Категорія:

Символіка – це концентрований світогляд: прапор і герб НС

Будь-які серйозні суспільні зміни починаються з духовно-світоглядного імпульсу. Відновлення правильного світогляду негайно веде до зміни мислення, поведінки і всього життя. Концентрованим вираженням світогляду є символіка.

140801-donbas.jpg

Батальйон Донбас з сонячно-блакитним прапором Перемоги
Батальйон Донбас з сонячно-блакитним прапором Перемоги

Попередні статті:
Платформа для Нації: політичний компонент стартапу Вишня Борія
Цивілізаційний стартап, або Зерно нового світу
Що вже маємо у нашому стартапі
Мотор, колеса і привідний ремінь націотворення
Політична організація Великого Переходу: місія і мета
Структура Руху Великого Переходу: Світове Дерево

Світогляд Руху Великого Переходу викладено у книзі «Арійський Стандарт» (2014). Його реалізація відбувається у формі стартапу, політичним складником якого є всесвітній Національний Собор (НС) – установчі збори нової Української держави, а його інструментом в Україні – політична партія НС.

Оскільки Національний Собор об’єднує українців цілого світу, то його символіка має бути максимально зрозумілою і рідною для всіх учасників новітнього націотворення і перезаснування держави.

Для початку пояснимо, чому потрібне перезаснування. Річ у тім, що теперішня держава була заснована у 1919 році в Харкові окупаційними московськими військами як сепаратистське антиукраїнське утворення  (подібно до сучасної терористичної «Луганди»). Після виходу з СРСР у 1991 році спадкоємність нинішньої держави Україна від маріонеткової УРСР підтверджена Верховною Радію України у законі «Про правонаступництво України». Тобто зараз де-юре і де-факто маємо антиукраїнську державу, тож нема чого дивуватися з її паразитичного характеру.

З цієї причини, повторимо, метою Національного Собору є формування сучасної Української нації і заснування Української держави, наслідком чого буде перехід українського народу від стану аморфного етносу до стану структурованого біосоціального організму – нації – зі своєю державою.

Герб Національного Собору – Сокіл Волі

Первинним у символіці завжди є герб. Слово «герб» означає «емблема», «знак». Це слово пов’язано зі словом «карб» (зарубка, знак, позначка, тавро, нагадування). Призначення герба – ідентифікувати організацію (державу, місто, компанію, рід, проект) і нагадати про щось дуже суттєве, притаманне цій організації. Проте герб має й магічне призначення: безпомилково під’єднати людину та спільноту до потрібного егрегора (психоенергетичного банку) для отримання від нього життєвої енергії. Тому правильний герб (карб) – це магічний скарб.

Срібленик Володимира Великого зі знаком Сокола Волі на зворотній стороні.

Сокіл Волі на цеглі Десятинної церкви в Києві (986–996).

Гербом Національного Собору і засновуваної ним Української держави є сонячний Сокіл Волі на блакитному щиті (див. ВОЛЯ – українська національна ідея). Він відрізняється від існуючого Тризуба – герба пострадянської держави – назвою і формою крил. Тризуб (від «тризубець») – це передусім сільськогосподарський інструмент. У Тризуба крила з перетинками – як у кажана.  Натомість Сокіл Волі – це сонячна істота, він має крила птаха – так, як на державному гербі Володимира Великого.

Активний сонячно-гарячий (жовтий) Сокіл Волі є давнім арійським символом Святого Духа, який просвітлює і одухотворяє пасивну холодну матерію, символізовану блакитним (водянистим, облочистим) тлом. Головним кольором є жовтий, а вторинним (допоміжним) – блакитний. Під час опису кольорів символіки завжди першим називають головний колір.

Сонячно-блакитний прапор НС

Прапор, стяг, знамено з’явилися пізніше і є похідними від герба; фактично вони є максимально спрощеними версіями герба, призначеними для огляду з великої відстані. Головний колір завжди зображується вгорі, а допоміжний – внизу. Тому український прапор, який є відповідником гербу Сокіл Волі, вгорі має жовту смугу (головний колір герба), а внизу блакитну смугу (допоміжний колір). Це символ Сонця над Водою, які разом народжують життя.

Оскільки першим у назві прапора завжди наводиться головний колір, то український прапор називається жовто-блакитним або сонячно-блакитним. Співець української Визвольної революції видатний поет Олександр Олесь 1917 року вітав українське військо такими словами:

Українське військо,
мов з могили встало,
Загриміло в бубни,
в сурмоньки заграло,
Розгорнуло прапор
сонячно-блакитний,
Прапор України!
Рідний, заповітний!

Сонячно-блакитний прапор є спрощеним різновидом герба з сонячним соколом на блакитному тлі. Тому і прапор, і герб під’єднують до того ж самого – сонячного, святого, арійського егрегора.

Натомість нинішній синьо-жовтий прапор не відповідає гербу, а це деформує світогляд і переспрямовує думки та емоції українського народу на підживлення чужого, паразитичного егрегора.     

Герб і прапор партії НС

Національний Собор (НС) – це всесвітня організація мережевого типу, яка об’єднує засновників Української держави. Кращих своїх представників місцеві українські громади делегують в політичну партію НС, яка є політичним інструментом переходу українського народу від стану аморфного етносу до структурованої нації нового циклу зі своєю державою.

Для підкреслення того, що йдеться про світоглядний, організаційний і технологічний прорив, емблемою партії НС є символ Великого Переходу – Сонцебіг (динамічний хрест). Цьому символу приблизно 7500 років, він є ровесником Великої неолітичної революції, що її локомотивом була Трипільська цивілізація. Цей символ археологи знайшли в Межиріччі (нинішній Ірак), проте він цілком відповідає стилістиці розписів трипільської кераміки.

Сонцебіг ще у 1998 році обрали символом журналу нової еліти «Перехід-IV» і сайту "Народний Оглядач", пізніше – символом Конституційних зборів (Національних зборів), що мають заснувати Українську державу вищого цивілізаційного рівня.

  

Символ Сонцебіг на обкладинці книги "Арійський Стандарт" (2014)

Подібно до козацького хреста, Сонцебіг має чотири трикутники, проте у нього виразніше підкреслена ідея Центру і задано атакуючий напрям обертання - за годинниковою стрілкою.  

Козацькі хрести на цвинтарі в селі Усатове під Одесою.

Прапором партії НС є малиновий прапор з Сонцебігом. Малиновий – це традиційний колір українців як Козацької нації. Вона сформувалася протягом постійних війн за незалежність протягом 15–17 століть, тож слово «козаки» стало етнонімом українців. Нинішня українська нація також формується у війні за незалежність, ми є учасниками нової Козаччини. Національно-визвольна війна, започаткована Богданом Хмельницьким у 1648 році, триває!

З одного боку, малиновий колір символізує священне надзусилля заради вищих цілей. З другого боку, це колір поєднання чоловічого (червоний) і жіночого (синій) початків, які разом творять нову людину, нову націю, нову державу.

Малиновий прапор має Швейцарія, яка зберегла основи Козацької моделі: громадянська самооборона, самоврядування, вічова традиція. Тож малиновий прапор найкраще підходить для політичної організації засновників нової козацької держави.

Наступна стаття: Повернення Європи

Гравець: 
Ігор Каганець

Новини від RedTram - для популяризації НО

 
Форум Підтримати сайт Довідка