Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
  • Відвідувань: 228
  • Переглядів: 255

Відколи людство перейшло на маргарин і дріжджі, здоровий глузд уже не працює

Категорія:

Для того, щоб одержати реальну користь від свого, обраного стилю харчування, необхідно мати елементарну культуру харчування. Головний принцип - продукти повинні бути натуральними.

180604zhyvayizha.jpg

Жива їжа дає життя
Жива їжа дає життя

Треба розуміти, що організм - не паровозна топка, і пхати туди все підряд без усвідомлення і потреби, у надії, що "усе згорить", просто нерозумно. В організмі закладено певний запас міцності, але не безмежний, тому усвідомлення все-таки треба мати. Якщо культура зводиться до поняття "снікерснути" чого-небудь і як-небудь, то неминуче виникнуть проблеми.

Поки спосіб життя протягом  століть залишався незмінним, культура харчування існувала й передавалася природно, з покоління в покоління. Але коли цивілізація вступила на техногенний шлях розвитку, уклад почав стрімко змінюватись, а наступність досвіду перестала встигати.

У подібних умовах культура харчування не тільки губиться (значна частина вже втрачена), а ще й спотворюється - деградує під впливом факторів, що не мають до харчування ніякого відношення, таких, наприклад, як хімічна обробка і… реклама.

Що із цим робити, особисто я не знаю. Тут, порятунок потопаючих - справа рук самих потопаючих. Якщо не прагнеш знати, чому і як себе можна годувати, а чим і як не можна, тоді йди до лікарні, або відразу на кладовище. Реально, саме так. Покладатися на досвід і здоровий глузд людства вже стало неможливо. Межа неповернення, схоже, пройдена.

З тих пір як людство перейшло на біле борошно, маргарин і штучні дріжджі, здоровий глузд уже не працює. Маргарин, як чисто синтетичний продукт, затуманює свідомість. А дріжджі, як інша форма життя (по суті, монстр), вбудовується в організм і керує свідомістю так, щоб хотілося харчуватися саме тим, що потрібно монстрові.

Для довідки. Біле борошно - це кулінарія, доведена до абсурду. Найцінніше, що є у зернах, перебуває в зародку й оболонці. Біле борошно вищого сорту виходить шляхом очищення зерна пшениці від оболонки й зародка. Таким чином, усе цінне видаляється, а залишається лише мертва частина, що складається в основному із крохмалю. Печінка засмічується мазутоподібною масою, крохмаль осідає в організмі у вигляді слизу, стінки кишківника забиваються нальотом.

Маргарин і спред (трансжири) виробляють  із рафінованої рослинної олії другого віджиму, який проводиться із застосуванням хімічних розчинників. Рафіноване масло слідом за цим нагрівають і гідрогенезують, пропускаючи через нього водень. В результаті виходить суміш невідомих природі трансізомерів, що має консистенцію м'якого пластиліну, огидний запах і колір.

Для того, щоб додати цьому "продукту" товарні якості, туди додають ще купу всілякої хімії. Трансжири надзвичайно токсичні і мають властивість накопичуватися в організмі, викликаючи цілий ряд небезпечних недуг: стрес, атеросклероз, хвороби серця, рак, ожиріння... Хворі діти, ослаблення імунітету, низька потенція і т.д.

У чому полягає шкода штучних дріжджів:

- Це далекі організму сутності - гриби.

- Уявіть, що у вашому організмі живе гриб.

- Самі дріжджі при випічці гинуть, а їх спори - ні.

- Здатні проникати в кровоток, а значить, у будь-які органи.

- У процесі своєї життєдіяльності виділяють мікотоксини.

- Потрапляючи в організм, починають перебудовувати все середовище під себе.

- Здорова мікрофлора  пригнічується, а патогенна розцвітає.

- Організм стає легкодоступним для чужорідних бактерій і вірусів.

- Створюються ідеальні умови для розвитку ракових клітин.

Чому я так говорю, що людству в питаннях харчування (як і в багатьох інших питаннях), уже не можна довіряти. Якщо людська отара в масовому порядку робить і споживає те, що її вбиває, виходить, однозначно, довіряти їй не можна. Ну як можна довіряти, приміром,  наркоманові?

Людина, яка в проблемі, проблеми не бачить, або не прагне бачити. А проблемне суспільство - і тим більше не прагне бачити своїх проблем, або навіть йому  незручно бачити, оскільки воно  перебуває в ілюзії стадної безпеки.

От, побачили, нарешті, що "паління вбиває", після того як у тютюн почали додавати хімію, і внаслідок чого він став убивати ще більше. Але ж той же напис - "убиває" - можна впевнено клеїти на всю супермаркетну  синтетику. Ілюзія заспокоює лише тим, що та продукція вбиває повільно й непомітно.

Люди не помічають, що хворіють і помирають найдурнішим чином - через  елементарну відсутність культури харчування. З того моменту, як у раціоні з'явилися ось ці три основні складових - біле борошно, маргарин, дріжджі - культура закінчилася, і почалася матриця.

Дані складові входять у всю найпоширенішу і повсякденну продукцію - випічку. Це неначе основа матричної схеми (не культури) харчування.

Головне - закласти фундамент, щоб люди втратили здоровий глузд, як у казці про Синдбада-Мореплавця. Тоді вони не будуть розуміти, чому хворіють і вмирають, і взагалі, з якою метою все це. Адже на фермі  худоба не розуміє, чому й навіщо її відгодовують.

Ну й тут так само, різниця лише в тому, що не матриця, а люди самі будують собі ферму, і усе більше вправляються у харчових технологіях, щоб тілом і свідомістю відповідати матричним цілям. У матриці на людину свої плани, у черговий раз нагадаю:

Соти мають бути заповнені слухняними елементами. А елементи ці повинні бути, по-перше, не повністю здоровими, щоб не мали вільної енергії, а по-друге, злегка "довбанутими", щоб не розуміли, де перебувають. Енергії та усвідомленої волі  має вистачати рівно настільки, щоб справно виконувати свої функціональні обов'язки - не більше, не менше.

Перехід із традиційного на живе харчування зовсім не означає якогось прориву в культурі харчування, якщо елементарні принципи не дотримуються. Розглянемо, які там принципи порушені.

1. Раціон має бути постійним, незмінним

Кухня (набір продуктів і способів їх приготування) має бути якоюсь сталою константою. Раціон взагалі не можна міняти різко, як наприклад, без особливої потреби перестрибувати з однієї національної кухні в іншу. Це пов'язане, головним чином, з мікрофлорою кишківника, яка пристосована для перетравлювання тієї або іншої їжі. Перебудовується вона повільно, на адаптацію можуть піти місяці.

Тому, будь-який перехід має бути плавним, поступовим. Якщо ж мова йде про перехід на живе харчування, то тут тим більше не можна поспішати, тому що додається ще один фактор - посилене очищення організму. Не можна доводити себе до стану підвищеної інтоксикації. Так що, у сучасних умовах, а особливо  молодим людям, краще настроюватися не на місяці, а на роки.

2. Раціон повинен бути максимально різноманітним

У той же час, страви повинні бути максимально простими й односкладовими, що складаються із подібних інгредієнтів. Краще з'їсти більше, але чогось одного в один прийом. Різноманітність потрібна тільки в загальному асортименті. Одна лише городина і фрукти - це досить бідний раціон.

Якщо хочеться з'їсти чого-небудь отакого, виходить, організму чогось не вистачає. Наприклад, мозок споживає більш чверті всієї енергії тіла, для його роботи потрібен лецитин. У шоколаді лецитин є, а в овочах і фруктах його немає - от і хочеться. Але навіщо об'їдатися шоколадом, якщо того ж лецитина повно в бобових?

3. Їжа повинна давати задоволення

Мозок людини так влаштований - він має одержувати задоволення. Якщо задоволення немає, серотонін не виробляється, і тоді все погано. Якщо задоволення немає, мозок буде його шукати, у тому числі серед штучних стимуляторів. Їжа - одне з головних задоволень, вона повинна бути смачно приготовленою.

Якщо те, що ви їсте, корисно, але несмачно, вам буде постійно хотітися чого-небудь непотрібного, але смачного, і це бажання буде тривати доти, поки мозок не одержить свою порцію задоволення. Тому, не треба займатися мазохізмом, не треба жувати зелений салат, як корова, треба шукати прості, але смачні рецепти, і одержувати не тільки користь, але й задоволення - у цьому полягає культура живого харчування. Жива їжа може й повинна бути смачною.

4. Виключити  штучні стимулятори й релаксанти 

Розплачуватися однаково  доведеться з відсотками. Тобто, від чогось штучного користі завжди менше, аніж шкоди. Віддача себе не виправдовує. Спочатку стане легше, а потім буде іще гірше. Депресія й панічні атаки - хвороби нового покоління. Викликані вони нічим іншим, як хімічними компонентами в продуктах.

Хімія викликає змінений стан свідомості, тією чи іншою мірою , але завжди. А ще викликає інтоксикацію, незважаючи на те, що токсини "запаковуються в бочки". Не всі вони запаковуються. Але якщо лікувати наслідок його причиною, тоді ситуація буде тільки погіршуватись. Можна поставити запитання: а що штучного в каві й шоколаді. Якщо вони екологічно чисті, натуральні, то напевно нічого, якщо в міру.

Тільки от натуральні каву й шоколад зараз важко відшукати. Це великий бізнес, усі плантації рясно поливаються хімією, не говорячи вже про те, що додається в кінцевий продукт. Шкода навіть не в самому кофеїні, а в супутній хімії.

Найкращий  і безпечний стимулятор - дикі сирі какао боби. Їх можна просто жувати, робити какао або шоколад, цукерки. Ефект відчувається відразу, і без наслідків.

5. Головний принцип - продукти повинні бути натуральними

Це значить, без ГМО, дріжджів, хімії, синтетики. У супермаркеті  набереться не більше  1-5% того, що можна віднести до натуральних продуктів. (Хоча, реальність змінюється, і прогрес уже є.)

Продукт, який "запакований і похований" на довгий строк зберігання, не може вважатися натуральним. Добавки, які мімікрують  під "ідентичні натуральним" - теж синтетик, як би вони не виряджалися.

Харчуватися "довгограючими" (що довго зберігаються) овочами й фруктами із супермаркету - справжнє божевілля. Для організму немає нічого гіршого синтетичних (штучно синтезованих) токсинів. Природа за мільярди років еволюції передбачила все, крім цього.

Якби  організм умів говорити, він би сказав: ти можеш морити мене голодом, мучити непомірними фізичними навантаженнями, кидати мене в спеку або холод, можеш пускати кров, можеш бити, мучити, і навіть різати, я все знесу… але, якщо ти будеш мене труїти, дурень, тобі й мені буде погано, дуже погано - усе просто дуже погано скінчиться. 
 

Наші інтереси: 

Жива кухня.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Гра в пазли

Гра в пазли: вільний софт «Добра Новина» та його самоактивація в кінці світу

Після знайомства з проектом «Галілея-IV» та його несподіваним «зникненням з радарів» виникають запитання: Чому Галілейська церква не виступила засновником нових місцевих церков? Чому її вплив на...

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Явсе Світ.
0
Ще не підтримано

"Відколи людство перейшло на маргарин і дріжджі, здоровий глузд уже не працює"

Здоровий глузд не працює-це м'яко сказано...Прикладів багато,що людство на планеті створило собі Бедлам...

Вірю в те, що розумію.

Коментарі

Зображення користувача Явсе Світ.
0
Ще не підтримано

"Відколи людство перейшло на маргарин і дріжджі, здоровий глузд уже не працює"

Здоровий глузд не працює-це м'яко сказано...Прикладів багато,що людство на планеті створило собі Бедлам...

Вірю в те, що розумію.

Зображення користувача Костянтин Струк.
0
Ще не підтримано

Коли я востаннє був у м'ясній крамниці - купляв фарш на котлети, - то піймав себе на тому, що мені неприємний запах сирого м'яса. Втім, як мені скажуть "ортодоксальні" м'ясоїди: "А ти постав себе на місце тих, що працюють тут щодня по вісім годин".
Отож і виходить, що вживання чи невживання м'яса - це релігія. І ті, й інші можуть назвати опонентів сектантами. І вважатимуть, що мають на це право.

Поки дихаю - сподіваюсь!