Оксана Колосовська's picture
Оксана Колосовська
488

У Каліфорнії пропонують скасувати обов'язкову вакцинацію для школярів

Категорія:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Секретар штату Каліфорнія санкціонувала збір підписів на підтримку ініціативи щодо скасування закону штату про обов'язкову вакцинацію школярів, а також про заборону використання генетично модифікованих продуктів (ГМО) і ще більше 300 речовин, які на даний момент використовуються в різних галузях, потрапляючи в навколишнє середовище, повідомляє Patch.

Ініціатива також пропонує заборонити використання для очищення води фториди або хлор і створити Каліфорнійське управління з чистоти навколишнього середовища, яке регулюватиме природоохоронні заходи, а також перевірятиме і затверджуватиме речовини, які можна використовувати на території Каліфорнії.

Автори документа також пропонують назвати злочинними дії, що піддають навколишнє середовище або інших людей впливу токсичних хімічних речовин. Покарання може бути встановлено у вигляді штрафу або тюремного ув'язнення.

«Ми намагаємося відновити можливість людей відстоювати свої інтереси і вирішувати, що їм робити. Компанії, що виробляють хімікати, відібрали наше право відмовитися від використання цих хімічних речовин», - сказала автор ініціативи Черіл Дженсен.

Джерело

Наші інтереси: 

Боротьба за здоров'я та природній імунітет.