Français translation unavailable for Майдан – вирішальний час глобального пробудження.

Commentaires

Portrait de Вакула Коваль

Карма - уроки долі. Наприклад, якщо людина не засвоює того уроку, що красти не можна, то вона отримує час від часу удари долі, "неприємності", аж поки засвоїть урок. Свідома людина може і не наражатися на удар долі, заздалегідь засвоївши той урок, що красти не можна.
Так само і народ. Якщо його час від часу винищують фізично та духовно, то треба вже з’ясувати, який же урок треба засвоїти народу. Щоб попередити катастрофу, треба її уявити та пережити в уяві. Зробити висновок, чому саме навчиться народ, переживши ту катастрофу. Як він зміниться, яким стане. Це знання треба поширити для усвідомлення людей і катастрофа буде не потрібна і її не буде.

VAKULA

Portrait de Явсе Світ

Зараз стали дуже модними різні східні релігії і все що з ними зв"язано..Наш метушливий розум шукає вражень..Начитавшись різної літератури і з"їздивши у Індію люди часто думають,що чогось досягли у духовному розвитку.Це лише перші кроки на найтяжчому шляху,на якому не має значення Будда чи Мара..Має значення лише власний досвід виражений у особистих переживаннях....Слава Героям Майдану бо вони загинули без страху,тобто ВІЛЬНИМИ...Дякую..

Вірю в те, що розумію.

Portrait de Анатолій Висота

Дякую, п. Наталю, за цю дуже змістовну публікацію! Шановне товариство! Сьогодні, 19 березня 2014 р. о 8=10 читаю в ШАПЦІ, що за останню добу появилося 20 нових статей. Оця публікація є третьою з них, поданих 18 березня 2014 р. . Хто підкаже, де можна почитати хоч заголовки інших нових СІМНАДЦЯТИ статей?

Portrait de Тарнай Стрілець

"Східні" релігії чомусь мають українське коріння: "Будда, Мара, СИНТОизм". "Наші пращури, передбачаючи великі руйнування на рідній землі, заховали свої знання серед інших народів, задля збереження та передачи своїм нащадкам"-п. Валерій, 2005р., м. Краматорськ
А наші пращури-це ми у попередніх втіленнях. Набуваймо досвіду далі... Дякую...

Portrait de Наталка Артанія Кобза

Так, це правдива думка і слушна, що пращури - це власне ми у попередніх втіленнях. Душа, звичайно, не втілюється просто "перекладанням" себе з одного тіла в інше: після полишення тіла душі (наче бджоли) несуть свої набутки досвіду до спільної скарбниці - монади, яка включає 144 тис. душ. Кожна з цих 144 тис. відчуває спільно накопичений досвід як свій власний. Коли на землі ми зустрічаємо душу своєї монади, то відчуваємо, ніби зустріли рідню, щось дуже тепле й близьке. Це по дуже спрощеній схемі.
На землю душа повертається "доробляти" незакінчене, якщо її справа на землі була не завершена. Якщо навпаки, душа може приступати до засвоєння нового досвіду. Аж поки не доросте до того, щоб підняти свою свідомість до рівня космічного, божественного - і вийти з кола карми, кола перероджень - кола Сансари.

Sapienti sat.