Важливість: 
5

Спецтема:

Чому арії і ельфи не п’ють алкоголь, а гобіти і люди – п’ють

Тому що арії долучені до знань, а гобіти – до реклами продавців спиртного і до пропаганди олігархічних ЗМІ. Пора згортати цей нахабний лохотрон. 

170106fresh.jpg

Ось він, справжній нектар - напій богів!
Ось він, справжній нектар - напій богів!

Добре відомо, що алкоголь (етиловий спирт, етанол, C2H5OH) – це ефективний кровоспинний засіб. А все тому, що він згортає кров і утворює тромби, які й зупиняють рух крові. Окрім того, алкоголь є отрутою, тому виступає в ролі дезінфікуючого засобу.  

Саме для зупинки крові, а також для дезінфекції ран використовували алкоголь з давніх-давен. Тобто виключно для зовнішнього застосування. У євангельській притчі про милосердного самарянина розповідається як він, допомагаючи потерпілому від розбійників чоловіку, промив його рани вином.

Якщо ж алкоголь випити, то це викликає згортання крові і утворення тромбів, які блокують її рух і спричиняють кисневе голодування (гіпоксію). Внаслідок кисневої недостатності клітини гинуть. Відмирання клітин головного мозку створює ефект «оніміння» і «відключення» від реальності, що іноді супроводжується ейфорією. Подібну ейфорію можна отримати просто шляхом зменшення кисню в повітрі, наприклад, під час польоту на великий висоті без кисневої маски, або при сходженні у високі гори (т. зв. висотна хвороба). Після збудження нервової системи (ейфорії) швидко настає її пригнічення.   

У державному стандарті СРСР – ГОСТ 18300-72 на етиловий спирт – у розділі 5 «Вимоги безпеки» надруковано: «5.1. Етиловий спирт – легко займиста, безбарвна рідина з характерним запахом, належить до сильнодіючих наркотиків, що викликає спочатку збудження, а потім параліч нервової системи».

Відтак, вживання алкоголю всередину – це добровільна деградація і самознищення. Смертельна доза 96% етилового спирту – 250-300 мл або 6-8 мл на 1 кг маси тіла. При «культурному питті» деградація розтягнута в часі, тому малопомітна, натомість ефект збудження і відключення від реальності проявляється негайно. Це використовують продавці алкогольних виробів, які на цій узаконеній наркоторгівлі добряче збагачуються. Свою вигоду, окрім торгівлі акцизами на спиртне, отримує і паразитична панівна верхівка, оскільки масове вживання алкоголю дозволяє утримувати населення в безпечному для влади стані отупіння і пригніченої пасіонарності.

Арії (реалізовані люди, шляхетні) наскрізь бачать увесь цей лохотрон, тому взагалі не вживають алкоголь: щоб не труїтися, щоб мати ясну свідомість і здорове потомство, щоб не марнувати гроші, щоб не збагачувати паразитів. Окрім того, грати роль дурника у цій нахабній афері – принизливо для власного інтелекту. Аріям тут допомагає спроможність до критичного, самостійного мислення і постійний пошук знань про об’єктивну реальність.

Натомість гобіти (homo simplex, «обитателі», прості) не володіють критичним мисленням, натомість довіряють рекламі і пропаганді. Тому, прагнучи «бути як всі», гобіти є легкою здобиччю для алкогольних аферистів і паразитів. Не набагато краща ситуація з людьми, хоча багато хто з них починає підозрювати, що «тут щось не так». 

Масова наркотизація населення є важливим компонентом існування індустріальної мегамашини, яка тримає людей в ментальному і економічному рабстві – див. Індастріал, ультраіндастріал, постіндастріал – що це таке? Відтак перехід до постіндустріальної формації передбачає згортання алкогольної афери. Про засіб звільнення від масової наркотизації: Доля мурашника: загибель і воскресіння

Ісус Хрестос знав, з чого починати звільнення людини, тому своє прилюдне служіння розпочав з чуда на весіллі в Кані Галілейській. Тоді для гостей, які вже захмеліли, Ісус створив величезну кількість освіжаючого виноградного фрешу – див.: «Перше чудо Ісуса Хреста: звільнення від алкоголю».

Сенс цього чуда в тому, що оновлення життя треба починати зі звільнення від наркотиків і отрути. Для цього не потрібно додаткових витрат, достатньо тільки бажання. Бути щасливим і здоровим просто, бо щастя і здоров’я – це природний стан людини. «Слава блаженному Богу за те, що потрібне зробив неважким, а важке – непотрібним» (Григорій Сковорода).

Перехід до здорового способу життя є матеріально вигідним, це потужний чинник підвищення індивідуального і національного добробуту. Більшість аварій, злочинів і помилок спричинені вживанням алкоголю. 

Додатково:

Нектар, що значить «свіжий набуток», «новий скарб»

Наші інтереси: 
Енергосота Иоль
Ти – біжиш, ви – прагнете,
Ми сьогодення-майбутнє
Формуємо!
ПРАВило
Харчової безпеки
Матеріалізуємо!
Гравець: 
Ігор Каганець

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка