Важливість: 
3

Категорія:

Вчені назвали продукти, які найкраще зміцнюють психічне здоров'я людини

З вибором визначилися наукові фахівці з Університету Отаго в Новій Зеландії. Вчені з’ясували, що найбільш корисними для людської психіки є сирі фрукти і овочі. У десятку кращих фахівці, зокрема, включили моркву, банани, яблука, шпинат, цитрусові, свіжі ягоди, огірок і ківі.

180418yablukaimorkva-2.jpg

Жива їжа дає життя
Жива їжа дає життя

Дослідниками були проаналізовані дані про здоров’я 400 добровольців з США і Нової Зеландії віком від 18 років. Були враховані їхні звички, режим сну, кількість фруктів і овочів у раціоні (як сирих, так і приготованих), а також стать і стан психічного здоров’я людей.

У підсумку вченими був зроблений висновок про те, що вживання фруктів і овочів, що не піддавалися серйозній термічній або іншій кулінарній обробці, може бути найбільш доступним і безпечним способом поліпшити стан психіки.

«Вживання фруктів і овочів, які не піддавалися обробці, більш тісно пов’язане з поліпшенням психічного здоров’я порівняно з вареними і консервованими продуктами. Для оптимального функціонування психіки необхідне як можна більш повне отримання поживних речовин з їжі, що містить багато вітамінів. Переробка обмежує їх доставку», – пояснили автори дослідження.

Наші інтереси: 

Користь, доведена наукою.

Гравець: 
Оксана Колосовська
 
Форум Підтримати сайт Довідка