Важливість: 
5
Як заснувати клуб Гартленд і яка нам з цього вигода?   

Кожний офіційний представник Центру стартап-культури Гартленд прагне заснувати клуб «Гартленд». Чому? Тому що клуб – це найцікавіше і найсильніше у реалізації програми «П’ять вигод».

Почнемо з того, що є три рівні участі у програмі «П’ять вигод»:

1. Офіційний представник ЦСКГ. Активні гравці спільноти «НО» самостійно реєструються представниками Центру і залишаються ними доти, доки користуються довірою спільноти «НО». Представники з одного міста можуть об’єднатися і створити представництво.

2. Члени клубу «Гартленд» – учасники програми, які діють під опікою офіційного представника, користуються бібліотекою клубу, отримують запрошення на клубні заходи.

3. Прихильники програми – учасники програми, який діють самостійно за допомогою настанов, опублікованих на сайті програми.

Клуб «Гартленд» – це реалізація 5-го пункту програми «П’ять вигод». Чому він так важливий, адже інформацію можна отримувати дистанційно – з сайту програми?  Річ у тім що застосування знань значно ефективніше у живому фізичному контакті з однодумцями. Для цього й потрібен клуб.

Саме в клубній атмосфері «зі своїми» відбувається найінтенсивніше навчання і формується найсильніша мотивація. У клубі можна поділитися досвідом «не для преси», почути захоплюючі історії про «чудеса» піднесення у вищі простори подій, сформулювати власні проблеми, отримати пораду та підтримку, особливо під час тимчасової депресії чи «загострення», побачити людей «в ділі», зав’язати дружбу. Друзі – це ті, які посилюють один одного і сприяють взаємному розвитку.  

Що потрібно для заснування клубу?

Зібрання клубу починаються з регулярних дружніх зустрічей трьох та більше однодумців. Тому для заснування клубу треба лише заявити про час і місце зібрань.

Збиратися найкраще щонеділі, адже неділя – це День Господній,  він найкращий для духовного розвитку і планування наступного тижня.

Час зустрічі вибираємо так, щоб було усім зручно.   

Місце зустрічі: влітку краще на природі, а в холодну пору року – в приміщенні. Таке окреме приміщення може бути приватне чи громадське, в офісному центрі чи в кафе, на платній чи безплатній основі.

Звідки брати гроші на оренду приміщення? Та просто «скинутися» – так, як ми це завжди робимо при проведенні конференцій. Кожен дає стільки, скільки хоче.

ЦСКГ надає кожному клубу «Гартленд» інформаційну та іншу підтримку, зокрема:

– підтримує офіційну сторінку клубу в рубриці «Представники»;

– рекламує зібрання клубу;

– надає бібліотеці кожного клубу по 5 примірників кожного випуску журналу «Гартленд», а також іншу корисну літературу;

– надає клубам можливість участі в телепередачах на Intermarium.TV.

Вигода учасників програми зрозуміла – вони отримують корисну інформацію та енергію підтримки. А в чому вигода Центру стартап-культури Гартленд і кожного його представника?

По-перше, ми зацікавлені у формуванні середовища однодумців, адже крім нас його ніхто не створить.

По-друге, наявність учнів прискорює розвиток самого вчителя: навчаючи інших, ми навчаємось самі.

По-третє, що чисельніше середовище наших прихильників, то більше можливостей для досліджень, експериментів та ініціатив.    

«П’ять вигод» – це програма оздоровлення і збагачення світового українства.

Хочеш завтра жити у процвітаючій Україні? То твори її вже сьогодні!

Клуб починається з двох учасників, які шукають третього

Продовження - П’ять вигод і п’ять страждань: ієрархія та послідовність

Наші інтереси: 

Формуємо постіндустріальну Україну. 

Гравець: 
Ігор Каганець

Новини від RedTram - для популяризації НО

 
Форум Підтримати сайт Довідка