Важливість: 
5
Як перейти на ельфійську їжу, або Що таке харчування воїна

Поступовість, природність та еволюційність є фундаментальною ідеєю націоналізму. Надійні результати дають лише поступові зміни, які формують корисні звички.

181010-tranduyil-korolelfiv-2.jpg

Трандуїл (Квітуча весна) - король ельфів
Трандуїл (Квітуча весна) - король ельфів

У цій статті поговоримо про систему харчування, яка сприяє перетворенню арія на ельфа. Для кращого розуміння необхідно розглянути всі типи харчування.

5 рівнів розвитку Homo sapiens

Як ми вже знаємо, існує 5 рівнів розвитку гомо сапієнсів Міжмор’я – згори донизу:

  • боголюди
  • ельфи
  • арії
  • люди
  • гобіти

Відповідно, існує 5 видів харчування. Почнімо з початкового рівня.

Гобіти: харчовий хаос

Харчування гобіта – це безсистемне харчування: гобіт просто їсть те, що є, і тоді, коли є можливість. Головний критерій якості – щоб було як у всіх.

Люди: пошук системи

Харчування людини – це вже свідоме прагнення поліпшити якість їжі, навіть всупереч поширеним «індустріальним нормам». На цьому рівні  починаються пошуки правильної системи. Тому люди поступово відмовляються від відверто отруйної їжі, алкоголю, солодких газованих напоїв, м’яса, дріжджового хліба, всяких булочок, кондитерських виробів, маргарину, підсолоджувачів, посилювачів смаку та іншої «хімії».

Арії: повернення традиції

Харчування арія – це система харчування, яка сприяє перетворенню людини на арія. Вона ще називається античним харчуванням. Тут найважливішим є час вживання – ближче до обіду і, при необхідності, додатково в кінці дня, тобто до 18 години. Тобто арійське харчування – це одноразове або дворазове харчування переважно живою їжею. Саме так харчувалися у Трипіллі, в античні часи і навіть у Середньовіччі, тобто в доіндустріальну епоху. Одноразове харчування ще називається харчуванням воїна.

Головна сила арійського харчування у резонансі з добовою циклічністю.

По-перше, споживання їжі відбувається тоді, коли обмін речовин перебуває в активному стані, а тому їжа гарно засвоюється. Пік активності системи травлення людини досягається в полудень, тобто близько 12 години за місцевим часом.

По-друге, інтервал між вечерею і першим прийомом їжі перевищує 12 годин, відтак запускається механізм автофагії, тобто самоочищення і самовідновлення. Автофагія спрацьовує найпотужніше в режимі харчування воїна, адже тоді інтервал між прийомами їжі досягає 20 годин.  

Ельфи: понеділкування і чистий вівторок

Ельфійське харчування є лише логічним завершення харчування воїна.

Перша  відмінність у тому, що під час «ельфійського обіду» вживається тільки жива їжа, тобто така, яка має власні ферменти для автолізу – саморозщеплення.

Друга відмінність у застосуванні практики щотижневого понеділкування, під час якого тривалість автофагії перевищує 40 годин.

Після звикання до «ельфійського обіду» і понеділкування, застосовується щомісячне вівторкування – це коли до четвертого пісного (тобто чистого) понеділка додається ще й чистий вівторок. Це відповідає відомому звичаю римських легіонерів, які раз на місяць голодували протягом 60 годин.  

Боголюди: пранаріянство

Про боголюдське харчування ми можемо лише здогадуватися, проте ймовірно, що боголюдина живиться переважно праною (концентрованим ефіром), хоча при бажанні може «за компанію» вживати будь-яку іншу їжу.

Доброю звісткою є те, що ми вже частково є праноїдами завдяки синтезуючій мікрофлорі, яка живе в наших легенях і синтезує з повітря всі необхідні для життя корисні речовини.

Часткове праноїдство яскраво проявляється у дітей. Вони багато рухаються, інтенсивно навчаються і швидко ростуть. Розрахунки показують, що при цьому вони витрачають суттєво більше енергії, ніж споживають через звичну їжу. Різницю між надходженням і витратою енергії забезпечує саме прана.     

Поступовість, поетапність, еволюційність

З описаної класифікації випливає, що до ельфійського харчування треба переходити поступово, в міру формування засвоюючої і синтезуючи мікрофлори, в міру вироблення звички до арійського і ельфійського способу життя.   

Гобіт, який вирішив стати людиною чи арієм, психологічно і фізіологічно не спроможний одразу ж перейти на живу їжу та одноразове харчування. Йому треба поступово відмовлятися від шкідливої їжі, збільшувати кількість овочів і фруктів, не наїдатися перед сном. У цьому допоможе програма «П’ять вигод».

Після вироблення звички починати вживання їжі з салатів, можна поступово відтягувати початок сніданку, перетворюючи його на обід. У такий спосіб невимушено відбувається перехід на античне харчування, а згодом і на харчування воїна.

Після призвичаювання до харчування воїна, перехід до ельфійського харчування відбувається легко і невимушено.

Поступовість, природність та еволюційність є фундаментальною ідеєю націоналізму. Надійні результати дають лише поступові зміни, які формують корисні звички. Про це у статті Як стати фізично безсмертним: тільки для націоналістів.    


Продовження: Головний арійський закон оздоровлення закодований у двох прадавніх словах

Якщо вас цікавить розвиток цієї теми, ви можете підтримати наш проект щедрими дарами.
Наші інтереси: 

Вгору просування - без краплі вагання! 

Гравець: 
Ігор Каганець
 
Форум Підтримати сайт Довідка