Важливість: 
5
БОЙОВІ ТРАДИЦІЇ АРІЇВ: На шляху до реалій українських бойових мистецтв
Присвячується усім не байдужим
до культури і духовного життя України

Мандзяк Олексій Степанович

М23       Бойові традиції аріїв: На шляху до реалій українських бойових мистецтв. – Тернопіль: Мандрівець, 2006. – 272 с.

ISBN 966-634-286-3

Книжка складається з окремих нарисів, об’єднаних загальною темою – традиційні українські бойові мистецтва. Від сивезної давнини ці мистецтва та їхні народні школи були невід’ємною складовою соціально-політичного і духовного життя Подніпров’я. Їхнє значення неможливо переоцінити, адже величезною мірою саме завдяки високій воїнській культурі наших предків ми зараз існуємо як незалежний народ.

Практичне значення традиційних українських бойових мистецтв залишається актуальним і в наші дні – в епоху ґлобальної кризи і загострення боротьби за планетарні природні ресурси. Як показують сучасні війни, за допомогою самих лише танків, «розумних» ракет та інших найвищих технологій перемогти не так-то й легко, а часто і взагалі неможливо. Кінцевий успіх тут і досі великою мірою залежить від психологічного і фахового вишколу окремо взятого воїна.

Бойові мистецтва є також ефективним засобом духовного розвитку особи, адже той, хто опановує ту чи іншу традиційну воїнську систему свого народу, може на генетично-енергетичному і клітинному рівні зрозуміти саму душу своїх дідів-прадідів, свій расово-етнічний архетипний світогляд, культуру, цивілізаційну місію.


Лінки для завантаження:

                 

Хай Буде!

 

Продовження: Олексій Мандзяк. Воїнсько-фізичне виховання аріїв: Народні ігри в практиці українських бойових мистецтв. – Тернопіль: Мандрівець, 2007. – 208 с.

Наші інтереси: 

Відроджуємо українську Традицію. 

Гравець: 
Петро Підкова
 
Форум Підтримати сайт Довідка