Зображення користувача Ігор Каганець.
Ігор Каганець
  • Відвідувань: 10
  • Переглядів: 10

Рай-Воля: герб, надзавдання і шлях

Категорія:

Аби влучити у ціль, треба цілитися вище. Будьмо реалістами: хочемо вільну Українську державу – шукаймо Царства божого!

141129-ray-volya.jpg

Рай-Воля - повнота буття! Радіймо!
Рай-Воля - повнота буття! Радіймо!

Схоже, що наш мозковий штурм щодо імені герба Української держави наближається до успішного завершення. На попередній ітерації ми обговорили два ключові слова: Рай і Воля. І з’ясували для себе багато корисного.

Рай

Рай – це стан духу, в якому людина відчуває постійну присутність Бога-Творця. Це стан боголюдини, в Євангельських термінах – Царство боже. «Царство боже є всередині вас» (Лука 17.21), «Оновлюйтесь, бо Царство боже близько» (Матвій 4.17). «Близько» – бо в серці, тобто в духовній сутності людини: що може бути ближче. Це первинне значення слова Рай.

Якщо Рай – Царство боже – панує всередині людини, то вона починає його поширювати навколо себе. Чисті люди найпершими відгукуються на світло, що йде від такої людини. Тому найскорішим наслідком зовнішнього поширення Раю є гуртування людей з подібним станом духу. Відтак друге значення слова Рай – це гармонійне суспільство.

Далі райська гармонія поширюється на навколишній простір. Фізичний, зовнішній Рай – це наслідок духовного, внутрішнього Раю. Відтак третє значення слова Рай – це гармонійна місцевість, окультурена людиною природа, техносфера.

Головною якістю Бога-Творця Ра є творчість: радісна, активна, постійна, нестримна, несподівана. Відтак Рай – це місце, де дуже цікаво.  Рай – це інтенсивна творчість, навчання, спілкування з надзвичайними людьми, змагальність, прагнення перевершити і здивувати всіх. Рай – це простір, в якому людина найкраще розвивається. Рай - це Гра!

 

Арійська концепція променистого Всесвіту передбачає його безперервне одухотворення, розгортання, експансію, творче перетворення хаосу на космос. Тому тут просто необхідні і святість, і озброєність, і плодючість. Гасло Арійського Раю: «Атакуй першим!»

Життя – це постійний рух, райське життя – це ще інтенсивніший рух, дії, пригоди, відкриття. Що вищий рівень буття, то більша складність завдань і більша радість від їх розв'язання.

Протилежною є іудохристиянська концепція Раю. Згідно з нею, це місце спокою, де нічого не треба робити, бо уже все є. Очевидно, що потрапивши в умови такого «раю», його мешканці виродяться уже за кілька поколінь. Нормальна людина в такому «раю» захиріє від нудьги. Іудохристиянський рай – це витвір уяви рабів і жебраків. Ті, які повзають внизу, вважають, що там, нагорі, «в раю» нічого не роблять, бо мають багато рабів, а їдять тільки сало і цукерки.

Воля

Це слово також має кілька значень. Передусім це спроможність робити свідомий вибір, визначати мету, мати намір. Це перше значення слова Воля. Джерелом волі в цьому первинному сенсі є світогляд. Тому прийнято  говорити про світоглядно-вольові якості, бо який світогляд, така й воля.

Друге значення – це духовна сила, спрямована на досягнення мети, реалізацію наміру.

Досягнення мети вимагає долання перешкод на шляху до цієї мети, тому Воля – це наслідок звільнення від внутрішніх перешкод: блокувань, бруду, інформаційного баласту, паразитичних програм та іншого сміття. Відсутність зовнішніх перешкод позначається словом «свобода», тобто в цьому сенсі Воля – це «внутрішня свобода». Відтак Воля – це стан, найсприятливіший для досягнення мети. Це третє значення цього слова.  

Надзавдання, мета, шлях

Оскільки Рай – це гармонійний стан людини, суспільства і природи (в тому числі штучної природи – техносфери), то це слово мало би позначати мету. Проте, згідно з основоположним документом «25 стратегем НС», наша мета сформульована дуже конкретно:

«Мета: Озброєна до зубів за прикладом Швейцарії нейтральна (без Росії, ЄС і НАТО) правдива, вільна і продуктивна держава українців цілого світу – засновник Конфедерації Міжмор’я, відроджувач нової Європи з центром у Києві за підтримки США та інших геополітичних союзників».

Відтак Рай – це надзавдання, тобто ідеальна мета. Орієнтація на ідеальну мету дозволяє досягти «реальної мети» за принципом: якщо хочеш влучити у ціль, то цілься вище. Стрілець, який мітить прямо в ціль, ніколи в неї не попаде. Снайпери завжди беруть вище. Цей принцип виражений у відомому афоризмі: «Будьте реалістами: вимагайте неможливого!»

Якщо будемо ідеалістично прагнути досягнути Раю в душі кожної окремої людини, сформувати райське (ідеальне) суспільство і надати райських ознак фізичному простору, то отримаємо реальну Українську державу.

Реалізація надзавдання (Рай) і досягнення мети (Третій Гетьманат) вимагають ясного наміру, духовної сили і звільнення від перешкод – того, що називається Воля. Відтак Воля – це шлях, засіб, необхідна умова досягнення мети.

Український народ разом з усім людством вражений брехнею, рабством і паразитизмом. Тому звільнення людства від усього цього непотребу можна вважати Українською національною ідеєю епохи Великого Переходу. Вона виражається одним словом – ВОЛЯ.

Отже: Надзавдання – Рай. Мета – Українська держава. Шлях і національна ідея – Воля.

Рай-Воля – ім’я герба Української держави

В ідеальному варіанті герб держави має бути не тільки магічним ключем до егрегора Перемоги і національним оберегом, а й мнемотехнічним каркасом, тобто засобом нагадування про основні світоглядні принципи та їх поширення. Схоже, що завдяки інтенсивній колективній роботі ми досягли цього ідеалу. Вінцем нашої творчості стало слово РАЙ-ВОЛЯ.

Щиро дякую всім, хто долучився до цієї важливої справи, зокрема тим, хто висував найбільш «фантастичні» ідеї і давав навіть маленькі пропозиції. Хто знає, можливо, саме якась малопомітна, ненароком висловлена думка стала тією останньою краплею, що привела до великого прориву в розумінні гербової символіки – світоглядного концентрату всієї нашої справи.

Герб Української держави називається новим словом, яке, однак, зрозуміле кожному українцю: РАЙ-ВОЛЯ. Словотворчість через поєднання слів органічно притаманна Арійській традиції: світогляд, планомірність, словотворчість, міфологія тощо. Великим позитивом є те, що слово ВОЛЯ українці легко прочитують на своєму гербі. Так само легко прочитується і слово РАЙ, хоча й у зашифрованій (езотеричній) формі: R I A

   

РАЙ - це серцевина слова УкРАЇна, його найдзвінкіший склад. 

Клич герба: «РАдіймо!» Коли вітаємось цим словом і радіємо – ми славимо Творця. Ісус Хрестос, апостоли і аріохрестияни віталися словом «гайре!», що значить «радій!», «ярій!».  

Девіз герба: Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Окрім імені, герб Рай-Воля має багато епітетів: Птах, Сокіл, Лебідь, Воля, Рух, Трійця, Трисуття, Триєдність, Трисвят, Творець, Творення, Паросток, Зростання, Плекання, Культура, Ключ, Життя, Розвиток, Гра, Брама та інші

А тепер, за звичаєм, переходимо до практики Українського консенсусу. Для цього проводимо опитування щодо висловленої пропозиції з трьома варіантами відповідей: «Підтримую», «Не заперечую», «Проти».

Нагадую правила:

1. Якщо «Підтримую», то треба написати будь-який коментар і бути готовим відповідати на запитання інших гравців для захисту своєї позиції.

2. Якщо «Не заперечую», то можна нічого не писати, адже гравець просто погоджується з тими, хто підтримує.

3. Якщо «Проти», то гравець має обґрунтувати своє рішення і бути готовим відповідати на запитання.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Ельфи – з кінофільму "Володар перстенів"

Шлях Лебедів, або Як увійти в ельфійський простір волі. Світотворча тріада: омолодження, інновації, удача

Для заснування нової цивілізації необхідне поєднання трьох обов’язкових компонентів – керованої молодості, інноваційності та удачі. Щоб стати ельфом (елбедем, лебедем), треба піднестися в ельфійський...

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Миро Продум.
0
Ще не підтримано

Завжди першою пишеться мета, а потім - шлях. Це універсальне правило. Так працюють магічні формули.

Все перше - найсильніше. Перший крок, перша дитина, перше кохання, ранкова молитва...

Як стрілу запустиш, так вона й полетить. Після запуску її політ змінити майже неможливо. Хто зробив перший крок - пройшов половину шляху.

У списках людей на першому місті завжди пишеться людина з найвищим статусом. Так, у списках співавторів книги першим пишеться головний автор.

Мета - це головне, засоби її досягнення - це вторинне, похідне.

Засоби підбирають під мету, а не мету під засоби.

Анатолій Висота каже:
Рай-Воля - по суті, то можна прийняти, а по формі як? Вслухайтеся: "Український герб Рай-Воля". Це слово жіночого роду. Краще б уже було: ВОЛЯРАЙ. Це таки нове Наталки Артанії слово. Проголосую проти. Німецькою frei читається як "фрай", що близько до "в-рай". а означає воно: ВІЛЬНИЙ, ВІЛЬНА!. Чи не підійде назва ГЕРБА ВРАЙ? Ще один варіант: ГЕРБ ВОЛЯР.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Коментарі

Зображення користувача Володимир Самотий.
0
Ще не підтримано

Це розумний компроміс між прихильниками обох термінів. Кожен прихильник мав свої вагомі аргументи, тому я підтримую це сполучення термінів.

Зображення користувача Лука Небохід.
0
Ще не підтримано

Не заперечую! Але було б добре коли б усі розуміли арійський Рай-Волі ідеальний простір буття людини який вона сама творить, простір який підстроюється під людину її ідеальний божествений стан коли людина радісно граючи творить та пізнає Нове!
Простір Волі
Золоте правило етики

"Знання деяких принципів легко компенсує незнання деяких фактів" (с)Гельвецій

Зображення користувача Анатолій Висота.
0
Ще не підтримано

Отже це є консенсусне опитування? (А тепер, за звичаєм, переходимо до практики Українського консенсусу.) Якими можуть бути наслідки цього опитування?

Зображення користувача Миро Продум.
0
Ще не підтримано

Бажаним наслідком має бути консенсус.

Анатолій Висота каже:
Отже це є консенсусне опитування? (А тепер, за звичаєм, переходимо до практики Українського консенсусу.) Якими можуть бути наслідки цього опитування?

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Анатолій Висота.
0
Ще не підтримано

І я підвів деякі підсумки ГОЛОСУВАННЯ-3 У 125-МУ коментарі до нього. Ось воно:Бачу, що наступає кінець цьому 3-му опитуванню по ГЕРБУ. Ось короткі підсумки цього опитування. Станом на 22=00 29.11.14 р. проголосувало 25 + 1 Арсенів голос проти. Таким чином проти назви РАЙ проголосувало 14. А це ж були всі три консенсусних голосувань. За 4 неповних дні голосування (26-29.11.14 р.). Цей допис переглянули 686 раз. 20 коментаторів жваво написали 128 коментарів.Серед коментаторів крім Миро відзначаю аргументовані й виважені коментарі друга Арсена, посестри Зоріни, Вакули, Дзвінки і Доброслава та Доктора. Оце і є ті 2 десятки українців, які тут на НОі беруться придумати нову назву для нашого ГЕРБА. ЦІ три опитування, гадаю, мають значення: як спосіб визначення наших інтелектуальних сил; як розминка перед справді великими ухвалами щодо нашого ПРАПОРА та ГЕРБА.

Зображення користувача Данило Майоров.
0
Ще не підтримано

Голосую проти.
Рай-Воля - то шлях і завдання. А символ Рай-Волі то є ПТАХ. Ще раз наполягаю на назві герба ПТАХ. Це слово включає і Сокола і Лебедя. Це крила для досягнення Рай-Волі. Це логіка і зміст.

І повіє огонь новий з Холодного Яру!

Зображення користувача Доброслав Велесовий.
0
Ще не підтримано

Ну, в нас взагалі то герб-трансформер, а не сокіл чи лебідь.

Зображення користувача Ігор Каганець.
0
Ще не підтримано

Додав слово ПТАХ як епітет герба. Це слово не може бути головним іменем герба, бо тоді відкинемо всі інші - не пташині - його аспекти.

Правдомир каже:
Голосую проти.
Рай-Воля - то шлях і завдання. А символ Рай-Волі то є ПТАХ. Ще раз наполягаю на назві герба ПТАХ. Це слово включає і Сокола і Лебедя. Це крила для досягнення Рай-Волі. Це логіка і зміст.

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача Вадим Кононенко.
0
Ще не підтримано

Підтримую. Вже стільки про це проговорили, що тут і додати нічого. Рай - орієнтир, Воля - шлях, особа, що його споглядає - Гравець. Це його назва, яка нам має нагадувати, що ми маємо постійно пам'ятати. Ожте, одна пам'ятка є. :)

А те, що там зображено птахів, то ще одне нагадування про двосторонній рух божественного (Духу) й Земного (Лебідь). Чи варто це виносити в назву, якщо це й так, як на мене, очевидно...

Про птахів добре згадати, якщо хтось буде розпитувати, то й згадати про вольове зусилля з досягнення раю шляхом застосування якихось практик (як-от "Живе Слово"), що спричиняють згаданий вище двосторонній рух.

Зображення користувача Зоріна Небокрай.
0
Ще не підтримано

Ось сьогодні ще взнавала про рай- парадізо. По- латинськи Paradisus, але кажуть, що в цьому слові розуміється paradivisus. Отже розберемось:
para - подібно, схоже, ніби, здається;
dіvisus- розділене, роз"єднане
може бути:
dі visus - обличчям, лицем, виглядом.
"подібне обличчям"
"подібно розділене" чи "здається, що розділене"
Я прийшла до думки, що слово para (пара)- є відзеркалення чогось. Аптека і парааптека. В аптеці все можна купити, а парааптеці не все, а якусь частину, або щось інше, наприклад трави, тобто значення чи напрям той же, тільки там де слово "para " -це недосконалий пункт, його схожість чи заміна.
Узагальнивши, можна ще раз повторити, що рай - це відзвук, подібний до правдивого. Тому можливо це є радіоприймальний пункт. Якщо перекласти як обличчя, то буде відображення в дзеркалі.
Отже, браму раю вже відкрили, маємо фото, відео, радіо, дзеркало ))))). Весело!
Я сьогодні придумала слово- дзвін чи дзвінок. Наш герб похожий, можна дзвонити до раю.)))

Від Землі, сили народження, святою водою благословляю!

Зображення користувача Зоріна Небокрай.
0
Ще не підтримано

Зате я знаю, чому потрібні були високі будівлі, чому будували високі храми, піраміди.
Друзі, а довжина і частота космохвиль? Кам"яні чи металеві споруди потрібні для прийому довгих радіохвиль, 10 в ступені 4; 2.
Людина є мікрохвиля 1, також і бджола.
А далі все йде до частот, до променів Гамма в 10 ступені мінус 10. Це ядро атома. В раю багато робити, це вогонь частот.

Від Землі, сили народження, святою водою благословляю!

Зображення користувача Володимир Світлий.
0
Ще не підтримано

Голосую не за ради консенсусу а тому ,що подобається і тисну "За"
Дякую!

Від мрії до слова, від слова до дії, від дії до світлової події.

Зображення користувача Зоріна Небокрай.
0
Ще не підтримано

Не хочу голосувати. Гарне визначенння, гарно звучить. А голосувати не хочеться, щось протиприроднє в тому раю, певно в раю щось натворили. Земля з водою тримає герб магнітів, електронів, атомів. Вона з нами, а рай відзеркалений.
Я рай сприймаю як попа, а оскільки попи вбивали знання, то їхній рай є великою підозрою добра.

Від Землі, сили народження, святою водою благословляю!

Зображення користувача Михайло Харачко.
0
Ще не підтримано

Здається від нас щось дуже хотіли приховати. Нам навмисне намагаються змінити первинне значення цього слова

В дитинстві мав картинки, які змінювали своє зображення під різними кутами споглядання, так само подивімось на слово Рай з іншим сакРальним змістом. Тут закодоване ім'я бога сонця - Ра+й. Людина, яка перебуває в раю віднайшла в собі бога (досягла стану царства божого) - перебуває в стані гармонії з собою і навколишнім світом. Вона озброєна потужною волею (сила для досягнення царства божого). вірою (силою, що дозволяє свідомо керувати майбутнім), а в основі її дій лежить одна-єдина заповідь любові.

Сидить Мамай, в кобзу грає, що замислить - то все має.

Зображення користувача Ігор Каганець.
0
Ще не підтримано

Саме так. Сенс слова Рай, що позначає променисту, суперактивну, творчу дію (Царство боже), нахабно перевернули і перетворили на місце бездіяльності, причому навіть не на землі (бо це "долина сліз"), а десь на небесах. Так само в іудохристиянській теології Бог-Творець представлений таким, що вже і не творить, і не змінюється.

Святослав Сонячний каже:
Здається від нас щось дуже хотіли приховати. Нам навмисне намагаються змінити первинне значення цього слова
В дитинстві мав картинки, які змінювали своє зображення під різними кутами споглядання, так само подивімось на слово Рай з іншим сакРальним змістом. Тут закодоване ім'я бога сонця - Ра+й. Людина, яка перебуває в раю віднайшла в собі бога (досягла стану царства божого) - перебуває в стані гармонії з собою і навколишнім світом. Вона озброєна потужною волею (сила для досягнення царства божого). вірою (силою, що дозволяє свідомо керувати майбутнім), а в основі її дій лежить одна-єдина заповідь любові.

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача Тарнай Стрілець.
0
Ще не підтримано

Підтримую. Здається, саме РАЙ-ВОЛЯ підтверджено практикою.
Майдан 2014 - РАЙ. Величезний енергетичний "стовп" - потік Святого Духа. "Кайф" відчували не тільки на Хрещатику, а й екстрасенси по всій планеті. Зачаття нової Української НАЦІЇ у стані "колективного оргазму".
Майдан 2013-14 - територія ВОЛІ. "Небесна сотня" та "небесні" тисячи на донбасі. Кров. Народження нової Української НАЦІЇ.

Зображення користувача Анатолій Висота.
0
Ще не підтримано

Рай-Воля - по суті, то можна прийняти, а по формі як? Вслухайтеся: "Український герб Рай-Воля". Це слово жіночого роду. Краще б уже було: ВОЛЯРАЙ. Це таки нове Наталки Артанії слово. Проголосую проти. Німецькою frei читається як "фрай", що близько до "в-рай". а означає воно: ВІЛЬНИЙ, ВІЛЬНА!. Чи не підійде назва ГЕРБА ВРАЙ? Ще один варіант: ГЕРБ ВОЛЯР.

Зображення користувача Доброслав Велесовий.
0
Ще не підтримано

ВОЛЯР - прекрасна назва! Воля і АР (ЯР) - Вільний Ар. Тим більше такого слова здається ще не існує, то ж буде новий словотвір, і не буде ні в кого зайвих асоціацій викликати. Цей варіант значно цікавіший ніж Воля.

Зображення користувача Доброслав Велесовий.
0
Ще не підтримано

До речі, давайте прочитаємо слово ВОЛЯР навпаки. Буде РАІ-ЛОВ, тобто той, хто ловить рай. Вільний АРій - це той хто ловить РАЙ. "Ловить" в значенні - "знаходить-наздоганяє-отримує". Адже "Царство Боже здобувається силою (зусиллями)". Маємо в одному короткому слові і ВОЛЮ і РАЙ, і АР (ЯР), і РА, тобто всі ключові поняття, які нас цікавлять (в слові жодної зайвої букви), і при тому виглядає значно красивіше примітивного ВОЛЯ-РАЙ.

"Вільний ЯР" (АРій, чиста, світла людина) - це шлях, спосіб
"Ловить Рай" - це мета, тобто те, до чого веде шлях "вільного Арія"

Пане Анатолій, Ви дали геніальну ідею! :)

Зображення користувача Миро Продум.
0
Ще не підтримано

Воляр - це той, хто спеціалізується на волі, подібно як каменяр, маляр, бровар, шинкар. Яр сприймається як закінчення слова, що позначає професію. Насправді ж це початок усього.

boanro каже:
ВОЛЯР - прекрасна назва! Воля і АР (ЯР) - Вільний Ар. Тим більше такого слова здається ще не існує, то ж буде новий словотвір, і не буде ні в кого зайвих асоціацій викликати. Цей варіант значно цікавіший ніж Воля.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Вакула Коваль.
0
Ще не підтримано

ВОЛЯР - дійсно слово нове (щоб не було плутанини з різними значеннями слова ВОЛЯ) і зрозуміле.
В RIЯ прописано слово ВОЛЯ, а прихильник ВОЛІ, або й знак її, може зватися ВОЛЯР.
Треба пробувати питати різних людей, що не приймають участі в подібних дискусіях, як їм чергова назва RIЯ сприймається, яке перше враження.

VAKULA

Зображення користувача Миро Продум.
0
Ще не підтримано

Є сенс дослухатися до думки тільки тих людей, які підтримують нашу справу. Бо якщо не буде їхньої підтримки, то справа не буде рухатися.

А думка байдужих людей для нас також байдужа: від того, що вони думають чи не думають, нам ні холодно, ні жарко.

Vakula каже:
ВОЛЯР - дійсно слово нове (щоб не було плутанини з різними значеннями слова ВОЛЯ) і зрозуміле.
В RIЯ прописано слово ВОЛЯ, а прихильник ВОЛІ, або й знак її, може зватися ВОЛЯР.
Треба пробувати питати різних людей, що не приймають участі в подібних дискусіях, як їм чергова назва RIЯ сприймається, яке перше враження.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Вакула Коваль.
0
Ще не підтримано

Це дивлячись для чого. Якщо символ буде непідходящим для нових людей, то ТГ буде впевнено зоставатися малочисленим мрійником.
Ці подібні назви Свято, Рай, Освячення, невідповідні тризубові, відзеркалюють невідповідність ТГ життю, що виливається у малочисельність. Ще й буклет, певно, відштовхнув усіх, хто його прочитав із нових людей.

VAKULA

Зображення користувача Доброслав Велесовий.
0
Ще не підтримано

З цією думкою повністю згоден! Саме тому я ніяк не можу сприйняти варіанти назви герба, які вже голосувалися.

Vakula каже:
Це дивлячись для чого. Якщо символ буде непідходящим для нових людей, то ТГ буде впевнено зоставатися малочисленим мрійником.
Ці подібні назви Свято, Рай, Освячення, невідповідні тризубові, відзеркалюють невідповідність ТГ життю, що виливається у малочисельність. Ще й буклет, певно, відштовхнув усіх, хто його прочитав із нових людей.
Зображення користувача Миро Продум.
0
Ще не підтримано

Завжди першою пишеться мета, а потім - шлях. Це універсальне правило. Так працюють магічні формули.

Все перше - найсильніше. Перший крок, перша дитина, перше кохання, ранкова молитва...

Як стрілу запустиш, так вона й полетить. Після запуску її політ змінити майже неможливо. Хто зробив перший крок - пройшов половину шляху.

У списках людей на першому місті завжди пишеться людина з найвищим статусом. Так, у списках співавторів книги першим пишеться головний автор.

Мета - це головне, засоби її досягнення - це вторинне, похідне.

Засоби підбирають під мету, а не мету під засоби.

Анатолій Висота каже:
Рай-Воля - по суті, то можна прийняти, а по формі як? Вслухайтеся: "Український герб Рай-Воля". Це слово жіночого роду. Краще б уже було: ВОЛЯРАЙ. Це таки нове Наталки Артанії слово. Проголосую проти. Німецькою frei читається як "фрай", що близько до "в-рай". а означає воно: ВІЛЬНИЙ, ВІЛЬНА!. Чи не підійде назва ГЕРБА ВРАЙ? Ще один варіант: ГЕРБ ВОЛЯР.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Олег Ціома.
0
Ще не підтримано

Рай-Воля приймається відмінно і по суті і по формі.
Слово Рай чоловічого роду стоїть на першому місці, все як і має бути.
ВРАЙ мені не подобається, до того ж чому ми маємо підлаштовуватися під намецьке "фрай" ?
Воляр - Вільний АР (РА), а що може бути невільний?)

Зображення користувача Леонід Українець.
0
Ще не підтримано

Анатолій Висота каже:
ВОЛЯР

Є ще гарне слово вольник, але не для позначення символу, а для позначення людини.

https://t.me/ETEPHET

Зображення користувача Михайло Харачко.
0
Ще не підтримано

Вітаю шановне товариство: ми озброїлись простим і зрозумілим символом для досягнення Великої мети.

Сидить Мамай, в кобзу грає, що замислить - то все має.

Зображення користувача Доброслав Велесовий.
0
Ще не підтримано

ПРОТИ. Як себе не намагаюся налаштувати позитивно щодо цього питання, але моя свідомість відмовляється приймати цю назву. Це якась смішна назва для герба. Я думаю, що в назві має бути тільки одне поняття.

Зображення користувача Михайло Харачко.
0
Ще не підтримано

Рай і воля - дуже близькі слова: тільки людина в стані царства божого може бути по-справжньому вільною.

Сидить Мамай, в кобзу грає, що замислить - то все має.

Зображення користувача Вакула Коваль.
0
Ще не підтримано

Птахи (наприклад лебеді) живуть на волі, ростять пташенят, а на скрутні часи відлітають до вирію-ірію-раю, перебути холод-голод на курорті. Потім повертаються на батьківщину повноцінно вільно жити. Це не юдохристиянська теорія. Тож Воля достатня, щоб замінити слово Рай у гербі. Бо два слова - це компроміс між логікою і бажанням попасти у Рай.

VAKULA

Зображення користувача Миро Продум.
0
Ще не підтримано

Воля буває різна, адже це тільки засіб, інструмент. Рай-воля - це сонячна воля, в якій панує Ра-Творець. Це та промениста воля, яка перетворює людину на арія-сотворця.

Vakula каже:
Птахи (наприклад лебеді) живуть на волі, ростять пташенят, а на скрутні часи відлітають до вирію-ірію-раю, перебути холод-голод на курорті. Потім повертаються на батьківщину повноцінно вільно жити. Це не юдохристиянська теорія. Тож Воля достатня, щоб замінити слово Рай у гербі. Бо два слова - це компроміс між логікою і бажанням попасти у Рай.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Вакула Коваль.
0
Ще не підтримано

До речі, Рай на Землі можливий лише в обіцянках і люди це розуміють (скоріше, купляються на райські обіцянки ті, від кого не буде користі).
Завжди людина буде недовершеною через постійну зміну умов життя, завжди треба буде стримувати свої інстинкти, бо вони відставатимуть від прогресу суспільства і техніки. Тому завжди будуть невиправдані сподівання, образи, поразки, а не самі перемоги.
Воля - більш реальне поняття.
Щоб не плутатися у новітній схоластиці, повторюю тлумачний словник рідної мови :
Рай, раю:
1. релігійне: місце, де блаженствують праведники після смерті // Сад, де жили Адам і Єва
2. перен. Красива благодатна місцевість \\ Чудове, щасливе, спокійне життя . \\ Насолода, блаженство, щастя.
3. перен. Лагідне, ніжне звертання до близької, дорогої людини.
ВОЛЯ:
1. Відсутність обмежень у проживанні, роботі, тощо.. привілля.
2. свідома саморегуляція особистістю своєї діяльності й поведінки, що забезпечує подолання труднощів у досягненні мети.
3. нестримне бажання, хотіння; прагнення досягти своєї мети: рішучість.
4. Право розпоряджатися на свій розсуд
5. Дозвіл, згода, рішення.
6. Свобода, незалежність.

VAKULA

Зображення користувача Миро Продум.
0
Ще не підтримано

Ми вже пішли по третьому колу.

Якщо Вам потрібна масовість, то беріть Тризуб, іудохристиянство і бандерівщину. Це те, що всім зрозуміло, Вас усі вважатимуть патріотом.

Якщо потрібна перемога, то підходьте до державотворення як до стартапу, а тут рідко коли збирається більше 150 людей. У цій справі сотня магів зробить більше, ніж 10 мільйонів усіх інших. Маги - це ті, у кого всередині Рай, тобто саме те, що Вам так не подобається.

Vakula каже:
До речі, Рай на Землі можливий лише в обіцянках і люди це розуміють (скоріше, купляються на райські обіцянки ті, від кого не буде користі).
Завжди людина буде недовершеною через постійну зміну умов життя, завжди треба буде стримувати свої інстинкти, бо вони відставатимуть від прогресу суспільства і техніки. Тому завжди будуть невиправдані сподівання, образи, поразки, а не самі перемоги.
Воля - більш реальне поняття.
Щоб не плутатися у новітній схоластиці, повторюю тлумачний словник рідної мови :
Рай, раю:
1. релігійне: місце, де блаженствують праведники після смерті // Сад, де жили Адам і Єва
2. перен. Красива благодатна місцевість \\ Чудове, щасливе, спокійне життя . \\ Насолода, блаженство, щастя.
3. перен. Лагідне, ніжне звертання до близької, дорогої людини.
ВОЛЯ:
1. Відсутність обмежень у проживанні, роботі, тощо.. привілля.
2. свідома саморегуляція особистістю своєї діяльності й поведінки, що забезпечує подолання труднощів у досягненні мети.
3. нестримне бажання, хотіння; прагнення досягти своєї мети: рішучість.
4. Право розпоряджатися на свій розсуд
5. Дозвіл, згода, рішення.
6. Свобода, незалежність.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Світодар Мирний.
0
Ще не підтримано

Я не коментував тому, що відчув, що багато в чому я ще помиляюся. Але бачу тут також помиляються в коментарях На сьгодні Рай на Землі можливий в окремій Людині, яка досягла Простору Волі (Царства Божого). Рай, райський куточок можливий також в окремих сім"ях, чи в суспільних організаціях, де є гармонія у взаємостосунках і у співпраці. Там направду хочеться якнайдовше перебувати, бо відчуваєш себе як у Раю. Звісно, райський куточок потрібно обороняти і вміти обороняти від поганих впливів (навіть незначних) ззовні. Незахищений райський куточок перетвориться у секту, де вже не діють Божі закони і правила, де вже нема взаємопорозуміння і взаємодопомоги. Тільки при створенні переважної кількості таких райських куточків на Землі можливе створення Раю на Землі. Рай - це не бездіяльне блаженство, а життя за законами і правилами Божими, де панують взаємопорозуміння і взаємодопомога у співпраці. Неплідне дерево загине.

Зображення користувача Андрій Солтівский.
0
Ще не підтримано

Після прочитання ЖС зранку вів розмову і треба було назвати герб України. Була пауза, але знайшлося. Назвав Трисвят. Сприйнялося, як цілком зрозуміле. Ніяких запитань. Стало легко, радісно.
Опісля ще раз вернувся до всіх попередніх публікацій. Легка аргументація до назви герба України Трисвят:
Зішестя святого Духа
Бог- Отець – Вишній.
Бог- Син. До нього йдемо.

Живе Слово творить і перемагає

Зображення користувача Леонід Українець.
0
Ще не підтримано

Трисвят - гарна назва, але краще без апострофа, так цілісніше.

https://t.me/ETEPHET

Зображення користувача Андрій Солтівский.
0
Ще не підтримано

++ :))). Виправив, дякую.

Живе Слово творить і перемагає

Зображення користувача Доброслав Велесовий.
0
Ще не підтримано

Мені теж дуже сподобалось і Трисвят. Але прихильники Соколів і Лебедів будуть яро протестувати :))

Зображення користувача Ігор Каганець.
0
Ще не підтримано

Гарна назва, записуємо її як епітет для розкриття аспекту єдності Бога-Отця, Сина (боголюдини) і Святого духа (сили Творця).

Як основна назва навряд чи підійде, адже первинне значення герба Володимира - взаємний зустрічний вольовий рух Святого духа і Людини до здобуття Царства божого (Раю).

Андрій Солтівський каже:
Після прочитання ЖС зранку вів розмову і треба було назвати герб України. Була пауза, але знайшлося. Назвав Трисв'ят. Сприйнялося, як цілком зрозуміле. Ніяких запитань. Стало легко, радісно.
Опісля ще раз вернувся до всіх попередніх публікацій. Легка аргументація до назви герба України Трисвят:
Зішестя святого Духа
Бог- Отець – Вишній.
Бог- Син. До нього йдемо.

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача Доброслав Велесовий.
0
Ще не підтримано

Цитата:
Гарна назва, записуємо її як епітет для розкриття аспекту єдності Бога-Отця, Сина (боголюдини) і Святого духа (сили Творця).

Так Ви самі тут написали про Боголюдину і про Святий дух, які можна побачити в Лебеді і Соколі. Так що Трисвят включає і ці елементи і одночасно легко пов’язується з формою нашого герба.

Зображення користувача Анатолій Висота.
0
Ще не підтримано

Дякую Доброславу за оцінку, розкриття значення, й достойну аргументацію мого новотвору ВОЛЯР. Даю визначення: ВОЛЯР - це Творець ВОЛІ. Ним є і Всевишній, і простий українець, який живе за арійським принципом творення ДОБРА. Невже забули: все що робиться з власної ВОЛІ є Добром. Творець надав нам, людям, право діяти за власною ВОЛЕЮ. Хіба не так? Наш ГЕРБ це виражає графічно, а тому й називається ВОЛЯР. Назва ВОЛЯ - це стан. ВОЛЯР - це той, хто здобуває ВОЛЮ і живе за нею - це є активний стан (= політ в житті!).

Зображення користувача Володимир Самотий.
0
Ще не підтримано

Тут неправильно ставляться до голосування. Це не науковий диспут. Не треба нікого ні в чому переконувати. Треба дотримуватися правил які тут викладені. Якщо хтось бачить що з ним не згідні і починає повторно обстоювати свою думку, а точніше паплюжити іншу, то це лише прояв гордині. Проголосував, пояснив чому так а не інакше і крапка. Потім арифметика додаємо тих хто "за" і "не заперечує". Результат порівнюємо з тими хто проти.

Зображення користувача Наталка Артанія Кобза.
0
Ще не підтримано

Цілком згодна з паном Володимиром. Наразі лише голосуємо і арґументуємо свій вибір "за" чи "проти". Тому що всякий раз будуть виникати нові нюанси, ми будемо на них відволікатися, і процес зайде у безкінечність)

Sapienti sat.

Зображення користувача Юрко Гірський.
0
Ще не підтримано

Я думаю що знайти тут консенсус з наявними словами-назвами герба майже нереально. Як тут вже висловлювалися треба цілком нове слово. На жаль ще не придумав яке...

Накреслю свастику на хаті, і буду спати вже спокійно...

Зображення користувача Миро Продум.
0
Ще не підтримано

Консенсус знаходиться завжди. Просто якщо його нема в одній групі, то він буде в кількох альтернативних групах.

Юрко Гірський каже:
Я думаю що знайти тут консенсус з наявними словами-назвами герба майже нереально. Як тут вже висловлювалися треба цілком нове слово. На жаль ще не придумав яке...

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Аватар Арій.
0
Ще не підтримано

Проголосував «ПРОТИ». Надалі продовжую вважати назву, за яку голосував «ЗА», кращою, тому що вона є ім'я Бога-Творця чи Сина Божого, чого ми і прагнемо. Слово «Рай» мною сприймається як епітет певного стану, що його розкриває, не більше. А «Воля», як писалося вище, це лише засіб досягнення цілі. Поєднання у слові «Рай-Воля» нічого не змінює, як на мене, і я внутрішньо не відчуваю милозвучності у цьому терміні щодо назви герба держави.

<b>За добро заплатимо добром,</b>
<b>а за зло — по-справедливості.</b>

Зображення користувача Данило Майоров.
0
Ще не підтримано

Вирішив показати новий герб нашій молоді і спитав про перші асоціації і назву, яку б вони дали гербу. Ось що написали наші молоді люди:
шолом (якщо перевернутий),
птах як у Донбаса,
сонечко і вода, посередині воля,
корабель
посмішка
про боротьбу
сокіл
вогнем і мечем
воля
трансформер

І повіє огонь новий з Холодного Яру!

Зображення користувача Анатолій Висота.
0
Ще не підтримано

Пишете: Аби влучити у ціль, треба цілитися вище. Будьмо реалістами: хочемо вільну Українську державу – шукаймо Царства божого! Згоден. З таким ранішим поясненням, що Боже Царство = Простору Волі. В Добрій Новині нас наставляють, як треба цілитися: Шукайте Царства Божого, а інше вам додасться! Царство Боже = Простору Волі, а ІНШЕ = РАЮ+. Син Божий однозначно закликає нас спочатку шукати і досягати силою ПРОТОРУ ВОЛІ. Чого, бо це на Землі - в матеріальному світі. Хто досяг ПРОСТОРУ ВОЛІ, той має шанс потрапити до іншого, позаземного простору - РАЮ. Формулою ГЕРБА є 1х3, а суттю - ВОЛЯ. Звідси й треба шукати назву ГЕРБА. Отаке моє розуміння, друже Самотию.

Зображення користувача Миро Продум.
0
Ще не підтримано

Рай - це гармонійний простір у нашому матеріальному, фізичному світі. Це іудохристиянство вкрало у людей Рай, перенісши його до "позаземного простору".

Анатолій Висота каже:
Син Божий однозначно закликає нас спочатку шукати і досягати силою ПРОТОРУ ВОЛІ. Чого, бо це на Землі - в матеріальному світі. Хто досяг ПРОСТОРУ ВОЛІ, той має шанс потрапити до іншого, позаземного простору - РАЮ.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Сторінки

  • Сторінка
  • of 2
  • >