Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець

Італійський політик Сальвіні заявляє, що допомога Україні може сприяти корупції

Категорія:

"Я не хотів би, щоб гроші італійських робітників і пенсіонерів використовувалися для підживлення подальшої корупції", – заявив Сальвіні, апелюючи до нещодавнього корупційного скандалу з розкраданням коштів в енергетиці.

25111403.jpg

Matteo Salvini. Фото: Andreas Solaro, AFP

Заступник прем'єр-міністра Італії Маттео Сальвіні заявив 14 листопада, що надання додаткової допомоги Україні не допоможе закінчити війну з Росією і може «підживити корупцію», маючи на увазі корупційний скандал, який прогримів у Києві, пише Reuters.

Президент України Володимир Зеленський закликав звільнити двох міністрів після розслідування ймовірної корупційної схеми в енергетичній галузі на суму 100 мільйонів доларів, в той час, як Україна бореться з російським наступом на полі бою, зазначає Reuters.

«Мені здається, що з'являються корупційні скандали, в які втягнутий український уряд, тому я не хотів би, щоб гроші італійських робітників і пенсіонерів використовувалися для підживлення подальшої корупції», – заявив Сальвіні в коментарі, опублікованому інформаційним агентством ANSA, але розкритикованому міністром оборони Італії.

«Я не думаю, що відправка додаткової зброї вирішить проблему. Мені здається, що те, що відбувалося останніми годинами з просуванням російських військ, говорить нам про те, що в інтересах усіх, і насамперед України, зупинити війну», – додав Сальвіні.

Сальвіні, лідер ультраправої партії «Ліга», налагодив тісні зв'язки з Росією напередодні її вторгнення в Україну у 2022 році, зазначає Reuters. Хоча він досі підтримував рішення прем'єр-міністра Джорджії Мелоні про надання військової допомоги Києву, він уникав прямої критики російського президента Путіна.

Виступаючи в Берліні, міністр оборони Італії Гідо Кросетто, високопоставлений член партії Джорджії Мелоні «Брати Італії», заявив, що було б «абсурдно» припиняти допомогу Україні.

«Я розумію занепокоєння Маттео Сальвіні, але я не суджу країну на основі двох корумпованих осіб», – сказав Кросетто агентству ANSA, додавши: «Ми намагаємося допомогти цивільному населенню, яке страждає від 93% російських атак».

Італія щойно підписала 12-й пакет військової допомоги для Києва і пообіцяла допомогти Україні подолати енергетичну кризу цієї зими, надіславши електрогенератори.
Рим не приєднався до ініціативи НАТО щодо закупівлі американської зброї для України. Джерело повідомило, що це питання все ще обговорюється в уряді.

Наші інтереси: 

Бачимо перший дзвіночок. Європейські політики будуть ставити питання. Банда корупціонерів у владі не просто грабує Україну, а й підриває репутацію України.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Homo triplex. Спогади про майбутнє: трипільська ультранація

Трипільський ультранаціоналізм: дистиляція минулого як соціальна технологія та трамплін до Золотої ери (+подкаст)

Концепція дистиляції знань, що походить зі сфери штучного інтелекту, може стати ключем до особистої трансформації та національного відродження. Подібно до нейромережі, людина може дистилювати власне...

Останні записи