Важливість: 
5

Категорія:

Програма «П’ять вигод» – перший крок в опануванні стартап-культури Гартленду

Завданням мережі ЦСК Гартленд є формування постіндустріальної культури та її поширення серед українців. Поширення полягає в тому, що чимраз більше українців її практично застосовує для досягнення життєвого успіху.

5 основ стартап-культури

На практиці опанування стартап-культури починається з того, що людина переходить з Простору страждань у Простір волі.

Для такого переходу потрібна чітка програма. Оскільки людина неспроможна одночасно утримувати в оперативній пам’яті більше п’яти об’єктів, то необхідно зосередитися на 5 аспектах перетворення.

Змінюючи себе по кожному з 5 аспектів, людина звільняється від страждань і дискомфорту «старого світу», натомість набуває переваги і вигоди «нового світу». Тому програму переходу у простір позитивних подій називаємо

Програма «П’ЯТЬ ВИГОД» (англ. Five Profits)

1. Їжа і вода

Люди «старого світу» страждають від голодування і зневоднення – навіть якщо вони гадають, що з цим у них все гаразд. І справа не в тому, що в них не вистачає грошей на якісну їжу, а в тому, що в них нема звички споживати здорову їжу і здорові напої. Відтак голодують навіть багаті.

Найкращими харчами є жива їжа, а найкращим напоєм – джерельна вода. Перший пункт програми «П’ять вигод» полягає в тому, щоб виробити звичку правильного харчування і, відповідно, звільнитися від страждань прихованого голодування та спраги.  

2. Оновлюючий сон і фізична активність

Люди «старого світу» страждають від недосипання і хронічної втоми. А все тому, що вони невчасно лягають спати, сплять замало, а їхній сон неякісний.

Другий пункт програми «П’ять вигод» полягає в тому, щоб виробити звичку правильного сну, який дає відпочинок, оновлення і омолодження.  

3. Позитивне мислення

Люди «старого світу» перебувають у негативному інформаційному середовищі, відтак страждають від тривог, страхів, стресів, депресій, песимізму, нав’язливих думок, помилкових стереотипів, неіснуючих загроз.

Третій пункт програми «П’ять вигод» полягає в тому, щоб виробити правильний світогляд, позитивне мислення і здорову інформаційну культуру – звичку формувати навколо себе чисте, гармонійне, раціональне, продуктивне інформаційне середовище.

4. Здоров’я і гармонія

Люди «старого світу» страждають від хронічних хвороб. Сучасна медицина відверто заявляє, що вона не лікує хронічні хвороби, а лише знімає симптоми.

Четвертий пункт програми «П’ять вигод» полягає в тому, щоб навчити людину звільнитися від задавнених хронічних хвороб і запобігати набуттю нових хвороб. Це досягається шляхом виконання трьох перших пунктів програми, а також за допомогою технології самозцілення «Живе Слово», спеціальних фізичних вправ, спілкування з природою та світлими людьми, передусім дітьми.

5. Спільнота друзів  

Для виконання описаних вище пунктів не потрібні додаткові гроші – потрібні лише точні знання і воля їх застосувати. Проте у людей «старого світу» воля слабка і непостійна, відтак мало кому вдається самостійно виробити правильні звички. Понад те, «старий світ» тягне донизу, наполягаючи на тому, що треба дотримуватися усталених норм і «бути як всі».

Проблема вирішується завдяки входженню у спільноту, яка має власні правильні норми. Оскільки спрацьовує підсвідоме прагнення «бути як всі», то правильні звички виробляються відносно легко і невимушено. П’ятий пункт програми «П’ять вигод» полягає в тому, щоб позбутися самотності і знайти однодумців для колективного розвитку.    

Навіщо це потрібно?

Згідно зі статистикою, для розгортання стартапу потрібно в середньому 10 років. Напружена праця протягом такого тривалого часу вимагає міцного здоров’я, ясного мислення і гармонійного оточення. Програма «П’ять вигод» закладає для усього цього надійні основи. Лише після виконання цієї програми можна робити другий крок – пошук ідеї власного стартапу та її  формулювання.

Коли буде покрокова інструкція?

Формулювання і вдосконалення технології реалізації кожного з п’яти пунктів програми відбуватиметься постійно зусиллями представників ЦСК Гартленд. Для цього використовуємо обмін досвідом власного перетворення, а також спостереженнями за перетворенням членів місцевих осередків ЦСК Гартленд. Систематизація колективного досвіду швидко приведе до формулювання покрокової інструкції – з необхідними додатковими поясненнями і прикладами у вигляді текстових, аудіо та відео матеріалів.  

Прошу висловити свою думку щодо сенсу запропонованої програми, її назви і структури.

Продовження: 

П’ять вигод і п’ять страждань: ієрархія та послідовність

Як заснувати клуб Гартленд і яка нам з цього вигода?

Наші інтереси: 

Формуємо осередки стартап-культури. Перший крок має бути максимально простий і зрозумілий для широкого загалу. 

Опитування

Чи подобається назва програми – «П’ять вигод»?

Гравець: 
Ігор Каганець
 
Форум Підтримати сайт Довідка