Аби влучити у ціль, треба цілитися вище. Будьмо реалістами: хочемо вільну Українську державу – шукаймо Царства божого!

141129-ray-volya.jpg

Рай-Воля - повнота буття! Радіймо!
Рай-Воля - повнота буття! Радіймо!

Схоже, що наш мозковий штурм щодо імені герба Української держави наближається до успішного завершення. На попередній ітерації ми обговорили два ключові слова: Рай і Воля. І з’ясували для себе багато корисного.

Рай

Рай – це стан духу, в якому людина відчуває постійну присутність Бога-Творця. Це стан боголюдини, в Євангельських термінах – Царство боже. «Царство боже є всередині вас» (Лука 17.21), «Оновлюйтесь, бо Царство боже близько» (Матвій 4.17). «Близько» – бо в серці, тобто в духовній сутності людини: що може бути ближче. Це первинне значення слова Рай.

Якщо Рай – Царство боже – панує всередині людини, то вона починає його поширювати навколо себе. Чисті люди найпершими відгукуються на світло, що йде від такої людини. Тому найскорішим наслідком зовнішнього поширення Раю є гуртування людей з подібним станом духу. Відтак друге значення слова Рай – це гармонійне суспільство.

Далі райська гармонія поширюється на навколишній простір. Фізичний, зовнішній Рай – це наслідок духовного, внутрішнього Раю. Відтак третє значення слова Рай – це гармонійна місцевість, окультурена людиною природа, техносфера.

Головною якістю Бога-Творця Ра є творчість: радісна, активна, постійна, нестримна, несподівана. Відтак Рай – це місце, де дуже цікаво.  Рай – це інтенсивна творчість, навчання, спілкування з надзвичайними людьми, змагальність, прагнення перевершити і здивувати всіх. Рай – це простір, в якому людина найкраще розвивається. Рай - це Гра!

 

Арійська концепція променистого Всесвіту передбачає його безперервне одухотворення, розгортання, експансію, творче перетворення хаосу на космос. Тому тут просто необхідні і святість, і озброєність, і плодючість. Гасло Арійського Раю: «Атакуй першим!»

Життя – це постійний рух, райське життя – це ще інтенсивніший рух, дії, пригоди, відкриття. Що вищий рівень буття, то більша складність завдань і більша радість від їх розв'язання.

Протилежною є іудохристиянська концепція Раю. Згідно з нею, це місце спокою, де нічого не треба робити, бо уже все є. Очевидно, що потрапивши в умови такого «раю», його мешканці виродяться уже за кілька поколінь. Нормальна людина в такому «раю» захиріє від нудьги. Іудохристиянський рай – це витвір уяви рабів і жебраків. Ті, які повзають внизу, вважають, що там, нагорі, «в раю» нічого не роблять, бо мають багато рабів, а їдять тільки сало і цукерки.

Воля

Це слово також має кілька значень. Передусім це спроможність робити свідомий вибір, визначати мету, мати намір. Це перше значення слова Воля. Джерелом волі в цьому первинному сенсі є світогляд. Тому прийнято  говорити про світоглядно-вольові якості, бо який світогляд, така й воля.

Друге значення – це духовна сила, спрямована на досягнення мети, реалізацію наміру.

Досягнення мети вимагає долання перешкод на шляху до цієї мети, тому Воля – це наслідок звільнення від внутрішніх перешкод: блокувань, бруду, інформаційного баласту, паразитичних програм та іншого сміття. Відсутність зовнішніх перешкод позначається словом «свобода», тобто в цьому сенсі Воля – це «внутрішня свобода». Відтак Воля – це стан, найсприятливіший для досягнення мети. Це третє значення цього слова.  

Надзавдання, мета, шлях

Оскільки Рай – це гармонійний стан людини, суспільства і природи (в тому числі штучної природи – техносфери), то це слово мало би позначати мету. Проте, згідно з основоположним документом «25 стратегем НС», наша мета сформульована дуже конкретно:

«Мета: Озброєна до зубів за прикладом Швейцарії нейтральна (без Росії, ЄС і НАТО) правдива, вільна і продуктивна держава українців цілого світу – засновник Конфедерації Міжмор’я, відроджувач нової Європи з центром у Києві за підтримки США та інших геополітичних союзників».

Відтак Рай – це надзавдання, тобто ідеальна мета. Орієнтація на ідеальну мету дозволяє досягти «реальної мети» за принципом: якщо хочеш влучити у ціль, то цілься вище. Стрілець, який мітить прямо в ціль, ніколи в неї не попаде. Снайпери завжди беруть вище. Цей принцип виражений у відомому афоризмі: «Будьте реалістами: вимагайте неможливого!»

Якщо будемо ідеалістично прагнути досягнути Раю в душі кожної окремої людини, сформувати райське (ідеальне) суспільство і надати райських ознак фізичному простору, то отримаємо реальну Українську державу.

Реалізація надзавдання (Рай) і досягнення мети (Третій Гетьманат) вимагають ясного наміру, духовної сили і звільнення від перешкод – того, що називається Воля. Відтак Воля – це шлях, засіб, необхідна умова досягнення мети.

Український народ разом з усім людством вражений брехнею, рабством і паразитизмом. Тому звільнення людства від усього цього непотребу можна вважати Українською національною ідеєю епохи Великого Переходу. Вона виражається одним словом – ВОЛЯ.

Отже: Надзавдання – Рай. Мета – Українська держава. Шлях і національна ідея – Воля.

Рай-Воля – ім’я герба Української держави

В ідеальному варіанті герб держави має бути не тільки магічним ключем до егрегора Перемоги і національним оберегом, а й мнемотехнічним каркасом, тобто засобом нагадування про основні світоглядні принципи та їх поширення. Схоже, що завдяки інтенсивній колективній роботі ми досягли цього ідеалу. Вінцем нашої творчості стало слово РАЙ-ВОЛЯ.

Щиро дякую всім, хто долучився до цієї важливої справи, зокрема тим, хто висував найбільш «фантастичні» ідеї і давав навіть маленькі пропозиції. Хто знає, можливо, саме якась малопомітна, ненароком висловлена думка стала тією останньою краплею, що привела до великого прориву в розумінні гербової символіки – світоглядного концентрату всієї нашої справи.

Герб Української держави називається новим словом, яке, однак, зрозуміле кожному українцю: РАЙ-ВОЛЯ. Словотворчість через поєднання слів органічно притаманна Арійській традиції: світогляд, планомірність, словотворчість, міфологія тощо. Великим позитивом є те, що слово ВОЛЯ українці легко прочитують на своєму гербі. Так само легко прочитується і слово РАЙ, хоча й у зашифрованій (езотеричній) формі: R I A

   

РАЙ - це серцевина слова УкРАЇна, його найдзвінкіший склад. 

Клич герба: «РАдіймо!» Коли вітаємось цим словом і радіємо – ми славимо Творця. Ісус Хрестос, апостоли і аріохрестияни віталися словом «гайре!», що значить «радій!», «ярій!».  

Девіз герба: Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Окрім імені, герб Рай-Воля має багато епітетів: Птах, Сокіл, Лебідь, Воля, Рух, Трійця, Трисуття, Триєдність, Трисвят, Творець, Творення, Паросток, Зростання, Плекання, Культура, Ключ, Життя, Розвиток, Гра, Брама та інші

А тепер, за звичаєм, переходимо до практики Українського консенсусу. Для цього проводимо опитування щодо висловленої пропозиції з трьома варіантами відповідей: «Підтримую», «Не заперечую», «Проти».

Нагадую правила:

1. Якщо «Підтримую», то треба написати будь-який коментар і бути готовим відповідати на запитання інших гравців для захисту своєї позиції.

2. Якщо «Не заперечую», то можна нічого не писати, адже гравець просто погоджується з тими, хто підтримує.

3. Якщо «Проти», то гравець має обґрунтувати своє рішення і бути готовим відповідати на запитання.

Опитування

Рай-Воля – ім’я герба Української держави (Третього Гетьманату)

Гравець: 
Ігор Каганець

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка