Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець

Україна отримала майже 12 мільйонів доз ковід-вакцини – Ляшко

Світ:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

За 7 637 956 доз заплатили з державного бюджету. 4 137 500 доз отримано від COVAX, 153 600 доз – гуманітарна допомога від країн ЄС. 

Станом на 31 липня в Україну від початку кампанії вакцинації проти COVID-19 поставлено 11 929 056 доз вакцин, повідомив міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко у Фейсбук.

"На сьогодні в Україну від початку кампанії імунізації проти COVID-19 прибули 11 929 056 доз вакцин. А це значить що до кінця літа ми точно матимемо чим зробити обіцяні 10 млн щеплень", - написав він.

Україна отримала: 4 137 500 доз від COVAX, 153 600 доз гуманітарної допомоги від країн ЄС та 7 637 956 доз за кошти державного бюджету.

Ляшко розповів, що в Україні вже працює понад 350 центрів масової вакцинації. "Потрібно тільки злагоджена робота всіх адміністраторів та управлінців на місцях, а також бажання українців захиститися від коронавірусної хвороби", - наголосив він.

Нагадаємо, у державний бюджет України 2021 року закладені кошти на закупівлю ковідовакцини на 4 млн доз. Цими дозами провакцинують 2 млн українців – одній людині вакцина вводиться двічі. За словами  Віктора Ляшка, який раніше був головним санітарним лікарем України, ще 8 млн доз (для 4 млн осіб) Україні подарує організація під назвою COVAX.

COVAX — це Глобальний фонд, який просуває вакцини. Заснований 2020 року Всесвітньою організацією охорони здоров'я, Європейською комісією та урядом Франції.

Нагадаємо, раніше Ляшко пообіцяв за літо провести 10 млн вакцинацій, тобто вакцинувати 5 млн українців. 

Міністерство охорони здоров'я обіцяє проводити ковідовакцинацію кожного року.


Пояснення: Політична зоологія: психопати і соціопати в ситуації глобальної кризи ­– повстання мавп

Наші інтереси: 

Розуміти, що брехня починається з підміни понять. Спочатку вони назвали вакцинацію щепленням, тепер називають вакцинацію імунізацією. Потім будуть називати хворобу здоров'ям? 

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Футболки з трипільською свастикою і драконами – для прихильників і прихильниць «Народного Оглядача»

Робимо собі та друзям подарунки – стильні футболки з трипільською символікою Великого Переходу. Свастя – це символ, що притягує Святість і Щастя. Традиційне привітання «Свастя!» (сва з тя) означає «...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Рамес Веселий.

А в чому різниця між вакцинацією та щепленням ?

Я не меч, я тримаю меч.

Зображення користувача Ігор Каганець.

"Вакцинація" – це ін'єкція суміші гною з отрутохімікатами.
"Щеплення" – це генетична модифікація: після неї організм починає сам виробляти якісь білки та ще щось незрозуміле.

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача Олена Каганець.

Щеплюють дерева і кущі.