Зображення користувача Ігор Каганець.
Ігор Каганець
  • Відвідувань: 1
  • Переглядів: 1

Чому арії і ельфи не п’ють алкоголь, а гобіти і люди – п’ють (+аудіо)

Спецтема:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
5 - Наша стратегія

Тому що арії долучені до знань, а гобіти – до реклами продавців спиртного і до пропаганди олігархічних ЗМІ. Пора згортати цей нахабний лохотрон. 

170106fresh.jpg

Ось він, справжній нектар - напій богів!
Ось він, справжній нектар - напій богів!

Аудіоверсія: Чому арії і ельфи не п’ють алкоголь, а гобіти і люди – п’ють

Добре відомо, що алкоголь (етиловий спирт, етанол, C2H5OH) – це ефективний кровоспинний засіб. А все тому, що він згортає кров і утворює тромби, які й зупиняють рух крові. Окрім того, алкоголь є отрутою, тому виступає в ролі дезінфікуючого засобу.  

Саме для зупинки крові, а також для дезінфекції ран використовували алкоголь з давніх-давен. Тобто виключно для зовнішнього застосування. У євангельській притчі про милосердного самарянина розповідається як він, допомагаючи потерпілому від розбійників чоловіку, промив його рани вином.

Якщо ж алкоголь випити, то це викликає згортання крові і утворення тромбів, які блокують її рух і спричиняють кисневе голодування (гіпоксію). Внаслідок кисневої недостатності клітини гинуть. Відмирання клітин головного мозку створює ефект «оніміння» і «відключення» від реальності, що іноді супроводжується ейфорією. Подібну ейфорію можна отримати просто шляхом зменшення кисню в повітрі, наприклад, під час польоту на великий висоті без кисневої маски, або при сходженні у високі гори (т. зв. висотна хвороба). Після збудження нервової системи (ейфорії) швидко настає її пригнічення.   

У державному стандарті СРСР – ГОСТ 18300-72 на етиловий спирт – у розділі 5 «Вимоги безпеки» надруковано: «5.1. Етиловий спирт – легко займиста, безбарвна рідина з характерним запахом, належить до сильнодіючих наркотиків, що викликає спочатку збудження, а потім параліч нервової системи».

Відтак, вживання алкоголю всередину – це добровільна деградація і самознищення. Смертельна доза 96% етилового спирту – 250-300 мл або 6-8 мл на 1 кг маси тіла. При «культурному питті» деградація розтягнута в часі, тому малопомітна, натомість ефект збудження і відключення від реальності проявляється негайно. Це використовують продавці алкогольних виробів, які на цій узаконеній наркоторгівлі добряче збагачуються. Свою вигоду, окрім торгівлі акцизами на спиртне, отримує і паразитична панівна верхівка, оскільки масове вживання алкоголю дозволяє утримувати населення в безпечному для влади стані отупіння і пригніченої пасіонарності.

Арії (реалізовані люди, шляхетні) наскрізь бачать увесь цей лохотрон, тому взагалі не вживають алкоголь: щоб не труїтися, щоб мати ясну свідомість і здорове потомство, щоб не марнувати гроші, щоб не збагачувати паразитів. Окрім того, грати роль дурника у цій нахабній афері – принизливо для власного інтелекту. Аріям тут допомагає спроможність до критичного, самостійного мислення і постійний пошук знань про об’єктивну реальність.

Натомість гобіти (homo simplex, «обитателі», прості) не володіють критичним мисленням, натомість довіряють рекламі і пропаганді. Тому, прагнучи «бути як всі», гобіти є легкою здобиччю для алкогольних аферистів і паразитів. Не набагато краща ситуація з людьми, хоча багато хто з них починає підозрювати, що «тут щось не так». 

Масова наркотизація населення є важливим компонентом існування індустріальної мегамашини, яка тримає людей в ментальному і економічному рабстві – див. Індастріал, ультраіндастріал, постіндастріал – що це таке? Відтак перехід до постіндустріальної формації передбачає згортання алкогольної афери. Про засіб звільнення від масової наркотизації: Доля мурашника: загибель і воскресіння

Ісус Хрестос знав, з чого починати звільнення людини, тому своє прилюдне служіння розпочав з чуда на весіллі в Кані Галілейській. Тоді для гостей, які вже захмеліли, Ісус створив величезну кількість освіжаючого виноградного фрешу – див.: «Перше чудо Ісуса Хреста: звільнення від алкоголю».

Сенс цього чуда в тому, що оновлення життя треба починати зі звільнення від наркотиків і отрути. Для цього не потрібно додаткових витрат, достатньо тільки бажання. Бути щасливим і здоровим просто, бо щастя і здоров’я – це природний стан людини. «Слава блаженному Богу за те, що потрібне зробив неважким, а важке – непотрібним» (Григорій Сковорода).

Більшість аварій, злочинів і помилок спричинені вживанням алкоголю. Натомість перехід до здорового способу життя  – це потужний чинник підвищення індивідуального і національного добробуту.  

Додатково:

Нектар, що значить «свіжий набуток», «новий скарб»

Наші інтереси: 
Енергосота Иоль
Ти – біжиш, ви – прагнете,
Ми сьогодення-майбутнє
Формуємо!
ПРАВило
Харчової безпеки
Матеріалізуємо!
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Подарунок на Різдво – «Євангеліє Ісуса Хреста» (Ігор Каганець, 2017) для нових прихильників AR25.ORG

Даруючи книги, ми розширюємо коло однодумців. Для придбання цієї книги насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Миро Продум.

Промовлену інформацію найкраще зберігає вода або сік. Тому для того, щоб краще засвоїти (запам’ятати) сказане під час бесіди (напр. договір чи повчання), ставили воду (сік) у відкритій посудині, а потім випивали.

В цьому фізичний сенс обряду причастя водою (чистою або соком) - засвоєння сказаного.

Найменша частка алкоголю руйнує цей ефект, тому причастя з алкоголем - це імітація причастя (антипричастя).

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Михайло Харачко.

Вода і сік відрізняються інформаційним наповненням. Перша легко приймає потрібну структуру від дій вібрацій слів чи думок. Краще брати порівняно чисту воду (в інформаційному плані), взяту самостійно з джерела, свердловини чи колодязя, яка не контактувала з настроями випадкових людей. Така вода краще працює, адже має позитивну чи нейтральну структуру.Якщо така можливість відсутня, то допомагає заморожування (дехто радить подвійне). З соком трохи інакше: він пов’язаний з душею рослини і способом його отримання, тому для магічних практик я вибрав би воду.

Сидить Мамай, в кобзу грає, що замислить - то все має.

Зображення користувача Миро Продум.

Для позначення алкоголю в українській мові раніше використовували слова "трутизна" і "трунок" - похідні від "отрута".

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Андрій Ясун.

Знань не бракує, а от волі!.. Знання є, але зорганізувати їх в цілісну систему чомусь снаги не вистачає. Будуєш в думках різні схеми, як поступати в тій чи іншій ситуації, та в самий відповідальний момент поводиш себе, як ґоблін.
З ентузіазмом починаєш читати Живе Слово і робити фізичні вправи, та через пару днів приходить якась апатія. І все коту під хвіст... Апатичний стан продовжується пару днів, а далі знову хочеться стати ельфом чи арієм. Приходять нові знання та ідеї, веселість і енергія, бажання працювати... І так увесь час. Зачароване коло.

Si vis pacem, para bellum

Зображення користувача Володимир Федько.

Волю треба виховувати!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Андрій Ясун.

Ну, як треба, то треба!

Si vis pacem, para bellum

Зображення користувача Михайло Харачко.

Дивно, але на початковому етапі воля є зайвою, адже у гобіта відсутня потреба діяти - нема стимулу і потрібних знань.
Значно важливіше почати з перемоги над програмою "культурного пиття"; це досягається інформаційною підготовкою свідомості, яка складається з 2-х частин:
1. Інформація про шкідливість алкоголю у будь-яких дозах.
2.Які переваги гобіт отримає відмовившись від трунку.
І найважливіше:ефект залежить від правильної подачі інформації - так, щоб гобіт сам доходив до правильного висновку, адже всі Великі вчителі знають, що учневі краще подавати інформацію, висновок з якої він зможе вчинити самостійно - це і є найбільш цінні стійкі знання.
А далі, коли є потрібні знання і стимул вмикається воля і здійснюється перетворення.

Сидить Мамай, в кобзу грає, що замислить - то все має.

Зображення користувача Володимир Федько.

Якщо я вживаю іноді чарку віскі чи коньяку, то це не значить, що я гобіт. Давайте не будемо навішувати ярликів...

Товариш Генріх дозволяв офіцерам вживати три маленькі чарки коньяку в день :-)
А товариш Генріх був арійцем!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Миро Продум.

Алкоголь вживають не тільки гобіти, а й люди - тобто сапієнси, які здійснюють перехід від гобіта до арія Міжмор’я.

Володимир Федько каже:
Якщо я вживаю іноді чарку віскі чи коньяку, то це не значить, що я гобіт. Давайте не будемо навішувати ярликів...
Товариш Генріх дозволяв офіцерам вживати три маленькі чарки коньяку в день :-)
А товариш Генріх був арійцем!

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!