Portrait de Олена Каганець
Олена Каганець

Жовті та зелені COVID-паспорти: нам нав'язують нову "нормальність"

Світ:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

13 вересня кабінет Міністрів України ухвалив зміни до постанови № 1236, що встановлюють нові "карантинні обмеження для запобігання поширенню COVID-19". Постанова набирає чинності через 7 днів з моменту публікації.

На сайті МОЗ йдеться про те, що будуть введені правила для "запобігання поширенню COVID-19". Зокрема, будуть введені електронні COVID-сертифікати для вакцинованих.

 Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко відзначив, що вакцини у них достатньо, а до кінця цього року у них будуть щотижневі поставки вакцин. 

"Ми дозволили навіть вибирати, якою вакциною щепитися, чого немає у більшості країн”, – сказав він.

Зокрема, ухвалені зміни передбачають, що COVID-сертифікат матиме дві опції (так звані “жовтий” або “зелений”) та міститиме  інформацію про вакцинацію, негативний результат тестування (діє 72 години) або одужання від COVID-19. Так званий “жовтий” сертифікат матиме інформацію про перше щеплення, а “зелений” – про повний курс. 

Тепер у разі введення жовтого рівня "карантину" навчальні заклади працюватимуть за умови наявності не менше як 80% працівників з “жовтими” чи “зеленими” COVID-сертифікатами. 

Обмеження жовтого рівня не будуть застосовуватися, якщо всі учасники (відвідувачі) та щонайменше 80% організаторів масових заходів, працівників кінотеатрів, театрів, музеїв чи інших культурних закладів, спортзалів та басейнів матимуть “жовтий” чи “зелений” COVID-сертифікат. 

Кінцеве рішення про те, чи надавати послуги тільки вакцинованим, чи дотримуватись всіх карантинних обмежень, залишається за власником. 

У разі введення червоного рівня епідемічної небезпеки заклади освіти працюватимуть лише якщо 100% працівників мають “зелений” COVID-сертифікат.

Крім того, чинні обмеження червоного рівня не будуть застосовуватися за умови наявності у всіх учасників (відвідувачів), працівників та організаторів масових заходів, у тому числі релігійних, працівників кінотеатрів, театрів, музеїв чи інших культурних закладів, розважальних закладів, ТРЦ, закладів громадського харчування, ринків, спортзалів та басейнів “зеленого” COVID-сертифікату.

За умови наявності в особи, що перетинає кордон України, “жовтого” чи “зеленого” сертифіката про вакцинацію або одужання від COVID-19, вона може не проходити самоізоляцію. Це ж стосується й осіб, що які прибувають з тимчасово окупованих територій.

У повідомленні зазначається, що COVID-сертифікати матимуть кольорові відмітки виключно в цифровому форматі, друкувати на папері відповідного кольору не потрібно. 

Наші інтереси: 

Розуміти, що живемо в театрі абсурду: розігнали ковідопаніку, швиденько приготували "вакцини" від вірусної хвороби, а тепер вимагають колотися по 2-3 рази цими невідомими речовинами. У них же ж щотижневі поставки до кінця року! МОЗ більше немає, чим займатися, окрім поставками вакцин проти ковіду і впровадженням “жовтих” та “зелених” COVID-сертифікатів! Чи могли ми собі уявити якихось 2 роки тому, що світ перевернеться догори дриґом із-за коронавірусної інфекції, небезпеку якої роздули. Для чого роздули? Є декілька причин. Але перша і головна – гроші. Цим скористалися виробники вакцин та інші психопати:( Щось подібне вже було. Але ще на етапі розганяння паніки й страху зазнало поразки.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Футболки з трипільською свастикою і драконами – для прихильників і прихильниць «Народного Оглядача»

Робимо собі та друзям подарунки – стильні футболки з трипільською символікою Великого Переходу. Свастя – це символ, що притягує Святість і Щастя. Традиційне привітання «Свастя!» (сва з тя) означає «...

Commentaires

Portrait de Володимир Самотий

як співав Висоцький "осталось матерится"

ВС

Portrait de Микола Стригунов

Чому? Просто, треба швидко самозорганізовуватися, проводити референдум, та змінювати теперешніх можновладців, на більш правдивих людей. Ну, хоча б, на більш тверезомислячих, як от, Лукашенко...А, як не самозорганізуємось, то загинемо, як ті мурахи від ломехуз...Отакий от вибір...

Якщо прагнеш чуда - створюй його!

Portrait de Рамес Веселий

Радіймо !

Я вважаю самоорганізацію - фейком, потрібен організатор (конкретна людина).

Я не меч, я тримаю меч.

Portrait de Микола Стригунов

Так, завжди для будь-якої організації потрібен один, або декілька организаторів. А, самоорганізацією це зветься в тому випадку, коли організатор, або організатори походять, і продовжуть надалі залишатися, з того соціального середовища, які він, або вони, зорганізовують. Тож, процес хибно звати самоорганізацією, якщо організаторами є можновладці, стосовно народу, або громадяни іншої держави.

Якщо прагнеш чуда - створюй його!

Portrait de Юр Цікавий

Друзі, вже місяць на підпису петиція про кримінальну відповідальність за примус до вакцинації. Долучайтеся. Потрібно 25 тис., є тільки сім із гаком. Долучайтеся: https://petition.president.gov.ua/petition/121610?fbclid=IwAR39Rt9P4MnFImQcBvz2SmSRpVeYX-TOG7t0gCOrZ1LUxVa_mvZ0UMuyYDM.

Portrait de Ігор Каганець

Петиція по суті правильна, але написана безграмотно. Може є ретельніше оформлені петиції?

Юр Цікавий wrote:
Друзі, вже місяць на підпису петиція про кримінальну відповідальність за примус до вакцинації. Долучайтеся. Потрібно 25 тис., є тільки сім із гаком. Долучайтеся: <a href="https://petition.president.gov.ua/petition/121610?fbclid=IwAR39Rt9P4MnFI... rel="nofollow">https://petition.president.gov.ua/petition/121610?fbclid=IwAR39Rt9P4MnFI...

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Portrait de Микола Стригунов

А, грамотно складена петиція на цю ж тему, одразу ж стане просто недійсною! Бо, бач, петиція з цього питання вже є...

Якщо прагнеш чуда - створюй його!

Portrait de Юр Цікавий

Іншої поки не знаю, може є. Але підписав цю. Отримав через колег дружини із Центру позашкільної роботи. Вона скоріш стихійна, бо тиск до вакцинації надто потужний. Професійністю не займався, не маю фахової юридичної підготовки. Хай формується стихія, це також важливо.

Portrait de Микола Стригунов

Я б, напевно, також підписав би цю петицію, але, бачте, відсутня в мене така можливость...Треба буде дізнатись, скільки ж коштує послуга mobil ID...

Якщо прагнеш чуда - створюй його!

Portrait de Юр Цікавий

Ідентифікуватись можна через ідентифікацію НБУ, досить мати банківську картку. Перелік банків наводиться під час ідентифікації, потрібно вибрати банк, далі по інструкції.

Portrait de Микола Стригунов

Дякую! Ідентифікувавнся, та почав шукати потрібну петицію. Шкати за темою "Здоров'я" , і натрапив ось на це.
№22/123026-еп | # Охорона здоров’я
Відмінити карантин ПОВНІСТЮ, та ввести кримінальну відповідальність за примусову вакцинацію.
Дата оприлюднення: 09 вересня 2021
Звичайно, ж, пітримав!
А, потім знайшов оце. І, також, підтримав.
№22/121282-еп | # Охорона здоров’я
Заборонити примусову вакцинацію населення.
Дата оприлюднення: 06 серпня 2021
А, далі йнайшов оце. Теж, пітримав.
№22/121006-еп | # Охорона здоров’я
Відміна маскового режиму
Дата оприлюднення: 03 серпня 2021

І, оце. Ця петиція також вимагає заборони примусової вакцинації. Звичайно, ж, пітримав.
№22/123426-еп | #Без теми
Система збереження здоровя громадян України
Дата оприлюднення: 15 вересня 2021
Знайшов це. Пітримав
№22/121388-еп | #Без теми
Заборонити примусове вакцинування від коронавірусу людини яка працює в сфері обслуговування
Дата оприлюднення: 10 серпня 2021

Якщо прагнеш чуда - створюй його!