Зображення користувача Ігор Каганець.
Ігор Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

ГРАЙ! – сакральне ім’я герба Третього Гетьманату

Категорія:

Ви хотіли драйву? Так оце воно! Сокіл і Лебідь рухаються назустріч, бо їх захоплює радісна динаміка Гри.

141202-gra.jpg

Людина, тобто божественний Гравець
Людина, тобто божественний Гравець

Радіймо, арії! На попередньому оберті спіралі пошуку імені герба ТГ ми розглянули слова «Рай» і «Воля». Дискусія показала, що жодне з них не володіє необхідним «драйвом». Тобто ці слова «не вмикають» – ні окремо, ні в поєднанні.

Слово «Воля» звучить занадто «по-світськи», воно вже приїлося. Якщо ж його розглядати як мету, то тут спрацьовує принцип «кожен вибирає те, чого йому не вистачає». Воля цікавить тих, у кого її нема, тобто невільників.  

З одного боку, це добре, адже більшість українців перебуває у стані рабства, то ж для них це актуально.    

Але, з другого боку, це не актуально для тих, хто займається творенням нашого стартапу. Тобто акціонери, заради яких ми тут працюємо, не мають мотивації, бо їм пропонують те, що у них вже є у достатній кількості. Тому-то «воля» не вмикає в егрегор Перемоги.

Ще більші проблеми зі словом «рай». Виявилося, що пропаганда «дітей диявола» нав’язала людству абсолютно збочене, перевернуте до навпаки, рабське уявлення про рай. У масовій свідомості рай уявляється як місце, де все є: необмежені ресурси, безпека, задоволення, спокій, чистота, умиротворення тощо. Але це нахабна підміна понять.

Експерименти з соціобіології переконливо показали, що такий «рай» насправді є пеклом, оскільки неминуче веде до виродження, збочень і смерті. Читайте про це у статті Експеримент «Всесвіт-25»: як рай став пеклом.

Ми вже говорили, що Рай – це простір, де діє РА – Творець променистого Всесвіту. Цим простором є: 1) душа людини, 2) суспільство, 3) територія. Коли Творець Ра діє, тоді людина-спільнота-країна творить і радіє.

Процес радісної творчості розгортається в тій самій послідовності:

1) спочатку людина творить сама себе – працює над собою, вдосконалюється і входить у райський стан Царства божого,

2) потім людина поширює Рай навколо себе, і він охоплює людську спільноту,

3) потім Рай поширюється на весь край.

Відтак фундаментальною характеристикою Раю є радісна творчість з перетворення себе, суспільства і навколишнього світу. Якщо стисло, то Рай там, де радісний розвиток.

Радісний розвиток найкраще відбувається під час ГриЩо більше Гри, то більше Раю. Сокіл і Лебідь рухаються назустріч, бо їх захоплює радісна динаміка Гри.

Земний світ – це велике ігрове середовище, створене Творцем Всесвіту для розвитку і радості втілених божественних істот – частинок цього Творця, небесної цивілізації сотворців. Кожна людина за своєю природою є божественним гравцем, звідси латинські ludo – «грати», ludus – «гра», ludens – «той, хто грається», «гравець», ludicia – «музикування», «музична гра». Про це: Велика гра неоантропів.

Таким чином:

Рай – це стан і простір максимально швидкого розвитку.

Пекло – це стан і простір застою, деградації та смерті.

Головна ознака Раю – це Гра, тобто вільна, радісна змагальність в умовах обмежених ресурсів.

ТНМК. Та ти шо!

ГРА – це найглибший сенс герба ТГ. Сам факт символа-трансформера – це вже гра з інтерпретаціями.

Ідеальний герб містить у собі надзавдання і шлях. Таким є Герб Третього Гетьманату, що називається ГРАЙ! Тут у нас і РА, і РАЙ, і ГРА, і ВОЛЯ.

Надзавдання: формування держави, в якій вільно, цікаво і весело, а нестача ресурсів тільки сприяє творчості, винахідливості, змагальності, самореалізації.

Шлях: перетворювати на Гру все що можна (і що не можна – також перетворювати :)    

Третій Гетьманат – це держава божественних гравців.

Ви будете здивовані, але сучасна Україна реально перетворюється на Рай. РА діє! Радіймо!

ТНМК. Віва, Україно!

Ви хотіли драйву? Так оце воно!  

Продовження теми: Грай-Воля - назва символу Третього Гетьманату


А тепер, за звичаєм, переходимо до практики Українського консенсусу. Для цього проводимо опитування щодо висловленої пропозиції з трьома варіантами відповідей: «Підтримую», «Не заперечую», «Проти».

Нагадую правила:

1. Якщо «Підтримую», то треба написати будь-який коментар і бути готовим відповідати на запитання інших гравців для захисту своєї позиції.

2. Якщо «Не заперечую», то можна нічого не писати, адже гравець просто погоджується з тими, хто підтримує.

3. Якщо «Проти», то гравець має обґрунтувати своє рішення і бути готовим відповідати на запитання.

Продовження: Рай-Воля - назва символу Третього Гетьманату

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Ласкаво просимо до церкви програмістів Aryan Softwerk

Стартап Aryan Softwerk запрошує ІТ-фахівців спільноти Народний Оглядач до освоєння ринку самоорганізації арійських церков

Метою «церкви програмістів» Aryan Softwerk є колективне досягнення Царства божого шляхом розробки софту для самоорганізації шляхетних духовних демосів – арійських церков. Розробка церковного софту –...

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Доброслав Велесовий.
0
Ще не підтримано

Quote:
Граєтесь з аватарками, ховаєте свої лиця й імена.

Вся діяльність на цьому сайті - це гра. Але гра не обов’язково має бути безвідповідальною. Тут серйозні гравці - які граючись роблять серйозні речі. Щодо аватарок і придуманих імен, то на цьому сайті це вітається, бо вони краще розкривають особистість гравця, ніж справжні імена і обличчя, які мало про що говорять.

Quote:
Ще один приклад - це гра акторів на сцені.

Духи, які перебувають в тонкому світі, саме так і оцінюють все що відбувається тут на Землі в матеріальному світі. Вони це і називають саме так - театром. І опускаються в цей світ, щоб прийняти участь в цій грі і отримати необхідний досвід і прогрес. Наприклад, Майкл Ньютон, описує моменти коли духовні сутності перебуваючи в тонких світах тренуються грати деякі сцени, щоб після свого втілення на Землі, коли виникне та ситуація, вони вже підсвідомо знали як правильно поступити, або впізнали один одного і відчули потяг познайомитись, якщо це було метою. Так що - це театр, а ми в ньому актори. Принаймні тут на Землі :)

Коментарі

Зображення користувача Володимир Самотий.
0
Ще не підтримано

Підтримую ГРАЙ, бо гра - це постійне навчання. А що в житті може бути цікавіше від здобуття нових знань. Лише озброєна знаннями людина робить в житті усвідомлені правильні кроки. Хоча ГРА мені більше імпонує, бо це іменник, а ГРАЙ можна сприймати як іменник, але більш схоже на наказ.
Зараз у світі іде боротьба між Правдою і брехнею. Тому можна розглядати варіант ПРАВДА, проте воно може асоціюватися з однойменною газетою.

Зображення користувача Леонід Українець.
0
Ще не підтримано

Володимир_Самотий каже:
можна розглядати варіант ПРАВДА

Що ви думаєте про варіант Істина? Істина - синонім Правди, але інакше звучить та й асоціації будуть інші.

https://t.me/ETEPHET

Зображення користувача Миро Продум.
0
Ще не підтримано

Істина і правда - це різні речі.
Істина - це те, що є (єсть, іст), об’єктивна реальність.
Правда - це те, що відповідає законам Прави, тобто божественній гармонії.
Не вся істина є правдою.
Правда - це позитивна частина істини.

Українець каже:
Володимир_Самотий сказав:<blockquote class="bb-quote-body"> можна розглядати варіант ПРАВДА</blockquote>

Що ви думаєте про варіант Істина? Істина - синонім Правди, але інакше звучить та й асоціації будуть інші.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Олег Ціома.
0
Ще не підтримано

ГРАЙ - це швидше не наказ, а такий собі бадьорий заклик долучатися до гри, в нашому випадку творити нову державу. А також ця назва розкриває правду про те, що всесвіт це захоплююча гра, а людина гравець зі своєю роллю. Голосую "За".

Зображення користувача Леонід Українець.
0
Ще не підтримано

Мені спочатку сподобалося Рай, але Грай - теж добре, тому підтримую. Звучить, як заклик, як девіз. Також мені подобається Трисвят.

https://t.me/ETEPHET

Зображення користувача Ігор Каганець.
0
Ще не підтримано

Підтримую. Аргументи виклав, готовий відповісти на запитання.

Нагадую, що голоси "Підтримую" і "Проти" дійсні тільки при наявності коментаря: анонімні голоси тут вважаються помилковими.

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача Тарнай Стрілець.
0
Ще не підтримано

Підтримую та приєднуюсь до слів Володимира Самотія:"Підтримую ГРАЙ, бо гра - це постійне навчання." Мені завжди цікава робота чи будь- яка діяльність, поки вчуся. Головне - присутність РА.

Зображення користувача Михайло Харачко.
0
Ще не підтримано

!Граємо!

Сидить Мамай, в кобзу грає, що замислить - то все має.

Зображення користувача Анатолій Висота.
0
Ще не підтримано

ГРАЙ!, РАДІЙ! - це гарні заклики. А чи відповідають вони ВПОВНІ головному нашому девізу: ОСВЯЧУЙСЯ, ОЗБРОЮЙСЯ, ПЛОДИСЯ! Пропоную ГЕРБ ТВОРИМИР. Може хтось розкриє значення цього слова?

Зображення користувача Миро Продум.
0
Ще не підтримано

Гра - це найдосконаліша форма діяльності. То ж якщо ми буде граючись (тобто енергійно, радісно, дружно) освячуватися, озброюватися і плодитися, що все буде добре.

Анатолій Висота каже:
ГРАЙ!, РАДІЙ! - це гарні заклики. А чи відповідають вони ВПОВНІ головному нашому девізу: ОСВЯЧУЙСЯ, ОЗБРОЮЙСЯ, ПЛОДИСЯ! Пропоную ГЕРБ ТВОРИМИР. Може хтось розкриє значення цього слова?

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Анатолій Вебер.
0
Ще не підтримано

Не заперечую. Грай фонетично схоже до Грааль. Хоча одне рух, а друге статика

Зображення користувача Наталія Недосєко.
0
Ще не підтримано

Грааль прекрасна назва (дух гри). Святий Грааль немає матеріального коріння,це найвища духовна субстанція, вічне Джерело Сили, що породила і підтримує Всесвіт. Герб Грааль буде вказувати, що Україна - це місце зв'язку первісної Сили зі Світом, а громадяни цієї держави відповідно і є божественні гравці, наділені духом гри.

Зображення користувача Василь Глод.
0
Ще не підтримано

Підтримую Грай, бо життя людини в ідеапі треба перетворити в РАдісну Гру. Хай буде!

Радіймо!

Зображення користувача Миро Продум.
0
Ще не підтримано

Два голоси проти. Згідно з правилами консенсусу, вони будуть зараховані тільки після аргументованих коментарів.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Наталка Артанія Кобза.
0
Ще не підтримано

Взагалі-то ГРАЙ-ВОЛЯ - це те, що мною пропонувалося від початку) Тому що перебільшена серйозність заважає творити легко і радісно. І в цьому таки були всі "інгредієнти": ГРА, РА, РАЙ і ВОЛЯ. І якщо брати ГРАЙ, то ВОЛЯ не знижує його драйву, а навпаки. Грати з волею творення, еволюційних змін і перетворень, імхо, є на порядки вище, ніж просто грати. Воля додає Сили. І тут не мається на увазі воля для невільника - натомість, йдеться про Волю Божественного спрямування і сили.

Sapienti sat.

Зображення користувача Миро Продум.
0
Ще не підтримано

Грай + воля = це вже занадто, якась тавтологія. Так ніби нам мало тої волі, яка засадниче вже є у грі, і ми додатково наголошуємо на цьому компоненті.

Гра - це внутрішньо збалансований і саморегульований процес, тож нема потреби деформувати цей баланс. Хто волі не виявляє, той пролітає. Все просто.

Махашакті каже:
Взагалі-то ГРАЙ-ВОЛЯ - це те, що мною пропонувалося від початку) Тому що перебільшена серйозність заважає творити легко і радісно. І в цьому таки були всі "інгредієнти": ГРА, РА, РАЙ і ВОЛЯ. І якщо брати ГРАЙ, то ВОЛЯ не знижує його драйву, а навпаки. Грати з волею творення, еволюційних змін і перетворень, імхо, є на порядки вище, ніж просто грати. Воля додає Сили. І тут не мається на увазі воля для невільника - натомість, йдеться про Волю Божественного спрямування і сили.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача cBіт Розумний.
0
Ще не підтримано

ПІдтримую. Це і корінь слова, і слово-заклик Змінивши трохи есерівське гасло "В боротьбі ти здобудеш право своє" можна сказати "У грі ти здобудеш щастя своє (або свій рай)".

"Народ не повинен боятися влади. Влада повинна боятися народу"
"V означає ВЕНДЕТТА"

Зображення користувача Наталія Недосєко.
0
Ще не підтримано

Грай звучить як наказ, бадьорий заклик, надзавдання, шлях,девіз. Це спонукає до дії. Але гравцем може бути тільки той, хто володіє духом гри. Герб Грааль.
Назву-дієслово Грай не підтримую.

Зображення користувача Миро Продум.
0
Ще не підтримано

Грай! - це заклик наповнюватися духом гри (граалем) і ставати гравцем.

ЯрДана каже:
Грай звучить як наказ, бадьорий заклик, надзавдання, шлях,девіз. Це спонукає до дії. Але гравцем може бути тільки той, хто володіє духом гри. Герб Грааль.
Назву-дієслово Грай не підтримую.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Арсен Дубовик.
0
Ще не підтримано

Чи чули Ви назву іншого старовинного герба "Погоня"?

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

Зображення користувача Гринь Братер.
0
Ще не підтримано

Правильний диспут.
Кінцевим продуктом повинно бути Слово, що на підсвідомому рівні сприйняття (можливо не тільки українців) "Веде" в потрібному напрямку. "На Початку було Слово..."
Як процес підтримую.
P.S.Чомусь переконаний, що ми це Слово знайдемо.

Хай Буде!

Зображення користувача Миро Продум.
0
Ще не підтримано

До речі, заклик ГРАЙ! має ще одне дуже конкретне значення: реєструйся на сайті, придумуй собі аватар та ігрове ім’я - і ставай гравцем.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Зоріна Небокрай.
0
Ще не підтримано

Але чому не добавити= Грай Воля. Так буде ідеально, бо зрозуміло більшості народу.
Volare - літати, Vola- летить. ГрайВоля найкращий вислів. Ніякої тавтології, розуміємо Грай - це земля і Воля - повітря.

Від Землі, сили народження, святою водою благословляю!

Зображення користувача Аватар Арій.
0
Ще не підтримано

З тих назв, які мені не подобаються, Грай — найбільш влучна. Проголосував «Не заперечую».

<b>За добро заплатимо добром,</b>
<b>а за зло — по-справедливості.</b>

Зображення користувача Анатолій Висота.
0
Ще не підтримано

Я ще не визначився. Мені подобається моє ТВОРИМИР. Я проказую собі голосно: ГЕРБ ГРАЙ! ГЕРБ ГРАЙ! і уявляю собі, як оглядаються німці, почувши собі щось схоже на рідне: Герр Райх! Герр Райх! Це поєднання слів НЕМИЛОЗВУЧНЕ. Не можна так називати наш ГЕРБ. Його досконалій формі має відповідати така ж досконала назва. Зараз проголосую проти.

Зображення користувача ДЗен ДЗелень.
0
Ще не підтримано

А, може, слово герб - застаріле?

Хай буде Ща з Тя! І з Мя :)

 

Зображення користувача Миро Продум.
0
Ще не підтримано

Нам важливо, щоб ім’я відповідало глибинній суті Української держави. А що подумають німці чи чукчі - байдуже. Не переймайтесь німцями, думайте про Україну.

Анатолій Висота каже:
Я ще не визначився. Мені подобається моє ТВОРИМИР. Я проказую собі голосно: ГЕРБ ГРАЙ! ГЕРБ ГРАЙ! і уявляю собі, як оглядаються німці, почувши собі щось схоже на рідне: Герр Райх! Герр Райх! Це поєднання слів НЕМИЛОЗВУЧНЕ. Не можна так називати наш ГЕРБ. Його досконалій формі має відповідати така ж досконала назва. Зараз проголосую проти.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Вадим Кононенко.
0
Ще не підтримано

Не заперечую. :) Хоча, як на мене, трохи немилозвучний зрук "Г" на початку, можна було б компенсувати новотвором "Волеграй" і в такій формі мали б іменник (а не дієслово). Для назви, як на мене, іменник - вдаліша форма.

Чимось схоже на новотвір від Юрка Зеленого "виднограй" ("видограй"): http://www.zelenyj.biz/single_word/17/

Зображення користувача Миро Продум.
0
Ще не підтримано

Придихове, м’яке Г - це властиве українцям прикривання твердих звуків задля милозвучності. Так, замість "армата" ми кажемо "гармата", замість "аразд" - гаразд, а замість "арний" - "гарний".

Тому "грай" звучить ще приємніше, ніж "рай". Звук "г" вимовляється настільки м’яко, що його майже не чути.

А насправді маємо справу з тим самим словом: сучасне "гра" - це давнє "ра".

Слово "Грай!" це одночасно іменник (новотвір), і дієслово, яке програмує на гру - найефективнішу форму діяльності.

Вадим Кононенко каже:
Не зареречую. :) Хоча, як на мене, трохи немилозвучний зрук "Г" на початку, можна було б компенсувати новотвором "Волеграй" і в такій формі мали б іменник (а не дієслово). Для назви, як на мене, іменник - вдаліша форма.
Чимось схоже на новотвір від Юрка Зеленого "виднограй" ("видограй"): <a href="http://www.zelenyj.biz/single_word/17/" rel="nofollow">http://www.zelenyj.biz/single_word/17/</a>

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Володимир Євдаков.
0
Ще не підтримано

"ВОЛЕГРАЙ" - дійсно милозвучно звучить... Якось "по-нашому"... І глибоко, і зрозуміло...

Володимир (Миролюб)

Зображення користувача Зоріна Небокрай.
0
Ще не підтримано

Анатолій Висота

Цитата:
ГЕРБ ГРАЙ! ГЕРБ ГРАЙ! і уявляю собі, як оглядаються німці, почувши собі щось схоже на рідне: Герр Райх! Герр Райх!

Оце влучно! Я так сміялааася!!!!!!!

Від Землі, сили народження, святою водою благословляю!

Зображення користувача Володимир Світлий.
0
Ще не підтримано

Грай - заклик до гри, приєднуйся до гри. Не лінуйся, знайди свою гру. Людина гравець, а лебідь і сокіл - як би "дуальність, яка в єдність перетікає". Милозвучно. Підтримую.

Від мрії до слова, від слова до дії, від дії до світлової події.

Зображення користувача Миро Продум.
0
Ще не підтримано

Чудово помічено!

Джерело Гармонії
Вогонь - Вода
Повітря - Земля
Чоловік - Жінка
Дух - Душа
Дуальність в Єдність
Перетікає
Гармонію Всесвіту
Прославляємо!

Володимир Світлий wrote:
Грай - заклик до гри, приєднуйся до гри. Не лінуйся, знайди свою гру. Людина гравець, а лебідь і сокіл - як би "дуальність, яка в єдність перетікає". Милозвучно. Підтримую.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Арсен Дубовик.
0
Ще не підтримано

Ага! Влучно!
Сокіл - Лебідь
Чоловік - Жінка
Дух - Душа
Дуальність в Єдність
таки перетікає!

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

Зображення користувача Наталія Недосєко.
0
Ще не підтримано

Разом з п. Анатолієм промовляю: Герб Грай! Язик заплутався. Погоджуюся з Вадимом: іменник для назви - вдаліша форма. Герб - це символ. Грааль - "чаша".
Пробачте, може не з тої опери, але згадалися слова з Євангелії:
Ісус мовив: Чи можете ви пити чашу,яку я маю пити? Сказали йому: Можемо. Промовив до них: Чашу мою питимете.
Українці, берімо цю назву, як символ. Пиймо чашу, продовжуючи справу Хреста. А Сокіл Волі, Лебідь, Трисуття, Творимир, Рай та інші будуть глибше розкривати зміст нашої Гри.

Зображення користувача Миро Продум.
0
Ще не підтримано

По-перше, "Грай" з тихим, придиховим "г" вимовляється майже як Рай.

По-друге, на гербі зображені саме Сокіл і Лебідь, а не Чаша.

По-третє, чаша - це пізніша іудохристиянська вигадка, яка не має відношення до Грааля (духу гри). Чашу розкрутили іудохристияни тільки тому, що пов’язали її з кров’ю, на яку Ісус начебто перетворив вино на Таємній вечері, а потім у цю чашу зібрали його кров. Небезпечно прив’язувати герб держави до цієї кривавої маячні дітей диявола.

По-четверте, Грааль - це тільки дух гри (теорія), а нас цікавить безпосередньо сама гра, тобто практика.

По-п’яте, вираз "герб грай" вимовляється як "гербрай", тобто цілком милозвучно. Якщо ж комусь не подобається слово "герб" (карб), то кажіть "емблема" - це те ж саме. "Емблема Грай!" - звучить цілком пристойно.

ЯрДана каже:
Разом з п. Анатолієм промовляю: Герб Грай! Язик заплутався. Погоджуюся з Вадимом: іменник для назви - вдаліша форма. Герб - це символ. Грааль - "чаша".
Пробачте, може не з тої опери, але згадалися слова з Євангелії:
Ісус мовив: Чи можете ви пити чашу,яку я маю пити? Сказали йому: Можемо. Промовив до них: Чашу мою питимете.
Українці, берімо цю назву, як символ. Пиймо чашу, продовжуючи справу Хреста. А Сокіл Волі, Лебідь, Трисуття, Творимир, Рай та інші будуть глибше розкривати зміст нашої Гри.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Анатолій Висота.
0
Ще не підтримано

На шість приголосних два голосних звуки - і це вам "цілком милозвучно"? Запитайте в поетів, які складають пісні. Вони вам пояснять, чим саме милозвучна наша мова.

Зображення користувача Миро Продум.
0
Ще не підтримано

"Емблема Грай!" - звучить цілком пристойно. Звісно, це не так ідеально, як у трипільських словах "кобила" і "молоко", але досить добре.

Анатолій Висота каже:
На шість приголосних два голосних звуки - і це вам "цілком милозвучно"? Запитайте в поетів, які складають пісні. Вони вам пояснять, чим саме милозвучна наша мова.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Доктор Смалець.
0
Ще не підтримано

Герб, емблема, символ... можна ще якусь приставку придумати, щоби вдовольнити "меломанів".

ГРАЙ!

Що тут незрозумілого? Хлопці, ну це ж, практично, те саме, що ЛЮБИ! - головний постулат Учення, якщо на то пішло:-))

Зображення користувача Зоріна Небокрай.
0
Ще не підтримано

А слово Грай можна розуміти як Край, Країна. Тому можна писати ҐрайВоля. Тоді буде- країно, літай!
Шановне товариство, я дійшла до думки, що Матерія- це Мати. Чи хочемо ми духовності без матерії? Певно що ні, бо тоді будемо розсіяні, як невидимий пил. То живемо тут чи йдемо кудись-туди?
Здається, що нам треба створити моноліт, цілісність. Бути молодими, здоровими і танцювати.
Чомусь давні імена чи прізвища поєднували з двох- Підопригора, Перебийніс, Звернигора. Гарне ім"яТворимир ( від пана Анатолія).
Гарне розуміння- Очищайся чи Освячуйся, бо брудні по самі вуха. Але це крок назад, бо хто винен, що забруднені.
А знак герба має значення - Кришталь. В ньому багато розумінь. Я подумала про моноліт-нутро Землі ( алмаз) і чисте скло-атмосферу зовні. Матерія-Мати з"єднала чистоту світла і створила твердь-кристал та покрила шкірою-корою. Атмосфера навколо Землі- це Дух.
Прошарок єднання (кора) находиться посередині, він мінливий, старіє і оновлюється. Він є дія. Отже, що твориться на шкірі -поверхні може впливати на оточення-атмосферу. А надалі атмосфера-Дух, почувається погано і руйнує кору-шкіру. Коли пошкоджується кора виходить назовні твердь-ядро-вулкан, що регенерує відновлює чи заліковує цілісність. Якщо Вулкан буде змушений постійно відновлювати похибки, то, в кінці кінців, зруйновується вся структура. Все вибухає - гори вогнем ясним.
Висновок: шкіра-кора - це діяч. Оскільки ми живемо на корі Землі, то ми її довбаємо, палимо, будуємо, засіваємо і т.д. Творимо дію, яка сприяє на оточення (добре чи погано), і далі по схемі маємо наслідок.
Отже, дати ім"я гербу. Знаємо, що основа - це дієслово і маємо дієслово - Грай. Чудово! Надалі дієслово прив"язане до оточення-атмосфери. Грають двоє, пара поєднаних слів.
А які звуки вибрати- це вже інша наука. Світло, звук, радіохвилі, магнетизм.
Що цікаво, то прояснилось розуміння про зовнішній вигляд. Ось що є важливим для духу. Дух любить красу. Тоді омолодження є важливою умовою, бо в старій шкірі падає дух. Наша ціль- омолодження!

Від Землі, сили народження, святою водою благословляю!

Зображення користувача Доктор Смалець.
0
Ще не підтримано

А мені дуже подобається давнє прізвище Неїжборщ - теж для назви герба підходить, бо натякає на заклик до Живої їжі :-))

Зоріна Небокрай каже:
...Чомусь давні імена чи прізвища поєднували з двох- Підопригора, Перебийніс, Звернигора...
Зображення користувача Володимир Євдаков.
0
Ще не підтримано

Грай! - сприймається як дієслово... Грайво, Сяйво... - це назви іменники... Тому проти... ВОЛЕГРАЙ - чудова назва.

Володимир (Миролюб)

Зображення користувача Анатолій Висота.
0
Ще не підтримано

Гарні роздуми Зоріни. Це справді так, що матерія - це Мати, а дух Батько. Так що ж додати до слова Грай? Щодо емблеми Грай. Хай-но хтось спробує в Конституції замінити слово Герб на Емблему. Це буде повне несприйняття не тільки цього, а й нової назви Грай. Вадим Кононенко теж відчув немилозвучність словосполучення ГЕРБ ГРАЙ. І запропонував компроміс: ВОЛЕГРАЙ. Давайте подумаємо. Ми приступили до зміни назви Герба, бо відчули, що нинішня назва Тризуб відповідає лиш його формі - Краще вже було б Андрієвий ТРИСВЯТ. Далі. Суттю Герба є слово ВОЛЯ - це всі здатні прочитати. Я запропонував назву ВОЛЯР, розуміючи під цим Творця, який наділяє Людину Волею. Це така Його професія, як і в бджоляра займатися бджолами. Ця моя пропозиція була відкинута. Потім було помічено взаємний і протилежний політ Сокола і Лебедя (З Лебедем - це взагалі геніальне відкриття!). Я запропонував назву РАДІЙ! (з наголосом на і). Це було відкинуте, бо тут є схожість з радіоактивністю. Потім запропонували нам назву ГРАЙ,бо й справді два польоти птахів є не що інше, як велика ГРА. Немилозвучність поєднання ГЕРБ ГРАЙ помітили й Артанія та Зоріна, а також Вадим. Знову нема консенсусу. Вадим запропонував ВОЛЕГРАЙ, а я - ТВОРИМИР. Як компроміс, я б підтримав назву ВОЛЕГРАЙ. Тут є і ВОЛЯ і РА, і ГРА, і ГРАЙ, і навіть РАЙ. І в словосполученні ГЕРБ ВОЛЕГРАЙ нема кострубатості. Я розумію, що ця назва не є остаточною і на всі віки, але хоч в нашому середовищі ми б могли надалі так називати наш Герб. Отож Опитування-6 нам ніяк не оминути.

Зображення користувача Володимир Євдаков.
0
Ще не підтримано

Гарна аргументація до компромісного "Волеграй"

Анатолій Висота каже:
Гарні роздуми Зоріни. Це справді так, що матерія - це Мати, а дух Батько. Так що ж додати до слова Грай? Щодо емблеми Грай. Хай-но хтось спробує в Конституції замінити слово Герб на Емблему. Це буде повне несприйняття не тільки цього, а й нової назви Грай. Вадим Кононенко теж відчув немилозвучність словосполучення ГЕРБ ГРАЙ. І запропонував компроміс: ВОЛЕГРАЙ. Давайте подумаємо. Ми приступили до зміни назви Герба, бо відчули, що нинішня назва Тризуб відповідає лиш його формі - Краще вже було б Андрієвий ТРИСВЯТ. Далі. Суттю Герба є слово ВОЛЯ - це всі здатні прочитати. Я запропонував назву ВОЛЯР, розуміючи під цим Творця, який наділяє Людину Волею. Це така Його професія, як і в бджоляра займатися бджолами. Ця моя пропозиція була відкинута. Потім було помічено взаємний і протилежний політ Сокола і Лебедя (З Лебедем - це взагалі геніальне відкриття!). Я запропонував назву РАДІЙ! (з наголосом на і). Це було відкинуте, бо тут є схожість з радіоактивністю. Потім запропонували нам назву ГРАЙ,бо й справді два польоти птахів є не що інше, як велика ГРА. Немилозвучність поєднання ГЕРБ ГРАЙ помітили й Артанія та Зоріна, а також Вадим. Знову нема консенсусу. Вадим запропонував ВОЛЕГРАЙ, а я - ТВОРИМИР. Як компроміс, я б підтримав назву ВОЛЕГРАЙ. Тут є і ВОЛЯ і РА, і ГРА, і ГРАЙ, і навіть РАЙ. І в словосполученні ГЕРБ ВОЛЕГРАЙ нема кострубатості. Я розумію, що ця назва не є остаточною і на всі віки, але хоч в нашому середовищі ми б могли надалі так називати наш Герб. Отож Опитування-6 нам ніяк не оминути.

Володимир (Миролюб)

Зображення користувача Вакула Коваль.
0
Ще не підтримано

ВОЛЕГРАЙ - чудова назва

VAKULA

Зображення користувача Анатолій Висота.
0
Ще не підтримано

Додаю: про немилозвучність словосполучення ГЕРБ ГРАЙ сказала і ЯрДана.

Зображення користувача Анатолій Вебер.
0
Ще не підтримано

Про ВОЛЕГРАЙ я теж думав. Ящо вже поєднувати ГРАЙ та ВОЛЯ, то краще ВОЛЕГРАЙ чим ГРАЙ ВОЛЯ

Зображення користувача Явсе Світ.
0
Ще не підтримано

"Воля цікавить тих, у кого її нема, тобто невільників"-не зовсім правда..Воля-це сила,яка дає імпульс до життя і розвитку..
Наша дискусія про нову назву герба ніколи не приведе до порозуміння..Причина у тому,що тут дискутують люди,які знаходяться у різних просторах свідомості..Одна цілком зрозуміла річ,чи поняття, у різних просторах бачиться по різному..Це як сперечатись про колір Сонця..Одні будуть говорити,що воно жовте,інші,котрі були за межами атмосфери у космосі скажуть,що воно зовсім не жовте..
На сайті НО ,визначений простір Волі,як Рай,саме для того,щоб не ототожнювати розуміння слова Рай із іудохристиянським розумінням цього поняття..Якщо Ви друзі вже давно Рай чи Грай назвали Воля(простір Волі),тоді йде якась контрреволюція..

Вірю в те, що розумію.

Зображення користувача Доктор Смалець.
0
Ще не підтримано

Маєте рацію. До речі, судячи з зеленого кольору Вашої аватарки і бен-ладенівської бороди, Ви є запеклим ісламістом, і що Ви тут, серед нас, кефірів, робите - я не знаю... :-))

Явсе Світ каже:
..Це як сперечатись про колір Сонця..Одні будуть говорити,що воно жовте,інші,котрі були за межами атмосфери у космосі скажуть,що воно зовсім не жовте..
Зображення користувача Явсе Світ.
0
Ще не підтримано

Мене зовсім не приваблює всякого роду релігійний фанатизм..даний колір моєї аватарки має практичний зміст,а борода тому,що забув сьогодні побритись..))..Я Вас вітаю пане Доктор,Ви не дальтонік..)))))..

Вірю в те, що розумію.

Сторінки

  • Сторінка
  • of 3
  • >