Ігор Каганець's picture
Ігор Каганець
  • Visits: 2
  • Hits: 2

Програма «П’ять вигод» – перший крок в опануванні стартап-культури Гартленду

Категорія:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
5 - Наша стратегія

Завданням мережі ЦСК Гартленд є формування постіндустріальної культури та її поширення серед українців. Поширення полягає в тому, що чимраз більше українців її практично застосовує для досягнення життєвого успіху.

5 основ стартап-культури

На практиці опанування стартап-культури починається з того, що людина переходить з Простору страждань у Простір волі.

Для такого переходу потрібна чітка програма. Оскільки людина неспроможна одночасно утримувати в оперативній пам’яті більше п’яти об’єктів, то необхідно зосередитися на 5 аспектах перетворення.

Змінюючи себе по кожному з 5 аспектів, людина звільняється від страждань і дискомфорту «старого світу», натомість набуває переваги і вигоди «нового світу». Тому програму переходу у простір позитивних подій називаємо

Програма «П’ЯТЬ ВИГОД» (англ. Five Profits)

1. Їжа і вода

Люди «старого світу» страждають від голодування і зневоднення – навіть якщо вони гадають, що з цим у них все гаразд. І справа не в тому, що в них не вистачає грошей на якісну їжу, а в тому, що в них нема звички споживати здорову їжу і здорові напої. Відтак голодують навіть багаті.

Найкращими харчами є жива їжа, а найкращим напоєм – джерельна вода. Перший пункт програми «П’ять вигод» полягає в тому, щоб виробити звичку правильного харчування і, відповідно, звільнитися від страждань прихованого голодування та спраги.  

2. Оновлюючий сон і фізична активність

Люди «старого світу» страждають від недосипання і хронічної втоми. А все тому, що вони невчасно лягають спати, сплять замало, а їхній сон неякісний.

Другий пункт програми «П’ять вигод» полягає в тому, щоб виробити звичку правильного сну, який дає відпочинок, оновлення і омолодження.  

3. Позитивне мислення

Люди «старого світу» перебувають у негативному інформаційному середовищі, відтак страждають від тривог, страхів, стресів, депресій, песимізму, нав’язливих думок, помилкових стереотипів, неіснуючих загроз.

Третій пункт програми «П’ять вигод» полягає в тому, щоб виробити правильний світогляд, позитивне мислення і здорову інформаційну культуру – звичку формувати навколо себе чисте, гармонійне, раціональне, продуктивне інформаційне середовище.

4. Здоров’я і гармонія

Люди «старого світу» страждають від хронічних хвороб. Сучасна медицина відверто заявляє, що вона не лікує хронічні хвороби, а лише знімає симптоми.

Четвертий пункт програми «П’ять вигод» полягає в тому, щоб навчити людину звільнитися від задавнених хронічних хвороб і запобігати набуттю нових хвороб. Це досягається шляхом виконання трьох перших пунктів програми, а також за допомогою технології самозцілення «Живе Слово», спеціальних фізичних вправ, спілкування з природою та світлими людьми, передусім дітьми.

5. Спільнота друзів  

Для виконання описаних вище пунктів не потрібні додаткові гроші – потрібні лише точні знання і воля їх застосувати. Проте у людей «старого світу» воля слабка і непостійна, відтак мало кому вдається самостійно виробити правильні звички. Понад те, «старий світ» тягне донизу, наполягаючи на тому, що треба дотримуватися усталених норм і «бути як всі».

Проблема вирішується завдяки входженню у спільноту, яка має власні правильні норми. Оскільки спрацьовує підсвідоме прагнення «бути як всі», то правильні звички виробляються відносно легко і невимушено. П’ятий пункт програми «П’ять вигод» полягає в тому, щоб позбутися самотності і знайти однодумців для колективного розвитку.    

Навіщо це потрібно?

Згідно зі статистикою, для розгортання стартапу потрібно в середньому 10 років. Напружена праця протягом такого тривалого часу вимагає міцного здоров’я, ясного мислення і гармонійного оточення. Програма «П’ять вигод» закладає для усього цього надійні основи. Лише після виконання цієї програми можна робити другий крок – пошук ідеї власного стартапу та її  формулювання.

Коли буде покрокова інструкція?

Формулювання і вдосконалення технології реалізації кожного з п’яти пунктів програми відбуватиметься постійно зусиллями представників ЦСК Гартленд. Для цього використовуємо обмін досвідом власного перетворення, а також спостереженнями за перетворенням членів місцевих осередків ЦСК Гартленд. Систематизація колективного досвіду швидко приведе до формулювання покрокової інструкції – з необхідними додатковими поясненнями і прикладами у вигляді текстових, аудіо та відео матеріалів.  

Прошу висловити свою думку щодо сенсу запропонованої програми, її назви і структури.

Продовження: 

П’ять вигод і п’ять страждань: ієрархія та послідовність

Як заснувати клуб Гартленд і яка нам з цього вигода?

Наші інтереси: 

Формуємо осередки стартап-культури. Перший крок має бути максимально простий і зрозумілий для широкого загалу. 

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Подарунок на Різдво – «Євангеліє Ісуса Хреста» (Ігор Каганець, 2017) для нових прихильників AR25.ORG

Даруючи книги, ми розширюємо коло однодумців. Для придбання цієї книги насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну...

Comments

Богдан Бень's picture

Написано дуже гарно! Текст запалює до дії і назва також суперова.

Щоправда така програма вже для підготовлених людей. Сам я ще не всі пункти сповна виконую, якщо чесно, хоча прагну. А якщо глянути на більшість українців, то їхнє звільнення мало б починатися з того, аби перестати вживати алкоголь, лаятися та нарікати на зовнішні обставини.

Загалом ще раз повторю, що все залежить від того, яку ціль ми перед собою ставимо, на який час та на яку кількість людей розраховуємо.

Думаю 5 вигод варто сприймати не як п'ять умов членства, а як п'ять напрямів по яких члени Гартленду погоджуються рухатися обов'язково. Крім перелічених технологій можна додати ще багато інших по всіх 5-ти напрямах (їжа, сон, мислення, здоров'я, спільнота), аби кожна людина могла обрати для вдосконалення те, до чого наразі готова

Ігор Каганець's picture

Саме так: це не 5 умов членства, а програма поліпшення свого життя. До неї може долучитися будь-який українець з будь-якої точки світу, якщо лише бажає стати здоровішим, багатшим і успішнішим.

Рухатися можна окремо по кожному з 5 напрямків, проте одночасне застосування всіх 5 вигод дає синергетичний ефект, відтак поліпшення життя прискорюється на порядок.

Богдан Бень wrote:
Написано дуже гарно! Текст запалює до дії і назва також суперова.
Щоправда така програма вже для підготовлених людей. Сам я ще не всі пункти сповна виконую, якщо чесно, хоча прагну. А якщо глянути на більшість українців, то їхнє звільнення мало б починатися з того, аби перестати вживати алкоголь, лаятися та нарікати на зовнішні обставини.
Загалом ще раз повторю, що все залежить від того, яку ціль ми перед собою ставимо, на який час та на яку кількість людей розраховуємо.
Думаю 5 вигод варто сприймати не як п'ять умов членства, а як п'ять напрямів по яких члени Гартленду погоджуються рухатися обов'язково. Крім перелічених технологій можна додати ще багато інших по всіх 5-ти напрямах (їжа, сон, мислення, здоров'я, спільнота), аби кожна людина могла обрати для вдосконалення те, до чого наразі готова

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зірка Вітошинська's picture

Годжуся з Богдановим спостереженням: люди перебувають на різних рівнях розвитку.

З другого боку, творення стартап-культури Гартленд полягає в тому, щоб учням допомогти сягнути вищих рівнів, і самому вдосконалюватися.

Тож чи не можна би поєднати обидва підходи саме так, як ти це досі робив, Ігоре:

- дотримуватися прямовисної програми з 5-ма основами,
- при тому «гратися» з підготовкою людей, переходячи поземно від людини до людини різного рівня розвитку?

Наприклад:

- від учня, який навчається правильного сонного порядку
- до учня, який звикає до позитивного мислення,
- або «повертатися» до того учня, який щойно випробовує живу їжу?

Бо маю досвід з викладанням французької мови в американській ґімназії, де кляси складалися з учнів різних рівнів, тоді коли програма для всіх була одна: опанувати французьку мову...

Творимо разом Вільну Українську Державу Гартленд !

Зірка Вітошинська's picture

Про обертання цибулинки не до сонця, а до ЖС, яке я прочитувала, можу посвідчити ! :)

Творимо разом Вільну Українську Державу Гартленд !

Явсе Світ's picture

Назва програми "П'ять вигод" звучить як реклама якогось розпродажу,чи реклама косметичного засобу "п'ять вигод в одній упаковці"...

Також перетворення біоробота,який "страждає" у біоробота із позитивним мисленням це не завжди шлях до Вищого простору,а можливо хімія головного мозку і гра гормонів...

Стати посередником до Простору Волі,пропонуючи людям "вигоди",це буде працювати лише на початку;і тут конкуренція дай боже яка...Та якщо є час та кошти,то чому б не спробувати "стартапнути",не ліпити ж горщики святим...

Вірю в те, що розумію.

Володимир Федько's picture

Я цілком погоджуюся з Богданом: "Думаю 5 вигод варто сприймати не як п'ять умов членства, а як п'ять напрямів по яких члени Гартленду погоджуються рухатися обов'язково".

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Володимир Самотий's picture

Отже, друже Володимире, ти погоджуєшся рухатися в напрямку Живої їжі (пункт 1), погоджуєшся користуватися Живим Словом (пункт 4)?
Я особисто пункт 1 ще не виконав, але рухаюся в цьому напрямку.

ВС

Володимир Федько's picture

Друже Володимире, я уважно читав програму :-)

По-перше, "Найкращими харчами є жива їжа, а найкращим напоєм – джерельна вода". Тобто, "жива їжа" є "найкращими харчами", але не єдиними.

По-друге,

Quote:
Четвертий пункт програми «П’ять вигод» полягає в тому, щоб навчити людину звільнитися від задавнених хронічних хвороб і запобігати набуттю нових хвороб. Це досягається шляхом виконання трьох перших пунктів програми, а також за допомогою технології самозцілення «Живе Слово», спеціальних фізичних вправ, спілкування з природою та світлими людьми, передусім дітьми.

Тобто, "Живе Слово" є однією з методик на додаток до трьох перших пунктів програми. І я ніколи і нікому не обіцяв, що буду користуватися "ЖС".

Мені достатньо "Євангелія Ісуса Хреста", крім того я співпрацюю по різним програмам з Синодальним Управлінням Військового Духовенства УПЦ КП, і маю пожалуване право носити на однострої шеврони СУВД УПЦ КП.

P.S.
Взагалі я не беру участі в публічних обговореннях релігійних питань і питань пов'язаних з "ЖС" на сайті "НО".

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Ігор Каганець's picture

До програми "П'ять вигод" можуть долучатися люди з будь-якою підготовкою і вибрати з неї те, що їм подобається.

Долучитися - значить просто почати застосовувати. Тут не потрібна жодна реєстрація чи дозвіл.

Інша справа, якщо людина хоче отримати 5 вигод швидко і надійно. Тоді вона звертається до представника ЦСКГ за підтримкою і долучається до учасників місцевого клубу ЦСКГ, який також є групою підтримки.

Але якщо бажає діяти самостійно, то діє самостійно - на власний розсуд.

Початкових вимог до учасника клубу нема. Вважається, що в нього є бажання поліпшити своє життя - і цього досить.

Початкові вимоги є тільки до офіційного представника ЦСКГ - він повинен мати досить кваліфікації, щоб проконсультувати членів клубу по кожному з 5 напрямків. Звісно, що для цього він повинен володіти не лише теорією, а й мати особистий позитивний досвід.

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зірка Вітошинська's picture

Прекрасно: охочі визволюватися від старого мають вибір: або це почати самостійно, або відразу приєднатися до Стартап-культури Гартленд :)

Творимо разом Вільну Українську Державу Гартленд !

Ігор Каганець's picture

Розрізняємо три рівні участі у програмі "П’ять вигод":

1. Офіційний представник ЦСКГ. Представники з одного міста можуть об’єднатися і створити представництво (від 3 осіб).

2. Член клубу "Гартленд" - учасник програми, який діє під керівництвом офіційного представника, користується бібліотекою клубу, отримує запрошення на клубні заходи.

3. Прихильник програми - учасник програми, який діє самостійно за допомогою настанов, опублікованих у вільному доступі.

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Володимир Федько's picture

Богдан має рацію!

Quote:
А якщо глянути на більшість українців, то їхнє звільнення мало б починатися з того, аби перестати вживати алкоголь, лаятися та нарікати на зовнішні обставини.

Дійсно, звільнення має починатися з якоїсь дії, наприклад, обмеження вживання алкоголю. (Тут я передбачаю закид зі сторони одного друга, який не промовчить і одразу наведе моє висловлювання щодо моїх "улюблених напоїв", які включають і спиртне :-) )

Повторюю, ОБМЕЖЕННЯ. Необхідно повністю виключити з раціону слабоалкогольні напої, горілку (вітчизняного і російського виробництва), дешеві і неякісні кріплені вина.

Імператив простий: або якісний напій - або відмова від вживання в даній ситуації.

Обов'язковим є виключення з обороту матюків, що присутні тільки російській культурі і є обов'язковим елементом спілкування гобітів "русскаго міра".

Також, і Богдан абсолютно правий, треба виключити з обороту нарікання на зовнішні обставини.

"Пам'ятай, головна причина поразки криється в тобі!" (15 бойових правил СС)

До мінімуму обмежити використання російської мови! Безумовно, повністю виключити російську мову з ужитку неможливо (наприклад, я працюю з архівними документами по розвідці/контррозвідці кінця XIX - початку XX століття, які повністю російською мовою).

Абсолютно відмовитися від перегляду телевізійних серіалів, навіть якщо вони і дубльовані українською мовою! Телесеріали і телешоу - це дебілізація нації!
І їх українізований варіант ще більш небезпечний, ніж російськомовний варіант.

ЦЕ - початкові дії!

Далі поступово підключаються інші вимоги "5 вигод".

Хочу наголосити, що для духовного розвитку треба, з одного боку, постійно читати "Євангеліє Ісуса Хреста"; починати і закінчувати робочий день молитвами, з другого - ходити в музеї і милуватися картинами видатних художників, слухати класичну музику (особливо органну), переглядати фільми про подорожі тощо.

Прояв Волі і практична Дія - це шлях у Вищій простір!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зірка Вітошинська's picture

Годжуся з принципом (заборони алкоголю, при чому БУДЬ-ЯКОГО виробництва, включно з ОЦТОМ, а також токсично-ворожої "інформації", чи "культури"), тільки примуси - якось неспівзвучні з волею.

Такі настанови добре виписані для читання ЖС.
Можна їх використати і виписати - вони переконливі, і висліди їхньої дії тисячі разів перевірені.

Творимо разом Вільну Українську Державу Гартленд !

Володимир Федько's picture

Зірко, а немає примусів. Є вияв Волі.
Якщо ти звернула увагу, то відносно себе я говорю чітко і ясно, тобто які імперативи встановлюю для себе.
Так само і кожен повинен встановлювати ДЛЯ СЕБЕ.

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зірка Вітошинська's picture

Ну добре, Володимире, хай не "примуси", а "вимоги":

"Далі поступово підключаються інші вимоги "5 вигод"."

Як би не було, наголошую на делікатне "подання" цих "вимог". Треба знайти форму, щоби "новачок" зрозумів свою вигоду, переваги здорових навичок.

Творимо разом Вільну Українську Державу Гартленд !

Володимир Федько's picture

Кожна організація має свої правила.
Є навіть приказка "У чужий монастир зі своїм статутом не ходять".

Нам не треба скочуватися до ліберастичних формулювань заради рекрутування членства. Нам потрібна, перш за все, якість рекрутів, а не їх кількість. А якість залежить від розумових здібностей і наявності волі.

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зірка Вітошинська's picture

Про якесь викривлення правил, чи про якісь "лінгвістичні закарлючки" з мого боку взагалі не йдеться.
Повторюю: я за чітке, але водночас "нетанкове" формулювання :)

Творимо разом Вільну Українську Державу Гартленд !

Володимир Федько's picture

На мій погляд, Ігор досить чітко прописав "правила".

Quote:
Це не 5 умов членства, а програма поліпшення свого життя. До неї може долучитися будь-який українець з будь-якої точки світу, якщо лише бажає стати здоровішим, багатшим і успішнішим.

Вони показують напрямок, в якому ми рухаємося, і, в той же час, не пов'язують жорсткими путами бажаючих брати участь в програмі.

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зірка Вітошинська's picture

О, тоді нема про що говорити!
Так, Ігор все виписав чітко й елегантно.
Я думала, що ти хотів щось змінювати...

Володимир Федько wrote:
На мій погляд, Ігор досить чітко прописав "правила".

Цитата:<blockquote class="bb-quote-body">Це не 5 умов членства, а програма поліпшення свого життя. До неї може долучитися будь-який українець з будь-якої точки світу, якщо лише бажає стати здоровішим, багатшим і успішнішим. </blockquote>

Вони показують напрямок, в якому ми рухаємося, і, в той же час, не пов'язують жорсткими путами бажаючих брати участь в програмі.

Творимо разом Вільну Українську Державу Гартленд !

Володимир Самотий's picture

Маю пропозицію. Зберіть аудиторію хоча б 100 осіб і розкажіть їм про все це. А потім чекайте хто до вас звернеться що готовий цим скористатися. Статистику виставте тут на НО.

ВС

Володимир Федько's picture

Сайт читають більше ніж 100 осіб!

По-друге, Небажання загалу скористатися нашими порадами ще не є свідченням, що наші поради погані чи неправильні. А навпаки, свідчать, що загал гобітів ще не досяг більш високого рівня розуміння Світу.

Хіба небажання гобітів кинути куріння свідчить на його користь!? НІ!
Шкідливість куріння авторитетно визнана давно. А небажання гобітів кинути куріння свідчить про їх слабку волю.

На мою думку, більш ідіотського заняття ніж дихати димом важко придумати.

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Явсе Світ's picture

Ось тут друже і вся сіль,що всі ці "вигоди" потрібні саме тим,кого ти називаєш гобітами..І "стартаперам" потрібно підлаштовуватися під тих,хто "не досяг високого рівня розуміння Світу"...Ось таке рівняння потрібно вам вирішити...

Вірю в те, що розумію.

Володимир Федько's picture

На мій погляд, лідери старт-апу встановлюють правила свого старт-апу, а всі бажаючі взяти в ньому участь ці правила приймають і виконують.

Підлаштовуватися під тих, хто "не досяг високого рівня розуміння Світу" має сенс тільки в одному випадку: якщо ти засновуєш організацію з обов'язковими комерційними внесками учасників. Тоді в таку організацію можна приймати будь кого, хоч психічно хворих, хоч ЛГБТ, - головне, щоб внески платили.

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Явсе Світ's picture

Підлаштовуватись також потрібно і під тих,від кого чекаєш добровільних внесків (дарів)...

Вірю в те, що розумію.

Володимир Федько's picture

Це вже підкуп!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Володимир Самотий's picture

Я мав такий гіркий досвід паління (20 років) і дякувати Богу вже 22 роки не палю. Це справді дуже погана звичка. Спала на думку ідея вплинути на суспільство Живим Словом щоб зменшити в суспільстві алкогольно залежних людей. Але напевно вона не є слушною, бо кожна людина повинна доходити до всього самостійно.

ВС

Володимир Самотий's picture

На загал ідея дуже позитивна. В багатьох країнах є різноманітні клуби де збираються однодумці. Реалізувати можна лише при достатній фінансовій підтримці. Про це вже тут було сказано

ВС

Володимир Федько's picture

На які цілі, конкретно, потрібна фінансова підтримка?

Quote:
Реалізувати можна лише при достатній фінансовій підтримці.

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Ора Світла's picture

Я цілком погоджуюсь з Богданом, особливо у питанні
поставленої цілі у часі і кількості людей, які приймають
участь.

Прочитавши статтю, я занотувала іі під такою назвою: "П'ять змін для досягнення перетворення", і додала для себе ще завдання.

Оскільки задумані справи живуть довго у часі тільки тоді, коли
Горить Вогонь, тому вважаю за необхідне приділити більше уваги духовній праці.

Хай буде на Добро!

Усе проминає, за винятком Бога і Любові.
Григорій Сковорода

Володимир Федько's picture

На мій погляд, в цій важливій і корисній справі потрібна, перш за все, внутрішня чесність. Не намагатися сподобатися загалу чи лідерам проекту красивими коментарями, а реально брати участь в проекті.

(Я чудово знаю, що деяким друзям не подобається, що я п'ю каву чи джин і т.п. І вони досить часто мені це закидають. При тому, чомусь, вони обходять увагою, що за пару років я опублікував на НО більше 400 блогів і більше 3000 коментарів, та за останній рік записався у 15 відеопрограмах. Крім того я волонтерствую, керую Військово-історичним Товариством "СПАДЩИНА" і займаюся ще деякими питаннями, про які не варто тут говорити.

Можливо корисніше було б поговорити на тему мною зробленого, а не перемивати мої кістки на тему мною з'їденого чи випитого :-) )

На мій погляд, тільки заявлена участь у проекті і практична робота кожного учасника приведе нас до створення реально діючого клубу Гартленд!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Володимир Світлий's picture

З чого починати не так важливо як для чого. Кожен учасник представник центру культури сатртапу повинен мати хоча б ідею власного стартапу. Завдяки нашим напрацюванням, досвіду, отримавши знання , одразу їх використовувати на практиці. Вузька спеціалізація для телепнів, казав один одіозний академік. І він правий.
До 5 хороших правил я би додав ще шосте - виправлення імен.Це потрібно для відпрацювання єдиної понятійної бази. Без неї і Живе Слово не дуже допоможе.

Від мрії до слова, від слова до дії, від дії до світлової події.

Володимир Федько's picture

Я історик Третього Райху, військовий історик і історик спецслужб.
Це моя спеціалізація, в цій сфері я працюю і буду працювати.

Quote:
До 5 хороших правил я би додав ще шосте - виправлення імен.Це потрібно для відпрацювання єдиної понятійної бази.

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Володимир Федько's picture

МИ всі різні!
І недоречно старатися підстригти всіх під один гребінець або загнати всіх в одну казарму. Головне. щоб ми дивилися в одну сторону і йшли до однієї мети. Темп руху до мети кожен вибирає по своїм здібностям і можливостям.

В процесі руху кожен може ділитися з іншими своїм досвідом і досягненнями.
Корисним буде також ділитися з членством інформацією про книги, які варто прочитати, і про фільми, які варто переглянути.

Також корисно, на мою думку, ділитися інформацією щодо відмови від чогось негативного з поясненням причин. Наприклад, я не дивлюся телевізійні шоу з наступних причин: ... І т. п.

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Явсе Світ's picture

Раз пішла мова про фільми,то ділюся із громадою інформацією,що вийшло кілька серій другого сезону серіалу "Край «Дикий Захід»"...
Край «Дикий Захід» (Сезон 2)

Вірю в те, що розумію.

Володимир Федько's picture

Друже, бажано давати коротку власну анотацію до фільмів...

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Ігор Каганець's picture

Від учасників програми не вимагається володіння технологією Живе Слово. Ця вимога стосується тільки офіційних представників ЦСК Гартленд - вони повинні мати кваліфікацію для надання консультацій з усього спектру питань.

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Володимир Федько's picture

Таким чином офіційна реєстрація як представника ЦСК Гартленд можлива тільки при взятті на себе виконання всіх вимог.

Quote:
Від учасників програми не вимагається володіння технологією Живе Слово. Ця вимога стосується тільки офіційних представників ЦСК Гартленд - вони повинні мати кваліфікацію для надання консультацій з усього спектру питань.

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Володимир Федько's picture

Головне - пам'ятати заради чого ти береш участь у програмі "5 вигод"!

І не застряти на початковому етапі - їжі та сні.

Історична практика доводить, що при постійному духовному збагаченні (література і мистецтво та самореалізація) людина зростає навіть при недостатньому харчуванні і не зовсім комфортному режимі сну.

В той же час найповноцінніше харчування і ідеальний сон при відсутності духовного збагачення (література і мистецтво та самореалізація) опускають людину на рівень примітивного фізичного існування.

Кінцева мета програми - створення спільноти друзів.

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зірка Вітошинська's picture

Годжуся - частково. Тому свідчив сумний вигляд вегетаріянців у паризьких ресторанах спочатку 1990'.

З другого боку, самому світогляду без практики плоті (живою їжою) бракуватиме пережиття змін, відчутних у власному організмі.
Той, хто це пройшов - багатший: він знає і "минуле відчуття", і "нове", коли всі три тіла діють злагоджено.

"Світло править світом плоті, людина світла – сотворець".

Творимо разом Вільну Українську Державу Гартленд !

Володимир Федько's picture

Пані Зірко, в якості відповіді (на підтвердження моєї тези) наведу слова пана Валерія Швеця:

Quote:
У п'ятидесяті роки моя родина харчувалась вкрай бідно і примітивно, але зазначена вище книга у нас була. Вона ніби давала нам надію на краще майбутнє.

В той же час бідність і примітивність харчування не заважали пану Валерію стати доктором фізико-математичних наук, професором.

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зірка Вітошинська's picture

Слава Богу, Володимире, Україні блискучих науковців не бракує!
Але ми будуємо новий світ, який передбачає цілісність особистости з одного боку, і спільноти - з другого.
Тому додати до того, що написала вище мені нічого.

Творимо разом Вільну Українську Державу Гартленд !

Володимир Федько's picture

Ідеалістичні переконання і побудова нового світу не виключають реалістичне сприйняття навколишнього світу і однієї з його складових - матеріального стану особи. Основним грошовим джерелом для переважної більшості людей є зарплата або пенсія. Таким чином, з одного боку є певна щомісячно фіксована сума грошей, з іншого - щомісячні витрати на їжу, одежу, комунальні послуги, транспорт, мобільний зв'язок і інтернет, побутові прилади, розваги тощо.

В сьогоденних реаліях сума, яка потрібна на задоволення людських потреб значно перевищує суми, які люди отримують як зарплату, а тим більше пенсію. Таким чином, матеріальне становище не дозволяє задовольнити всі свої потреби і доводиться себе обмежувати, тобто приносити в жертву те чи інше.

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зірка Вітошинська's picture

Десь зникло твоє, Володимире, попереднє повідомлення про пенсії... Я натиснула на "цитувати", але замість твоєї цитати з моєю відповіддю (які повторюю нище), вийшла твоя світлина з моєю відповіддю: словом, якийсь "ґлюк"...

Отже, ще раз моя відповідь і твоє попереднє повідомлення, Володимире, яке, передбачливо, зберегла:

Та власно йдеться про реалістичне бачення нового світу, коли тільки взятися до випробування своїх сил (живою їжою)! Тоді людина точно пізнає себе, зрозумівши нові переваги над звичками старого світу.

Щодо коштів: практика живої їжі, власно, зменшує видатки (хоча б на газ і електрику:)). Крім того, людина купує тільки те, що їй необхідно, це йде в парі з підвищеним рівнем віри, і волі, відтак і задоволення від свого вдосконалення.

А якщо додати наше традиційне "Понеділкування", то вже кошти - взагалі не арґумент.

----------
Цитата Володимира Федька:
Ідеалістичні переконання і побудова нового світу не виключають реалістичне сприйняття навколишнього світу і однієї з його складових - матеріального стану особи. Основним грошовим джерелом для переважної більшості людей є зарплата або пенсія. Таким чином, з одного боку є певна щомісячно фіксована сума грошей, з іншого - щомісячні витрати на їжу, одежу, комунальні послуги, транспорт, мобільний зв'язок і інтернет, побутові прилади, розваги тощо.

В сьогоденних реаліях сума, яка потрібна на задоволення людських потреб значно перевищує суми, які люди отримують як зарплату, а тим більше пенсію. Таким чином, матеріальне становище не дозволяє задовольнити всі свої потреби і доводиться себе обмежувати, тобто приносити в жертву те чи інше.

Творимо разом Вільну Українську Державу Гартленд !

Володимир Федько's picture

Зірко, невже бачення нового світу можливе тільки через випробовування своїх сил (живою їжею)!? Тобто, через шлунок!

Щось у нас не так, кудись ми не туди пішли!

Quote:
Та власно йдеться про реалістичне бачення нового світу, коли тільки взятися до випробування своїх сил (живою їжою)! Тоді людина точно пізнає себе, зрозумівши нові переваги над звичками старого світу.

Щодо коштів: практика живої їжі, власно, зменшує видатки (хоча б на газ і електрику:)). Крім того, людина купує тільки те, що їй необхідно, це йде в парі з підвищеним рівнем віри, і волі, відтак і задоволення від свого вдосконалення.

А якщо додати наше традиційне "Понеділкування", то вже кошти - взагалі не арґумент.

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Ігор Каганець's picture

Програма передбачає одночасну дію в усіх п’яти напрямках, адже вони посилюють один одного.

Починати варто з найпростішого, але в кожного воно (найпростіше) своє. Одному простіше позбутися телевізора, іншому - перестати палити, ще комусь - більше спати.

Володимир Федько wrote:
Головне - пам'ятати заради чого ти береш участь у програмі "5 вигод"!
І не застряти на початковому етапі - їжі та сні.
&gt;

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Ора Світла's picture

На мою думку, до виконання "Програми 5 вигод" потрібно підійти творчо.
1.
Мій лікар, доктор Аюрведичноі медицини радить завжди прислухатись до свого організму, і не примушувати себе вранці випивати обов'язково два стакани води. Можна випити по потребі, бо напротязі дня ми всього випиваємо 1,5 - 2,0л. води.
Можна пити по кілька ковтків щогодини.
Підхід повинен бути індивідуальним.
2. Відносно сирої їжі.
На сайті НО є стаття , в якій перераховані застереження-протипоказання. Оскільки сироідіння я впроваджую біля року, то з власного досвіду раджу ознайомитись з цими порадами.
3. На фейсбуці є відео Дмитра Лапшинова від 1.04.18 - це відповіді на запитання. Він наголошує на тому, якщо людина вирішила перейти на інший вид харчування, то організм потрібно підготувати до цього переходу - необхідне замаслювання організму.
Дмитро обіцяв підготувати відео на це питання і викласти його на фейсбуці через місяць.
4. Відносно сну і гімнастики.
Оскільки невідомий погляд медиків , як відобразиться на "совах" іх пробудження рано вранці, хотілось би почути думку спеціалістів
з цього питання.
Виконую тибетську гімнастику і 5 тибетських вправ, мені подобаються вправи, гарне самопочуття. Хто має можливість, раджу іх виконувати.

Усе проминає, за винятком Бога і Любові.
Григорій Сковорода

Зірка Вітошинська's picture

1. Цілковито годжуся! Хібащо спраги не відчуваєш.
2. Які застереження? Особисто знаю, що, наприклад біла селєра мені нестравна. Але це, як качеш, Оро, зовсім особиста справа.
3. Замаслювати чим, і чому? Я нічого не робила, але до живої їжі переходила поступово.
4. Практикую 5 тибетських вправ тільки зранку, а коли погода, роблю руханку на дворі або на спортовому майданчику. Ввечері м’яз нагрівати не радять, бо це перешкоджає засинанню.
Справжньою «совою» не була, але часто лягала не раніше 23.00, бувало й о 02.00, 04.00. А повертати себе до стану «жайворонка» почала, коли тут обіцяла громаді, що це зроблю. За одним разом не вдається, але коли заставляю себе лягати о 21.00-22.00, тоді на другий день відчуваю свіжість і повносилість. А також радість, що переді мною довгий день!

Ора Світла wrote:
На мою думку, до виконання "Програми 5 вигод" потрібно підійти творчо.
1.
Мій лікар, доктор Аюрведичноі медицини радить завжди прислухатись до свого організму, і не примушувати себе вранці випивати обов'язково два стакани води. Можна випити по потребі, бо напротязі дня ми всього випиваємо 1,5 - 2,0л. води.
Можна пити по кілька ковтків щогодини.
Підхід повинен бути індивідуальним.
2. Відносно сирої їжі.
На сайті НО є стаття , в якій перераховані застереження-протипоказання. Оскільки сироідіння я впроваджую біля року, то з власного досвіду раджу ознайомитись з цими порадами.
3. На фейсбуці є відео Дмитра Лапшинова від 1.04.18 - це відповіді на запитання. Він наголошує на тому, якщо людина вирішила перейти на інший вид харчування, то організм потрібно підготувати до цього переходу - необхідне замаслювання організму.
Дмитро обіцяв підготувати відео на це питання і викласти його на фейсбуці через місяць.
4. Відносно сну і гімнастики.
Оскільки невідомий погляд медиків , як відобразиться на "совах" іх пробудження рано вранці, хотілось би почути думку спеціалістів
з цього питання.
Виконую тибетську гімнастику і 5 тибетських вправ, мені подобаються вправи, гарне самопочуття. Хто має можливість, раджу іх виконувати.

Творимо разом Вільну Українську Державу Гартленд !

Володимир Федько's picture

Я з глибоким сумом спостерігаю в останні місяці до чого скотилися дискусії на НО - "жива їжа", голодування, коли лягати спати!..

Чудові різноманітні матеріали Оксани Колосовської, глибоко інтелектуальні відеопрограми з Миколою Погорільцем, Богданом Бенем, ВІктором Макаренко, Володимиром Щербиною... не викликали і десятої частки тої уваги, яка приділяється обговоренням іжі і "без їжі"! (Я вже не кажу про відзначення/підтримку галами.)

Я не бачу жодного обговорення, присвяченого духовному - ні по книзі "Євангеліє Ісуса Хреста", ні по журналу "Гартленд", ні по численним відеопрограмам, створеним колективом Intermarium.TV на чолі з Ігорем Каганцем і Віктором Макаренко.

Пара жвавих дискусій виникла тільки по ряду фільмів, записаних з Ігорем і мною, але, фактично, це була дискусія між мною і Явсе Світ.

Невже істи чи не істи сиру редьку, пити чи не пити каву, їсти в понеділок чи понеділкувати - стоїть вище духовного: вивчати "Євангеліє", ділитися думками щодо нього; читати і вивчати матеріали журналу "Гартленд", обговорювати їх; цікавитися історією, політикою, мистецтвом; обговорювати майбутній розвиток нашої Держави?

Невже ми будуємо Вільну Українську Державу для того, щоб тільки істи "живу їжу", понеділкувати і вчасно лягати спати!?

Я хотів би читати, на які роздуми над світом і над своїм життям друзів надихнуло "Євангеліє", як вони підносять молитви до Господа і використовують інформацію з "Євангелія" у своєму повсякденному житті; що корисного друзі знайшли в журналі "Гартленд" і що вони використовують у повсякденні.

Мене цікавить думка друзів і про міжнародні події, наприклад, про життя нашого стратегічного партнера США.

Подивіться, друзі, на ієрархію потреб людини - піраміду Маслоу - і знайдіть на ній своє місце сьогодні. Духовне вище за матеріальне!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Ігор Каганець's picture

А ще нас цікавлять гроші :) Поясню це притчею.

Один цар дізнався про святих скіфських мудреців і поїхав до них набратися мудрості. Монастир мудреців приємно здивував царя чітким порядком, технологічністю і діловим підходом.

Проте це якось не зовсім відповідало уявленню царя про святих. Щоб переконатися, цар поставив їм тестове запитання:

– Якби вам запропонували, що би ви взяли: золото чи знання?

– Звісно, золото, – не задумуючись відповіли мудреці.

Ошелешений цар перепитав:

– Але чому?!

– Кожен бере те, чого йому не вистачає.

«Народний Оглядач» і скіфські мудреці: до стратегії розвитку ВУД і Міжмор’я

Володимир Федько wrote:
Я з глибоким сумом спостерігаю в останні місяці до чого скотилися дискусії на НО - "жива їжа", голодування, коли лягати спати!..
Чудові різноманітні матеріали Оксани Колосовської, глибоко інтелектуальні відеопрограми з Миколою Погорільцем, Богданом Бенем, ВІктором Макаренко, Володимиром Щербиною... не викликали і десятої частки тої уваги, яка приділяється обговоренням іжі і "без їжі"! (Я вже не кажу про відзначення/підтримку галами.)
Я не бачу жодного обговорення, присвяченого духовному - ні по книзі "Євангеліє Ісуса Хреста", ні по журналу "Гартленд", ні по численним відеопрограмам

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Володимир Федько's picture

Гроші, безумовно, необхідна річ. :-)

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Pages

  • Page
  • of 2
  • >