Зображення користувача Ігор Каганець.
Ігор Каганець
  • Відвідувань: 47
  • Переглядів: 54

П’ять етапів вироблення чеснот – соціально важливих корисних звичок (+аудіо)

Категорія:

Що більше чеснот, то ефективніше життя і вищі шанси в еволюційній змагальності. Завдання в тому, щоб вироблення і культивування чеснот поставити на потік.

fizzaryadka.jpg

Ранкова руханка – важлива чеснота
Ранкова руханка – важлива чеснота

Аудіоверсія статті: П’ять етапів вироблення чеснот – соціально важливих корисних звичок

Вироблення нової звички – це створення нового інструменту перетворення себе й навколишнього світу. А все тому, що звична діяльність (робота за звичкою) здійснюється значно ефективніше, ніж діяльність незвична. Хочеш легко і добре робити якусь справу? – Перетвори її на звичку.

Звичай – це сукупність культивованих чеснот

Соціально важливі звички, які мають потенціал стати набутком народної культури, називаються чеснотами. Саме чесноти мають значення для еволюції, адже вони культивуються народом і передаються нащадкам.

Сукупність чеснот формує Звичай, або Традицію. Все, що виконується згідно зі Звичаєм, є звичним, а тому робиться легко і якісно.

Інформаційний трек

Вироблена звичка націлює на конкретну справу наші плоть, психіку і волю. Понад те: кожна звичка прокладає інформаційний трек у Всесвіті, рухатись яким легко і приємно. Людина, яка не має звички, наче продирається крізь хащі. Людина, яка має звичку, йде втоптаною стежкою або пливе річкою, яка сама несе куди треба. А що вже говорити про чесноту, яка стала набутком народної культури: це вже не стежка, а широкий шлях.

Що більше чеснот, то ефективніше життя і вищі шанси в еволюційній змагальності. Відтак виникає питання про те, як вироблення корисних звичок поставити на потік.

Календар як механізм творення чеснот

Ми вже говорили про те, що «інформаційною машиною» вироблення звичок є ритуальний календар Гартленду. Його сенс у тому, що протягом року можна виробити 16 корисних звичок і позбутися чотирьох шкідливих звичок. Такий календар є дороговказом і стимулом для індивідуального і колективного вдосконалення.

Розвиток Календаря дозволяє вводити нові, актуальні чесноти і позбуватися застарілих звичок. Внаслідок цього Звичай живе – він постійно розвивається згідно з духом часу.

Принцип поступовості

У цій статті поговоримо про те, як правильно виробляти чесноти. Очевидно, чеснота не з’являється водночас – вона формується поступово, як і все, що робиться в природі. Згідно з арійською нумерологією, для здобуття нової звички необхідно не менше 21 дня (три тижні), а для звільнення від шкідливої звички – не менше 40 днів (майже 6 тижнів).

Проте це в ідеалі, а в реальності ж вироблення звички може розтягнутися на місяці і навіть роки. Не біда: головне, що людина працює над собою.

Для того, щоб прискорити самовдосконалення, рекомендується виробляти звичку в п’ять етапів. 

1. Робити як завгодно, головне – робити

Вироблення будь-якої звички починаємо з будь-якої дії, навіть якщо вона здійснюється невміло, нерегулярно, повільно. Наприклад, для звички до ранкової фіззарядки треба робити її при першій ліпшій нагоді. Навіть якщо вона робиться через день і триває лише кілька хвилин – це вже добре.

2. Робити регулярно

Навіть якщо дія ще далека від досконалості, треба постаратися, щоб здійснювати її регулярно. З кожним днем вона виконуватиметься краще.

3. Робити якісно

Якщо вже ми звикли щось робити регулярно, то на третьому етапі треба навчитися діяти якісно. Хай це буде повільно і невпевнено – зате привчаємо себе діяти правильно.

4. Робити швидко

Після того, як дія виконується якісно, треба навчитися її робити швидко. Поступово, наполегливо – але щоразу трішки швидше.

5. Робити невимушено

Тривале повторення правильних і швидких дій врешті-решт приводить до того, що дія виконується без напруження, невимушено, легко. Це означає, що звичка сформована. За великим рахунком, це і є майстерність. Звичка – це те, що ми робимо майстерно: якісно, швидко і легко.

Радіймо, арії!
Радіймо, арії!

Продовження: Технологія вироблення корисних звичок і чеснот шляхом ігрової змагальності – покрокова інструкція (+аудіо)

Ensiferum - LAI LAI HEI !!!

Наші інтереси: 

Виробляємо чесноти, оновлюємо арійський Звичай. 

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Метафора колективного розуму

Шукачі перлів: надлюдський розум «Народного Оглядача», його практичні прояви та перспективи

У цій статті ознайомимось з трьома реальними історіями дії надлюдського розуму, розглянемо наш досвід його застосування і сформулюємо три найближчі завдання нашого проекту.

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Володимир Федько.
5
Середнє: 5 (1 голос)

Свої чесноти я виробив ще в армії, і все життя їх сповідую.

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Коментарі

Зображення користувача Володимир Федько.
5
Середнє: 5 (1 голос)

Свої чесноти я виробив ще в армії, і все життя їх сповідую.

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Ігор Каганець.
0
Ще не підтримано

Наприклад, дуже корисними є присідання. Для підтримки тіла в нормальному стані треба щоранку присідати 30 разів.

Але як до цього звикнути?

Присідайте хоча б по одному разу, але регулярно - щоранку. Далі вам самим захочеться збільшувати навантаження. Але робити це треба дуже поступово.

Лише поступовість гарантує швидкий розвиток.

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача Ігор Каганець.
0
Ще не підтримано

Додав аудіоверсію цієї статті.

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача Сергій Білецький.
0
Ще не підтримано

квантовими кроками, сходинку за сходинкою-вгору просування без вагання !

Зображення користувача Володимир Самотий.
0
Ще не підтримано

В статті відсутній перелік чеснот, хіба що крім 1. о котрій лягати і 2. ранкова зарядка. Мало як для арійця

Зображення користувача Ігор Каганець.
0
Ще не підтримано

Для ознайомлення з переліком чеснот треба клацнути на тег "Чесноти" https://www.ar25.org/chesnoty

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача Микола Стригунов.
0
Ще не підтримано

Метачеснота - звичка виробляти в себе нові корисні звички. Справа в тому, що для омолодження потрібні корисні звички. Індувідуальні та актуальні для кожного окремо. Так, як індивідуальні спосіб життя та проблеми зі здоров'ям. Кожна спосіб життя кожного, конкретна проблема зі здоров'ям виправляється за допомогою однієї, або кількох корисних звичок.

Якщо прагнеш чуда - створюй його!

Зображення користувача Микола Стригунов.
0
Ще не підтримано

Спочатку виправляються найбільші проблеми зі здоров'ям. Ті проблеми, виправлення яких дає найбільший ефект омолодження. Такі проблеми виявляються, або лікарями, якщо вони дуже великі, або за допомогою різних методик визначання біологічного віку. Потім, коли великі проблеми виправлені, стає вкрай потрібним вміння дослухатися до себе. Аби виявляти таким чином, своїй найбільші проблеми.

Якщо прагнеш чуда - створюй його!