Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська

Вакцинація небезпечна. Роберт Де Ніро пропонує $ 100,000 тому, хто доведе зворотнє

Світ:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Роберт Де Ніро, відомий американський актор, який знімався у фільмі "Хрещений батько", провів 15 лютого 2017 прес-конференцію спільно з громадським діячем США, Робертом Кеннеді Френсіс і запропонував грошову премію 100 тисяч доларів тому, хто може надати докази того, що вакцини безпечні.

deniro.jpg

Роберт Де Ніро

Де Ніро стверджує, що ртуть, що міститься в вакцинах, токсична і може викликати аутизм у дітей. Уряд, за його словами, намагається захистити вагітних жінок від риби, зараженої ртуттю, але в той же час нав'язує ін'єкції вакцин, що містять ртуть, які вводяться вагітним і дітям.

Кеннеді, в свою чергу, наполягає на тому, щоб уряд розкрив правду про шкоду вакцин, яку, на його думку, приховують від народу.

Де Ніро став учасником руху проти вакцинації після того, як його син захворів після вакцинації. Артист вважає, що виною тому був консервант, що містить ртуть, Тіомерсал. Він використовується при приготуванні вакцин. Проте, FDA (U.S. Food and Drug Administration) заперечує, що Тіомерсал завдає шкоди здоров'ю і що є зв'язок між його використанням в вакцинах і аутизмом у дітей.

Детальніше: Vaxxed - Відвакцинені: американський фільм 2016 року про шкідливість вакцинації

Суспільний інтерес до поствакцинальних ускладнень в США посилився після заяв новообраного президента Трампа про необхідність проведення розслідування ускладнень після щеплень.

Роберт Кеннеді є автором статті "Deadly Immunity", де він стверджує, що Тіомерсал викликає ускладнення, хоча офіційно вважається, що доказів того немає.

У 2016 році Роберт Де Ніро випустив фільм "Vaxxed", присвячений ускладнень після вакцинації.           

 

 

"Як батько, чия дитина отримала аутизм, я стурбований, я хочу знати правду" - говорить він. - "Я не противник вакцин, я хочу, щоб вакцини були безпечними". В інтерв'ю він підкреслив, що кожному потрібно подивитися його фільм і зробити власні висновки. 

Джерело.

Наші інтереси: 

Вакцинація - великий бізнес, побудований на людських життях.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Як придбати книгу «Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «Піраміда», 2017)

Насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну вартість, надіслати переказ на картку Приватбанку і повідомити ел. поштою своє...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Миро Продум.

Безпечних вакцин не існує, адже їх призначення - ослаблення здоров'я населення і розширення ринку медичних послуг.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!