Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
77

Будівництво Північного потоку-2 можуть зупинити тільки США, – Антоній Мацеревич

Категорія:

Важливість: 
3

Екс-міністр оборони Польщі вважає, що зупинка будівництва газопроводу «Північний потік-2» залежить від волі США.

antoniymacerevych.jpg

Антоній Мацеревич, екс-міністр оборони Польщі

Колишній міністр оборони Польщі Антоній Мацеревич заявив, що Польща не змінила свою позицію і виступає рішуче проти проекту «Північний потік-2». Також він упевнений, що зупинити будівництво «російсько-німецького газопроводу» може тільки США.

Антоній Мацеревич також додав, що рішення про те, чи будуть прийняті санкції проти компаній, які займаються будівництвом NordStrem 2, залежать також і від позиції Польщі: наскільки вона готова до реалізації проекту «Міжмор’я» (проект створення в Східній Європі державного об’єднання, в яке повинні були увійти Білорусь, Україна, Польща, Литва, Латвія, можливо також Молдова, Румунія, Угорщина і Словаччина – ред.) і придбання американського природного газу.

Марцевич вважає, що не менш важливим нюансом є політика Німеччини, якій не варто було б забувати про «принципи взаємності». Він висловив надію, що «польська політика буде рішучою, а дії США такими ж, як їх слова».

Проти будівництва ПІВНІЧНОГО ПОТОКУ-2 виступають Україна, Польща, країни Балтії, а Дональд Трамп багаторазово критикував Німеччину за те, що вона погодилася на цей проект.

Власником газотранспортної магістралі є російська компанія «Газпром». А фінансовими партнерами стали ряд європейських компаній: Wintershall, OMV, Shell, Engie.

Наші інтереси: 

Польща розуміє всі загрози, які несе ПП-2.

Підписуюсь на новини
Поширити цю сторінку: 

Коментарі

Зображення користувача Ігор Каганець.

Дуже цікава думка про те, що дії США проти ПП-2 залежать від рішучості Польщі реалізувати проект Міжмор’я.

Схоже, що США поставили Польщу, Україну і Литву перед вибором - або ви творите союз Міжмор’я, або матимете Північний Потік з усіма його загрозами і збитками.

Наприклад, Україна втрачатиме щонайменше 2 млрд. доларів щорічно і стає вразливою щодо застосування Москвою ядерної зброї.

Все, що робиться з власної волі, - добро!

Зображення користувача Володимир Федько.

Так, я теж звернув увагу на те, що: "дії США проти ПП-2 залежать від рішучості Польщі реалізувати проект Міжмор’я".

І теж прийшов до думки, що "схоже, що США поставили Польщу, Україну і Литву перед вибором - або ви творите союз Міжмор’я, або матимете Північний Потік з усіма його загрозами і збитками".

Цілком можливо, що США "натиснуть" на Німеччину і в НАТО.

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!