Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 31
  • Переглядів: 32

Американські вежі-близнюки були зруйновані навмисно. Докази

Категорія:

Навколо події 11 вересня 2001 року в США виникає все більше суперечок. З часом випливають нові факти, що змушують сумніватися в початкових заявах американського уряду. Сьогодні стало відомим ще більше – і це проливає світло на ту трагічну подію дванадцятирічної давнини. 

Іранське видання "Javan" у своїй публікації "Докази навмисного руйнування веж-близнюків" пише, що аналіз подій 11 вересня допомагає розібратися в сучасній зовнішній політиці Сполучених Штатів. Після того інциденту США, посилаючись на те, що зазнали атаки терористів, визнали своє право на оборону і таким чином підготували громадську думку до військової операції в Афганістані та Іраку.

Сполучені Штати використали 11 вересня як привід для досягнення своїх цілей у близькосхідному регіоні  щоб під прапором боротьби з тероризмом втілити свою мрію про світову гегемонію.

Експерти, що займаються аналізом цієї події, незважаючи на величезний тиск з боку американської влади, все ж прийшли до єдиної думки про те, що первинні заяви уряду США щодо інциденту 11 вересня не відповідають дійсності.

Одним з перших задався питанням про те, що ж справді сталося 11 вересня, Курт Зонненфельд, який працював оператором і керівником журналістського відділу Федерального агентства з управління в надзвичайних ситуаціях при Міністерстві внутрішньої безпеки США. Він був один з операторів, які знімали на камеру вежі Всесвітнього торгового центру в самі перші години після їх руйнування.

Зонненфельд, який прославився завдяки публікації фотографій і відеозаписів з місця інциденту, має й інші не опубліковані раніше матеріали, які за його словами можуть розкрити справжню причину вибуху веж Всесвітнього торгового центру і пояснити мотиви заяв американського уряду.

Після погроз з боку влади США Зонненфельд разом з родиною отримав притулок в Аргентині і зараз мешкає в Буенос-Айресі. Він так згадує про обставини тієї дивної події: «Співробітники нашої організації були мобілізовані за лічені хвилини, у той час як відправка в район дії урагану Катріна, про який нас попереджали багато разів, тривала десять днів. Я дуже здивувався, коли дізнався, що епіцентр вибуху заборонили знімати на фото і відео. Весь район вибуху був оголошений місцем злочину, але всі докази там швидко були знищені».

Заплановане руйнування веж-близнюків

Зонненфельд стверджує, що будівля № 7, що розташовувалася по сусідству з вежами-близнюками і яка несподівано завалилася після їх руйнування, було знищена навмисне. Зокрема, він заявляє: «У мене є відеозапис, на якому показані купи дуже дрібних каменів і цегли, що утворилися після обваху, а також те, що сусідні споруди не постраждали, хоча сама будівля № 7 обвалилася. (Таке могло статися тільки в тому випадку, якщо вибух був в середині будівлі)».

Інженери і архітектори, які вивчили запис з місця руйнування будівлі № 7, стверджують, що факт його вертикального обвалення і збереження сусідніх споруд говорить про вибух, що відбувся всередині самої будівлі.

Ці фахівці посилаються на те, що при запланованому вибуху (за допомогою бомби) руйнується сталевий каркас будівлі, завдяки чому не відбувається його перекидання на сусідні будови.

Вертикальне руйнування будівлі № 7, яке відобразили телекамери, а також купи уламків, серед яких саме нагорі видно фрагменти внутрішніх стін, свідчать про те, що мав місце запланований вибух.

Будівлі були обкладені вибухівкою ще до нападу

Зонненфельд також має відеозапис, який зафіксував сліди використання при вибуху будівель Всесвітнього торгового центру надпотужної вибухової речовини «нанотерміт». Цей запис свідчить про те, що згідно з науковою експертизою уламків, проведеної професором ядерної фізики Бірмінгемського університету Стівеном Джонсом і групою його колег, будівлі Всесвітнього торгового центру ще до атаки були обкладені спеціальною вибухівкою.

Після вивчення чотирьох зразків уламків будівель професор Стівен Джонс прийшов до висновку про те, що для руйнування веж- близнюків була використана вибухова речовина під назвою «нано-терміт».

Речовина «нано-терміт» («супертерміт») являє собою досить потужну модифікацію термітного суміші (з'єднання алюмінію та оксиду заліза) у якої як мінімум один елемент зменшений до розміру наночастинки або ще менше. Речовина «супер-терміт» має вищу руйнівну здатність, так що кожний її грам виділяє набагато більшу енергію, ніж звичайні вибухові речовини.

Курт Зонненфельд зняв на відео й інші докази використання вибухівки при руйнуванні веж Всесвітнього торгового центру, що дає фахівцям ще більше підстав говорити саме про речовину «супер-терміт».

Авіаційне паливо не могло розплавити металеві елементи каркасу будинків

Єгипетський дослідник Мохаммад Хеджазі, один з активних учасників міжнародної групи «Правда про 11 вересня», повідомив іранському інформаційному агентству Fars наступні подробиці цього інциденту: «Подію 11 вересня 2001 року легко пояснити. Висновок напрошується сам собою. Якщо руйнування будівель № 1, 2 і 7, що входять в комплекс Всесвітнього торгового центру, не було підготовлено бунтівниками в американському уряді, то логічно буде припустити, що деякі його представники були обізнані про підготовку операції та надавали всіляку протекцію її виконавцям».

Хеджазі також додав: «Версія американських офіційних осіб з приводу події 11 вересня не витримує ніякої наукової критики. Авіаційне паливо не може досягати такої температури, щоб розплавилися металеві елементи каркаса. Уряд США більше 10 років відхиляє пропозиції комплексного розслідування інциденту, тому що знає, що тоді правда буде виявлена​​».

Експерт підкреслив, що на місці веж Всесвітнього торгового центру знайдено безліч наукових доказів використання вибухової речовини. За його словами, велика кількість «нано-терміта» виявлено у великому шарі пилу, який накрив Манхеттен, а сама ця речовина є новою версією термітної суміші, що використовується для руйнування висотних будівель.

Згідно з твердженням члена міжнародної групи «Правда про 11 вересня», одночасне руйнування веж до самого фундаменту саме по собі є історичним доказом цього злочину. «Всі ми з екранів телевізорів бачили, як руйнуються вежі, - каже Хеджазі. - А вибухотехніки аніскільки не сумніваються, що це було кероване руйнування».

Вибухові детонатори у вежах-близнюках та будівлі № 7

Дослідники з організації «Інженери та архітектори за правду про 11 вересня» мають ще один доказ того, що руйнування було заздалегідь сплановано. Йдеться про «вибухові детонатори», які видно на відеозаписах і фотографіях руйнування веж і будівлі № 7.

Вибухові детонатори являють собою боєголовки, які використовуються у військовій промисловості для дуже потужної вибухової речовини. Фахівці використовують цей термін, коли мова заходить про стовпи пилу, піднятого від будівель в момент руйнування.

Як стверджують «Інженери та архітектори за правду про 11 вересня» немає жодної фотографії або відеозйомки веж-близнюків, де б не було видно ці вибухові детонатори.

На фотографії знизу, зробленої через п'ять секунд після початку руйнування північної вежі, кількома поверхами нижче основної маси пилу видно окремі її викиди.

Ці викиди й доводять наявність вибухових детонаторів, які, як вважають фахівці, і були використані для стрімкого руйнування веж Всесвітнього торгового центру.

Безпрецедентне руйнування сталевих веж

Є й інші свідчення, які чітко доводять, що версія американського уряду з приводу катастрофи веж-близнюків і будівлі № 7 не відповідає дійсності. Справа в тому, що до того будинку зі сталевим каркасом - таким, який був у веж-близнюків - хоч і зазнавали набагато сильніших пожеж, ніколи повністю не руйнувалися.

Цей же факт наводить у своїй змістовній статті професор Стівен Джонс, доводячи точку зору про навмисне знищення веж-близнюків допомогою їх підриву зсередини.

Найцікавіше те, що в будівлю № 7 Всесвітнього торгового центру не врізався літак, але вона все одно зруйнувалося, хоча пожежа виникла тільки на двох поверхах.

Спочатку влада США заявила, що через потрапляння літаків і початку пожежі сталеві опори веж-близнюків втратили свою міцність, що в результаті і призвело до обвалення. Проте через кілька днів цю версію відклали і оголосили, що плавлення сталевого корпусу відбулося через загоряння авіаційного палива.

Щоб зробити нову версію більш правдоподібною, температуру нагрівання сталевих елементів на кожному поверсі слід було довести до 800 градусів Цельсія, але й цього виявилося занадто мало для плавлення сталі, яке відбувається тільки при температурі 1500 градусів.

Насправді масштаб пожежі, що виникла в двох вежах, не був настільки серйозним, щоб послабити сталевий каркас будівель. 

Виявлення розплавлених металів на цокольному поверсі веж-близнюків 

Іншим доказом умисного руйнування, на якому наполягає професор Стівен Джонс, є виявлення на цокольному поверсі веж Всесвітнього торгового центру розплавлених металів, які охолоджувались протягом декількох тижнів після обвалення.

Грунтуючись на науковому аналізі, професор Джонс переконаний, що такий ефект могло дати тільки застосування потужної вибухової речовини, такої як термітна суміш або «нано-терміт». Оскільки термітна суміш є з'єднанням окису заліза і алюмінієвого порошку, в ході хімічної реакції виділяється оксид алюмінію і розплавлене залізо. Професор додає: «З огляду на те, що термітна суміш безпосередньо виробляє розплавлене залізо, вона створює необхідну температуру для плавлення і випаровування сталі, а саме з цього матеріалу були зроблені каркаси веж-близнюків». Всі наукові факти доводять, що обидві вежі і будинок № 7 Всесвітнього торгового центру були зруйновані потужною вибуховою речовиною «нано-терміт», що дає в якості продукту своєї реакції розплавлене залізо.

Фільм "ДРУГА ПРАВДА ПРО 11 ВЕРЕСНЯ. Розслідування з нуля", створений на основі матеріалів розслідування Джульєтто К'єза - популярного італійського журналіста, громадського діяча і політолога.

Фільм, який підготовлений міжнародною групою документалістів і експертів під керівництвом Джульєтто К'єза - депутата Європарламенту, в Європі став сенсацією 2007 року. Ця картина викликала величезний суспільний резонанс на Римському кінофестивалі та Європейському парламенті під час показу.

У фільмі поставлено дуже багато запитань, на які вже багато років немає відповіді. Наприклад, де записи камер відеоспостереження, які розташовані навколо Пентагону? Куди пропали уламки літака, який врізався в будівлю Пентагону? Як могло статися так, що сталеві вежі Всесвітнього торгового центру склалися, як простий картковий будиночок, на свою основу, навіть не зачепивши інші будівлі?

Джульєтто К'єза розповідає, що сталося після одинадцятого вересня. Почалася війна в Афганістані, потім - війна в Іраку. За його словами, світ сьогодні став набагато неспокійнішим, ніж раніше, і ситуація погіршується.

У цій програмі учасники - реальні очевидці трагедії, що сталася в Нью-Йорку одинадцятого вересня 2001 року. Поряд з реальними очевидцями показані й експерти, які розділились на прихильників і противників даного фільму.

Фільм був знятий за матеріалами розслідування Франка Фракасси, Джульєтто К'єза, Паоло Бьянкі.


Додаткові відеоматеріали:

Фільм-розслідування Крістофера Болліна:

 

 


Хто писав сценарій катастрофи 9/11:

 

 

Наші інтереси: 

Досліджуємо реальність – це нам ще знадобиться.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Метафора колективного розуму

Шукачі перлів: надлюдський розум «Народного Оглядача», його практичні прояви та перспективи

У цій статті ознайомимось з трьома реальними історіями дії надлюдського розуму, розглянемо наш досвід його застосування і сформулюємо три найближчі завдання нашого проекту.

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Зоріна Небокрай.
0
Ще не підтримано

Всяке може бути чи було. Кажуть, що провидиця Ванга передбачила цю подію за 20 років наперед.

Від Землі, сили народження, святою водою благословляю!

Коментарі

Зображення користувача Зоріна Небокрай.
0
Ще не підтримано

Всяке може бути чи було. Кажуть, що провидиця Ванга передбачила цю подію за 20 років наперед.

Від Землі, сили народження, святою водою благословляю!

Зображення користувача Ясна Красна.
0
Ще не підтримано

Мама все це прочитала й сказала,що це змова.

Зображення користувача Миро Продум.
0
Ще не підтримано

Цей фільм особливо корисний для тих, кому важко повірити в існування хуцпи - супернахабної і масштабної брехні.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Олег Подорожній.
0
Ще не підтримано

Це є наслідком обрання до влади недостойних людей - поки виборці не будуть контролювати владу, історя буде повторюватись. Виявляється в США і в нас - подібні проблеми;)

Братайтеся, єднайтеся зі світлими - це сила!

Зображення користувача Андрій Ясун.
0
Ще не підтримано

"Людям повинно бути соромно за те, що вони не намагаються взнати те, що вони повинні знати". Ця фраза в кінці фільму особливо сильна.

Si vis pacem, para bellum

Зображення користувача Олег Подорожній.
0
Ще не підтримано

В тему паразитології, глобалізації рекомендую переглянути кіно

Братайтеся, єднайтеся зі світлими - це сила!

Зображення користувача Ігор Каганець.
0
Ще не підтримано

Сьогодні для нас очевидним є те, що цей теракт організували психопати.
Додав два нові відео, корисні для розуміння ситуації.

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача Микола Стригунов.
0
Ще не підтримано

Цікаво, хтось бачить на світлині з ілюстрації літак? Бо, офіційна версія саме така. А, тут я бачу вибух, а літак - ні. Чи людиди настільки вже звикли заплющювати очі?

Якщо прагнеш чуда - створюй його!

Зображення користувача Володимир Самотий.
0
Ще не підтримано

У 1978 році я був свідком як згорів літак винищувач СУ-15 на взлітній смузі. Пожежа тривала менше години. Від літака нічого не залишилося, лише груда розплавленого металу. В баку літака було 5,5 тон палива. Вибуху не було, бо був повний бак.

Зображення користувача Микола Стригунов.
0
Ще не підтримано

Взагалі то, вибухає саме суміш пари палива з повітрям. Тобто, від зустрічі з літаком настільки потужний вибух просто неможливий. Натомість, кінетична енергія літака цілком достатня для руйнування вежі без вибуху. Тобто, на фото - вибухнуло щось інше. А, натомість, жодної частини літака просто невидно! Тобто, для доказу руйнування веж їхніми власниками, цілком вистачає одного цього фото з ілюстрації до цієї статті! Просто, люди звикли відкидати без жодного аналізу те, що бачать їх очі. Звісно, при бажанні міцно заплющювати очі на щось...

Якщо прагнеш чуда - створюй його!