Français translation unavailable for Вакцинація вбиває і калічить дітей, держава США виплачує батькам величезні компенсації.

Commentaires

Portrait de Костянтин Струк

Я все чудово розумію. Але ці дані губляться у інформаційних потоках щодо смертей від недуг, яким нібито і покликана запобігти вакціинація. І може декого (як-то мене) Господь уберіг від хибного вчинку - витратити кревні NNN грн. на ін'єкцію невідомо якої гидоти. Більшістю ж, яка може й не розуміти подібних натяків долі, тим не менше, керують гуманні мотиви - вберегти життя власних дітей від підступних вірусів (а раптом пронесе?). Що тут вдієш?

Поки дихаю - сподіваюсь!

Portrait de Ігор Каганець

Просвіта населення щодо вакцинацій - це довгостроковий процес. Тому просуваємо інформацію без очікування швидкого масового результату. Але якщо врятуємо здоров’я хоча б одній людині - наші зусилля вже продуктивні.

Те, що держава США виплатила кілька мільярдів доларів на компенсації, є серйозним аргументом щодо високого ризику вакцинацій.

Костянтин Струк wrote:
Я все чудово розумію. Але ці дані губляться у інформаційних потоках щодо смертей від недуг, яким нібито і покликана запобігти вакціинація. І може декого (як-то мене) Господь уберіг від хибного вчинку - витратити кревні гроші грн. на ін'єкцію невідомо якої гидоти. Більшістю ж, яка може й не розуміти подібних натяків долі, тим не менше, керують гуманні мотиви - вберегти життя власних дітей від підступних вірусів (а раптом пронесе?). Що тут вдієш?

Все, що робиться з власної волі, - добро!

Portrait de Зірка Вітошинська

Дякую, Олено, що стежиш за цією преважливою темою !

Для підтвердження цієї здорової позиції, знайома психотерапевтка з Америки Іванна Річардсон надіслала мені ось такий матеріял про небезпеку вакцинації :
https://go.thetruthaboutvaccines.com/dr-tenpenny/

Ввівши своє ім’я та електронну пошту між 22 і 30 квітня 2020
можна переглянути БЕЗКОШТОВНО 9 англомовних епізодів

"Правди про вакцини 2020" виробництва Ty and Charlene

про "цю застарілу, брудну та шкідливу технологію".

"Вакцини НЕ ПЕРЕШКОДЖАЮТЬ ЗАРАЖЕННЮ, а ВИКЛИКАЮТЬ ХВОРОБИ" - Dr. Sherri Tenpenny (д-р Шері Тенпені).

Творимо разом Вільну Українську Державу Гартленд !