Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 46
  • Переглядів: 48

Блокбастер "Дюна: Частина друга" став найкасовішим кінофільмом 2024 року

Категорія:

Науково-фантастичний фільм "Дюна: Частина друга" режисера Дені Вільнева зібрав $276 млн у Північній Америці та $419 млн за кордоном. Наразі "Дюна 2" є найкасовішим фільмом 2024 року у вітчизняному та світовому прокаті.

За межами США та Канади найбільшими кіноринками стрічки є Велика Британія ($48,8 млн), Китай ($48,5 млн), Франція ($42,6 млн), Німеччина ($39,7 млн) та Австралія ($22,5 млн), пише Variety.

"Дюна: Частина друга" значно перевершила за зборами свою попередницю, "Дюну" 2021 року, яка зібрала $433 млн.

Успіх сиквелу пояснюють декількома факторами: успішною піар-кампанією, на яку виділили приблизно $100 млн, і тим, що бюджет фільму становив $190 млн та дозволив режисеру Дені Вільньову найняти акторів з класу "А", включно з Тімоті Шаламе та Зендеєю.

Підняти збори стрічки допомогло також те, що вона не доступна для онлайн-перегляду під час прем'єри, на відміну від першої "Дюни".

Фільм заснований на другій частині фундаментального роману Френка Герберта 1965 року. Продовження фільму розказує історію міфічних пошуків Пола Атрейдеса, якого зіграв Тімоті Шаламе.

В другому фільмі він став пророком та месією фріменів. Він знайшов прихисток у пустелі після того, як могутні королівські доми зрадили його сім'ю.

Наші інтереси: 

Фільм за пророчою книгою Герберта наробив шуму і викликає багато обговорень.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Ельфи – з кінофільму "Володар перстенів"

Шлях Лебедів, або Як увійти в ельфійський простір волі. Світотворча тріада: омолодження, інновації, удача

Для заснування нової цивілізації необхідне поєднання трьох обов’язкових компонентів – керованої молодості, інноваційності та удачі. Щоб стати ельфом (елбедем, лебедем), треба піднестися в ельфійський...

Останні записи