Важливість: 
2
Україна поставила Росії жорстку умову щодо транзиту газу

Україна готова продовжити транзит російського газу після 2019 року тільки на стандартних європейських умовах. Вимоги Росії в "Нафтогазі" вважають неприйнятними.

19021105.jpg

Північний потік-2. Фото: "Факти"

Про це на своїй сторінці в Facebook написав виконавчий директор "Нафтогазу України" Юрій Вітренко.

Так він прокоментував заяву заступника міністра закордонних справ РФ Олександра Панкіна, який жорстко пригрозив Україні за спроби перешкодити запуску газопроводу "Північний потік-2".

"Якщо ж РФ буде продовжувати забезпечувати "Газпрому" ексклюзивні можливості для транзиту газу з території РФ до Європи через Україну і при цьому "Газпром" не буде погоджуватися на стандартні європейські умови, у "Нафтогазу" є реальна можливість через новий арбітраж, який вже почався, отримати близько $10 млрд. як компенсацію за відсутність транзиту після 2019 року", – прояснив Вітренко.

Таким чином це має "допомогти" "Газпрому" зайняти більш конструктивну позицію на переговорах по транзиту після 2019 року.

Вітренко також додав, що поточний транзитний контракт між "Нафтогазом" і "Газпромом" не відповідає вимогам українського та європейського законодавства, тому він не може бути продовжений.

 

Наші інтереси: 

Передсмертні судоми вмираючого звіра.

Гравець: 
Олена Каганець

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка