безсмертя.

Проте це не є причиною, щоб не рухатися до безсмертя. Подібним чином, відсутність у підручнику для 1 класу інформації про розробку комп’ютерів не є підставою відмовлятися від розробки. Тому що необхідна інформація з’явиться пізніше – у старших класах, в інституті, на виробництві.

Понад те, необхідні знання з’являтимуться поступово – в міру зростання нашої спроможності засвоювати ці знання. Такий підхід називається органічним. Його ідея в тому, щоб для продукування деяких речей треба не будувати завод, а вирощувати дерево, яке даватиме потрібні плоди. На цій ідеї основана стартап-культура.

Оскільки ми працюємо в органічній парадигмі стартапів, то запитання «Чи є у нас знання для досягнення безсмертя?» формулюємо  по-іншому:

Чи є у нас знання для початку руху до безсмертя?

Відповідь однозначна – Так! Причому справа не тільки в наявності важливих знань, а й у прискореній динаміці їх накопичення за останні 10 років. Судячи з розвитку подій, уже через рік ми матимемо нові дивовижні знання. Що буде через 10 років – важко й уявити, але можемо точно стверджувати, що це буде дещо грандіозне, захоплююче і, з погляду сьогоднішнього дня, – фантастичне.    

Проте й сьогодні ми вже знаємо настільки багато, що проблема не у нестачі знань, а у волі їх застосувати. Зокрема, ми з’ясували, що для руху до безсмертя необхідно:

1. Формувати аріянський світогляд, адже для нього ідея фізичного безсмертя є природною. Понад те, досягнення стану безсмертної боголюдини – це релігійна вимога аріянства

2. Очищувати психіку від інформаційного і емоційного бруду, відновлювати гармонійний психоенергетичний каркас, наповнювати себе Світлом, концентруватися на позитиві.  

3. Щоденно входити в режим клітинного самооновлення за допомогою античного харчування, дотримуватися понеділкування, правильно чергувати сон і фізичну активність.

4. Формувати навколо себе соціальне середовище, сприятливе для групового самовдосконалення.

5. Перебувати в гармонії з природою. 

Сто тисяч простих кроків

Для пересічної людини досягнення безсмертя видається надмірно далекою, а тому неможливою метою. Проте значна відстань до мети не означає її недосяжність. Просто треба налаштуватися на довгий шлях і пройти його.

– Ні, безсмертя – це просто нереально! – скаже звичайна людина.

– А чи реально прожити день так, щоб сьогодні стати трішечки досконалішим, ніж вчора?

– Так, це в наших силах. Ми можемо щодня ставати трішки розумнішими, здоровішими, вільнішими, чистішими, організованішими, життєрадіснішими...

– Отже, ми можемо щодня ставати трішки досконалішими. Щоденне вдосконалення – це і є практичний рух до безсмертя.

Замість одного неможливого великого стрибка від смертності до безсмертя ми застосовуємо сто тисяч цілком можливих маленьких кроків. 

Важливо усвідомлювати кожен свій крок – навіть маленький – до мети. Тому що «Свідомість править світом. Змінюємось» (Живе Слово,  Цифрона 100-4).

Ключовим процесом омолодження є автофагія – відновлення плоті на клітинному рівні. Вона вмикається після 12 годин невживання їжі – і прискорюється з кожною додатковою годиною. Після 16-ї години посту автофагія прискорюється у 5 разів. Ще потужніші результати дає щотижневе понеділкування.

Тому кожна додаткова година автофагії, кожне понеділкування, кожне засинання до 22-ї години, кожна прогулянка на свіжому повітрі, кожне заняття фізкультурою, кожна добра справа – це маленька перемога. Саме з таких маленьких перемог складається велика перемога.

Досягнення активного довголіття до 100, 120 чи 150 років – цілком у наших руках. Людина, яка досягла цього стану, має чудові шанси досягти уявного безсмертя. Воно відкриває можливості для умовного безсмертя. А за якусь тисячу років життя це може стати звичкою і перетворитися на повне безсмертя. Головне, щоб була мотивація, зумовлена глибокою потребою.

Нова нація, нова раса

Україна переживає черговий цикл формування нової цивілізаційно-расової системи. Він подібний до ситуації 7500 років тому, коли наші предки здійснили Великий Перехід і заснували Трипільську цивілізацію. Їх було небагато – Авеста повідомляє про 1900 чоловіків і жінок – тому їм необхідно було жити довго і дуже активно. Засновник цієї цивілізації Тот – Гермес Трісмегіст здійснив метаморфозу і став безсмертною боголюдиною. Його ще називали іменем Ной. Воно означає не просто «новий», а той, який завжди новий, молодий, юний.

З тих часів традиція безсмертя притаманна Україні, відомій в античній традиції як Гіберборія, Полюс Землі, Серце Землі (Гартленд). Тому Гермес Трісмегіст, заохочуючи людей до здобуття безсмертя, закликав: «Шукай спочатку таємниці Серця Землі!».

Українська традиція безсмертя проіснувала багато тисячоліть. Так, у першому столітті н. е. давньоримський учений Пліній Старший у своїй «Природній історії» писав, що гіперборії можуть жити надзвичайно довго, хоч і тисячу років. При цьому вони ніколи не хворіють, а вмирають тільки від пересичення життям. Остання фраза свідчить, що гіперборії жили доти, доки в них була велика мета. Це означає, що вони володіли умовним безсмертям.

Нині, з початком Золотої ери, Україна знову формує нову цивілізацію і нову расу. Нова раса завжди починається з нової нації. А для її заснування нам, як і засновникам Трипілля, також потрібне безсмертя. Відтак творці нового світу мають супермотивацію до безсмертя, зумовлену не лише прагненням до щастя, а й глибокою потребою. Довгоживучість – професійна вимога до української націоналістичної еліти нового циклу.

Отже, маємо супермотивацію до довгожительства, адже заснування нової цивілізації поєднує релігійний, расовий, національний і особистісний компоненти.  

Найкраща форма для групового розвитку

Особистий розвиток значно прискорюється при наявності середовища однодумців і організованої групової роботи. Є чотири головні принципи самоорганізації: територіальний, бізнесовий, громадський, політичний. Потенційно найефективнішими є націотворчі політичні організації – вони висувають наймасштабніші цілі, дають найвищу мотивацію, вимагають найбільшої самодисципліни, передбачають найвищий рівень взаємної вимогливості. Врешті-решт, націотворення – це політичний проект, тому для його здійснення необхідна політична організація.

Модель політичної організації для групового розвитку ми називаємо АНСДП – Аріянська Національно-Солідаристська Демосократична Партія. Це «академічна» назва, оскільки вона чітко позначає світогляд, політичну ідеологію, організаційну технологію і правову форму. Пізніше –  на етапі масового застосування – може з’явитися простіша назва.  

Націоналізм: еволюційність, доступність, поступовість

Особливістю аріянства є нерозривність індивідуального і колективного розвитку: для успішного особистого зростання необхідно творити націю. А все тому, що народ (популяція) – це найменша еволюційна одиниця.

Оскільки нація – це масовий соціальний організм, то засоби націотворення мають бути простими, зрозумілими, доступними. Прикладом такої загальнодоступної технології націотворення є Програма 5 вигод.  

Еволюційність передбачає поступовість. Будь-які якісні стрибки є результатом тривалих малопомітних змін. Лише поступовість забезпечує надійність, глибину, незворотність перетворень. Релігійна мета перетворення на безсмертну боголюдину досягається шляхом поступового, покрокового просування.

Партія ельфів Міжмор’я

Розвиток еволюційними сходинками відбувається крок за кроком. Згідно з ігровою термінологією Міжмор’я, спочатку гобіт (гомо сімплекс, простак) починає цікавитися саморозвитком і перетворюється на людину (гомо люденс, гравця).

Реалізуючи себе, позбуваючись хвороб і залежностей людина перетворюється на арія (реалізовану людину), спроможну до активного довголіття. Рухаючись далі і набуваючи універсальності, арій перетворюється на ельфа (універсальну людину), спроможного до супердовголіття.  

Рівень розвитку організації визначається рівнем розвитку її еліти. В ідеалі, партією мають керувати ельфи. Тому АНСДП  називаємо партією ельфів Міжмор’я. Нам необхідне ельфійське ядро, спроможне згуртувати навколо себе нову українську націю. За великим рахунком, АНСДП – це і буде нова українська нація.

Висновки

1. Рух до безсмертя – це найкращий спосіб особистого і загальнонаціонального розвитку.

2. Цей рух відбувається за допомогою стратегії ста тисяч малих кроків.

3. Усі необхідні знання з’являються в ході просування до мети – в міру зростання нашої спроможності до їх засвоєння.

4. Найвищу мотивацію дає поєднання релігійних, расотворчих, націотворчих і особистих цілей.

5. Саме таку мотивацію дає АНСДП – постіндустріальна партія ельфів Міжмор’я.   

Продовження: Як перейти на ельфійську їжу, або Що таке харчування воїна 

Якщо вас цікавить розвиток цієї теми, ви можете підтримати наш проект щедрими дарами.
Наші інтереси: 

Ефективне націотворення. 

Підписуюсь на новини

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Ія Подолянка.

На цю статтю я чекала з 1993 року. Цитата: "Усі необхідні знання з’являються поступово в міру зростання нашої спроможності їх засвоювати".
Я це перевірила, коли читала "Живу етику".

Цитата: "Расотворення завжди починається з духовно-світоглядного імпульсу. Такий імпульс - релігія - цілісний активний компонент світогляду. Релігійна мотивація є найглибшою".
Тепер я зрозуміла, чому мене не приваблювала так сучасна релігія. Частина людей інтуїтивно доходить до розуміння несправжності сучасної релігії. Мій однокурсник О. Макарчук, коли ми з ним розмовляли про творення ВУД, сказав що треба починати з релігії.

Цитата: "Щоденне вдосконалення - це і є рух до безмерття".
Дійсно, все геніальне - просте.

Цитата: "Імя Ной означає не просто "новий", а той, хто завжди новий, молодий, юний". Глибокий зміст вкладає автор у це слово.

Зображення користувача Ія Подолянка.

Читаючи про расотворення, згадала як Ані Безант у своїй статті (забула назву) метафорично описує рух людей до самовдосконалення у вигляді гори. На вершині Бог. Мета людей - щоб їхня душа злилася з божою душею. Одні біля підніжжя гори, другі посередині схилу. Поодинокі вже біля самої вершини. Деякі рухаються прямо, інші по дузі зигзагами. Ті, що біля вершини, і будуть елітою. Новою расою, в нашому випадку.

Зображення користувача Явсе Світ.

Якщо трохи зайнятися спостереженням за тим, що нас оточує,то складається враження,що людство уражене програмою самознищення...Біла раса в цьому,на мій погляд,попереду усіх інших...Хтось говорить,що висновки дослідів етолога Джона Келхуна до людей приміряти є помилкою,та здається,що ці висновки прямо стосуються і "гобітів"...

Тож,індустріальна система не залишає людям вибору...відсидітися не вийде...включається режим еволюційного розвитку до стану боголюдини в примусовому порядку...

Вірю в те, що розумію.

Зображення користувача Ігор Каганець.

Так, біла раса переживає найгострішу кризу. Її вирішенням є формування нової раси. Процес расотворення засадничо вимагає довгоживучості для його учасників. Тому ми й піднімаємо це питання.

Я ось дивлюся, скільки багато мені ще треба зробити, і переконуюсь, що усього цього не осягну без довгоживучості.

Явсе Світ каже:
Якщо трохи зайнятися спостереженням за тим, що нас оточує,то складається враження,що людство уражене програмою самознищення...Біла раса в цьому,на мій погляд,попереду усіх інших...Хтось говорить,що висновки дослідів етолога Джона Келхуна до людей приміряти є помилкою,та здається,що ці висновки прямо стосуються і "гобітів"...
Тож,індустріальна система не залишає людям вибору...відсидітися не вийде...включається режим еволюційного розвитку до стану боголюдини в примусовому порядку...

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача Володимир Федько.

Розуміння завдань і бачення шляху їх реалізації - вже половина шляху до довгоживучості!

Цитата:
Я ось дивлюся, скільки багато мені ще треба зробити, і переконуюсь, що усього цього не осягну без довгоживучості.

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Володимир Федько.

"Особливістю аріянства є нерозривність індивідуального і колективного розвитку: для успішного особистого зростання необхідно творити націю.

Нам необхідне ельфійське ядро, спроможне згуртувати навколо себе нову українську націю. За великим рахунком, АНСДП – це і буде нова українська нація.

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Ора Світла.

Чудова стаття!
Говорить про об"ємне мислення, глибокі Знання і Розуміння
стратегічних ідей.

Усе проминає, за винятком Бога і Любові.
Григорій Сковорода