Зображення користувача Ігор Каганець.
Ігор Каганець

«На чорта є хрест, а на кулю – слово»: що означає це козацьке прислів’я?

Моя оцінка корисності цієї статті: 
5 - Наша стратегія

Для сучасної людини воно сприймається як поетична метафора. Насправді це стандартна практика захисту від психічної чи фізичної атаки, добре знайома багатьом гравцям сайту "Народний Оглядач".  

170930-oleksandrprotsenko.jpg

Характерник (фото Oleksandr Protsenko, www.facebook.com)
Характерник (фото Oleksandr Protsenko, www.facebook.com)

Згадане прислів’я наводить «Дума про Остафія Дашкевича»:

«За мною кулі в погоню летіли,
Але мене брати не хотіли;
Бо на чорта є хрест, на кулю є слово,
Так я в Козаччину вернувся здорово».

Виглядає казково, але погляньмо на все це з раціональної точки зору.

Кулі летіли, але брати не хотіли

У багатьох легендах і переказах розповідається, що кулі навіть торкалися людини, але не завдавали їй поранень. Типологічно подібною є ситуація, коли людина їсть отруйну їжу, але вона їй не шкодить. Це є ознакою того, що людина перебуває у такому позитивному просторі буття, в якому нема таких негативних подій, як поранення чи отруєння.

Уявімо собі комп’ютерну гру, в якій є багато рівнів. На кожному ігровому рівні можуть відбутися тільки ті події, які дозволені загальними «правилами гри». Скажімо, дозволені події можуть бути записаними у спеціальному списку. Так от, якщо якоїсь події нема у списку, то вона не може відбутися за будь-яких обставин.

Саме так відбувається в реальному житті. Наприклад, у списку Простору боротьби є багато варіантів конфліктів, але нема жодного варіанту перемоги. Натомість у списку Простору волі нема страждань і конфліктів, зате є багато варіантів досягнення мети.

Ось історії про те, як в реалі блокуються заборонені події:    

На чорта є хрест

Чортом прийнято називати темну астральну сутність. Вона є частинкою загального брудного і агресивного егрегора, який називають словами «диявол» (брехун) і «сатана» (противник).

Атака з боку чорта полягає в тому, що згадана брудна астральна сутність прагне проникнути в людину, взяти її під контроль, перетворити на «батарейку» з генерування брудної енергії для живлення цієї сутності. Проте атака можлива лише тоді, якщо чорт може знайти в людині бруд, який використовує як плацдарм для атаки. Інакше йому нема за що зачепитися.

Хрест – це оберіг, який символізує поєднання божественного і людського:

  • горизонталь – розділення на божественне і людське;
  • вертикаль – подолання лінії розділення і поєднання божественного й земного.

Жест накладання хреста використовується під час правильних  молитов, які включають людину у світлий егрегор. З кожними актом читання молитов процес включення в егрегор прискорюється. Врешті-решт настає момент,  що для включення в егрегор досить просто здійснити жест хреста – навіть без читання молитов.

Захисна дія полягає в тому, що коли людина відчуває атаку з боку паразитичної астральної сутності, вона за допомогою хресного знаку під’єднується до світлого егрегора. В результаті відбувається швидке наповнення людини світлом, яке витискає з її психіки чорта і викидає його геть.      

Дивіться також: Як правильно хреститися?    

На кулю є слово

Це ще називається замовлянням. Психофізичний механізм полягає в тому, що коли в тебе стріляють, то треба швидко вистрибнути у вищий простір подій, де поранення та інші неприємності відсутні в «дозволеному списку». Словесний оберіг – це і є замовляння. Приклад його застосування описано у статті: Як Живе Слово захищає українських вояків у зоні АТО: про Вогняне Полотно Оберіг. Таких випадків відомо досить багато, проте люди діляться ними дуже обережно, аби народ не подумав, що вони «чокнуті».

До найефективніших оберегів належать Вогняні полотна «Світлова допомога» і «Оберіг». Якщо людина їх часто вживає, то для їх активації нерідко вистачає прочитання самого заголовку – «Світлова допомога» або «Джерело Оберіг».  

Живе Слово

Дві описані захисні практики – хрест і слово – є стандартними в системі самозцілення, оздоровлення й омолодження «Живе Слово». Знайомство з цією системою треба починати з базового 40-денного курсу.  

Наші інтереси: 

Опановуємо базові практики безпеки. 

Підписуюсь на новини

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Володимир Самотий.

На сьогодні нема універсального способу захисту від негативного впливу сторонніх людей. "Оберіг" захищає людину від фізичних ушкоджень. Це дуже важливо, бо щорічно в автомобільних аваріях в Україні гине кілька тисяч людей. Проте статистика проблем енергетичних впливів людей один на одного відсутня. Тут слід працювати на духовному рівні і читання текстів Живого Слова не може бути панацеєю без щоденного усвідомлення і аналізу своїх вчинків і думок.

ВС

Зображення користувача Володимир Федько.

Цілком згідний!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Тарас Іваницький.

:))) Ще десять років тому я був, як і Ви, Володимире, у цьому абсолютно переконаним. Так само вважав, що "без щоденного усвідомлення і аналізу "... І не тільки своїх думок і вчинків, але й усього цього "добра" інших людей... неможливо чогось досягнути, просунутися і т.д. :))) Та на практиці виявилося, що це пастка. Для наших "мізків". Наша з Вами спільна проблема у тому, що ми застрягаємо в голові, тобто в наших мізках, дуже багато часу проводимо в них, у різноманітних копаннях. Але...
життя - це не інтелектуальний процес,
життя - це відчуття!
Мій власний досвід і досвід багатьох людей (моїх пацієнтів) переконав мене у цьому. Як виявилось насправдіі, багато питань і проблем можна успішно вирішувати на підсвідомому рівні, тобто без усякого аналізу чи психоаналізу. :))) І такі практики, як "Живе слово" якраз для цього призначені. Ефективність непорівняльна!
Я не можу Вас у цьому переконувати, так як кожен повинен пройти власний шлях...

Зображення користувача Ігор Каганець.

Замовляння дозволяють на короткий час "вистрибнути" у вищий простір подій. Але щоб утриматися в ньому, потрібна систематична робота на всіх трьох рівнях - плоті, психіки (душі) і світогляду (духу).

На цю тему є стаття: Як закріпитися у Царстві божому

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача Микола Погорілець.

СВІДОМІСТЬ править світом...
Решта -- допоміжні інструменти.