Категорія:

ГРАЙ! – сакральне ім’я герба Третього Гетьманату

Ви хотіли драйву? Так оце воно! Сокіл і Лебідь рухаються назустріч, бо їх захоплює радісна динаміка Гри.

141202-gra.jpg

Людина, тобто божественний Гравець
Людина, тобто божественний Гравець

Радіймо, арії! На попередньому оберті спіралі пошуку імені герба ТГ ми розглянули слова «Рай» і «Воля». Дискусія показала, що жодне з них не володіє необхідним «драйвом». Тобто ці слова «не вмикають» – ні окремо, ні в поєднанні.

Слово «Воля» звучить занадто «по-світськи», воно вже приїлося. Якщо ж його розглядати як мету, то тут спрацьовує принцип «кожен вибирає те, чого йому не вистачає». Воля цікавить тих, у кого її нема, тобто невільників.  

З одного боку, це добре, адже більшість українців перебуває у стані рабства, то ж для них це актуально.    

Але, з другого боку, це не актуально для тих, хто займається творенням нашого стартапу. Тобто акціонери, заради яких ми тут працюємо, не мають мотивації, бо їм пропонують те, що у них вже є у достатній кількості. Тому-то «воля» не вмикає в егрегор Перемоги.

Ще більші проблеми зі словом «рай». Виявилося, що пропаганда «дітей диявола» нав’язала людству абсолютно збочене, перевернуте до навпаки, рабське уявлення про рай. У масовій свідомості рай уявляється як місце, де все є: необмежені ресурси, безпека, задоволення, спокій, чистота, умиротворення тощо. Але це нахабна підміна понять.

Експерименти з соціобіології переконливо показали, що такий «рай» насправді є пеклом, оскільки неминуче веде до виродження, збочень і смерті. Читайте про це у статті Експеримент «Всесвіт-25»: як рай став пеклом.

Ми вже говорили, що Рай – це простір, де діє РА – Творець променистого Всесвіту. Цим простором є: 1) душа людини, 2) суспільство, 3) територія. Коли Творець Ра діє, тоді людина-спільнота-країна творить і радіє.

Процес радісної творчості розгортається в тій самій послідовності:

1) спочатку людина творить сама себе – працює над собою, вдосконалюється і входить у райський стан Царства божого,

2) потім людина поширює Рай навколо себе, і він охоплює людську спільноту,

3) потім Рай поширюється на весь край.

Відтак фундаментальною характеристикою Раю є радісна творчість з перетворення себе, суспільства і навколишнього світу. Якщо стисло, то Рай там, де радісний розвиток.

Радісний розвиток найкраще відбувається під час ГриЩо більше Гри, то більше Раю. Сокіл і Лебідь рухаються назустріч, бо їх захоплює радісна динаміка Гри.

Земний світ – це велике ігрове середовище, створене Творцем Всесвіту для розвитку і радості втілених божественних істот – частинок цього Творця, небесної цивілізації сотворців. Кожна людина за своєю природою є божественним гравцем, звідси латинські ludo – «грати», ludus – «гра», ludens – «той, хто грається», «гравець», ludicia – «музикування», «музична гра». Про це: Велика гра неоантропів.

Таким чином:

Рай – це стан і простір максимально швидкого розвитку.

Пекло – це стан і простір застою, деградації та смерті.

Головна ознака Раю – це Гра, тобто вільна, радісна змагальність в умовах обмежених ресурсів.

ТНМК. Та ти шо!

ГРА – це найглибший сенс герба ТГ. Сам факт символа-трансформера – це вже гра з інтерпретаціями.

Ідеальний герб містить у собі надзавдання і шлях. Таким є Герб Третього Гетьманату, що називається ГРАЙ! Тут у нас і РА, і РАЙ, і ГРА, і ВОЛЯ.

Надзавдання: формування держави, в якій вільно, цікаво і весело, а нестача ресурсів тільки сприяє творчості, винахідливості, змагальності, самореалізації.

Шлях: перетворювати на Гру все що можна (і що не можна – також перетворювати :)    

Третій Гетьманат – це держава божественних гравців.

Ви будете здивовані, але сучасна Україна реально перетворюється на Рай. РА діє! Радіймо!

ТНМК. Віва, Україно!

Ви хотіли драйву? Так оце воно!  

Продовження теми: Грай-Воля - назва символу Третього Гетьманату


А тепер, за звичаєм, переходимо до практики Українського консенсусу. Для цього проводимо опитування щодо висловленої пропозиції з трьома варіантами відповідей: «Підтримую», «Не заперечую», «Проти».

Нагадую правила:

1. Якщо «Підтримую», то треба написати будь-який коментар і бути готовим відповідати на запитання інших гравців для захисту своєї позиції.

2. Якщо «Не заперечую», то можна нічого не писати, адже гравець просто погоджується з тими, хто підтримує.

3. Якщо «Проти», то гравець має обґрунтувати своє рішення і бути готовим відповідати на запитання.

Продовження: Рай-Воля - назва символу Третього Гетьманату

Опитування

ГРАЙ! – ім’я герба Третього Гетьманату

Гравець: 
Ігор Каганець

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка