Зображення користувача Оксана Лутчин.
Оксана Лутчин
 • Відвідувань: 19
 • Переглядів: 19

Олександр Філатович про таємниці Живого Слова

Категорія:

Світ:

Текстовий варіант відеозапису передачі “Від пращурів до нащадків” про таємниці Живого Слова з лікарем народної медицини, керівником Медичного центру Живого Слова – Олександром Володимировичем Філатовичем. Ведучий передачі – Віталій Опанащук.

150521oleksandrfilatovych.jpg

Олександр Філатович, автор технології самозцілення Живе Слово
Олександр Філатович, автор технології самозцілення Живе Слово

Керівник Медичного центру Живого Слова Олександр Філатович: 

Творець наділив людину безцінним скарбом – Словом. Людина, що не усвідомила сповна сили і значення мови, часто користується нею як дишлом. Справжня мова – шедевр, що твориться десятки- тисячі років, удосконалюється, гранується певною територією, природою і людьми, що проживають на цій землі. Славетний український науковець, мовознавець 19 ст. Олександр Потебня, вивчаючи найдавнішу усну народну творчість, дійшов висновку, що початки нинішньої української мови сягають 40 тисяч років. А знаменитий французький дослідник Шампольон, вивчаючи єгипетські ієрогліфи, ключ до їх прочитання знайшов, коли ознайомився з праукраїнською мовою.

У Британській енциклопедії в статті “Англійська мова” знаменитий вчений філолог Річард Білсон писав, що англійська мова й більшість індоєвропейських мов походять із прамови, якою розмовляли близько 5 тисяч років тому на території сучасної України.

Леся Українка силу слова поціновувала так: “Слово, моя ти єдиная зброє, ми не повинні загинуть обоє! Може, в руках невідомих братів станеш ти кращим мечем на катів”.

А видатний український літературознавець, доктор філологічних наук, академік, професор Анатолій Григорович Погрібний сказав таке: ”Мова – це серцевинна точка, в яку найперше цілять, аби здійснити вбивство України. Цілять із відверто ворожих намірів і з причини суто малоросійського недомислія”.

Наукові інституції всього світу працюють над методами застосування мови. Це потужний інструмент тріумфу, піднесення, підкорення, приниження правди чи брехні. Сила слова у його спрямованості – істина це чи хуцпа.

Слово правди має також цілющі властивості. Цим сповна користувалися наші пращури. Таємниці Слова розкриває фахівець, який винайшов, дослідив, удосконалив і поставив на службу людям цілющу українську мову, – це лікар народної медицини, керівник Медичного центру Живого Слова Олександр Володимирович Філатович.

Чому хворіють люди?

Люди хворіють на гострі або хронічні недуги. Гостре захворювання – це фактично процес адаптації людини до змін довкілля.

Наприклад, йде перехід від літнього періоду до осіннього, від осіннього до зимового, від зимового до весняного, від весняного до літнього. Протягом місяця ці зміни складової довкілля можуть відбуватися декілька разів: зміна температури, атмосферного тиску, повітряних фронтів, ультрафіолетове випромінення, інфрачервоне, електромагнітні збурення, спалахи на сонці, торсійні потоки, стан вологості, яка зменшується або збільшується... Для того, щоб наш організм, наші тіла – дух, душа і фізична плоть – пристосувалися до цих змін, виникає адаптаційний процес, який люди називають гострим захворюванням.

Основним носієм цього адаптаційного процесу є інформаційний, який названо вірусом. Вірус – наш щирий друг, який намагається адаптувати організм людини до змін довкілля. Це той носій інформації із зовнішнього середовища, який вмикає безпосередньо діяльність нашої клітини через оболонку та цитоплазму. Відбувається адаптація нашого організму до зовнішніх змін. Ініціація, формування, реалізація і матеріалізація цього процесу, який названо гострою хворобою, протікає не більше 21 доби.

Якщо організм з певної причини не встиг адаптуватися до змін довкілля протягом цього часу (21 доби), хвороба переходить у хронічну. Термін адаптації або тривалість гострої хвороби залежить від стану або об’єму світла наших тіл – духу, душі, фізичної плоті.

Що більший об’єм світла, то швидше наш організм адаптується до довкілля і менш активно протікають ті чи інші симптомокомплекси. Наприклад, гостре респіраторне захворювання або вірусне. В однієї людини воно може тривати 3 – 7 діб, а в іншої затягується на 21 добу і переходить у хронічну хворобу.

Все залежить від наповнення світлом людських тіл і рівня інформаційного бруду. Більше світла – швидша адаптація. Більше бруду – повільніша адаптація і більша ймовірність захворіти на хронічну недугу.

Хронічне захворювання також виникає тоді, коли людина не хворіє на гострі хвороби, не адаптується до змін довкілля, але накопичила в собі певний інформаційний бруд, який заповнив сегменти духу, душі й фізичної плоті.

Складовою інформаційного бруду є думки, слова і вчинки – брудні, руйнівні негативні.

Якщо людина відображає думки, слова, вчинки, включаючи складову брехні, страху, жадібності, зневаги, образи, заздрощів, смутку, лінивості, паразитування, безвідповідальності, прагнення боротьби руйнації, порушує правила харчування, тобто вживає різноманітні токсичні продукти (до яких, до речі, належить і м’ясо), а також марнославство, неосвіченість, кріпацтво (фізичне, душевне, псевдодуховне), безчестя, егоїзм, – то вона накопичує інформаційний бруд.

До цього переліку належать також медикаменти. Всесвітня організація охорони здоров’я визнає, що понад 85 % нинішніх медичних препаратів є токсичними, хімічні речовини яких токсично впливають безпосередньо на клітини нашої фізичної плоті. Медикаменти не спроможні формувати якісь інформаційні зміни у наших тілах, але працюють з фізичною плоттю, яку руйнують.

Люди хворіють через накопичення інформаційного бруду своїми думками, словами і вчинками. Вони фактично здійснюють блокування на рівні певного сегменту духу (вогняного тіла), душі (тонкого тіла) і фізичної плоті, а також запускають механізм ініціації, формування, реалізації і матеріалізації хронічного захворювання, і гострого також, яке переходить у хронічне за умови, якщо рівень світла надто низький.

?Чому сучасні ліки не лікують?

Людина – жива істота, яка проживає у Всесвіті. Всесвіт – це інформаційне поле, яке створив Творець Всесвіту. Фактично ми живемо всередині живого організму, ім’я якому Всесвіт. Цей живий організм існував, існує і буде існувати мільйони-мільярди років завдяки тому, що постійно розвивається, динамічно змінюється, працює над собою, еволюціонує: навчається, творить, вдосконалюється. Інформаційна матриця Всесвіту вимагає від нас, щоб ми були подібні до Творця.

Людина – це передусім триєдина сутність або двоєдина. Вона має три складові: дух, душу, фізичну плоть, а двоєдина – душу й фізичну плоть. Людина втрачає дух тому, що глибоко порушила правила Творця Всесвіту. На жаль, таких людей на планеті зараз досить багато. В них нема честі, совісті, спроможності співчувати, піклуватися, працювати, еволюціонувати. Їх розпізнати непросто, тому що вони маскуються, майстерно відіграють роль співчутливих, совісних, чесних. Про людину треба судити не по її словах, а по вчинках. Коли вона говорить одне, а чинить по іншому – бреше й очевидно є двоєдиною.

Дух, душа, фізична плоть – це те, що характерне для укрів, тих людей, які є мудрими й перейняли генетичну складову тих націй, прабатьків і праматерів, які прийшли на планету Земля з далекого сузір’я.

Що таке дух? Дух – це вогняне тіло або зернина, яка міститься над маківкою фізичної плоті і нашого тонкого тіла. Він містить у собі певний об’єм правил Творця Всесвіту, який може бути більшим і меншим. Об’єм цих правил Творця конкретної людини залежить від кількості її світлих гармонійних думок, слів і вчинків у цьому втіленні, в якому проживає, і в попередніх втіленнях. !Тому що думки, слова, вчинки, як попередніх втілень (карма), так і сьогоднішніх, – нікуди не діваються, а завжди фіксуються інформаційним полем, яке ніколи не руйнується! Все, що було в попередніх втіленнях доброго і негаразд, фіксується безпосередньо на рівні зернини вогняного тіла. Вогняне тіло кожної особи є одночасно і складовою Творця Всесвіту. Фактично Він надає людині дух у “певну оренду”. Якщо людина виконує його правила і рівень об’єму світла в її тілах становить більше 50% – така особа є триєдиною. У випадку, коли інформаційний бруд перевищує 50%, – витісняє, руйнує, блокує, – відбувається відключення, і така людина стає двоєдиною. Це треба пам'ятати.

Дух – це складова Творця Всесвіту й одночасно людини, яка відображає її прагнення і прагнення Творця до постійного вдосконалення. Людина, яка передусім є духовною істотою, втілюється у фізичну плоть для того, щоб пройти черговий етап успішного навчання, творення, вдосконалення.

Що таке душа? Душа – тонка структура, яка дбайливо огортає нашу фізичну плоть. Вона має сім оболонок або сім інформаційних планів, які рахуємо ззовні всередину. Перша оболонка найбільш віддалена від фізичного тіла, а сьома – це сама плоть.

Завдання душі – забезпечити повноцінне гармонійне функціонування фізичної плоті, щоб дух, який прийшов на Землю, спроможний був у тілі успішно пройти черговий етап навчання, творення, вдосконалення в умовах нашої планети. Це наступне випробування для еволюції та підняття на вищий щабель у духовній ієрархії Творця Всесвіту.

Фізична плоть – це матеріалізовані клітини, але з інформаційним вмістом, які фактично повністю сформовані з органічних і неорганічних сполук планети Земля та є її часточкою. Вона віддає себе нам для того, щоб дух людини був спроможний пройти черговий етап навчання, творення, вдосконалення.

Фізична плоть функціонально повністю залежна від стану духу й душі: що більше світла, то гармонійніша фізична плоть, і навпаки.

?Як матеріалізуються хронічні захворювання? Якщо людина накопичує в тілах інформаційний бруд своїми думками, вчинками і словами, на рівні духу ініціюється блокування певного сегменту. У випадку, коли вона не зупиняється, і процес накопичення триває, – це блокування переходить на тонке тіло, а далі й на певний енергетичний центр. У людини є сім енергетичних центрів: маківка – сьомий, куприк – перший, рахуємо зверху донизу. Якщо протягом дев’яти місяців (у середньому), від початку й до кінця формування, реалізації й матеріалізації процес накопичення інформаційного бруду триває, хронічне захворювання матеріалізується у фізичні блоки. Спочатку відбуваються функціональні зміни в клітинах тіла, далі – органічні, втрата працездатності й прискорення процесу прощання із цим життям...

?Що робить класична медицина? Вона пропонує хімічні препарати, які працюють лише із фізичною плоттю. Ці препарати взаємодіють із клітиною, в якій щось змінюють. Вони придавлюють симптоматику, наприклад, підняття артеріального тиску або больові відчуття. Одне слово, хімічні медичні препарати взаємодіють із фізичною плоттю і ніякого впливу не мають на інформаційну складову. А хвороба – це інформаційний процес, який фіксується на всіх чотирьох тілах, який блокує інформаційну складову й безпосередньо руйнує фізичну плоть, тонке і вогняне тіло.

Саме з тієї причини треба нагадати людям, що є такий засіб, як інформаційна складова Слова, живого Слова, яким користувалися наші прабатьки тисячі років тому назад протягом тисячоліть. Спочатку це були брахмани, які навчили живого Слова кшатріїв, а потім – господарників.

Сьогодні ми відроджуємо ці давні традиції і надаємо можливість практично кожній людині користуватися Живим Словом для оздоровлення й лікування, прибирання тих захворювань, які починають руйнувати тіло або призводять до втрати працездатності.

Медикаменти не призупиняють хворобу ніколи, а лише зменшують синдром зовнішніх її проявів. Приклад, сьогодні у більшості випадків люди помирають від серцево-судинних захворювань – це інсульт, інфаркт. Інсульт – це враження судин головного мозку, яке призводить до геморагічного або ішемічного інсульту. Геморагічний інсульт – розривається судинка, виливається кров, придавлюючи мозкові клітини, руйнується центральна нервова система, що закінчується паралічем і смертю.

Ішемічний інсульт – спазмують артерії, перекривається їх прохідність, відключається певна ділянка головного мозку, настає параліч...

На четвертому етапі формування хронічного захворювання, коли хвороба пройшла інформаційне блокування на рівні духу, душі, енергетичного центру й фізичної плоті, починаються функціональні зміни – судини, які проходять до структури головного мозку, перетиснено на рівні шиї. Нагадаю, є чотири артерії, які забезпечують кровоплин судин головного мозку: загальна сонна, внутрішня сонна, зовнішня сонна й серцева.

У більшості випадків порушення кровоплину відбувається у зрілому віці, за сорок років. У цей час у людини проходять руйнівні процеси на рівні хребта, який починає ущільнюватись, просідають міжхребцеві диски, зменшується їхня висота. Притискаються артерії, ущільнюються дві хребцеві, деформуються сонні, кровоплин сповільнюється. Відповідно зменшується спроможність цих артерій поставляти кров до головного мозку. Відбувається гіпоксія мозкових клітин. Мозок починає страждати від недостачі кисню й поживних речовин.

Що робить організм? Щоб не відбувалася руйнація головного мозку, він починає виштовхувати більший об’єм крові, спричиняючи підйом артеріального тиску. Тиск піднімається відповідно до 150 – 180 мм рт. ст. Це є компенсаторний засіб, що забезпечує повноцінну життєспроможність клітин головного мозку.
У такому випадку класична медицина дає гіпертензивні препарати. Так, вони знижують артеріальний тиск до 130 – 140. Але проблема не вирішена – через ті маленькі судиночки кров і далі надходить у малій кількості. Дефіцит кровоплину спричинює руйнівні процеси вже на рівні головного мозку – виникає ішемія, слабкість, головокружіння. Організм компенсаторно намагається підняти тиск, а його медикаментозно знижують, не усуваючи причину – стеноз хребцевих артерій.

Треба цілісно розглядати всі процеси, які відбуваються в організмі, починаючи лікування із причини до наслідку, а не інакше.

Людина повинна жити за законами Всесвіту, тоді вона не буде хворіти. Порушуючи хоч один сегмент законів Всесвіту, людина вступає з ним у дисгармонію. До речі, один із сегментів порушення гармонії – це спілкування на чужій мові. Організм людини пристосований до коливань земної кори.

Людина, яка народилася в Україні, повинна розмовляти українською не лише на території власної країни, а й всієї планети Земля. Чому?

Нагадаю: Україна Ук -мудра, ра – сонце, їна – держава. Так от, Україна – це мудра держава сонця. Не кожному дано право народитися на території української громади.

Тут може народитися лише та людина, яка в попередніх втіленнях уже мала генетичну інформацію наших прабатьків. Першою людиною білої раси, яка ступила на планету Земля, – були наші пращури. Це було багато десятків тисяч років тому назад. І з того часу фактично кожне наступне втілення в українця можливе лише за умови, що в попередніх втіленнях та особа була українцем. Людина, спілкуючись чужою мовою, фактично блокує певні сегменти на рівні хромосомного набору клітинки й функціонально змінює структуру власного організму. Це слід пам’ятати.

На сьогодні в наш медичний центр зверталися люди з Росії, Казахстану, Узбекистану, Португалії, Іспанії, Канади, США, Греції, Італії. Їх можна побачити на сайті у розділі “Відео”. Ці пацієнти пройшли лікування українською мовою. До речі, людина, яка ніколи не озвучувала українське слово, має надзвичайні лікувальні спроможності і великий успіх.

Приклад, мешканка Архангельська важко захворіла на лімфаденопатію. Допомога лікарів була безуспішною – її відправили додому як безнадійну. Тоді вона зателефонувала до родичів у Київ і розповіла їм свою ситуацію. Рідні звернулися в Центр Живого Слова, і ми дали їй матриці для активізації імунного захисту. Ця жінка, яка до того ніколи не спілкувалася українською, два з половиною місяці почитала по складах “Живе Слово”. Після цього вона приїхала до нас уже здоровою, активною і сильною. Таких прикладів багато.

Кожен українець повинен гордитися тим, що він має право промовляти слова рідною українською мовою, тому що це мова укрів – мешканців України – мудрої держави сонця.

?Як давно існує метод інформотерапії Живим Словом?

Практикую цей метод з 1999 року. Теоретичні розробки почав 1995 р., тоді, коли ознайомився з багатьма працями Піфагора, Гіппократа, Аристотеля... Я шукав той засіб, який надав би можливість лікувати хронічні захворювання.

У 1984 р. закінчив Вінницький медичний інститут, до 1997 р. працював у традиційній медицині, пройшов досить гарний професійний шлях: був хірургом, завідувачем відділу, начмедом районної лікарні, потім дев’ять років головним лікарем цієї лікарні.

Мені дуже хотілося надати допомогу хронічно хворим людям. Медичними працівниками світу визнано, що будь-які хронічні захворювання не лікуються медикаментозно і їх практично не можна прибрати з людських тіл. На жаль, коли людину ставлять на диспансерний облік у поліклініці чи будь-якій лікарні, то уже ніхто з цього обліку знімати не буде, тому що такі хворі вибувають звідси лише за умови смерті.

Хронічні хвороби пробували лікувати різними засобами все безуспішно. У 1995 р. вперше прийшла думка, що інструмент цей криється безпосередньо в наших клітинах на рівні ДНК, в хромосомному наборі. Я дізнався, як саме люди працювали з молитвами. Зненацька народився такий текст, який названо звуконами. Кожна звукона відповідає певній літері алфавіту. Наприклад, звукона “аоль” відповідає літері А, звукона “боль” – літері Б, “воль” – В...

Я зрозумів, що це та відповідь, яку прагнув отримати протягом багатьох років роздумів і пізнання спроможності якогось інструмента ліквідовувати хронічні захворювання. Почав експериментувати. Наприклад, перед тим, як іти до праці, прочитував до кожної літери свого прізвища, імені, по батькові звукону: “фоль”, “іоль”, “лоль” ...

На той час був головним лікарем лікарні, на півставки працював хірургом і спеціально придбав неподалік лікарні будиночок. Буквально за триста метрів. Мені подобалася праця лікаря. Навчаючись у Вінницькому медичному інституті, уже фактично з третього курсу брав нічні чергування, асистував хірургам під час оперативного втручання. Мене цікавила медицина. З тієї причини брав півставки хірурга і днював та ночував у лікарні.

Були такі дні, що вимушено спав по дві – три години на добу й дуже заморювався. Коли почав читати ці тексти, так звані звукони, замість свого прізвища, імені, по батькові, вранці відчував величезний приплив енергії, бадьорості, завзяття. Зразу навіть не усвідомлював, що це пов’язано з читанням. Збагнув це в процесі.

Далі експеримент пішов трохи іншим шляхом. Захворівши на ангіну, попробував замість кожної букви слова “ангіна” прочитувати певну звукону, а також субстанцію “Згортання”, яка прибирала інформацію передньої букви. Усвідомив, що звукони передають внутрішній зміст кожної літери абетки. Так працювали наші пращури. Вони спочатку відображали все, що їх оточувало, через звукони, інформосоти, енергосоти, а коли все вилаштувалося, присвоїли їм імена і склали абетку. Наприклад, буква а має внутрішній зміст, який розкривається через звукону, інформосоту, енергосоту, прочитуючи які, ми фактично розкриваємо енергетичний інформаційний потенціал. Ця буква починає яскраво горіти, випромінювати світло, яке сприймають наші тіла на рівні клітинного розуму й гармонійно працюють.

Практикую цей метод з 1999 р. Спочатку була велика недовіра. Але пройшов час, і люди, які одужали без медикаментозних препаратів, читаючи “Живе Слово”, почали рекомендувати його своїм рідним, близьким, друзям. Так пішов процес накопичення практики і знань.

Сьогодні, дякувати Богу, люди з великою довірою ставляться до “Живого Слова”. У більшості випадків, коли людина вже зневірилась у медичних закладах будь-якого рівня, ми допомагаємо. Виліковуємо хронічне захворювання, відновлюємо працездатність, надаємо їй спроможність отримувати радість і задоволення від життя. Це реальні речі.

Ефективність методу Живого Слова перед медикаментозним на рівень вища. У всьому світі не лікують медикаментозними засобами захворювань судин головного мозку. Наприклад, у людини відклалися атеросклеротичні бляшки на рівні внутрішніх і зовнішніх сонних артерій, що спричинює руйнівні процеси. Хворий живе в очікуванні інсульту. Лікарі в такому випадку вирізають частину артерії, ставлять протез і назначають багато препаратів для розрідження крові.

Ми створюємо матриці, які розчиняють атеросклеротичні бляшки, відновлюють еластичність судиночок, спроможність кровоплину, забезпечують повноцінне надходження кисню й поживних речовин. У нас є дуже багато таких об’єктивно доведених прикладів.

Варто зауважити, що ми ніколи не робимо дослідження у нашому медичному центрі. Хворий дізнається про проблему в будь-якому іншому діагностичному центрі, якому довіряє, до початку лікування, а також після його завершення про результати. У всіх випадках це позитивні зрушення.

Приклад: людина з’ясувала, що всередині у вінцевих артеріях сформувались атеросклеротичні бляшки, які перекривають від 30 до 80% її прохідності. Хворий настільки вражений цією недугою, що постійно переживає приступи стенокардії, задухи. Він починає працювати з “Живим Словом” – розчиняє атеросклеротичні бляшки, відновлює кровоплин. Робить кардіографію і бачить, що артерії повністю очищено. Буквально за 10 – 15 днів хворий відчуває як починає по-іншому працювати серце, розкриваються судиночки.

Таких прикладів досить багато. Вони дивовижні, тому що аналогів досягнення ефективного лікування недуг іншими засобами, медикаментозними, фізіотерапевтичними, у світовій практиці немає.

Живе слово для гармонії та профілактики. Є чотири книжки, написані мною для людей, які спроможні самостійно здійснювати процес оздоровлення:

перша “Живе слово творить життя!”, друга – “Правила творення”, третя – “Життєво важлива!”, четверта – “Самооздоровлення Живим Словом!”. У перших трьох книжках у четвертому розділі опубліковано тексти, які називаються “Універсальні форми Живого Слова”, у четвертій – “Оздоровчі матриці Живого Слова”. У разі виникнення певного захворювання, яке спричиняє незручності, порушує життєдіяльність, людині для зцілення достатньо цих оздоровчих книг, щоб увімкнути захисні функції в певних органах і відновити ті чи інші структури.

Наприклад: у книжці “Живе Слово творить життя” є універсальні форми, які відновлюють повноцінну роботу серцево-судинної системи, центральної нервової системи, кровоплину судин головного мозку.

У книжці “Правила творення” вміщено дві матриці: шоста, що очищає від інформаційного бруду, та сьома, яка активізує енергетичні центри й відновлює структуру хребта.

Книжка “Життєво важлива” містить “Універсальну форму Живого Слова”, що відновлює ендокринну систему, гіпофіз, гіпоталамус, паращитоподібну залозу, наднирники, підшлункову та виделкову залози, а також вмикає реалізацію особистої інформаційної матриці, тобто тонкого тіла (душі). Крім того, тут є матриці для непідготовлених людей, які ніколи не практикували ЖС. Їх призначення – відновлення повноцінної роботи судин головного мозку та венозного відтоку. Також 4, 5, 6 матриці для серцево-судинної системи, вінцевих артерій, периферійних артерій і вен рук та ніг, шлунково-кишкового тракту.

У випадку, коли в людини почались руйнівні процеси, які призводять до втрати працездатності та не дають їй спроможності гармонійно жити і насолоджуватися життям, треба звертатися в наш медичний центр.

?Яких правил варто дотримуватись, щоб не хворіти?

 1. Правильно харчуватися – бажано вживати природну їжу: овочі, фрукти, молочні продукти, курячі яйця, мед, горіхи... Отрутою є хліб на дріжджах, цукор, картопля, м’ясо. Від цих продуктів треба відмовлятися, як і від медикаментів.

 2. Вести активне фізичне життя. У будь-якому випадку над собою працювати. Це можуть бути класичні вправи, які рекомендують на всі групи м’язів, а також спеціальні.

  До речі, на сьогодні розробив спеціальний комплекс вправ, який створений з трьох поступальних етапів і називається “Сила світла”. До нього додається спеціальна дихальна гімнастика, а також зчитування певних сегментів джерела енергії для всіх семи енергетичних центрів. Займає такий комплекс всього 10 – 15 хв. Його можна робити зранку, в обід і ввечері. Незабаром ці вправи опублікую.

  Крім того, людина повинна постійно пізнавати правила Творця Всесвіту, а також їх дотримуватись, щоб перебувати в гармонії з довкіллям. Окремі правила містяться у моїх книжках.

 1. Наповнювати себе світлом з допомогою щирих світлих арійських молитов або “Живого Слова”. Методика ЖС працює уже 14 років, яке практикують тисячі людей, також стільки ж осіб здійснили дуже успішне лікування. Це позитивний метод.

  Перспективи здоров’я української нації

  Сьогодні люди світу спрямували свої погляди на нашу українську громаду, Україну, яка є джерелом світла, еволюції та розвитку процесу навчання, творення, вдосконалення. Не забуваймо, що наша держава називається Україна – мудра держава сонця. Наше завдання – успішно пройти процес навчання, творення, вдосконалення для того, щоб підняти себе і громаду на вищий рівень у духовній ієрархії Всесвіту та стати взірцем для людей, які прагнуть світла. Українці повинні усвідомити цю обставину й піти правильним шляхом. Лише за таких умов ми станемо успішними як держава в межах планети й будемо взірцем для тих, хто живе в очікуванні змін. Це наш шлях і мусимо його пройти. Хай через боротьбу, певні страждання, зневіру. Сьогодні ми вже перебуваємо в процесі успішного розвитку нашої держави. Звичайно, цей розвиток йде не просто – є певні зупинки. Але ці випробування дано Творцем для того, щоб ми зміцнили свій дух, свої тіла, вірно пройшли шлях навчання, творення, вдосконалення і були спроможні самостійно здійснити процес еволюції в своїх тілах.

  Настанова українцям

  Як правило, передусім людям зичать здоров’я. Щоб людина була здоровою, повноцінною, успішною, гармонійною, радісною, треба наполегливо працювати в напрямі пізнання правил Творця, їх дотримання, навчання. І, як запровадили наші пращури, зранку, в обід, ввечері читати маленькі тексти світлих слів. Принцип простий: встали вранці – прочитали, перед сніданком, обідом, вечерею також прочитали і на ніч обов’язково треба очистити свої тіла, підготуватися до сну. І так щодня. Крім того, постійно слідкувати за тим, щоб були правильні думки, слова, вчинки. За цих умов кожна людина, кожен українець спроможний бути не лише здоровим, успішним, гармонійним, а й радісним і забезпеченим у своєму житті. Саме цього  зичу нашій українській громаді.

Наші інтереси: 

Пізнаємо природу людини і Всесвіту.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

І на оновленій Землі...

Війна в Україні завершиться тоді, коли буде досягнута її мета (+аудіо)

Справжня мета цієї війни полягає у формуванні нової української нації – носія передових світогляду, соціальної організації та технологій. Отже, війна припиниться тоді, коли процес постіндустріального...

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача ДЗен ДЗелень.
0
Ще не підтримано

Дякую за статтю! Цікаво буде познайомитись з дихальними вправами від Філатовича.

Хай буде Ща з Тя! І з Мя :)

 

Коментарі

Зображення користувача Оксана Лутчин.
0
Ще не підтримано

Підкажіть, будь ласка, як виділити підзаголовки, щоб можна було легко перейти на той текст, який їм підпорядковується.

Творімо разом мову Сенсар!

Зображення користувача Миро Продум.
0
Ще не підтримано

Треба клацнути по заголовку і вибрати в меню стиль Заголовок 2.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Оксана Лутчин.
0
Ще не підтримано

Дякую!

Творімо разом мову Сенсар!

Зображення користувача ДЗен ДЗелень.
0
Ще не підтримано

Дякую за статтю! Цікаво буде познайомитись з дихальними вправами від Філатовича.

Хай буде Ща з Тя! І з Мя :)

 

Зображення користувача Зірка Вітошинська.
0
Ще не підтримано

Ось він : https://filatovich.org/kompleks-vprav-sila-svitla/
Мабуть, Ельфе, ти вже з ним ознайомився ? А я щойно його побачила :)

Чи хтось може поділитися досвідом і впливом цієї практики?

Творимо разом Вільну Українську Державу Гартленд !

Зображення користувача Василь Глод.
0
Ще не підтримано

Дякую! Дуже цікаво.

Радіймо!

Зображення користувача ДЗен ДЗелень.
0
Ще не підтримано

Якщо хтось зустрічав праці Піфагора в українському перекладі, дайте знати.

Хай буде Ща з Тя! І з Мя :)

 

Зображення користувача Арсен Дубовик.
0
Ще не підтримано

Попадеться - повідомлю.

П.С. поправте у вікіБорії - "Пітагор в літературі" - Піфагор.

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

Зображення користувача Василь Федорiв.
0
Ще не підтримано

Питаннячко: "Куди подiлася Тема "Телевiзiйна школа Живого Слова?"

Хай Буде!

Зображення користувача Ігор Каганець.
0
Ще не підтримано

Зліва вгорі на головній сторінці.

Василь Федорiв каже:
Питаннячко: "Куди подiлася Тема "Телевiзiйна школа Живого Слова?"

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача Явсе Світ.
0
Ще не підтримано

Хіба профіль пана Василя не заблоковано на сайті НО?

Вірю в те, що розумію.

Зображення користувача Ігор Каганець.
0
Ще не підтримано

Поглянь на дату його запитання :)

Явсе Світ каже:
Хіба профіль пана Василя не заблоковано на сайті НО?

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача Явсе Світ.
0
Ще не підтримано

Дату коментаря пана Василя я бачив...саме тому і запитав що це за дивна гра відповідати заблокованому гравцеві,який не може навіть подякувати за відповідь...

Вірю в те, що розумію.