Важливість: 
5

Категорія:

Чому душі структура над плоттю домінує? Як силою духа матеріальним управляємо?

Ключовим чинником зростання наших духовних можливостей є розвиток правильного світогляду. Це досягається через засвоєння вищих знань і активну діяльність з їх практичного застосування – як для себе самого, так і для оточення.

Кожен, хто здобув досвід оновлення Живим Словом, легко зрозуміє, про що йдеться.

Цифрона 12
Душі структура
Над плоттю домінує.
Силою духа
матеріальним
Управляю!

Сенс першої частини цієї мудрості полягає в тому, що робота з психікою (душею) відкриває дивовижні можливості. Умовно кажучи, якщо для вилікування від якоїсь хвороби потрібен рік ретельної роботи з фізичним тілом (правильне харчування, фізична активність, режим дня), то при роботі з психікою цього ж результату можна досягнути за півтора місяці. Звісно, що найкраще діяти одразу на двох рівнях – душі і плоті, а проте робота на рівні душі на порядок ефективніша, ніж робота на рівні плоті. Тому «Душі структура над плоттю домінує».

– А що означає продовження: «Силою духа матеріальним управляю»?

Йдеться про духовний компонент людини – триєдиної розумної істоти. Людина, як ми знаємо, складається з плоті, душі (психіки) і духовної сутності. Якщо робота на рівні психіки на порядок збільшує наші можливості, то активна робота з духовною сутністю може їх збільшити ще у 10 чи навіть 100 разів.

– У чому полягає робота на духовному рівні?

Це робота, спрямована  на розвиток свідомості, світогляду, волі.

Свідомість – це відчуття себе втіленою духовною сутністю. Завдяки свідомості людина розуміє, що крім плоті (харду) і душі (софту) вона містить у собі духовного оператора, який є носієм світогляду і волі.

Світогляд – це уявлення людини про навколишній світ, себе і своє місце в ньому. Світогляд – це духовна якість, адже тварини чи комп’ютери не мають світогляду.

Воля – це спроможність людини до відповідальної творчості. Компонентами волі є спрямованість і сила.

Правильний розвиток світогляду розширює і поглиблює свідомість людини, надає її волі силу і правильне спрямування. Усе це разом  формує духовні можливості людини, які на один-два порядки перевищують можливості психіки і плоті. Ось чому «силою духа матеріальним управляємо».

Отже, ключовим чинником зростання наших духовних можливостей є розвиток правильного світогляду. Це досягається через засвоєння вищих (метафізичних) знань і активну діяльність з їх практичного застосування – як щодо себе самого, так і щодо оточення.

Ось чому так важливо читати світоглядні статті, обговорювати їх і застосовувати у суспільній практиці. Такого роду публікації найбільше сконцентровані у рубриках Проект Сенсар, практична метафізика, аріянство, чудеса, світогляд.

Дух, душа, плоть

З розвитком духу формується ВІРА – найбільша сила Всесвіту. «Істинно кажу вам: коли матимете віру хоч як зерно гірчиці, скажете цій горі: перенесися звідси туди – і вона перенесеться, і нічого не буде для вас неможливого». Віра – це феномен боголюдського рівня. Про це у рубриці Ельфійський проект

Божественна сутність людини

Людина душевна (зліва) і людина духовна ("триповерхова")

Наші інтереси: 

Стаємо сильнішими!

Гравець: 
Ігор Каганець
 
Форум Підтримати сайт Довідка