Важливість: 
3

Спецтема:

Їсти м'ясо — смертельно небезпечно. Шокуюча заява вчених

Регулярне вживання червоного м'яса і печінки веде до розвитку серцево-судинних захворювань. До такого висновку прийшла група вчених з Науково-дослідного інституту Лернера при клініці Клівленда у США, передає European Heart Journal. 

Згідно з даними вчених, побічний продукт кишкових бактерій ТМАО (тріметіламін N-оксид), який утворюється в процесі травлення, підвищує ризик інсультів і серцевих нападів.

Як відомо, ТМАО утворюється, коли кишкові бактерії перетравлюють такі поживні речовини, як холін, лецитин і карнітин, які в достатку містяться в продуктах тваринного походження, зокрема, в червоному м'ясі і печінці.

Провівши експеримент, вчені дізналися, що раціон багатий червоним м'ясом як основним джерелом білка, значно підвищував рівень ТМАО в крові. Зокрема, у випробовуваних, які вживали червоне м'ясо, рівень ТМАО в крові збільшився приблизно в три рази, а в деяких випадках його рівень був у десять разів вищим порівняно з іншими видами дієт.

Також стало відомо, що часте споживання червоного м'яса підсилює вироблення ТМАО кишковими бактеріями і знижує ефективність його виведення нирками, а це також веде до розвитку ускладнень серцевих захворювань і атеросклерозу.

Наші інтереси: 

Слідкувати за раціоном харчування.

Гравець: 
Оксана Колосовська

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка