Зображення користувача Ігор Каганець.
Ігор Каганець
829

25 грудня – день народження Ісуса Хреста, Різдво нового Сонця

Спецтема:

Важливість: 
5

25 грудня 1 року до н. е. в галілейському Назареті в теплій і затишній батьківській хаті народився Ісус Хрестос – арієць, який здійснив духовний подвиг і став боголюдиною (сином Божим), оновив Арійську традицію і заснував громаду нових аріїв.

151226-svyatarodyna.jpg

Свята родина
Свята родина

Згідно з ранньою церковною традицією, Ісус народився 25 грудня 1 р. до н.е. — за 6 днів до початку нової ери.

Дослідники допускають, що зазначена дата має символічний сенс, адже саме в цей день «народжується Сонце». Це відбувається незабаром після зимового сонцестояння (22 грудня), коли світловий день поступово починає зростати і «світло перемагає темряву».

З другого боку, батьки Ісуса – Йосип і Марія – були надзвичайно освіченими людьми, тож могли спланувати його народження саме на цей день. Логіка проста: народження дитини в день народження Сонця дає їй додаткову силу, адже наснажує найчистішою сонячною енергією.

Оскільки повноцінна вагітність триває 9 місяців, то зачаття Ісуса відбулося в районі 25 березня. І справді, саме в цей день церква святкує Благовіщення (зачаття Ісуса), яке відбулося в галілейському Назареті 25 березня (за Григоріанським календарем).

Природно, що народження Ісуса відбулося в цій же батьківській хаті в Назареті. Це місто однозначно вважалося його батьківщиною, тому його й називали Ісусом з Назарету.

Фарисейські вигадки про те, що народження відбулося в іншій державі, у Вифлеємі Іудейському – за дві сотні кілометрів від Назарета – не витримують жодної критики. Докладніше у статті "Де і коли народився Ісус?".

Отже, народження Ісуса припало на Різдво – день народження нового Сонця. Радіємо, арії!

Наші інтереси: 

Радіймо! У нас величне минуле і прекрасне майбутнє!

Підписуюсь на новини
Поширити цю сторінку: 

Коментарі

Зображення користувача Володимир Федько.

У нас величне минуле - Київська Русь - і прекрасне майбутнє - УКРАЇНА-ГАРТЛЕНД!
Радіймо, Арії!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Явсе Світ.

Слава новому Сонцю.Безмежна вдячність Боголюдям,що вказують нам шлях.

Вірю в те, що розумію.