Важливість: 
5

Категорія:

Не гупай! – перший закон безпеки у Просторі волі для АНСДП

«Нагваль ніколи нікому не дозволяє дізнатися, що він напоготові. Нагваль приходить і уходить, не залишаючи слідів: воля – це те, що робить його нагвалем» (Карлос Кастанеда).

170928-balans.jpg

Тримай рівновагу!
Тримай рівновагу!

Простір волі – це чудесний простір позитивних подій. Це простір високих вібрацій, тому в ньому справи робляться легко і швидко.  Тут досить часу і ресурсів. Все, що  відбувається, – на краще. Тут ніхто не заважає творити. Тут цілком безпечно.

– Тоді навіщо потрібні закони безпеки?

Для того, щоб утриматися в цьому просторі, не провалитися вниз.  

– А що може потягнути донизу?

Передусім, взаємодія з людьми, які перебувають у просторі негативних подій. Проте опускає вниз не будь-яка взаємодія, а лише така, яка призводить до негативних думок і знижує рівень вібрацій.

– Як виникає небезпечна взаємодія?

Вниз може опустити як власна негативна думка, так і дія з боку тих, хто знаходиться нижче. Проте ініціатива, свідома чи несвідома, завжди йде від того, хто знаходиться у вищому просторі.

– Як захиститися від негативних думок?

Головний індикатор – негативні емоції. Як тільки виникає негативна емоція, одразу ж треба усвідомити її причину і виправити ситуацію.

– Чи можна тоді якось вирішувати проблеми, адже вони пов’язані з негативом?

Можна, якщо ними не перейматися. Здійснювати будь-яку роботу з позитивними емоціями або беземоційно. Зберігати бадьорість і впевненість у будь-якому конфлікті, який взявся виправити.  

– А як уникнути негативної дії з боку тих, хто перебуває в просторах боротьби чи страждань?

Найголовніше – не привертати їхню увагу. Якщо тебе «не бачать», то й не чіпають.

Уявімо собі, що живемо в багатоповерховому будинку. На нашому поверсі все тихо і гармонійно, але під нами живуть агресивні сусіди. Вони взагалі не знають про існування нашого поверху. Але тільки доти, доки ми їм про це самі не дамо знати занадто гучною поведінкою. Тому перший закон безпеки – «Не гупай!». Він означає:

 • не наривайся,
 • не привертай зайвої уваги,
 • не втягуйся в конфлікти,
 • не переконуй тих, хто цього не бажає,
 • не давай знання тим, хто не спроможний їх осягнути,
 • не хизуйся своєю вищістю,
 • не зневажай нижчих,
 • не допомагай невдячним,
 • не давай поради тим, хто їх не потребує.

Цей закон безпеки знаходимо в Євангелії. Добра Новина писалася без огляду на «політкоректність», тому згаданий закон сформульовано максимально відверто:

«Не давайте святого псам, і не кидайте перли ваші перед свинями, щоб не потоптали їх ногами і, обернувшись, не роздерли вас».

У трактаті «Дао Де Дзин» безпечна поведінка у Просторі волі подається на прикладі стародавніх даосів – «шляхетних», «тих, які дотримувалися Дао»:

За життя вони були такими обережними,
наче йшли по кризі через потік;
були насторожі,
наче ворог міг наскочити в будь-яку мить.
Невибагливі, як просте дерево,
завжди поводилися чемно, як у гостях.
Податливі, наче весняний сніг,
вони були неосяжними, наче провалля.
Непроглядні, як потік каламутної води,
вони, залишаючись незбагненними самі,
здатні були все пояснити.
Кинувши справи, спонукали інших до дій.
Вони послідовно трималися Дао,
вгамувавши свої пристрасті.
 

У стародавній Європі арійські брахмани (друвіди – «знавці сили») діяли тихо і обережно, наче вепри, тому їхнім тотемом був Білий вепр, а вони самі називали себе «вепрами» (гелленське слово «монос» означає і монах, і вепр). Для порівняння, воїни-кшатрії називали себе «турами», «буй-турами» або «яр-турами», адже тур діє грізно і демонстративно, а коли він йде – під ним дрижить земля.  

– Як же тоді мають поводитися кшатрії в демосах АНСДП?

Справді, у демосах серед 5 ролей старшини є кшатрійська роль захисника, шерифа, осавула. Проте тут вона виконується у стилі розвідника, пластуна, «таємного агента», працівника спецслужби, тобто по-брахманськи, згідно з архетипом вепра.

Обережність і самодисципліна потрібні на всіх рівнях – у думках, словах і діях, у сні й наяву, в реальному світі й у віртуальному:

 • думки мають бути позитивними;
 • слова мають бути чистими;
 • дії мають бути шляхетними;
 • їжа має бути живою;
 • сни мають бути цікавими і приємними.

Поводимося так, наче постійно перебуваємо перед відеокамерами з прямою трансляцією на весь світ. Найкращий аргумент нашої філософії – позитивний особистий приклад.

«Ви – світло світу. Не може сховатись місто, що лежить на верху гори. І не запалюють світла і не ставлять його під посудиною, лише на свічник, і воно світить усім у хаті. Так хай світить перед людьми ваше світло, щоб вони, бачачи ваші добрі вчинки, прославляли вашого Батька, що на небесах». Це про нас – аріїв.

Додатково:

Maxima - У Раю

NZ - Чака 1

 

Наші інтереси: 

Щасливі лагідні, бо вони успадкують землю.

Опановуємо Простір волі. 

Гравець: 
Ігор Каганець

Новини від RedTram - для популяризації НО

 
Форум Підтримати сайт Довідка