Відео розробив британський вчений доктор Стюарт Ґрей, лектор Університетського коледжу Лондона за участі лабораторії Космічної геодезії та навігації Королівського інституту Великобританії. повідомляє Mashable.
Він показав, як змінювалася кількість космічного сміття навколо Землі від часу запуску першого супутника і до тепер.
Космічне сміття вважають важливою проблемою усіх космічних агенцій світу.
Навіть мільйони найдрібніших уламків, які неможливо відслідкувати через їх мізерний розмір, можуть потенційно завадити роботі супутників та інших космічних приладів. Інколи навіть Міжнародні Космічні станції вимушені міняти розташування в залежності від космічного сміття, яке може пошкодити чи вплинути на їхню роботу. Саме лише військове випробовування Китаю 2007-го року спричинило появу 2 тисяч нових уламків на орбіті.
Що тут ще сказати?
Це людство, воно і в космосі людство, так що не бачити нам тої колонізації Марса ще зо пару сотень років, а то і тисяч... =І
Коментарі
Що тут ще сказати?
Це людство, воно і в космосі людство, так що не бачити нам тої колонізації Марса ще зо пару сотень років, а то і тисяч... =І
Думаю, що це все прямо порційно збільшенню сміття на самій Землі.
Хай Буде!
Всі люди йдуть за своїм власним шляхом. Коли шляхи паралельні, то це майже один шлях ... Нам "колонізація" Марса потрібна? Ми вже навели лад на Землі?
Хай Буде!
Згодом з'явиться фірма,яка буде літати і збирати за нами те сміття..на її послугах буде відмиватися багато грошей бо вони будуть монополістами..плюс те сміття являється досить цінним із погляду матеріалів із яких виготовлялися різні космічні шайтан машини..
Вірю в те, що розумію.