Важливість: 
3

Категорія:

Будівництво Північного потоку-2 можуть зупинити тільки США, – Антоній Мацеревич

Екс-міністр оборони Польщі вважає, що зупинка будівництва газопроводу «Північний потік-2» залежить від волі США.

antoniymacerevych.jpg

Антоній Мацеревич, екс-міністр оборони Польщі

Колишній міністр оборони Польщі Антоній Мацеревич заявив, що Польща не змінила свою позицію і виступає рішуче проти проекту «Північний потік-2». Також він упевнений, що зупинити будівництво «російсько-німецького газопроводу» може тільки США.

Антоній Мацеревич також додав, що рішення про те, чи будуть прийняті санкції проти компаній, які займаються будівництвом NordStrem 2, залежать також і від позиції Польщі: наскільки вона готова до реалізації проекту «Міжмор’я» (проект створення в Східній Європі державного об’єднання, в яке повинні були увійти Білорусь, Україна, Польща, Литва, Латвія, можливо також Молдова, Румунія, Угорщина і Словаччина – ред.) і придбання американського природного газу.

Марцевич вважає, що не менш важливим нюансом є політика Німеччини, якій не варто було б забувати про «принципи взаємності». Він висловив надію, що «польська політика буде рішучою, а дії США такими ж, як їх слова».

Проти будівництва ПІВНІЧНОГО ПОТОКУ-2 виступають Україна, Польща, країни Балтії, а Дональд Трамп багаторазово критикував Німеччину за те, що вона погодилася на цей проект.

Власником газотранспортної магістралі є російська компанія «Газпром». А фінансовими партнерами стали ряд європейських компаній: Wintershall, OMV, Shell, Engie.

Наші інтереси: 

Польща розуміє всі загрози, які несе ПП-2.

Гравець: 
Оксана Колосовська
 
Форум Підтримати сайт Довідка