Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Банки Німеччини намагаються зірвати нові санкції США проти Росії

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Німецький бізнес боїться, що через нові американські обмеження вони втратять все, що вклали у «Північний потік-2». Reuters згадує про документ лобістської групи, який потрапив у руки журналістів. На проекті «Північний потік-2» зосереджені нинішні лобістські зусилля Німеччини.

19021005.png

Фінансовий район у Франкфурті, де знаходиться найбільший банк - Deutsche Bank. Фото: REUTERS/Kai Pfaffenbach

Ризик запровадження нових обмежень на ведення бізнесу в Росії збільшився після того, як Демократична партія перемогла на виборах і взяла під контроль Палату представників у Конгресі. Нові антиросійські заходи можуть підірвати зірвати інвестиції, які німецькі банки вклали у російський газопровід «Північний потік-2», пише УНІАН.

Щоб цього не сталося, кредитори з найбільшої економіки Європи розгорнули велику лобістську кампанію, в ході якої вони переконують американських депутатів і урядовців не обкладати санкціями банки Росії. Німецькі банкіри стверджують, що шкода буде настільки великою, що від неї можуть похитнутися глобальні ринки.

«У нинішній формі пропозиція зачепить не лише президента Росії й олігархів, тісно пов’язаних з Путіним, а й накладе жорстке ембарго на всю РФ», - йдеться у документі, підготовленому Асоціацією німецьких банків.

«Міжнародні фінансові інститути, які вже діють у Росії, зіштовхнуться з новими санкціями, які спричинять масивні ділові виклики і відповідні проблеми», - зазначено в документі.

Німецькі кредитори просять США зробити для них виключення і дозволити «закінчити справи, які не так просто зупинити».

Reuters зауважує, що документ датований третім грудня 2018 року. Асоціація німецьких банків включає в себе 180 установ. Тож документ відображає загальну позицію німецького сектору.

Проект «Північний потік-2», вартість якого сягає 9,5 мільярдів доларів, не згадується в ньому. Однак, російський газопровід лежить в ядрі нинішніх лобістських зусиль з боку Німеччини.

«Північний потік-2 – це слон в кімнаті», - сказав неназваний співрозмовник видання, поінформований про деталі кампанії.

 

Наші інтереси: 

Бачили очі, що брали! США таки додавлять РФ. Раніше чи пізніше. 

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Подарунок на Різдво – «Євангеліє Ісуса Хреста» (Ігор Каганець, 2017) для нових прихильників AR25.ORG

Даруючи книги, ми розширюємо коло однодумців. Для придбання цієї книги насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Володимир Федько.

Це якраз те, що і потрібно для того, щоб Росія припинила війну і вивела свої війська з окупованих територій України!

Цитата:
«У нинішній формі пропозиція зачепить не лише президента Росії й олігархів, тісно пов’язаних з Путіним, а й накладе жорстке ембарго на всю РФ», - йдеться у документі, підготовленому Асоціацією німецьких банків.

«Міжнародні фінансові інститути, які вже діють у Росії, зіштовхнуться з новими санкціями, які спричинять масивні ділові виклики і відповідні проблеми», - зазначено в документі.

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!