Важливість: 
3

Спецтема:

Хочете завжди гарно пахнути? Слідкуйте за тим, що їсте: 5 порад, щоб пахнути смачно

Науковці нарешті пояснили, чому одна людина пахне приємно або взагалі ніяк не пахне, а з іншою перебувати у замкнутому просторі взагалі нереально. Природно, якщо людина не дотримується щоденної гігієни, то він 100% буде випромінювати сморід і навіть дезодорант не допоможе. Але виявляється, вся справа в тому, що ми їмо, а точніше, залежить від харчових звичок людини.

Багато людей, які ретельно стежать за своїм здоров'ям і зовнішнім виглядом, знають, що запах їх тіла може залежати від тієї їжі, яку вони вживають щодня. Ще за часів стародавньої Персії наложниці перед тим, як йти до правителя на всю ніч для плотських утіх, їли виключно фрукти і горіхи, а у воду додавали крапельку рожевого масла. Свої тіла дівчата натирали різними маслами, тоді ж дезодорантів не було.

Є такі продукти, які здаються нешкідливими зовні, але зберігають в собі приховані властивості. 

Ось наприклад, всі знають, що після вживання цибулі або часнику свіжого дихання не буде 100%, а ось м'ясо і молочні продукти під час «переробки» в шлунку здатні надати поту запах продуктів розпаду. Редис містить в собі сірчисті з'єднання, які вбираються в кров, забезпечуючи тілу неприємний аромат на тривалий час.

Вчені вважають, що м'ясоїди завжди пахнуть погано, а завзяті любителі м'ясних продуктів так тим більше. Таким людям дуже складно за допомогою дезодоранту позбутися смороду, це практично неможливо. 

Але не тільки м'ясо може викликати ефект неприємно пахнучої людини, не гірше справляються: солодощі, яйця, майонез, борошняні вироби, фаст-фуд і т.д. Дослідники визначили самий «смердючий» напій - це кава, особливо розчинна, тому що вона містить кислоту, а в ній бактерії розмножуються з неймовірною швидкістю.

Кілька порад, щоб пахнути смачно:

1. Щоб Ваш запах був схожим на аромат немовляти, потрібно їсти їжу в сирому вигляді.

2. Їсти якомога більше продуктів з високим вмістом клітковини.

3. Природні дезодоранти - це фрукти, горіхи, зелень і сирі овочі.

4. Зелені яблука, всі цитрусові і пряні трави не тільки додадуть Вашому тілу незвичайно-свіжого аромату, а й додадуть якоїсь сексуальності.

5. З напоїв краще всього віддати перевагу відварав з трав меліси, шавлії і м'яти.

Наші інтереси: 

Проти природи не попреш! Природне харчування живою їжею – це здоров'я і вигоди у всьому.

Гравець: 
Оксана Колосовська

Новини від RedTram - для популяризації НО

 
Форум Підтримати сайт Довідка