Polish translation unavailable for Простір реальності НС: методологія.

Comments

Воїн Світло's picture

Дякую! Отримав відповіді.

Пройти будь-яке випробування - піти на випробування. Це неминуче.

Альберт Саїн's picture

Гарний початок, хочеться продовження)

Фанатизм псує знання!

Воїн Світло's picture

Цікаві події в країнах та МВФ. Борги украінців або олігархів та хто їх сплачує МВФ. Чому всі прагнуть отримати владу. На які кошти живуть справжні і колишні президенти і політики. Чи потрібно УКРАЇНЦЯМ вступати в ЄС. (рос): https://www.facebook.com/photo.php?v=447186245387713

Пройти будь-яке випробування - піти на випробування. Це неминуче.

Воїн Світло's picture

Вибачаюсь, що зразу не позначив це посилання. Це ХУЦПА в дії. При потребі, можу пояснити чому.

Пройти будь-яке випробування - піти на випробування. Це неминуче.

Арсен Дубовик's picture

Пане Ігоре, дякую за гарне нове узагальнення. Так би мовити - кристалізацію ідеології НС.
П.С. посилання в тексті на (хуцпа) не працює...

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

Воїн Світло's picture

Необхідно зробити відповідну кнопку, або спец. колір, або просто писати на місці, яке добре видно, коли це ХУЦПА. Звичайно при умові розуміння, або по підсумках голосування. При голосуванні, можливо обосновувати, чому це ХУЦПА. Це ще буде і таке собі тренування.(це я про своє посилання)

Пройти будь-яке випробування - піти на випробування. Це неминуче.

Тур Ярий's picture

Перед підготовкою до нічної варти барикад священники нагадують хлопцям про заповідь "не вбивай" бо всі ми діти божі. Для хлопців це був холодний душ. Ми вступали у конструктивну дискусію з отцями і зі всіма ними приходили до консенсусу: в кабінеті міністрів у ВР сидять діти диявола, і вбивати їх будемо з любов'ю. На що одержували благословення.
Людей на майдані треба розділяти на кілька типів. Ті що займаються найбільш ризикованою справою (нічна варта, охорона порядку) є людьми мислячими і такими, що відкриті до сприйняття істинної інформації. "Танцівники" на майдані у своїй більшості є співчуваючими, і на більше не здатні. Є третій тип людей, які маскуються, як правило під "танцівників", це революційні туристи.
Дана революція є об'єктивною необхідністю. І такі здвиги нації необхідно підтримувати особисто. Це дає відповідний життєвий досвід та гарт.
Розвиток будь-якого, а особливо соціального організму, відбувається покроково.
Сьогоднішня революція це ще один крок до піднімання України у вищі плани буття. І сам факт здійснення такого кроку це є великий позитив.
Сьогодні гасла "Слава Україні, героям слава", "Україна понад усе" звучать в Києві настільки природньо та гармонійно, що це прямо свідчить про підготовку України до наступного кроку Національно-соціальної революції.
Якщо сьогодні немає кому очолити революцію окрім лідерів опозиції, значить це об'єктивно.

Все тільки починається!

Зір Чіткий's picture

А ви можете очолити революцію?

Хай буде Ща з Тя! І з Мя :)

 

Дзвінка Сопілкарка's picture

Україна буде готова до наступного кроку Національно-соціальної революції, коли "Слава Україні - Героям слава" буде природньо звучати в Донецьку і Севастополі. Чекати залишилось не довго.

Тур Ярий's picture

Сьогоднішню революцію очолити не можу. Тому не збираюся критикувати людей, які в своїй масі вийшли не так за євроінтеграцію, як за відновлення справедливості. Але я бачу в цьому національному здвигу великий простір для реалізації свого потенціалу сьогоднішніх брахманів. В коментарях багато уваги приділено шумовинню, яке є нагорі, але мало говориться про те, яким вийде наш народ з цього горнила завтра. А завтра потрібно кувати вже сьогодні. Тож давайте входити в роль коваля.

Все тільки починається!

Олег Подорожній's picture

так з людьми треба працювати і доводити істину, давати інфу - тоді можна цю народну енергію направити в правильне русло

Братайтеся, єднайтеся зі світлими - це сила!