Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
  • Відвідувань: 8
  • Переглядів: 8

Хочете завжди гарно пахнути? Слідкуйте за тим, що їсте: 5 порад, щоб пахнути смачно

Спецтема:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Науковці нарешті пояснили, чому одна людина пахне приємно або взагалі ніяк не пахне, а з іншою перебувати у замкнутому просторі взагалі нереально. Природно, якщо людина не дотримується щоденної гігієни, то він 100% буде випромінювати сморід і навіть дезодорант не допоможе. Але виявляється, вся справа в тому, що ми їмо, а точніше, залежить від харчових звичок людини.

Багато людей, які ретельно стежать за своїм здоров'ям і зовнішнім виглядом, знають, що запах їх тіла може залежати від тієї їжі, яку вони вживають щодня. Ще за часів стародавньої Персії наложниці перед тим, як йти до правителя на всю ніч для плотських утіх, їли виключно фрукти і горіхи, а у воду додавали крапельку рожевого масла. Свої тіла дівчата натирали різними маслами, тоді ж дезодорантів не було.

Є такі продукти, які здаються нешкідливими зовні, але зберігають в собі приховані властивості. 

Ось наприклад, всі знають, що після вживання цибулі або часнику свіжого дихання не буде 100%, а ось м'ясо і молочні продукти під час «переробки» в шлунку здатні надати поту запах продуктів розпаду. Редис містить в собі сірчисті з'єднання, які вбираються в кров, забезпечуючи тілу неприємний аромат на тривалий час.

Вчені вважають, що м'ясоїди завжди пахнуть погано, а завзяті любителі м'ясних продуктів так тим більше. Таким людям дуже складно за допомогою дезодоранту позбутися смороду, це практично неможливо. 

Але не тільки м'ясо може викликати ефект неприємно пахнучої людини, не гірше справляються: солодощі, яйця, майонез, борошняні вироби, фаст-фуд і т.д. Дослідники визначили самий «смердючий» напій - це кава, особливо розчинна, тому що вона містить кислоту, а в ній бактерії розмножуються з неймовірною швидкістю.

Кілька порад, щоб пахнути смачно:

1. Щоб Ваш запах був схожим на аромат немовляти, потрібно їсти їжу в сирому вигляді.

2. Їсти якомога більше продуктів з високим вмістом клітковини.

3. Природні дезодоранти - це фрукти, горіхи, зелень і сирі овочі.

4. Зелені яблука, всі цитрусові і пряні трави не тільки додадуть Вашому тілу незвичайно-свіжого аромату, а й додадуть якоїсь сексуальності.

5. З напоїв краще всього віддати перевагу відварав з трав меліси, шавлії і м'яти.

Наші інтереси: 

Проти природи не попреш! Природне харчування живою їжею – це здоров'я і вигоди у всьому.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Подарунок на Різдво – «Євангеліє Ісуса Хреста» (Ігор Каганець, 2017) для нових прихильників AR25.ORG

Даруючи книги, ми розширюємо коло однодумців. Для придбання цієї книги насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Явсе Світ.

Кожен може переконатися на власному досвіді про те,що написано у статті...

Вірю в те, що розумію.

Зображення користувача Володимир Федько.

Імена вчених і дослідників та назви їх праць в студію, будь ласка!

Цитата:
Вчені вважають, що м'ясоїди завжди пахнуть погано, а завзяті любителі м'ясних продуктів так тим більше. Таким людям дуже складно за допомогою дезодоранту позбутися смороду, це практично неможливо.

Цитата:
Дослідники визначили самий «смердючий» напій - це кава, особливо розчинна

Щось про алкоголь вчені "забули", і про тютюн також "забули"...

Подібні "наукові" поради - яскравий приклад маніпуляцій і навіювання!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Владислав Дзигар.

Алкоголь дає по іншому фронту, про запах вже мова не йде)

Жнива почалися, браття!

Зображення користувача Явсе Світ.

Ти якись дивний Друже.Те що трава зелена Тобі теж потрібні висновки вчених...

Вірю в те, що розумію.

Зображення користувача Володимир Федько.

Трава зелена від Бога.

А різні навіювання щодо харчування від лукавого!

Світ харчування суто матеріалістичний і може бути досліджений сучасними науковими методами. Наприклад, у одному конкретному лимоні міститься конкретна кількість вітаміну С, яку можна визначити (і яку будемо вважати за 100%). Заливаємо лимон окропом, тримаємо 10 хвилин і знову визначаємо, який % вітаміну С було зруйновано окропом.

І так щодо кожного продукту, кожної страви. + дані про хвороби і їх причини; дані про довголітніх людей... І на основі аналітичного аналізу робиться висновок.

А всі розмови щодо корисності/шкідливості певних продуктів чи страв без наукової аргументації і даних лабораторних досліджень - навіювання, тобто прийняття ідеї без її критичного осмислення і розуміння її суті. А це стрижень маніпулятивних технік.

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Явсе Світ.

Твоя манера переводити стрілки у цьому питанні заслуговує на увагу.Питання просте: харчуєшся свинячою ногою,тіло має певний "аромат",харчуєшся "яблука-горіхи" цей "аромат відсутній...

Ще хочу Тобі повідомити один секрет.Коли людина переходить на адекватне харчування,то її організм автоматично очищується.Разом із цим ОЧИЩУЮТЬСЯ ОРГАНИ ВІДЧУТТЯ,А ОСОБЛИВО НЮХ;людина краще бачить,краще чує,краще розуміє і краще вловлює АРОМАТИ...Розумієш до чого я веду...І коли кров завалена розкладеними пельменями і в цей же час вона живить мозок,то для правильної аналітики потрібно мати ще фортуну...

Вірю в те, що розумію.

Зображення користувача Владислав Дзигар.

Ти все правильно говориш, але я так бачу, що багатьом людям ще потрібно пройти цей досвід, поїдання токсинів, але маю надію, що через декілька втілень таких залишиться дуже мало)

Жнива почалися, браття!

Зображення користувача Володимир Федько.

Друже Явсе Світ, повторюю ще раз... :-) Крім свого власного досвіду ти не наводиш доказів, які підтверджують правильність твоїх тверджень. Всі твої твердження базуються на навіюванні.
З таким же успіхом я можу говорити про свій власний досвід, але який я можу підтвердити доказом хоча б таким: за 50 років життя я всього декілька разів хворів на простуду (потрапляючи в екстремальні погодні умови), не звертався до лікарів і не маю медичної картки. Безумовно, що ти можеш в якості контраргумента сказати про якусь мою "унікальність".

В питаннях особистого харчування необхідно оперувати конкретними речами: генетикою (дідів-батьків); об'єктивним станом власного здоров'я; експериментальними даними та результатами хімічного аналізу продуктів харчування тощо.

Наведу простий приклад... Багато людей стверджує, що вода з крану в Києві погана, а от зі скважин (ті, що бурили під час Чорнобильської аварії) гарна. В той же час жоден з людей, які про це твердять, не робили аналізу води. Пару років тому назад я зробив простий експеримент: взяв по 0,5 л. води а) з крану; б) зі скважини; в) з крану після очистки в домашньому фільтрі; г) питної з балонів, що продають , і віддав на аналіз. Таким чином я отримав 4 аналізи води і міг достовірно оцінювати воду.

Наступне. Необхідно хоча б раз на рік робити розгорнутий аналіз крові, шлункового соку, сечі, калу. Щомісяця два-три дні підряд контролювати тиск крові. Тоді можна буде бачити зміни і своєчасно корегувати.

Наступне. Потрібно вести власний щоденник здоров'я, в який записувати всі негативні симптоми, які проявляються і одразу аналізувати з чим це пов'язано (їжа, атмосфера, стреси тощо). В цей же щоденник підклеювати результати аналізів.

Наведу приклад... Декілька років тому назад якось несподівано різко скакнув тиск. Довелося приймати ліки. Проаналізував... Виявилося, що за рік до цього, в таку дату, помер мій приятель з дитинства, мій ровесник. Тиск тримався день і потім повернувся до норми.

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Явсе Світ.

Не хочу я Друже як то кажуть об стіну горохом...Для таких як Ти людей чомусь досвід тисяч людей не в авторитеті.Тобі потрібні докази якигось вчених ,які навіть грип вилікувати не можуть...У той же час,Ти чомусь не помічаєш висновки тих вчених,котрі говорять,що для людини труп'ятина це не їжа,а отрута...Не буду давати Тобі посилання на тих вчених бо Ти ті посилання навіть не відкриваєш і не читаєш...

Колись мій батько говорив,що справжній чоловік повинен їсти кусок м'яса. Він щиро хотів своїй сім'ї добра...Він прожив 54 роки...

Вірю в те, що розумію.

Зображення користувача Володимир Федько.

Друже, не ображайся, але ти не можеш навести прізвища хоча б 20 вчених, на думку яких можна зважати. Таким чином, наша дискусія перетворюється на навіювання з твого боку. І ти бажаєш маніпулювати мною. :-)

Цитата:
Для таких як Ти людей чомусь досвід тисяч людей не в авторитеті.

Я вже давно публічно запропонував тут, на НО, - започаткуйте свою кафедру, викладайте аргументовані повідомлення. А ви стрункої логічної теорії, яка тісно пов'язана з практикою, викласти не можете. А просто нападаєте на тих, хто з вами не згідний :-)

Щодо досвіду тисяч людей...
Махатма Ганді десятки років проповідував "теорію ненасильства" і мав мільйони прихильників в Індії. Але на схилі життя Ганді визнав, що його теорія була помилкою!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Явсе Світ.

Після Твого повтору про мої "навіювання" дискусію із Тобою по цьому питанню вважаю неможливою...

Володимир Федько каже:
Друже, не ображайся, але ти не можеш навести прізвища хоча б 20 вчених, на думку яких можна зважати. Таким чином, наша дискусія перетворюється на навіювання з твого боку. І ти бажаєш маніпулювати мною. :-)

Цитата:<blockquote class="bb-quote-body">Для таких як Ти людей чомусь досвід тисяч людей не в авторитеті.</blockquote>

Я вже давно публічно запропонував тут, на НО, - започаткуйте свою кафедру, викладайте аргументовані повідомлення. А ви стрункої логічної теорії, яка тісно пов'язана з практикою, викласти не можете. А просто нападаєте на тих, хто з вами не згідний :-)
Щодо досвіду тисяч людей...
Махатма Ганді десятки років проповідував "теорію ненасильства" і мав мільйони прихильників в Індії. Але на схилі життя Ганді визнав, що його теорія була помилкою!

Вірю в те, що розумію.

Зображення користувача Володимир Федько.

Розумію, Друже... Оскільки у тебе немає логічних аргументів, щоб відповідати, то виходом є "образа". Це неправильно. Арієць повинен захищати свою точку зору!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Явсе Світ.

Нема Друже образ на людей,які гвалтують здоровий глузд у питанні харчування.А є певне спостереження за ними,так би мовити лабораторна робота...
Подивись статті на НО на тему харчування там тобі накидали десятки посилань на які ти не відповів...

Володимир Федько каже:
Розумію, Друже... Оскільки у тебе немає логічних аргументів, щоб відповідати, то виходом є "образа". Це неправильно. Арієць повинен захищати свою точку зору!

Вірю в те, що розумію.

Зображення користувача Володимир Самотий.

Зображення користувача Володимир Федько.

Друже Володимире, ти б хоча коротку (в декілька слів) анотацію давав до посилань на сторонні ресурси. А то ж "кіт у мішку" :-)

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Володимир Федько.

Звідки тобі, друже Явсе Світ, відомо, відкриваю я посилання чи ні, читаю я їх чи ні?

Цитата:
Не буду давати Тобі посилання на тих вчених бо Ти ті посилання навіть не відкриваєш і не читаєш...

Що стосується харчування, спеціального харчування (харчування спецназу) і спортивного харчування, то я перечитав багато літератури. Читаю і різні рекомендації авторів, яку викладають свої теорії харчування і лікування.

У мене, наприклад, є і така книга як: "Александр Бруснёв. Универсальная система здоровья". Вона вийшла друком у 2001 році накладом аж 150 примірників :-)

І коли я чую від вас про "світло", "бруд", "брудну енергетику", то одразу бачу знайомі тези Брусньова про "белое" и "чёрное"; про вищі матерії і нижчі, про "тонкі" матерії... Нічого нового і реального...

Пишіть блоги, творіть кафедру, з блогів можна зробити чудову книгу... Це буде корисно і результативно!

Радіймо!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Володимир Самотий.

Зображення користувача Володимир Федько.

Алкоголь дає запах перегару, а змішуючись з запахом горілого тютюну взагалі жах! Ніколи не зустрічався з дівчатами, які курили, бо цілуватися з ними якось не хотілося... :-(

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Арсен Дубовик.

На рівні інтуїції та частково власного досвіду інформація "про запахи" сприймається повністю. Все це так. І це "від Бога".
Але, якщо анонсуємо посил на наукові методи, то маємо спокійно погодитися з Володимиром Федьком - нам слід уникати формулювань типу " вченими встановлено". Це дійсно маніпулятивно.
Візьмімо за ПРАВило - якщо є згадка про вчених - їх імена мають знати Читальники. Тут буде і повага до Вченого, і повага до Читальника, і, нарешті, повага до "бога твого" - самоповага, без якої не може бути поваги до ближнього.
Шануймося.)

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

Зображення користувача Тарас Іваницький.

Початок статті просто вражаючий: "Науковці нарешті пояснили"...
Пригадався старий анекдот, в якому індіанці розповідали, як вони звільнилися з полону. "Нас пов"язали і посадили в стару стодолу, їсти не давали 3 дні. А на четвертий день наш "Зоркий Сокіл" помітив, що в стодолі немає четвертої стіни. І тоді ми втекли." Ось ці круті "науковці" чомусь мені дуже нагадують того "Зоркого Сокола." :)))
Залежність запаху нашого тіла від харчування, як на мене, настільки очевидна, що не потребує жодних доказів. Варто хоча би тиждень стати уважнішим, усвідомленішим, просто принюхатись до себе, і відразу все стане ясно. Запахи різних виділень нашого організму (піт, сеча, калові маси, сперма, секрет піхви, місячні виділення) безпосередньо залежать від спожитої їжі. Адже це так просто! Що дає найбільший сморід? Розклад азотних залишків. Звідки вони беруться? В людському травному тракті тваринні білки не можуть повністю розщепитися до амінокислот. Клітини засвоюють лише амінокислоти. За даними різних дослідників, ми в стані розщепити повністю від 40% до 60% максимум тваринного білка, та й то при умові дуже помірного його споживання, і без крохмалів (картоплі чи хліба), і при здоровому травленні. Решту фрагментів цих білків, що всмокталися з кишківника в кров, наш організм намагається позбутися всіма можливими шляхами, через усі можливі виділення. Основним елементом будь-якої білкової молекули є Азот. Ось таким чином ці азотні залишки нерозщеплених до кінця тваринних білків і з"являються в наших виділеннях. Зрозуміло, що найбільш доступним для нюхових рецепторів сторонніх є піт. Тим більше, до його "переробки" підключаються бактерії. Це робить запах поту просто ... :))) Використання дезодорантів, навпаки, тільки шкодить! Цього взагалі не варто ніколи робити! (незалежно від харчування)

Повністю підтримую Володимира Федька щодо маніпулювання фразами : "науковці вважають" та ін. Але...

Стосовно посилань на конкретних вчених та їх дослідження, то ці вчені бувають дуже різні. А значна частина досліджень на сьогоднішній день фінансується для "підтвердження" необхідного результату. Так як Ви, Володимире, є фахівцем у своїй галузі, мені, наприклад цілком достатньо цього, я з величезним задоволенням читаю Ваші статті, незалежно від кількості наявних чи відсутніх посилань у них. Звичайно, всю інформацію треба пропускати через внутрішні "фільтри" і відчувати, чи немає протиріч.
А я фахівець у своїй галузі, в медичній сфері понад 35 років, у лікарській - 30 років. Так от, на нашій ниві фальсифікованих спотворених досліджень просто безліч. Про ці справжні злочини в медицині та фармакології написано масу серйозних дійсно наукових статей і книг, знято десятки документальних, науково-популярних і художніх фільмів (один з останніх, що заслуговує уваги "Отвакцинены"). До чого я веду? Не маючи певного досвіду, нефахівцю дуже важко відрізнити пшеницю від куколю. Просто посилання мало що дадуть. Крім того, необхідно враховувати, що більшість сучасних вчених і науковців мають механістичний, можна сказати, індустріальний світогляд, є продуктом своєї системи. Мало хто з них розглядає людину, як єдине ціле навіть чисто фізіологічно, вже не кажучи про нашу триєдину сутність (дух, душа, плоть). Образно кажучи, це висококваліфіковані спеціалісти від правого вуха чи великого пальця лівої ноги. Зрештою, я ні на чому не наполягаю - це лиш приватна суб"єктивна думка однієї людини.
Якщо вже Ви так прагнете авторитетів, можу сміливо порекомендувати Вам дійсно гідні "екземпляри".
1. Арнольд Эрет "Целебная система бесслизистой диеты".
Автор пройшов довгий шлях лікування, потім самолікування серйозного захворювання нирок, а ставши здоровим, близько 16-ти років займався оздоровленням пацієнтів у власному санаторії в Швейцарії. Книга - підсумок його практичного досвіду, написана більше 100 років тому!
2. Валентин Николаев "Выбор пищи - выбор судьбы". 2011 р.
Сам автор не медик, інженер - дослідник. Дід і батько були лікарями. В книзі описані власні дослідження автора в харчуванні різними продуктами, експерименти над собою, членами своєї родини. Більш ніж 60 років досвіду!
3. Колин Кэмпбелл "Китайское исследование". 2004 р.
Результати масштабного 20-тирічного дослідження, проведеного Корнельським (США) і Оксфордським (Велика Британія) університетами разом з Китайською Академією Превентивної Медицини стосовно різного харчування, зокрема негативного впливу на організм вживання тваринних білків.
При бажанні, список можна продовжити :)))

Зображення користувача Володимир Федько.

Друже Тарасе, перш за все дякую за серйозний підхід до розгляду теми!

Дійсно, багато досліджень робляться "під замовлення" потрібних результатів. Я маю певну дотичність до медицини - 11 років є співзасновником, видавцем і креативним редактором приватного журналу "Новая медицина тысячелетия" (НМТ). В журналі я вів свою тему - військова історія і історія спецслужб, а от мій колега-співзасновник професійний лікар, 31 рік працює в Центрі радіаційної медицини. Біля нього і я трохи познайомився з медициною. (До речі, ще у 2005 році я, працюючи у Видавничому Домі "Княгиня Ольга", перевидавав книгу Луї Броуера "Фармацевтична мафія").

Є багато шарлатанських публікацій на кшалт "Як схуднути за тиждень" і т.п. Аналогічно і по здоровому харчуванню. Працюючи з інформацією, як правильно наголошує друг Тарас, " Не маючи певного досвіду, нефахівцю дуже важко відрізнити пшеницю від куколю", тому треба "Звичайно, всю інформацію треба пропускати через внутрішні "фільтри" і відчувати, чи немає протиріч".

Крім того, треба враховувати такий фактор, як "умовність шкоди". Що я маю на увазі.

Куріння однозначно шкідливе! Тут і говорити ні про що. А от відносно алкоголю все далеко не так однозначно. Корінь жень-шеня настоюється на спирті, різні змії і трави у східній медицині також настоюються на спирті. Але їх цілющий ефект набагато перевищує ту шкоду, яку має алкоголь.

Кава в зернах - чудовий продукт, в той же час розчинна кава дійсно наносить шкоду організму. Філіжанка натуральної кави + 25 грамів гарного коньяку приносить задоволення, яке компенсує ту незначну шкоду, яку наносить алкоголь.

Без цукру обійтися неможливо і його вживання у помірній кількості здоров'ю не зашкодить. А от пожирання різних тістечок, що продаються в магазині, дійсно наносить шкоду організму.

Це довга розмова і треба прислухатися до всіх точок зору!

Також дякую, друже Тарасе, за підказку джерел. Розшукаю і ознайомлюся.

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Майя Українська.

Є мій досвід щодо "переходу" до здорового харчування. Живе слово і, вибачте за рекламу, продукція фірми "Новое время". Тут навчили, що украінськими "женьшенями" в наш час є абрикос, грецький горіх, кульбаба, ... Біодоповнюючи є природовідповідні.
Вислів: смачно поїсти - та й ще чимось запити, мабуть, впливає суттєво на тривалість життя.

Радіймо! Тільки шляхом творення сьогодення, майбутнє вітаємо чистотою, світлом перемагаємо!

Зображення користувача ДЗен ДЗелень.

Радіймо!
Радіймо, що серед гравців екомережі є професійний лікар. Користуючись нагодою, хочу спитати чи є харчі, які збільшують силу волі? Які продукти можуть її непомітно зменшувати? Спостереженя підказують, що солодкоїжки слабохарактерні.
Суб’єктивний досвід твердить, що глибоко вдихнуте свіже повітря посилює вольові якості. Чи є ще якісь чинники?

Хай буде Ща з Тя! І з Мя :)

 

Зображення користувача Явсе Світ.

Я не лікар,але дозволю собі відповісти.Силу Волі збільшує відсутність будь яких продуктів,а для особливих випадків і відсутність води...Тривалість голодування залежить від конституції тіла, стану здоров'я і від мети,яку перед собою ставить людина...

Вірю в те, що розумію.

Зображення користувача ДЗен ДЗелень.

Мій досвід не підтверджує твою відповідь, скоріше навпаки. Але все одно дякую.

Хай буде Ща з Тя! І з Мя :)

 

Зображення користувача Майя Українська.

Дякую, Явсе Світе. Тривалість голодування ... яка? Як часто? Мета - найважливіше. Продовжи, будь- ласка свій коментар-досвід.

Радіймо! Тільки шляхом творення сьогодення, майбутнє вітаємо чистотою, світлом перемагаємо!

Зображення користувача Явсе Світ.

Мій незначний досвід починався коли ще не було доступу до Інтернету.Інформацію брав із книжок відомих на той час авторів Шелтол,Брег,і плагіатор Малахов...Зупинився на рекомендаціях Поля Брега...Коли результат були досягнуті,то заради профілактики робив сухі голодування на так звані дні ЕКАДАШІ. Тоді ці дні приходилося вираховувати самому;зараз все є в інтернеті.
Після відмови від м'яса потреби у голодуванні відпали...

Також хочу додати,що коли я експериментував,то робив багато помилок.Брак інформації і брак спілкування.Зараз все простіше.Наприклад є чудова громада НО ,у котрій кожен має свій досвід,який можна використати...

Вірю в те, що розумію.

Зображення користувача Бор Крутивус.

Не знаю, як впливає на силу волі їжа. Але знаю, що захоплення якоюсь їжею (наприклад солодким) є показником тієї сили волі. Тобто в кого вона слабенька той дозволяє собі їсти щось таке, а потім навіть шкодує. І навпаки в кого ця сила волі велика той може встояти перед спокусою.

Подобається мені це словосполучення "сила волі" - мати силу, щоб дозволити собі бути вільним від таких спокусливих, але шкідливих речей.

Зображення користувача Явсе Світ.

По великому рахунку немає значення чим харчується людина.Є певні обставини і можливості.Якщо людина зробила вибір на безкровному харчуванні і несе себе високо від цього на показ,і в той же час впала залежність від солоденького,то це нічого їй для сили волі не дає.Потрібно просто долати залежність розумним підходом.І якщо Творець подарував нам тіло,котре працює найефективніше на сирих плодах і горіхах;і створив відповідні умови для цього,то мудра людина такого шансу не впустить.Адже як можна відмовитися від відчуття тіла на 25 років,коли тобі по паспорту 50...

Вірю в те, що розумію.

Зображення користувача Володимир Федько.

Сила волі або є, або її нема! :-)

  • Твоє головне правило - залізна дисципліна.
  • Твоє правило - дисципліна як внутрішній суддя.

(Джерело: 15 бойових правил СС)

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Володимир Федько.

Ще раз пропоную прихильникам певної системи харчування: пишіть конкретні блоги з власним (!) досвідом щодо різних продуктів харчування та страв; з обгрунтованими висновками щодо корисності чи шкідливості...

Цього року в період травня - вересня ми з Володимиром Щербиною і я з дружиною провели велику дослідницьку роботу з практичними результатами по приготуванню вітамінних комплексів з кропиви, сосни, горіха, білої акації, шипшини і горобини червоної. Частину результатів ми опублікували, в даний час готуємо ще публікації.

Висловлюйте свої думки, критикуйте, діліться своїм досвідом... І не ображайтесь, якщо хтось не поділяє вашу точку зору. Захищайте свої погляди! Ми ж арії :-)

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Володимир Федько.

І крім харчування, щоб гарно пахнути, треба не забувати головного правила гігієни: щоденно митися/приймати душ (вранці і перед сном); регулярно добре прати одежу.

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Тарас Іваницький.

Друже Володимире, Ви продовжуєте мене приємно дивувати! Вдячний Вам за сприяння у перевиданні книги "Фармацевтична мафія"! Свого часу вона серйозно вплинула на наше медичне середовище. Зо два роки я її поширював і відчув, як декому ця книга буквально стала кісткою поперек горла! У той час така інформація була просто шокуючою, та ще й в авторитетному виданні.
Що до поміркованої позиції в харчуванні та "відносної шкоди" тих чи інших продуктів, повністю з Вами згоден! Зізнаюся відверто, на власному життєвому й професійному шляху я вже, нащастя, пройшов стадію категоричності, відстоювання "догматів медичної віри" і боротьби з "ворогами" :)))
Наведені Вами приклади з кавою, цукром вважаю дуже важливими й актуальними на сьогоднішній день! На перший погляд, здавалось би, дрібничка: затятий кавоман перестає вживати напій розчинну "каву" і переходить на каву натуральну.
Та насправді, це досить вагомий крок! І таких кроків можна зробити чимало з величезною кількістю інших продуктів харчування. Усе це позитивно може вплинути на наше здоров"я. І, головне, без усяких категоричних заборон! Будь-яке насильство над самим собою негативно впливає на наш організм, особливо на психіку. Можна сказати, що Ви, друже Володимире, мене мотивували написати статтю на цю тему :)))

Зображення користувача Володимир Федько.

Мерсі за компліма, як кажуть французи! :-)

Чекаємо на статтю!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Миро Продум.

Схоже, що взаємне обнюхування - важливий спосіб ельфійської ідентифікації :)

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Тарас Іваницький.

Саме так! І це зовсім не жарт, а досить серйозно!
Скажу більше. Якщо хто не знає, то чоловіки при виборі жінки в основному, чисто підсвідомо, керуються запахом її тіла. І аж ніяк не її парфумів. А парфуми в такому виборі дуже заважають. На сьогоднішній день це велика проблема, так як відбувається дуже багато похибок. Запах жінки - це справжнє послання чоловіку. Він впливає на глибинні структури древнього інстинктивного мозку. А всі пояснення чоловіка самому собі, чому він вибрав чи не вибрав її - не більше, ніж внутрішній діалог, гра его.

Зображення користувача Володимир Федько.

Вибір чоловіком жінки (як, аналогічно, і жінкою чоловіка), побудований не тільки на запаху її тіла :-)
На початковому етапі мають значення її конституція і голос. Тобто, її відповідність закладеним у мозку чоловіка параметрам.
Далі - енергетика, яку часто називають "потягом до жінки".
Далі - запах її тіла. Як влучно написав друг Тарас, "Запах жінки - це справжнє послання чоловіку. Він впливає на глибинні структури древнього інстинктивного мозку".
Далі - інтелект жінки.

Хоча для багатьох чоловіків інтелект жінки не має значення :-)

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Тарас Іваницький.

Дякую, друже Явсе Світе, за відповідь Ельфу Цілісному (а те, що Ви не лікар - дурниця:))) Ви дали можливість усвідомити, що в такій глибокій темі, як сила волі, принцип пошуку і вживання "золотої таблетки" явно не підходить. Ваш приклад голодування з цього приводу, як на мене, дуже вдалий і доречний. Та нажаль, це питання вимагає значно ширшого висвітлення. Принаймні, не в рамках моєї короткої відповіді.
Єдине, що зауважу по цьому питанню, в чому переконався, стосується картоплі. Часте вживання картоплі призводить до... формування в людини рабської психології, закріплює її в просторі страждань. Нажаль, не можу навести жодних підтверджуючих наукових аргументів, але я в цьому переконаний і вважаю, що Петро І завіз до нас бараболю не випадково, а власне з цією конкретною метою.
Що до сили волі, рекомендую досить цікаву книгу
Келлі Макгонігал "Сила волі. Шлях до влади над собою."
І що вельми приємно, вона вже є в українському (і дуже пристойному) перекладі! Читається з насолодою.

А взагалі, дякую вам, друзі, за дискусію. Вона остаточно переконала мене в тому, що така важлива тема як харчування, дійсно потребує серйозного глибокого всебічного висвітлення у нашому просторі спільноти НО.

Зображення користувача Явсе Світ.

Дякую пане Тарасе за оцінку...
Так,картопля це дивний продукт.Також помітив,що люди,котрі фанатично тягнуться до блюд із картоплі є неймовірними матеріалістами...Захламленість їхнього життєвого простору інколи виходить за рівень здорового глузду...

Вірю в те, що розумію.

Зображення користувача Володимир Федько.

Сьогодні картопля і макарони становлять левову частку харчування багатьох людей, оскільки на більш різноманітну їжу у них просто не вистачає коштів.

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Володимир Самотий.

Одного разу я підвозив професійного боксера з Кракова до Львова. Зараз він вже тренер. Коли він виступав на змаганнях, то після 6-7 раундів втрачав сили. Тренер йому сказав відмовся від м'яса і подолаєш 12 раундів. Протягом року так і сталося.

ВС

Зображення користувача Володимир Федько.

Проживання у рабовласницькому суспільстві - СРСР - виробив схильність до категоричних оцінок: або - або.

ВІдносно картоплі...
Можна їсти картоплю щоденно тричі на день (варену, смажену, тушену). Можу стверджувати, що це шкідливо.
Можна їсти картоплю 1 раз на тиждень. Можу сказати, що це корисно.

Так само можна сказати про будь-які продукти :-)

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!