Зображення користувача Ігор Каганець.
Ігор Каганець
130

Розвиток «Народного Оглядача» у липні 2017. Прошу підтримати щедрими дарами!

Важливість: 
5

Продовжуємо дослідження, самоосвіту і самовдосконалення. Якщо у червні нам вдалося зробити інтелектуальний прорив у напрямку новітнього расотворення, то липень відзначився успіхами в пізнанні сенсу національного солідаризму.

1908008tvorymo.jpg

Визначаємо формування прекрасних світів! (Живе Слово, Джерело Повноти)
Визначаємо формування прекрасних світів! (Живе Слово, Джерело Повноти)

Щодо метафізики расотворення найбільшої уваги заслуговують три статті:

Тимчасове погіршення стосунків між Україною і Польщею – головними європейськими гравцями майбутнього Міжмор’я – підштовхнула до думки, що Нову Європу треба формувати як цивілізаційно-расовий проект:

Згодом ця тема була озвучена на 28 конференції Інституту Міжмор’я 25 червня у курортній Східниці на Львівщині:

Липень 2017 року ознаменувався значним проривом у розумінні національного солідаризму як головного інструменту творення постіндустріальної цивілізації:

Триває розвиток мережі Intermarium.institute. У минулому місяці вона отримала приватні повідомлення та відео-презентації –

Протягом липня і серпня готуємось до відзначення 500-ліття початку Реформації. Триває робота з завершення нової редакції праці «Пшениця без куколю». Її презентація має започаткувати другу фазу розгортання Реформації – повернення до автентичного вчення Ісуса Хреста:

Головною подією має стати презентація третьої (остаточної) редакції очищеного від вставок Євангелія. Про спрямованість поточної роботи можна скласти уявлення на основі статей, позначених тегом Добра Новина.  

Головним результатом розробки Intermarium.institute у липні має стати каталог всіх сайтів мережі. На сторінці з каталогом можна буде подивитися загальну інформацію по кожному з сайтів, а також відфільтрувати сайти за потрібними параметрами.

Окрім того, ведемо на сайті нашу звичну роботу: публікуємо і обговорюємо змістовні новини, матеріали з правильного харчування і здорового способу життя, концентруємо аналітичні статті, робимо переклади з інших мов,  наповнюємо іншомовні сторінки НО власними перекладами на польську та інші мови.   

Липень 2017 буде насичений цікавою і творчою працею. Прошу підтримати нашу спільну справу щедрими дарами!

Якщо вдасться суттєво поліпшити фінансування, то розширимо групу розробки, активізуємо роботу Радіо Міжмор’я, а також почнемо видавати журнал «Нова Європа» в електронному і паперовому варіантах.  

Творимо!

Наші інтереси: 

Творимо власний інформаційний простір, творимо себе і навколишній світ! 

Підписуюсь на новини
Поширити цю сторінку: 

Коментарі

Зображення користувача Ігор Каганець.

Створено радіоканал Нова Європа, присвячений формуванню постіндустріальної цивілізації.

Все, що робиться з власної волі, - добро!