Важливість: 
5

Категорія:

Здоров’я і гармонія – четвертий компонент програми «П’ять вигод»: ставки зростають!

Покидаємо простір боротьби і виходимо у простір позитивних подій – як внутрішніх, так і зовнішніх. Здобуваємо метафізичний досвід, переживаємо друге народження. 

mandala.png

Ласкаво просимо у Простір чудес!
Ласкаво просимо у Простір чудес!

Четвертий пункт програми «П’ять вигод» називається «Здоров’я і гармонія». Подібно до трьох попередніх пунктів програми – «Їжа і вода», «Сон і активність» і «Позитивне мислення» – він складається зі стартового, середнього і завершального етапів. Компонент програми, який ми зараз розглядаємо, має вагу «4», тому за кожний етап нараховуємо собі учетверо більше балів, тобто 4, 8, 12.

Головна ідея в тому, що для успішної реалізації власного стартапу треба перебувати у просторі позитивних подій – щоб хвороби, конфлікти, аварії та інші негаразди не відволікати від улюбленої справи. Отже, завдання цього компоненту програми полягає в тому, щоб вийти з Простору боротьби і піднятися у вищі простори подій.

Перебування у гармонійному просторі подій має два аспекти – внутрішній (духовне, психічне та фізичне здоров’я) і зовнішній (сприятливе соціальне середовище та інші життєві обставини).  

Зміст кожного з трьох етапів

1 етап (+4 бали): Маю впорядкований життєвий простір, постійно очищую його від зайвих речей.

2 етап (+8 балів): Маю досвід самозцілення від хронічних хвороб, працюю над повним звільненням від усіх хронічних хвороб, негативних соціальних контактів, наркотичних та  ментальних залежностей.  

3 етап (+12 балів): Повністю звільнився від усіх колишніх хронічних хвороб і живу так, щоб не допустити нових. Ніколи не хворію, зі мною не відбуваються негативні події.

Вигода

  • Позбуваюсь усього, що відволікає від улюблених справ.
  • Отримую задоволення від життя.
  • Маю досить ресурсів для поступової реалізації своїх проектів.

Коментар і посилання

Четвертий пункт програми «П’ять вигод» є наслідком реалізації трьох попередніх пунктів, проте має і самостійне значення, адже наголошує на цілеспрямоване піднесення у вищі простори подій згідно з євангельською настановою «Шукайте найперше Царства божого і правди його, а все інше вам додасться». Тому цей пункт програми найбільше пов’язаний з речами чарівними, релігійними, магічними. Ця магія інколи є дуже простою, наприклад, щоб успішно здійснити очищення свого організму, треба прибрати у квартирі.

Ось деякі корисні статті на цю тему:

Wardruna - Hagal

Наші інтереси: 

Вгору просування - без краплі вагання! 

Гравець: 
Ігор Каганець
 
Форум Підтримати сайт Довідка