Зображення користувача Ігор Каганець.
Ігор Каганець
3167

Проголошуємо Третій Гетьманат, обираємо Гетьмана, прискорюємо події!

Українську революцію врятує блискавичне розгортання. Тактика рою, яка нині успішно застосовується, стає на порядок ефективнішою при наявності координуючого центру. Народження такого центру означатиме початок українського державотворення нової доби.

Діємо творчо, нестандартно, на випередження. Друзі, прошу розглянути такі пропозиції. Коли щось не так – пропонуйте досконаліші варіанти.

1. Зібрання лідерів антикримінального повстання (Великий Мадан) проголошує творення нової Української держави у формі Третього Гетьманату. Можлива назва держави – Гетьманат Україна.

2. Великий Майдан обирає Гетьмана Української держави.

3. Гетьман негайно призначає Уряд, в тому числі головнокомандувача Народної Самооборони, Міністра внутрішніх справ, голову Нацбанку.

4. Гетьман проголошує духовну спадкоємність нової Української держави від Першого Гетьманату Богдана Хмельницького і правонаступність від УНР Михайла Грушевського і Другого Гетьманату Павла Скоропадського. Всі українці, що боролися за волю України, визнаються синами України. Проголошується великий український мир.

5. Прапором Української держави проголошується Сонячно-блакитний прапор волі і природного порядку. Знак Тризуб повертається до свого первинного стану (без перетинок на крилах) і перейменовується на Сокіл – символ Святого Духа. Всі прихильники Третього Гетьманату використовують стрічки та інші відзнаки з сонячно-блакитною символікою.

6. Гетьман оголошує народну мобілізацію на підтримку Гетьманату. Факт творення Української держави Золотої доби на чолі з лідерами народної довіри дозволить мобілізувати потрібні грошові ресурси. Нині на руках у населення України перебуває принаймні 100 мільярдів доларів. Якщо народ підтримає свою державу і обміняє долари на гривні, то Третій Гетьманат миттєво отримає валютний резерв у розмірі двох річних бюджетів. Платоспроможність нової держави, що приходить на зміну збанкрутілої республіки, сприятиме міжнародному визнанню Гетьманату. Для отримання пожертв від громадян України і української діаспори Нацбанк створює спеціалізовані фонди на підтримку армії, науки, інформаційних технологій, здоров’я, освіти, культури, інновацій тощо.  

7. Гетьман проголошує подвійне громадянство для етнічних українців цілого світу (якщо це дозволяє законодавство країн поселення), а також вводить карту українця (для громадян тих країн, де подвійне громадянство не допускається). У такий спосіб до процесу державотворення долучаються українці цілого світу, в тому числі США, Канади, Європи і Росії. Третина росіян миттєво згадає про свої українські корені; це паралізує агресивні плани Москви щодо розчленування Україні, оскільки миттєво постане питання про дезінтеграцію Російської імперії.   

8. Всім олігархам та іншим представникам великого бізнесу, які підтримають Третій Гетьманат, гарантується збереження їхньої власності. Враховуючи, що вони є в боргу перед Українським народом, для кожного з них персонально здійснюється справедлива реструктуризація заборгованості: протягом точно визначеного часу вони платитимуть взаємно узгоджений додатковий податок, подібно до «податку на непередбачені доходи» у Великобританії (windfall profit tax, буквально «податок на прибуток, принесений вітром») - див.: Нова угода снайперів.

9. Гетьман видає універсал про право кожного громадянина ТГ на володіння короткоствольною і довгоствольною вогнепальною зброєю. Навчання населення і видача права на володіння зброєю доручається Українській Асоціації власників зброї  (Голова наглядової ради – Георгій Учайкін).  

10. Гетьман ініціює заснування Союзу вільних європейських націй для економічної співпраці, технологічного і культурного розвитку та колективної безпеки.  

11. Гетьман проголошує підготовку до ліквідації внутрішньої податкової системи: податки замінюються на автоматичний 3% податок з обороту. Державний бюджет поповнюється за рахунок митних експортно-імпортних зборів, надходжень від «олігархічного податку» (реструктуризація заборгованості), державних підприємств, платних державних послуг та добровільних пожертв.   

12. Гетьман оголошує підготовку до Національних Зборів, розробку і ухвалення нової Конституції, формування нового Ладу.  

Все це можна і треба зробити за одну-дві доби.

Час працює проти нас! Перемога досягається блискавичним розгортанням.

Прошу максимально поширити ці пропозиції.

Слава Україні!

         

Коментарі

Зображення користувача Аватар Арій.

Найбільш привабливим варіантом є короткоствольна вогнепальна зброя, яку якраз і заборонено мати громадянам. :(

За добро заплатимо добром,
а за зло — по-справедливості.

Зображення користувача Андрій Ясун.

А де він, цей пан Поїзд? Де ця Гетьманська партія?

Si vis pacem, para bellum

Зображення користувача Арсен Дубовик.

?!Думаєте ТУТ і ЗАРАЗ Вам хтось дозволить ЗАКОННО мати зброю?!
Законно буде, коли буде "Закон про зброю".

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

Зображення користувача Миро Продум.

Щодо мисливської зброї, то тут все впирається у гроші. Якщо хочете - купляйте собі, реєструйте і радійте, що ви повноцінна людина. Можете придбати хоч дробовик, хоч СКС, хоч АКМ.

Тут більше питання про носіння зброї, передусім короткоствольної, і правовий захист того, хто її застосовує для самозахисту. Для цього й потрібен чіткий закон.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Арсен Дубовик.

Мені подобається пункт 7. "Карта українця". Чи знайдуться охочі її мати? Думаю, ТАК!

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

Зображення користувача Ігор Каганець.

Ця стаття була написана в розпал кризи вночі 22 лютого. За два дні ситуація кардинально змінилася. На Майдані панує "отаманщина", коли не тільки кожний сотник, а й кожний десятник має свою відмінну думку.
Всі перебувають у Просторі боротьби. Непорозуміння між самообороною Майдану і Правим сектором. Парубій заявив про необхідність Євроінтеграції.
Так що швидкої революції не буде. Проте ситуація відкриває нові можливості, незабаром про них докладніше поговоримо.

Все, що робиться з власної волі, - добро!

Зображення користувача Альберт Саїн.

Ну я вже десь колись писав, що Україна поверенться у часи "Холодного Яру" Тож ось і маємо зараз те що маємо, але поки що слава Богу без відстрілювань сотень тисяч людей у селищах і містах, як це було колись давно у тії не так вже і далекі часи..

Фанатизм псує знання!

Зображення користувача Зоріна Небокрай.

Краще називати Гетьманат, без слова Третій. Виглядить сильніше.

Від Землі, сили народження, святою водою благословляю!

Зображення користувача Миро Продум.

Третій Гетьманат - це форма суспільно-політичного устрою, яка вказує на розвиток української державницької традиції від Богдана Хмельницького і Павла Скоропадського. Офіційна назва може бути Гетьманат Україна - Hetmanat Ukraїna.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Вакула Коваль.

Якщо "викреслювати" кандидата тому, що нема впевненості в його подальших діях, то можна остатися без кандидатів.
Краще створити механізм відповідальності обранця за виконання ПРОГРАМИ, задля якої цього кандидата обрано.
Тоді можна назначити хоч би й Кличка (це я для прикладу) та зобов’язати виконати таку-то програму. Він тільки радий буде, що не треба щось придумувати самому. :)

VAKULA

Зображення користувача Олег Подорожній.

останнім часом маю сумнів щодо ефективності управління державою гетьманською (демократичною) формою правління в сучасних умовах. Як аргумент втрата держави при січовій формі правління. Можливо в наших умовах потрібна тоталітарна форма правління, або інша більш сильна форма правління.

Братайтеся, єднайтеся зі світлими - це сила!

Зображення користувача Андерс Фальке.

Це ще актуально сьогодні?

Миролюбність і озброєність!

Зображення користувача Миро Продум.

Цей історичний шанс втрачено. На новому оберті Великого Переходу щось може бути подібне, але вже по-іншому.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Альберт Саїн.

Миро Продум каже:
Цей історичний шанс втрачено. На новому оберті Великого Переходу щось може бути подібне, але вже по-іншому.

І так по можливості аж до безкінечності!

Фанатизм псує знання!

Сторінки

  • <
  • Сторінка
  • of 2