Важливість: 
4

Категорія:

Чому Дональд Трамп хоче скасувати обов'язкову вакцинацію

Щеплення проти грипу - найбільше медичне шахрайство, придумане світовими фармкомпаніями. З такою заявою виступив на радіо Sirius XM президент США Дональд Трамп, додавши: «Я ніколи не робив їх. І досі я ніколи не хворів на грип. Мені не подобається ідея робити ін'єкції шкідливих речовин у ваше тіло».

Історія боротьби Трампа проти щеплень - не тільки антигрипозних, але і всіх інших видів - має давнє коріння. Ще в 2014 році Трамп опублікував в своєму «Твіттері» наступну заяву: «Якби я був президентом, я б наполягав на правильних вакцинах і не дозволив би масову вакцинацію, яка викликає у дітей аутизм».

І, ледь давши присягу в якості президента, Трамп почав діяти в цьому напрямку. 

Він призначив головою Цільової групи з безпеки вакцин Роберта Ф. Кеннеді-молодшого, який є активістом руху проти вакцинації. Цей представник впливового клану Кеннеді викликав фурор, відкрито порівнявши практику вакцинації з голокостом: «Людині роблять щеплення, вона лягає спати, а вранці не прокидається - її мозок загинув. Це справжній голокост». 

Потім він попросив Саллі Йетс, ще одну активістку, що раніше висловлювалася проти вакцинації, стати виконувачем обов'язків генерального прокурора, голови міністерства юстиції (DOJ). Вона в перший же день своєї діяльності підписала санкції на рейд агентів ФБР в штаб-квартиру Центру по контролю і профілактиці захворювань (CDC) в Атланті, штат Джорджія. У ньому взяв участь лікар Вільям Томпсон, основний урядовий інформатор і викривач вакцин, що призводять до аутизму.

Імовірно CDC приховав дані дослідження, які показали зв'язок щеплення проти кору, краснухи та паротиту з появою у дітей аутизму. 

У США ходять непідтверджені чутки, що молодшому синові Трампа Беррона поставили цей діагноз після щеплення в кінці 2013 року.

Є надія, що в результаті цих дій ми отримаємо більше інформації про вакцини і наслідки їх застосування.

Джерело

Наші інтереси: 

Здоровий глузд проти вакцинації. Необхідно підтримувати Дональда Трампа. 

Гравець: 
Оксана Колосовська

Новини від RedTram - для популяризації НО

 
Форум Підтримати сайт Довідка